Téma: Heti hetes

offtopic
Moldávia bánata 2009 máj. 12. - 13:26:53 Előzmény issti1
(4827/14087)
Arra a bizonyos 40 évre? Akkor, minimális matektudásom szerint is, legalább 70 éves vagy. Inkább élvezd a nyugdíjas éveidet, s akkor a jövõt bízd a fiatalabbakra! :)

No de: ha a te "tényledésedet" vennék alapul, miszerint a komcsizás mindenre válasz, akkor tényleg semmi remény nincs benned meg a hozzád hasonlókban.
offtopic
Moldávia bánata 2009 máj. 12. - 13:22:52 Előzmény meszag
(4826/14087)
Õ? Hogy õ kiábrándul? Neki semmi sem drága a destruktivitáshoz, s ebben csak a fidesz tûnik méltó támasznak. :)
offtopic
Moldávia bánata 2009 máj. 12. - 13:21:46 Előzmény tiborz007
(4825/14087)
Kevés ez a pimpós duma! Meddig akarnak még az emberek visszafelé mutogatni és erre összetákolt "ideológiát" építeni?
offtopic
Moldávia bánata 2009 máj. 12. - 13:19:43 Előzmény issti1
(4824/14087)
Most mi van? Kivágtak, mint macskát sz.rni? Azt hiszem, ezen csak te csodálkozol egyedül...
4/10
offtopic
meszag 2009 máj. 12. - 13:11:40 4/10
(4823/14087)
A másik meg mndtam már, adok Neked 2 évet, úgy ki fogsz ábrándulni belõlük, hogy ihajjj. Akkor majd megvigasztalak, jó? :))
4/10
offtopic
meszag 2009 máj. 12. - 13:09:17 4/10
(4822/14087)
emlékszel? Nem hiszem, nem hirdetnéd ilyen fennen a másságodat. :))
1/10
offtopic
issti1 2009 máj. 12. - 13:08:35 1/10
(4821/14087)
Piros passz, mindenesetre nézeted szerinti nagy példaképemrõl, aki e legutóbbi megalázó ballib bukta után szavaid sz."csúfosan hallgat" még mindig tippem sincs...

Ha a NAGY Orbánra gondoltál, te is tudod, hogy korántsem kedvencem, viszont e témakörben egyáltalán nem hallgatott - szóval kis zavart látok kommunikációdban...

Tavaszi fáradtság? ;o)
1/10
offtopic
issti1 2009 máj. 12. - 13:05:26 1/10
(4820/14087)
Azért egy mellékes kis aprócska körülményrõl én a helyedben nem feledkeznék meg: egész ideológiátok komcsistúl- álliberálistúl- Dávidibistûl totálisan megbukott: VÉGE!

Szóval lehet itt érveket-ellenérveket, s fõleg sziklaszilárd hiteket hangoztatni, de ettõl még a tények tények lesznek: aki komcsi, az csak komcsi; aki lopott, az csak tolvaj és remélhetõleg elõbb-utóbb sittre is kerül( túl optimista vagyok?); az általatok védett-támogatott ideológia-politika csúfosan megbukott, sõt az emberek többsége megveti képviselõit, s tapasztalataim szerint támogatóit is!

Lehet ragozni-fényezni a dolgokat, de ettõl a tények még tények lesznek- ezért is igyekszem kivonni magam a veletek való eszmecserébõl: hajlamosak vagytok a tényektõl eltekinteni - ettõl kezdve pedig -számomra- semmi értelme a dolgoknak..persze azt is tudom, hogy van akinél itt kezdõdnek a dolgok: a "tényeken túl" - én sem vagyok mai csibe, emlékszem arra a bizonyos 40 évre, ami gyakorlatice másról sem szólt..

