Téma: Herkules

Andi16 2006 okt. 24. - 15:56:55
(6/26)
nagyon jó film de röhej amit tegnap este csináltak... az rtl klubosok.
seblor 2006 okt. 24. - 13:28:46
(5/26)
Szia!
Nekem is kéne a film, mert nagyon tetszett. Esetleg találtál már olyan oldalt, ahonnan le lehet tölteni?
boneyard 2006 okt. 23. - 22:03:41
(4/26)
Eddig nem is vettem észre, h Csavardi Samu játssza Linus-t, bár nem is követem a filmet teljes figyelemmel. Már az eleje elég zavaros volt nekem. Most akkor Herkules nem is Zeusz fia, hanem annak a Földistennek a fiának a fia vagy mi??? :S
New-See 2006 okt. 23. - 10:21:05
(3/26)
Szerintem nem uncsi. Van sok adó, lehet nézni másikat is ha ez nem tetszik. Én momentán még a Herculest ebben a feldolgozásban nem láttam, és a kalandfilmek vannak általában olyan jók, hogy érdemes megnézni, jobban mint a kínai harcos filmeket pl. És biztos vannak még sokan, akik nem látták. Lehet azért, mert nem ülnek folyton tévé elõtt???
david12345 2006 okt. 20. - 22:33:32
(2/26)
Én már láttam ezt a filmet és szerintem nagyon jó!
Teemeah 2006 okt. 20. - 11:45:13
(1/26)
Hát, már megint jó kis uncsi ünnepünk lesz, ahogy elnézem... minden adón kétszázötven ismétlés... Nem lehetne csak EGYSZER olyan filmet adni, ami még nem volt???? Nem muszáj, hogy amerikai legyen, annyi kisebb költségvetésû, külföldi film van, JÓ filmek, amiket érdemes lenne megvenni.... én pl. kíváncsi lennék francia vagy török vagy indiai filmekre is, de folyton ez az amerikai dömping jön, de minek... ez a Herkule sis már hússzor lerágott csont, huszadszori ismétlés, kívûlrõl fújja mindneki a sztorit, erre berakják fõmûsoridõbe. GRATULÁLOK.