Téma: Heti hetes

4/10
offtopic
meszag 2009 ápr. 14. - 07:01:58 4/10
(4087/14087)
Nem az antikrisztust senki se emlegette, csak a megosztást, a parlament mûködésének akadályozását, a kétéves ktgvetést, a szomszéd országgal való összekülönbözést, a saját vazallusainak bebetonozását a köztisztviselõi karba, az ostoba lakástámogatási rendszert, a barátoknak adott Széchényi terves pézeket,Josiph Tothot, és Kaja Ibrahimot, focipálya beépetõ kapukat, a fogadott ajnározást = közvetítések, mikor, hol volt, nénike kézcsókjának fogadása, hõs kormányunk megfestetése a koronával, kötél emlegetése, és egyéb habzószájú megnyilvánulások :D
és ez csak most úgy kapásból. :DDD
Igen kedves Zolika. Milyen demokráciát emlegetsz egy olyan pártban ahol a diktátort senki nem fúrta meg 20 év alatt? :DDD
4/10
offtopic
meszag 2009 ápr. 14. - 06:28:00 4/10
(4086/14087)
Te teljesen megütötted magad.. :) ennyi badarságot összehordani. Tragédia.
CsengoZoli 2009 ápr. 14. - 00:29:18
(4085/14087)
-õk
CsengoZoli 2009 ápr. 14. - 00:27:37
(4084/14087)
Ja és csak annyit ehhez az állandó jobbra mutogatáshoz,ami az ide író balosokra úgy általában jellemzõ,hogy ha jól emléxem volt már hatalmon O.V és a fidesz,nem?
És megtámadtuk az USA-t?
Zsidókat vagy cigányokat lõttek a dunába?
Visszavettük Erdélyt?
Nem így emléxem!
O.V szerintem sem hõs vezér,de nem is az Antikrisztus!
El kéne már felejteni ezt az állandó szdsz dumát,hogy ilyen meg olyan gyûlöletes lesz!
Volt már 4 év amikor kiderült,hogy senkit sem visznek a gulágra és konkrétan semmi nem igaz ebbõl az állandó balos nácizásból.
Igen van pár száz elvetemült jobbos aki folyamatosan provokál.
(Hozzáteszem õk legalább annyira utálják a fideszt,mint ti.)
De könyörgöm hol nincsenek hulyék?
Mutassatok egy országot!
És ha a tényeket nézzük bizony õk nem a jobboldal vitte csõdbe az országot.
Sok döntésükkel én sem értettem egyet,sok politikusukat kifejezetten utáltam,de ami tény,hogy teljesen normális állapotok voltak ,mikor átadták az országot.
Gazdasági százalékokon lehet vitatkozni ,hogy + vagy - 2% ot teljesítettünk,de tény,hogy az ország az utóbbi 7évben indult el a lejtõn elementális sebességgel.
Ja,és a világválságos dumákat megelõzendõ én most a válság elõtti Magy o-ról beszélek!
Ezek tények,amik,mint tudjuk makacs dolgok.
Röviden szólva ezek a "majd meglátod.." kezdetû mondatok nevetségesek.
offtopic
CsengoZoli 2009 ápr. 14. - 00:11:27
(4083/14087)
Erre csak annyit tudok írni,hogy végtelenül ostoba vagy!
Állításod szerint nem is nézed Fábryt,akkor honnan tudod,hogy unalmas és nincs váltás a koreográfiában?
Zárójelben kérdezem,hogy a heti hetesnél milyen váltást látsz a koreográfiában a kezdetek óta?
Ettõl még jónak tartod ,nem?
Á,de minek is magyarázok neked,leszokhattam volna már róla.
Írd csak a szemellenzõs szövegedet!
CsengoZoli 2009 ápr. 14. - 00:08:25
(4082/14087)
Nem úgy általában ezt a korosztályt szídtam,hanem ennek a korosztálynak,ilyen mentalitású tagjait.
CsengoZoli 2009 ápr. 14. - 00:07:30
(4081/14087)
A második "szint"-et viccbõl írtam,de a humor intelligencia kérdése,ezért nem várom,hogy kapásból leessen!
Egyébként meg valóban nem bonyolult,annyit kell csak megérteni,hogy sok olyan ország van,ahol a vezetõk eldöntik mirõl lenne hulyeség népszavazást kiírni és nem is írják ki.
Mi annak idején azt választottuk,hogy demokráciában fogunk élni és az bizony ezzel jár.
Az országot érintõ fontos kérdésekrõl megkérdezhetik az embereket.
Ja,hogy te ezt minek tartod az már magánügy.
Hogy a fidesz politikai hadjárata volt?
Errõl csak annyit,hogy ha a hóvirágokról lenne népszavazás amellé is odaállna valamelyik párt és rá lehetne fogni sõt félig igaz is lenne,hogy az õ malmára hajtotta a vizet.
offtopic
Moldávia bánata 2009 ápr. 13. - 23:43:30
(4080/14087)
Szóval szerinted az a tény, hogy Orbán találta ki, hogy leállhatnak a lélegeztetõgépek, s a fidesz is le fogja állítani azokat, meg kézivezérlés és egyéb. Illetve hogy mi ilyenekre gondolunk.
Ez fasza, te tényleg továbbra is olyan vagy, mint egy Ágnes asszonyba oltott ejtõernyõs: õrülten csak a magadét hajtogatod. :)
offtopic
Moldávia bánata 2009 ápr. 13. - 23:39:22
(4079/14087)
Fején találtad a szöget: borzasztóan döcögõs a logikád!
ez legfõképpen abból fakad, hogy hiányosak az ismereteid, mivel a HH tagjai soha - ismétlem: soha! - nem jelentettek olyat ki, hogy õk bizony egyértelmûen és kérlelhetetlenül az általad felsorolt "irányzatokat" támogatják. Soha nem ajnározták, Horn Gyula micsoda egy hõs ávós volt, akinek egyébként Ovi évértékelõ beszédében kívánt jobbulást! Ha mondjuk majd egyszer véletlenül leírod, hogy Ovi hogy lehet egy ekkora szemét, hogy egy ilyen embernek jobbulást kíván, meg vele haverkodik, akkor majd tetszeleghetsz valamiféle zavaros erkölcsi példakép szerepében, addig csak továbbra is csak segget csinálsz a szádból!
Persze neked biztosan jobban tetszene, ha olyanokat támogatnának, akik között besúgók (Boros Imre), kommunista miniszterhelyettesek, majd privatizálási kormánybiztosok voltak az utolsó MSZMP-s Németh-kormányban (Martonyi János), vagy éppen mulatságos félidióták (Torgyán József) lehettek miniszterek.

