Téma: Heti hetes

1/10
offtopic
issti1 2009 márc. 19. - 20:35:05 1/10 Előzmény budagyöngy
(2767/14087)
Nagy igazságokat beszélsz!
..de mint láthatod: "pusztába kiáltott szó..!"
1/10
offtopic
issti1 2009 márc. 19. - 20:32:53 1/10
(2766/14087)
Hát ha az "ideológiai vonal" azt jelenti, amit a bõrömön érzek, akkor vállalom! Nagyon kakiul érzem magam perszonálisan és makroértelemben egyaránt..

De ezekszerint Te jól érzed magad és elégedett vagy a jelennel: örülök neki és irigyellek...hacsak nem nálad is az ideológia...
offtopic
CsengoZoli 2009 márc. 19. - 20:31:40
(2765/14087)
És ne szólíts atyádnak!
Zavarba hozol :)
10/10
offtopic
kgyuri0 2009 márc. 19. - 20:29:46 10/10 Előzmény budagyöngy
(2764/14087)
DEMAGÓG és Magóg fia vagy te!!!!!!
offtopic
CsengoZoli 2009 márc. 19. - 20:29:25
(2763/14087)
Az a 3 kérdés egyértelmûen a magánbiztosítókról szólt, nem a 300ft-ról, ezt tudjuk mindketten!
1/10
offtopic
issti1 2009 márc. 19. - 20:27:56 1/10
(2762/14087)
Ez mind szép és jó MELLÉDUMA!
Akkor várnám továbbra is a Maszopos vezetõk komcsi múltját tisztázó TÉNYEKET!
HALLJUK, LÁSSUK!!!
9/10
ondok 2009 márc. 19. - 20:27:49 9/10 Előzmény budagyöngy
(2761/14087)
Kedves budagyöngy!nem szép dolog plagizálni ,hiszen már a múltkori kiáltványodra írt válaszomban is megírtam ,hogy Ti kerestetek szórólapon Fidesznek agitációs munkát végzõket esetlegesen fizetés fejében:)Nomost én nem akarom azt mondani ,hogy Te pénzért csinálod,csak azt ,hogy ez nálatok divat.van is egy közmondás :Hogy mindenki magából indul ki:)
Lehet ,hogy ez a sok bölcseesség ez mind hazafias buzgóságból jön ki az okos fejedbõl,amit csúnyán megzavartak valakik."A haza mindenek elött" gondolom tudod kitõl van ez az idézet.Nos ez az ember tiltakozna alegjobban ,hogy az õ mondását a mai jobbosok alkalmazzák ,nomeg az ilyen karrierlovagok mint Orbán ,akik a hazának eddig csak ártottak.
csak ennyit akartam írni ,mert más érdemi érvet nem találok akiáltványaidban.


A sok 7 évezõnek meg mindent a jelenlegi rezsimre kenõknek meg ajánlom Surányi mai elemzését megfontolásra ,aki soha nem aktuálpolitizál.De azért annyit megjegyzett ,hogy az ország hiányát a lakosság eladósodását nagymértékben okozta ,mintegy felfûtötte a jegybank korábbi hibás monetáris politikája,hogy mesterségesen (Õ úgy mondta "csõlátóan")túl erõsen tartotta a forint árfolyamát.Ezt pedig mint tudjuk a pártkatona Járai követte el ,akit ez a böszme kormány ugyanúgy nem volt képes seggbe rúgni mint pl a közmédiumokba beépített uszítókat v. a legfõbb ügyészt.Mert ezek az Orbán rezsimmel ellentétben komolyan veszik a demokráciát.Aztán csodálkoznak ,hogy mindenhol keresztbe tettek nekik.Ezért van igaza kgyurinak,hogy Gyurcsány igenis DEMOKRATA!!!
10/10
kgyuri0 2009 márc. 19. - 20:27:38 10/10 Előzmény CsengoZoli
(2760/14087)
Uram atyám!