Hát valahogy igy irtok tik.. csak hogy tudd! ;o)
10/10
kgyuri0 2009 máj. 12. - 11:35:50 10/10
(4819/14087)
FOLYT

Aztán ott van issti1-baba, az érvelés nagymestere:

Ez az ember meg tényleg azt képzeli, hogy érvelni szokott. S mi más is követkzne e nagyralátó koholmány után, hát persze, hogy az ellenfelei képtelenek vaslogikájú érveit lekezelni, ezért „rettegnek”
Szánalmas, pszichopata ember!

aztán itt van tiborz007, kihelyezett pécsi rezidensünk:

5847-ben:
„Az ördöggel is összefognák, ha azt ígérné a bûnösöket megbüntetik”

A fene a gusztusodat, haver!

De ezen lehet vitatkozni. Egy dologban nincs vita: nem „összefognák”, hanem „összefognék”, erre én vagyok igen érzéki, mint itt egy kedves kollégám a suk-sükölésre, a nákozás annak egy oldalága (a suksükölésnek)

Szóval még az anyósom beszédében is hasogatja a fülem, neki tiaszteletbõl nem szólok, téged semmi okom tisztelni: Tanulj meg magyarul, mielõtt irogatsz ilyen fórumokon!.

Hogy valami érdemit is írjak neked, mert megérdemled:
A bírósági hecc Szili ellen, azért mert azt írták egy plakátjára, hogy az Összefogás jelöltje, nos ez a hecc jellemzõ a ficesz pitiánerségére. Ha valaki azért szavazott Szilire, mert azt képzelte,hogy annak a helyi egyesületnek a jelöltje, az a hülye megédemli, hogy átverték légyen.
Ilyen ember csakis az orvosilag elmeháborodottak közül kerül ki, azok viszont valóban törpe minoritást alkotnak. Hogy igazam van, azt a végeredmény is meggyõzõen szemlélteti.
Különben ez a véleményem a kampánycsend intézményérõl is, csak arra jó, hogy a ficesz jellegû maffiózó csoportosulás aljas, gátlástalan, degenerált és pitiáner banditái és kalandorai beleakasszák odvas fogaikat és sz@rrágják
Egyébként én nem szeretem Szilit, sztem a legkevésbé belevaló szoci politikus. Még Suchmant vagy Karsayt is jobban csípem
10/10
kgyuri0 2009 máj. 12. - 11:31:51 10/10
(4818/14087)
Helló, kedves kannibálok!

A 7i7-ben nem sok új fejlemény történt, ezért már igen régen fordultam meg itt. Pedig milyen vehemensen vitatkoztunk néhányszor.
Most körülnézni jöttem, nem változik semmi ugyanaz az állóháború. Kicsit örülök is, hogy furcsálkodva nézem magam is, én voltam, aki itten vertem a vasat?

Érdemes itt érvelgetni kemény fejû ostoba és/vagy aljas jobbosoknak?
Emlékezhettek régrõl, ezt nem személyekre hegyezetten mondom, de nézetekre hegyezetten.
Itt van mindjárt CsengõZoli barátunk, aki ahogy szereti hangoztatni: KÖZÉPEN áll!

Nézzünk egy szemelvényt 5771-bõl:

„Tony Blair nem azért mondott le,mert megbukott,hanem ,mert úgy érezte,hogy már nem élvezi az emberek többségének támogatását. Ennyi! És neki ennyi elég volt!
Micsoda óriási különbség!
Mikor tenne ilyet magyar politikus? Soha :)”

TB nem bukott meg, hanem elvesztette a többség támogatását. Micsoda lehelet finom különbségtétel, az ember azt gondolná ez azonosan egyenlõ, ha egy politikus elveszti a többségét, azt úgy mondják, megbukik, és vice versa: ha egy politikus megbukik, akkor elveszti többségét. Az ember azt gondolná, én ki is tartok emellett, CsZ ide , CsZ oda!
És ez az ember (CsZ!), KÖZÉPEN állónak képzeli magát!
Nyilván azért ez a kétes logikájú megfogalmazás, mert így egy pici lehetõséget meg lehet ragadni GyF pocskondiázására, s az pedig oly kéjes!
Hát persze, hogy középen álló bálványunk így folytatja:

„Ferkó meg akkora demokrata,hogy saját állítása szerint: hazudott reggel,meg éjjel,meg este :)”

Rossz hírem van, CsZoli: egy demokratával is elõfordul, hogy hazudik, ahogy pl. veled is, barátom!
Aztán elõfordul, hogy ezt nem tagadja le, ez utóbbi esetleg már korrelálhat a demokratasággal( v.ö. másik héroszunkkal, a Nemzetminiszterelnökurával!)
Azon már nem csodálkozunk, hogy a roppantul logikus okfejtést ipsénk így folytatja:

„És annyira demokrata ez a jóravaló ember,hogy mikor ezek után még a baloldal egy része is arra kérte,hogy mondjon le,akkor sem tette meg” (ezek szerint a demokrata arról ismerhetõ föl, hogy lemond, különösen, ha a baloldalnak egy része arra kéri! - Garantálom, így a Nemzetminiszterelnökurának lesz módja bizonyítani, én már most követelem, hogy mondjon le)

Hát,ott egye meg a fene, érdemes ezen a szinten beszélgetni? Én már odajutottam, hogy nem élvezem embertársaim szellemi prostituálódását, kellemetlen, csikorgó érzés.

Idézetünk a következõ artikulátlan hörgéssel zárul:

„Hiába no, hát Orbán az aki nem bír hatalom nélkül élni,nade Feriiiii...
Hát õ egy demokrata!”

Értitek, úgye?! Különösen a „Feriii” megkapó: bennfentesen becenevén szólítja, ezzel érzékeltetve, hogy legalább is egy szellemi, morális nívón vannak(bár inkább csendõr pertu ez!). Az egész káromlás jellegû elhúzott „i”-vel tréfásnak tételezett beszólás megfogalmazása során ismerõs keserédes csiklandó érzés a szem mögött a homlokban, s fokozott nyálelválasztás: „Na, ennek jól megadtam”
Hát, nekem erre tényleg nincs idõm, energiám, kedvem.
Ez az ember, ismétlem, KÖZÉPEN áll!
Lesz õ még baloldali is, a bunkó többség által megválasztott próféta regnálása idején( a prófétához képest): emlékeztek még az „Új baloldal” nevezetû formációra? A Fidesz által létrehozott, egy titkosszolgálati tiszt által vezetett „baloldali” csoport volt, Kövérdoktor is úgy vélte, képesek túlnyerni magukat a 2002-es választáson, s formálisan biztosítani akarták a többpártrendszer imázsát (á la NDK! a ficesznyik bolsevikok!) Persze torzszülöttjük eltûnt a süllyesztõben.
Hogy ez a fránya kGyuri0 mi mindenre nem emlékszik?! Kínos, mi!
4/10
offtopic
meszag 2009 máj. 12. - 10:42:48 4/10
(4817/14087)
Nem Te okoztad? :))
1/10
offtopic
issti1 2009 máj. 12. - 10:20:26 1/10
(4816/14087)
Hehe, valami teknikai hiba folytán törlõdnek hsz-aim: legalább ezt az idõt is megspórolom és fórumozás helyett a jövõben tudok vmi hasznosabbat csinálni! ;o)

