offtopic
mozlbuzl 2008 nov. 16. - 09:52:53 Előzmény adivinhaoque
(12/72)
Nyugi ember! :D
Egy ilyen hiba mindenhova becsúszik. Bosszantónak ezért nem is mondanám.
Én is elég szõrszálhasogató vagyok, de ebben az esetben aránytalan vagy.
Inkább örülj neki, hogy van egy ilyen szinvonalas, GYORS és villogó reklámokkal nem agyonpakolt magyar portál.
Az igencsak megbízható hírlevelükkel, amiben ha nem találsz szimpatikus filmet aznap estére, könnyen lehet, hogy nincs is.
Szép napot! :)
Sebhelyesfarku 2008 nov. 15. - 11:39:24
(11/72)
Látszik benne a Simpson muffja? Mert ha nem akkor nem nézem meg.
adivinhaoque 2008 jan. 18. - 07:01:10 Előzmény ReBii
(10/72)
ReBii drága, sajnos jelen körülmények között egy filmet sem engedhetnénk meg magunknak (globális többesben szólva), ideje lenne valami kevésbé költséges szórakozási formát kitalálni. Ennek legalább igyekezett valami pozitív mondanivalója lenni. (Nem baj, hogy esetleg demagóg vagy gagyi formában: sokakra az hat - jobban vagy kizárólag.)

----

Kedves Ismertetõíró!
Az áru mint árucikk rövid u-val írja magát!!!
Legyenek szívesek kijavítani a hibát, illetõleg a következõkben elkerülni az ehhez hasonlókat! Bosszantó.
Ha szükségük van korrektorra, ajánlom magam.
adivinhaoque 2008 jan. 18. - 06:44:38 Előzmény ReBii
(9/72)
Pedig szerintem szórakoztató a film. Bár én csak háttérzajként, oda-odapillantva "néztem". Jó hangulatú, tökéletesen megfelel annak, aminek szánták: kikapcsolódás, nevetgélés... A sztori csak alibi, egy ilyen filmet nem azért kell megnézni!! Talán több olyan poén volt, ami nem jött át mindenkinek. Olyanokra gondolok, mint a "Viszlát Pekingben!" a(z ál)japán szájából, meg a koreai osztálytárs a kínaiak kapcsán - én ezeken nagyon nevettem. Nem vagyok autóbuzi (kicsit sem), de szerintem ezek az üldözõs-rallys jelenetek nagyon profik - aki szereti az ilyet, annak nagyon ajánlom! Nem véletlenül van benne Burt Reynolds: ez a film teljesen annak a régi filmjének a hangulatát idézi, aminek most nem jut eszembe a címe:-) (autósüldözéses könnyed vígjáték az is). A srácok jópofák, a lányok szépek és Jessi bácsi rules!! Behaltam a végén attól az almás megoldástól, ezt egyszer muszáj lesz kipróbálni!;-)
ReBii 2007 okt. 29. - 21:00:12
(8/72)
újfent egy pocsék film.
örülök, hogy ilyen hasznos dolgokra költötték a pénzüket és ilyen filmet csináltak..
soma200 2007 ápr. 07. - 23:38:00
(7/72)
Ez egy nagyon gyenge "film".
4/10
Newcastle United 2007 márc. 26. - 11:01:43 4/10
(6/72)
Mit keres ez a Jessica Simpson a filmvásznon? Még szerencse, hogy csak egy ilyen idióta filmben kapott szerepet, mert nem nagyon lóg ki a sorból.
Wicky 2007 márc. 24. - 22:25:49
(5/72)
Nem volt rossz,de nem nagyon tudták átadni a sorozat feelingjét!:)
Timke 2007 márc. 24. - 22:14:44
(4/72)
Abszolút azt hozta a film, amit vártam tõle. Semmi komolyság, egy lightos szombat délutáni matiné. Meg lehet nézni, Jessica Simpsonnak sem volt túl sok szövege.:D
F.Torres 2006 júl. 30. - 11:45:27
(3/72)
úúú. én egy naon jó filmet vártam, erre... seann william scottól is többet vártam volna, sztem tök uncsi a sztori, a szövegük is szar, és nincs benne sok yo pojén.a legjobb rész a leszbikolesz volt:D amugy szerintetek Johnny Knoxville nem hasonlít Vince Vaugh-ra????
Skaff 2006 júl. 07. - 14:01:36 Előzmény Riqa-kn
(2/72)
Megnéztem a filmet emrt a két fõszereplõ csábitot ,de nekem nem jött át az az élmény amit elvártam volna falsui szar az egész ugy ahogy van ,többet vártam volna afilmtöl,nem jó film.
Riqa-kn 2006 ápr. 15. - 11:56:21
(1/72)
ezt a filmet ne hagyjátok ki.
az igaz hogy a szokásos téna, mentsuk meg a hazánkat, de nagyon nagy dumák vannak benne
meg a telefonkönyves cucc igen bejött.
ha meg van nektek ez a film ne hagyjátok ki, már csak a 2 fõszereplõért is megéri!!