Hogy beszélhetsz ennyire mellé?
A három kérdés egyértelmûn NEM szólt biztosítókról, de szólt arról amit írtam. ***moderálva***
4/10
offtopic
meszag 2009 márc. 19. - 20:19:06 4/10
(2759/14087)
Hát nem vagyok hiszékeny. De a Te válaszodnak se füle, se farka. Azt állítod, hogy ennél ami most van bármi jobb. Ez nem így van, de az ideológiai vonaltól nem tudsz elszakadni. :(
9/10
ondok 2009 márc. 19. - 20:10:26 9/10 Előzmény issti1
(2758/14087)
namost rendben van ,hogy a komcsizás annyira leköti az energiádat ,hogy ettõl annyira tájékozott vagy ,hogy azt sem tudod ki az az Újhelyi István,de akkor minek szólsz bele a mostani politikába?Akkor keress nyugodtan a volt jobboldali munkásõrök között hõsöket ,és fogd rá az MSZPre ,hogy mindegyik részt vett Nagy IMre kivégzésében ,akkor aztán valami múltbeli sérelmed miatt elégedett lehetsz.Ezt én megértem,de akkor ilyen alapon a mai gazdasági problémákról,a kormányzati teljesítményrõl elfogulatlanul beszélni,miközben a jobb kezedben a Helyi Téma címlapját lobogtatod ,hát igencsak röhejes.Ezt a "gombot vartam rá apafej",mert én nem lekezelõen és nyeglén irogatok mint Te ,és ráadásul ezt még néha számon is kéred másokon ,hanem én mint "exellenálló" képes vagyok megítélni ,hogy ki mit cselekszik ,és mit hazudozik össze vissza ,veled ellentétben ,aki beszûkültél ,de totál.
1/10
offtopic
issti1 2009 márc. 19. - 19:43:29 1/10 Előzmény kgyuri0
(2757/14087)
Ááá, én köpök rájuk...de ahhoz már tavaly is messze voltak: a mostani kordontávolságokkal meg még Németh Lászó sem rúghatna labdába...v. gerelybe..
1/10
offtopic
issti1 2009 márc. 19. - 19:41:57 1/10 Előzmény meszag
(2756/14087)
Te mindent elhiszel, amit a politikusok mondanak? Amit Orbán mond, azt helybõl kettõvel kell osztani...gyors fejszámitás....megvan a végeredmény: húha, hát ez biza még igy is nagyságrendekkel jobb, mint ami ma van!

Húúú, na most végre te is fellélegezhetsz!
1/10
offtopic
issti1 2009 márc. 19. - 19:38:11 1/10 Előzmény CsengoZoli
(2755/14087)
Persze, transzcendentális kapcsolatban vagyunk: úgy szoktuk anyázni egymást! :o)))
4/10
offtopic
meszag 2009 márc. 19. - 15:33:25 4/10
(2754/14087)
Vallásos létedre meglepõen jóhiszemû vagy.... Összecsúsztatsz Te is dolgokat, a szoftver csak hangzásában illik a szvetterhez.
Nem vagy Te se szakértõ, hogy megvitassuk az egészségügy helyzetét. Mi másként látjuk, és egybõl felszámítod nekünk a szocializmus áldozatait. Az igazságérzetet is kihagyhatod nyugodtan. Ha annyira aggódsz, szeretném, ha a megoldásról beszélnél. Kiben látod?
budagyöngy 2009 márc. 19. - 15:16:42
(2753/14087)
Az az érzésem, amikor olvasom Kgyuri0,ondok és a hasonló mentalitású hozzászólásokat, hogy valakik ezért fizetik õket. Tényleg, kaptok érte valamit? Vagy ez lényetekbõl fakad? Ami most folyik az országban benneteket megelégedéssel tölt el? Gyurcsányizmus és stb. Az embertelen intézkedéseket, valahogy kínosan próbáljátok magyarázni. Akiknek pedig ez nem tetszik, még õk a rosszak. Nekünk, akik a saját bõrünkön érezzük, mire megy ki ez az egész, nekünk próbáljátok megmagyarázni, hogy ezek milyen jó dolgok! Ezek régi komcsi beidegzõdések, most még nem, majd holnap, jövõre, 2 év múlva, 10 év múlva, jó lesz! "Nem kell félni, nem fog fájni". "Nem lesz gáz-ár-e-me-lés"! Hány lélegeztetõgépbe kerül mindez? Szegény Scöpf-Merei Ágoston Kórház és Anyavédõ központ, mikor is zárták be a nagymúltú intézményt? Talán az Mszp-Szdsz kormány alatt? A csepeli kórházra emlékeztek még? Az is be lett zárva? Talán a magyar társadalom ennyire egészséges lett hirtelen, hogy nincs szükség annyi kórházra? Vagy hulljon a férgese? Mit gondoltok? Melyik igaz? Ti megmondó emberkék, megmagyarázzátok, hogy minderre szükség van. Bezárják az iskolákat, kevesebb a gyerek, azért, igaz? Miért nem születik több gyermek, ugyan miért? A komcsiknak ez a jó. Mindig is a népírtás volt a fõprofiljuk, az igazán ment nekik. Talán tudtok róla, a bolsevik-kommunista elõdök, több mint 100 millió embert küldtek halálba, vagy ti ezt is másképp tudjátok? De ez mind ugye nem számít már, a múltat végképp el kell törölni, az ismert dal szerint, a mai utódok, õk már nem azok, õk már megtértek, megváltoztak, átalakultak, ugye? Csak az a bibi, hogy amint a mellékelt ábra mutatja/jelenlegi helyzet Magyarországon/ nem ezt bizonyítja. Egyre több embernek ez a véleménye. Elõre hozott választást!!!!!!!!!! 16%-on áll az Mszp. Még ez is nagyon sok! Szegény magyar társadalom, mennyit kellett már eddig is szenvednie! Ti nem szenvedtek? A lelkiismeret tiszta, igaz? Ti megtettetek mindent, hogy jobb legyen, ahogy Gyurcsány és bandája. Szerencsére Magyarország nagyobb része most már érzi, tudja mi az igazság. A többség tudja, ki és kik akarnak igazán jót nekik, nem a megnõtt orrú Pinokkiók és hasonlók. A haza mindenek elõtt!
CsengoZoli 2009 márc. 19. - 13:43:30
(2752/14087)
"A szavazók a polgári mentalitásra, a magántulajdonon alapú gazdasgi rendszerre, a polgári demokráciára, a felnõtté válásra szavaztak nemmel!"