Csók mindenkinek! ;o)
1/10
tiborz007 2009 máj. 12. - 10:05:00 1/10
(4815/14087)
Rendben, de azért reménykedhetünk egy jobban. Ha nem a vélenményedet írod, annak nincs értelme.
4/10
offtopic
meszag 2009 máj. 12. - 09:59:56 4/10
(4814/14087)
:) Akkor jó. Én nem akarlak bosszantani, csak elmondom, hogy másképp "látom" a dolgokat. Akkor maradhatok e dimenzióban? :DDD
1/10
tiborz007 2009 máj. 12. - 09:49:33 1/10
(4813/14087)
Nem értem a kérdést, dehogy tettél rosszat, ha olyant ítam volna, bocs. Csak a kis agyammal fantáziálok.
A kedvenc költõmtõl:"a fény a reménnyel jár, a holnapban bízni fogok"
4/10
offtopic
meszag 2009 máj. 12. - 09:07:09 4/10
(4812/14087)
NA tessék...mi rosszat tettem? :)
1/10
tiborz007 2009 máj. 12. - 08:57:40 1/10
(4811/14087)
Mivel személyesen nem ismerek senkit, legalább had reménykedjem, hogy a Sliders sorozat igaz, habár maga a sorozat nem tetszik, nem is szoktam nézni.
4/10
offtopic
meszag 2009 máj. 12. - 08:45:49 4/10
(4810/14087)
Pedig egy tér van csak. :DD
1/10
tiborz007 2009 máj. 12. - 08:34:36 1/10
(4809/14087)
Ismét bebizonyosodott, hogy nem egy dimenzióban élünk. Ondok azt mondja az öszödi beszéd igazságbeszéd volt, én azt mondom, eléggé el nem ítélhetõ módon lebukott/trükkök százai, hazudtunk az elmúl másfél évben/.
Te azt írod, kimazsolázni maguk közül a szemetet, én azt írom a HIR tv lebuktatta õket. Vajon kik bújnak a mentelmi jog mögé. Amikor cúslág azt mondja "errõl beszélek, mert ez már elévült" arról ami nem évült el nem tudhatunk semmit. Mi rejtõzhet még a tarsolyában? A gyf is vádlott volt ÁFA ügyben bûnösnek találták, de az is elévült. A rendõr, aki ellopta egy tüntetõ telefonját, majd eladta az sem büntathetõ, mert elévült. Párszor leírtam már és most is: a BÛN sosem évülhet el, ti úgy gondoljátok igen én úgy hogy NEM. Nem szeretnék a ti dimenziótokban élni.
4/10
offtopic
meszag 2009 máj. 12. - 08:23:06 4/10
(4808/14087)
Gyerekek, gyerekek. Értem én , de hátha egy kicsit.. a pozitiv hozzáállás többet segítene, és nem kéne összekapni a tényeken, legalább azon ne.

Világgazdasági válság van, okai egyrészt a bankok felelõtlen hitel kihelyezései, az emberi butaság, és mohóság (mindenkinek azonnal kellett minden, hitelbõl), az államok gyengesége, tehetelensége, és még sorolhatnám..
Komolyan ki hiszi, hogy a választások elõtti évben egy kormány jókedvében tesz megszorító intézkedéseket...? Nem ez a népellenes bûn, hanem az volt, hogy felelõtlenül osztogattak, azt a látszatot keltve, hogy minden szép, és jó, ráadásul mindezt hitelbõl finanszirozni, és elgáncsolni minden reformot?
Nekem az a bajom,hogy nem látom továbbra sem a meggyõzõ, hozzáértõ vezetés eselyét sem ebben az országban. Ami meg külön elborzaszt az a tömegek messiás várása, ill, az ellenzék eszközhasználata a figyelem elterelésre./felelõs keresésre.
Komolyan elhiszitek, hogy ezt meg lehet úszni ingyen, ész nélkül, bosszúval? Nem zavar benneteket, hogy tõlünk nyugatabbra jobban látják, hogy mi folyik nálunk? Szégyen, hogy ilyen párbeszédképtelen, gondolkodásra is képtelen nép vagyunk.
Igen is félek attól, hogy kit fogtok hatalomhoz juttatni, és szánalmasnak tartom ezt az örökös sirást. Továbbra is szét akarjátok osztani, ami nincs???? Az kell aki azt igéri, hogy mindenkinek jobb lesz? Komolyan hiszitek?