S nyugodtan lekomcsizhatsz engem is, attól az még ugyanúgy egy orbitális nagy hülyeség.
1/10
offtopic
issti1 2009 ápr. 13. - 23:28:43 1/10
(4078/14087)
Jó éjt szépségeim: már megint rátok pazaroltam vagy egy fél órát az életembõl - én tisztára nem vagyok normális: mi sem bizonyithatja jobban!! :o))))))))))
1/10
offtopic
issti1 2009 ápr. 13. - 23:26:48 1/10
(4077/14087)
Én maximálisan megértelek: valóban nagyon kinos tud lenni, ha az meberenek szembe kell néznie a tényekkel..

.akkor már inkább hányjuk a szemetet a szembesitõ félre: maximálisan megértelek(téged is és másokat is), hidd el!
offtopic
Moldávia bánata 2009 ápr. 13. - 23:07:33
(4076/14087)
Egészen hihetetlen következtetéseket vagy képes levonni.
Hol élsz te, odúban?
1/10
offtopic
issti1 2009 ápr. 13. - 23:05:09 1/10 Előzmény Moldávia bánata
(4075/14087)
Már megint teljesen igazad volt: Évi értsd már meg, ezta lélegeztetõgép -leállós sztorit csak az Orbán találta ki(mint minden mást is) - a valóság ellenben az, hogy csak a gázt zárják el holnaptól!
És különben is: Fidesz is elzárná a lélegeztetõt: olvasd el Matolcsi könyvébõl!

