Téma: Heath Ledger

ingyom-bingyom 2008 szept. 17. - 17:43:41
(248/468)
Nem vagyok túlságosan nagy rajongója,de isten nyugosztalja! R.I.P. Olyan kis bájos,kölyök arca volt. :)
waterdrag 2008 szept. 15. - 23:26:39 Előzmény cinderella93
(247/468)
de legalább sikerült neki,ennyivel is gazdagabb lett a világ.
snoopycica 2008 szept. 15. - 11:57:44
(246/468)
Fantasztikus színész, remek ember! Nagy veszteség ez Hollywoodnak!!!!
snoopycica 2008 szept. 15. - 11:56:52
(245/468)
NYUGODJON BÉKÉBEN!!!!!!
Pheia 2008 szept. 03. - 06:44:00
(244/468)
Szerintem neki sikerült kitörnie már a Brokeback Mountainban. Szegény Heath, úgy szerettem. Na és a kislánya. :( Ha az életet érdemre osztogatnák, min. 100 évig élne. Vagyis élt volna. :'((((
vajka 2008 aug. 24. - 22:36:12
(243/468)
Hát igen, ezzel csak az a baj, hogy a rendezõk, producerek, NÉZÕK, szeretik a bedobozolt figurákat, amikbõl igen-igen nehéz mindenkinek kijönnie. Szóval ez egy nagyon-nagyon kockázatos terv, és alig hiszem, hogy ebbe komolyan belevágott volna. De így utólag (sajnos) könnyû bármit is leírni vele kapcsolatban.
Sajnálatos, hogy így el kellett mennie, mert sok szép jövendõ szerep mellett egy kislányt is maga mögött hagyott...
Natalie000 2008 aug. 24. - 20:15:46
(242/468)
Velem is ez van :D én sem tudok másra gondolni ,tiszta õrület! XD
10/10
cinderella93 2008 aug. 24. - 12:42:30 10/10
(241/468)
"Heath Ledger egy interjúja során bevallotta, hogy azért vállalt el néhány igencsak alacsony színvonalú szerepet, hogy aztán egy kitörõ produkcióban nagyot csodálkozzanak majd rajta a kritikusok. Heath a karrierje elején úgy gondolta, hogy mindenképpen lekell járatnia magát ahhoz, hogy iagzán nagy durranás legyen majd, amikor visszatér. A szívtipró srác most ezerrel dolgozik azon, hogy lemossa magáról a tinisztár jelzõt, és igazi komoly filmekben kapjon szerepet."

És pont amikor sikerült neki... akkor... :'(:'(:'(
10/10
cinderella93 2008 aug. 24. - 12:38:46 10/10
(240/468)
ma egy hete, hogy látam a Dark Knight-ot, és azóta nem tudok másra gondolni. Ilyen filmet meg soha nem láttam, erre nincsenek szavak, és ha azt mondom fantasztikus, akkor még nagyon keveset mondok. Soha nem láttam még Batman filmet, ez volt nekem az elsõ, és ez volt nekem a második film amit láttam Heath Ledgertõl.
Anniyra szégyellem magam, hogy csak a halála után lettem a rajongója. Emlékszek amikor meghalt, az összes barátnõm kivolt borulva, én meg azt se tudtam h ki ez a Heath Ledger.. Késõbb jöttem rá, hogy az egyik kedvenc filmemben is szerepel (10 dolog amit utálok benned), de mégis, csak az után h láttam a Dark Knightban most fogom fel hogy mi is történt! Azóta nem egy Heath posztert tettem ki a szekrényeimre, sõt a pénztárcámba is tettem róla egy képet hogy mindig velem legyen.