Nem!
A magánbiztosítókra szavaztak nemmel, akikben nem bíznak ma sem, hozzáteszem teljes joggal!
Ugyanis ma sem egyszerû kiszedni bármilyen biztosítóból pénzt,legyen szó akár bonyolultabb, akár a legértelmûbb esetekrõl.
Arra mondtak nemet,amirõl az MSZP el sem árulta,hogy valójában micsoda és mivel jár majd.
Nemhogy nekünk,de a saját képviselõinek sem.
Bármelyiket kérdezték konkrétumokról csak hápogtak,hogy mi lesz, látszott,hogy halvány lila gõzük sincs.
Nem kellenek a magasztos elvek,meg az összeesküvés elméletek,meg a felnõtté válás dumája.
Kellett a pénz Kókáéknak és ebben nagy pénz lett volna, ennyi.
Láttál már képviselõt annyira örülni egy törvénynek,mint amit Kóka meg Horváth Ágnes elõadott a szavazás után?
Persze biztos csak a "polgári mentalistásnak" örültek.
Arról nem is beszélve,hogy képzelem milyen feltételeket szabnának ma, a válság közepén azok a biztosítók.
Nem kell ezt túldimenzionálni, a tisztességtelen magatartást mutató biztosítóknak és a hazug politikusoknak mondtak nemet,akik a választásokkor még tagadták,hogy bármi ilyen céljuk lenne.
Ja és annak mondtak nemet,hogy valamit úgy vezessenek be,hogy majd csak utána tájékoztatnak minket.
10/10
kgyuri0 2009 márc. 19. - 13:30:44 10/10
(2751/14087)
Nem drága Zoli!

A szavazók a polgári mentalitásra, a magántulajdonon alapú gazdasgi rendszerre, a polgári demokráciára, a felnõtté válásra szavaztak nemmel!

Következõkben pedig a drága jó népnemzeti gyámkodásra, a tehetetlen önállótlanságra, a tekintélyelvû bigottságra, az ostoba és kicsinyes babonás mágiára, voluntarizmusra, lebutító frázispolitizálásra, a pöfeteg arroganciára fognak igent szavazni!
De tudod mit, megérdemlik!
Csak az a baj, hogy a normálisak is szívni fognak!
10/10
kgyuri0 2009 márc. 19. - 13:22:40 10/10
(2750/14087)
Kedves isti1!

Látod, hányan buzdítottak, járj rendszeresen edzésre, akkor most nem lett volna problémád, hogy nem tudsz elég távolra dobálni.
4/10
offtopic
meszag 2009 márc. 19. - 10:56:50 4/10
(2749/14087)
Ha vársz egy évecskét, akkor viszont tényleg nem lesz széked se. :(
Akkor Vikike megfordítja az ország szekerét, most olvastam, hogy aszongya 4 hónap alatt - ja a kerekérõl a tetejére. Hinye, de jó lesz? NEki.
4/10
offtopic
meszag 2009 márc. 19. - 10:26:04 4/10
(2748/14087)
Ja, és a nyelved már megint kint felejtetted! :)