A lélegeztetõgép meg még akár napokig mûködhetik: kézi erõvel!

Most ezen röhögnék, de valahogy sirnnom kell, hogy ilyen emberek közt kell éljek!
offtopic
Moldávia bánata 2009 ápr. 13. - 23:03:44
(4074/14087)
Az utóbbi napokban olvastam tõle, már többször is, hogy egy-egy emotikont rengeteg ')' jellel ruház fel, s ráadásul most már mondatokat ír végig nagy betûvel, ami a netikettben egyértemûen a kiabálást jelenti. Ez semmi más, mint egyszerû kínlódás, s méltó bizonyság arra is, miszerint mindig az a leghangosabb, az szeret a legjobban kiabálni (magyarán érzelmileg túltengeni), aki a legjobban érzi, hogy az igazsággal sokszor köszönõviszonyban sincs. :)
9/10
ondok 2009 ápr. 13. - 22:59:38 9/10
(4073/14087)
Valami lelencséget csak úgy tud feldolgozni az életében ,hogy megkeresi a gonosz felelõsöket .Ezek az ávósok ,meg a komcsik.Ja hogy õ akkor még nem is élt? Sebaj a sátán az sátán.Az ilyenek miatt szoktak lenni a bûnbak alkotó pogromok is.
offtopic
Moldávia bánata 2009 ápr. 13. - 22:56:23
(4072/14087)
Azért az egészen elképesztõ és meglehetõsen alacsony értelmi képességre vall, hogy 5 percen belül saját magadat cáfolod meg. Elõször még csak komcsiznál, ha úm. a mi szintünkön lennél, most meg már expressis verbis komcsizol, pontosabban szólva: komcsikázol!
A lelences gyerekekbõl lesznek az ilyen felfogású és hozzáállású emberek.
1/10
offtopic
issti1 2009 ápr. 13. - 22:52:47 1/10
(4071/14087)
Teli találat hozzászólás!
MAXXIMÁLIS PONTSZÁM!!!!!!!
:O)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
1/10
offtopic
issti1 2009 ápr. 13. - 22:50:53 1/10
(4070/14087)
Már ne is haragudj, de megint nem figyeltél: azt mondtam, ezeket mondanám rátok, ha a ti szinteteken kommunikálnék. De mivel nem teszem, e mondatom is okavesztett és anullálandó: szóval ne kapd fel rá a vizet, komcsikám!

Sokkal inkább olvasd el hsz-aim, ha már vitatkozni szeretnél a mesterrel...
9/10
ondok 2009 ápr. 13. - 22:49:00 9/10
(4069/14087)
Nem normális a gyerek ,a múltkor pl azt bizonygatta nekem ,hogy a 4-es metro az elsõ héten be fog omlani:)Na csak azért ,mert õ érzelemmentes objektív ember.Itt van ez az ifjú titán ,aki semmit nem ért el úgy tûnik az életben .És kik ezért a felelõsök ? Az 50-60 körüli begyöpösödöttek,akiket ez a niemand kioktat.Röhejes szegény fiú.:)
1/10
offtopic
issti1 2009 ápr. 13. - 22:48:37 1/10 Előzmény meszag
(4068/14087)
Most mirõl is beszélsz?
Hogy Horngyuszi és Ávós társai megváltoztak és ti ezért szeretitek-támogatjátok õket, s nem Ávós és komcsi múltjuk miatt!
..hát mostmár kicsikét késõ megváltozniuk..picit elõbb kellett volna és persze nem ártott volna múltjuk okán némi megbánást mutatni - de persze nektek azért igy is szépek: a mocskos múltatok nyilván összekovácsol benneteket-

--valszinûleg ha én is saras lennék a komcsi diktatõra idejébõl, én is nekik csáõpolnék, s megbocsátásról -elfelejtésrõl és "megváltozásról" papolnék..

.ez már csak igy van, mióta világ a világ..

..azt egyébként hallottad, hogy állitólag Mengele doktor is teljesen megváltozott az idõk elõrehaladtával: rá nem szeretnétek szavazni?
Valahol biztos õ is indul..