R.I.P Heath Ledger
earnie 2008 aug. 19. - 11:51:38
(239/468)
szavakat nem lehet találni milyet alakított a Sötét Lovagban !! mindenkit túlszárnyalt a filmben, de mégis az összes színész nagyon jól játszotta a saját szerepét !! Heath a Joker szerephez még magától is hozzátett egy két dolgot ettõl lett az igazi !! valaki azt írta a fórumban, hogy Jack Nicholson sokkal jobb volt Jokernek !! az Én véleményem az, hogy a régi részben Jokerben mégsem Jokert láttam, hanem Jack Nicholsont !! a Sötét Lovagban pedig Joker magát a káoszt testesíti meg annyira pszichopata, hogy az hihetetlen azt hittem hannibal lechtert senki sem fogja ütni :D, de ez csak addig tartott amíg nem láttam a Heath Ledger féle Jokert :)
Natalie000 2008 aug. 17. - 16:16:11
(238/468)
Nagyon nagyot alakítot a sötét lovagban.Nem is tudok mást mondani egyszerûen zseniális volt és ezt nem elfogultságból mondom ,mert nem vagyok Heath rajongó.Csak reálisan látom a dolgokat. :)
madcows 2008 aug. 17. - 15:35:07 Előzmény Bíró Blani
(237/468)
egyaltalan lattad a filmet te? nem igazan...
annyira profi egy film, kidolgozott, tiszta, sotet hangulatu, stb. egy nagy rakas tragya? te tudsz viszonyitani? a bazi nagy film az nagy rakas tragya, attol, h te verbeli heath fan vagy, azert nem kell csak heath miatt kiemelni a filmet, mert a filmben heath zsenialitasaval vetekedik a rendezo-forgatokonyviro Nolan, aki a szirupos gyerekmese Batman es Robin utan a szarbol hozta vissza a Batman szeriat, es megteremtette minden idok EGYIK legjobb filmjet (a ponyvaregenyt nem veri:P).
Lassan mar mindenki atesik a lo tulso oldalara. Az egyik veglet az, akik szerint a film szar, csak heath benne jo, a masik veglet meg, h heath-et csak azert eltetik mert meghalt. mind a ket veglet tulzas. Heath ha ezert nem kap Oscart, akkor az lenne a helyes, ha a zsurinek bevonnak az engedejet, mert en meg ilyen alakitast az uj evezredben nem lattam.
madcows 2008 aug. 14. - 23:24:05
(236/468)
K**va nagyot tevedsz, a BAtman:Begins es a Dark Knight is angyon jo filmek, ott van Bale, Caine, Eckhart, Freeman, tele van jobbnal jobb szineszekkel, akik mind nagyon jol hozzak a karaktert, az egesz epikus, a forgatokonyv csillagos 11-es, az mas kerdes, h ledger a legjobb benne, de a Dark Knight Ledger legjobb filmje, a 3. reszben is szantak neki szerepet, ezert hagytak nyitva a szalat, kar, h nem jott ossze :(
offtopic
HornyGoat 2008 aug. 12. - 14:14:18
(235/468)
ízlések és pofonok, számomra az volna elgondolkodtató hogy mért kapott oscar díjat az a film, de hát biztos nincs köze ahhoz hogy mindenhol a kisebbségeket(legyen etnikai vagy nemi) támogatni illik, és átok arra, akinek ez nem tetszik(nyilván náci lehet az illetõ :]). na mindegy, nincs értelme belefolyni a pozitív diszkrimináció kérdésébe, ez nem az a topik, nem tagadom hogy jól eljátszotta a szerepét heath abban a filmben is, és tényleg nagy veszteség mindenki számára, én csak azt akartam kifejezni hogy méltó hozzá az utolsó alakítása.
kokosdream 2008 aug. 12. - 01:14:15 Előzmény HornyGoat
(234/468)
Nagyon sajnálom, hogy egy ilyen kivételes tehetség, mint Heath Ledger már nincs közöttünk. Elmondhatom, hogy több filmjét is sikerült megnéznem és hatással volt rám nem egy szerepben, többek között a Brokeback Mountain filmben nyújtott alakításával. Mélyen felháborít, hogy van, valaki ezt az alkotást "förtelmes buzikovbojos film"-nek nevezi.
A Túl a Barátságon egy hihetetlenül érdekes és elgondolkodtató film, remélem mások is hozzá tudják közni ezeket a tulajdonságokat.
A sötét lovagot nemrég láttam a westend valamelyik termében. A filmrõl azt gondolom, hogy izgalmas, jól összerakott mozi, abban is biztos vagyok, hogy HL szerepe és alakítása nélkül a film nem lenne ilyen jó. Természetesen a színész halála is közrejátszik a mozi sikerességében, azonban én nem ezt helyezném elõtérbe, hanem azt, hogy méltón búcsúzott tõlünk, rajongóktól.
Mi csak annyit tehetünk, hogy emlékének eddig fimjeinek megnézésével adózunk.
Les 2008 aug. 11. - 22:27:40
(233/468)
Maszk elõtt.
Bíró Blani 2008 aug. 11. - 14:38:08
(232/468)
teljesen egyetértek.. Tényleg egy nagy rakás trágya, mind a 2 film, csak Heath Ledger alakítása dobja fel:D
Szenzációsan alakította Jokert! Messzemenõen a legjobb alakítása. Nem tudom, hogy halott színész kaphat e Oscart, de neki mindenesetre kijárna!
HornyGoat 2008 aug. 08. - 16:08:41
(231/468)
rip, és respect neki, amit jokerként levágott, egyszerûen felejthetetlen. el is feledteti velem, hogy játszott abban a förtelmes buzikovbojos filmben. hálistennek mostantól mindenki úgy fog emlékezni rá, mint a leghitelesebb jokerre.
merkur66 2008 aug. 08. - 15:59:21
(230/468)
Nagyon kíváncsi vagyok a Batmanben nyújtott alakítássára, ha már mindenki csak jót ír róla. Pl az exitben ezt írták(megkapta szemem): "Gotham Cityben új hõs született, úgy hívják, Joker"
Wanted 2008 aug. 08. - 01:37:23 Előzmény M.Shadows
(229/468)
Szerintem ez pont nem így van,ezutáán tuti h észrevették volna.. én halála elõtt is szerettem,szép emlékeim vootam a 10dolog..-el:D bár rajongani sosem rajongtam érte,de halála után sem elszek az.jó színész volt.ennyi.