Téma: Heti hetes

1/10
offtopic
issti1 2009 máj. 27. - 14:34:35 1/10
(5407/14087)
lásd meszaqnak irt utsó hsz-om (6733?)..
1/10
offtopic
issti1 2009 máj. 27. - 14:32:45 1/10
(5406/14087)
Ne haragudj, de nekem ezekre se idõm, sem energiám: nagy ivben nem érdekel, mirõl mit gondoltok - higgyetek amit csak akartok: a valóságon ez semmit nem változtat - s nekem ez bõven elég.
Titeket meg gyõzzön meg a Ranschburgjenõ!
CsengoZoli 2009 máj. 27. - 13:12:39
(5405/14087)
Aha a válság...
Mikor volt a választás? 2006!
Mikortól számitjuk a válságot? 2008 közepe kb.
2 év alatt se adócsökkentés, se semmi a beigértekbõl,viszont üvöltözött Orbánnal a tévés vitában,hogy nem lesz kórházi napidij stb és micsoda rágalmak ezek.
Szokásos válastási hantázás?
Miben különbözik ez a mosatni fidesz kampánytól,mennyivel rosszabb az?
Mardjunk annyiban ,hogy ígéretekért az MSZP sem megy a szomszédba és semmivel sem jobb,mint a fidesz,sõt a saját szemetekkl láthatjátok az akkori igéreteket.
Akinek ez sem elég annak tényleg nem tudom mi kéne.
offtopic
Moldávia bánata 2009 máj. 27. - 13:04:23
(5404/14087)
De most ez a videó mire bizonyság?
2006-ban megtörtént a választás és a szokásos választási hantázás, aztán jött 2008 nyara, a gazdasági válság. Az egész videó erre épül.
Tudod, mit mondtak erre a latinok? Clausula rebus sic stantibus.
CsengoZoli 2009 máj. 27. - 12:55:42
(5403/14087)
Általános érv,hogy a fidesz populista és csak ígérget.
Ez tök ígyvan,de hogy ebben picit sem különbözik az MSZP-tõl azt ez a video is bizonyítja,érdemes végignézni,nem fog fájni.

http://www.youtube.com/watch?v=uzG_Y2JF-C0&feature=related

MESZAGNAK IS! :)
offtopic
Moldávia bánata 2009 máj. 27. - 12:54:05
(5402/14087)
Azt ne felejtsd el, hogy a Bokros-csomag idején a fidesz mint ellenzék lófasz volt és estifény! A nagy liberális összeborulás az SZDSZ-el és az Agrárszövetséggel (meg talán a Vállalkozók Pártjával) nem jött be, talán az 5. helyen sikerükt is beférkõzniük a parlamentbe! Az ellenzék egy félhülye (vagy tán teljesen az) által vezetett Kisgazdapártból és MDF-bõl állt, nem kizárólag a fideszbõl. Akkor még létezett a konstruktív ellenzékiség?
Másrészt megvolt a kormányzópártok 2/3, azt csinálhattak volna jószerivel, amit akarnak, mégis korlátozták magukat a 4/5-ös aránnyal. Igazából sosem értettem ezt, mert ha már megvolt a lehetõségük, akkor tényleg megcsinálhatták volna a nagyobb reformokat.
4/10
offtopic
meszag 2009 máj. 27. - 12:51:33 4/10
(5401/14087)
Ne hagyjuk, nyugodtan kérdezz csak. :) Mit nem értettél abból, amit leírtam?
CsengoZoli 2009 máj. 27. - 12:50:31
(5400/14087)
Najó,hagyjuk,mindenrõl a fidesz tehet,de ép ezért kell rájuk szavazni,hisz az MSZP nem tud mellettük kormányozni.
Vagy van még az a verzió,hogy elnyomjuk a hulye ellenzéket és a hulye népet! :)
Azt hiszem azt hívják diktatúrának,na az aztán nagyonjó! :)
4/10
offtopic
meszag 2009 máj. 27. - 12:49:09 4/10
(5399/14087)
Errõl irtam Megyó neve alatt, de meg kéne már érteni, hogy nem lehet felélni a jövõt, de itt ha valaki pénzéhez, juttatásához hozzá mernek nyúlni, egybõl kitör a balhé, és megáll a tudomány. Pedig nincs más megoldás. Ez lesz Tündérke, csak nem mindegy, hogy hogyan, tetszik tudni. Bennenteket hülyit vikike, nem engem. :)
offtopic
Moldávia bánata 2009 máj. 27. - 12:47:42
(5398/14087)
Szerintem ezt te sem gondolod komolyan, Csengõ!
Az ország ellenzéke (itt fideszrõl van szó) egy nagy sz.r, de ez akkor csak legyen az én véleményem. :) A viselkedés, a kultúra, amit ezek közvetítenek. Nyilvánvaló hazudozásaik (14. havi nyugdíj anno, s ekkor még képesek voltak bemesélni, hogy nem voltak tisztában Magyarországon a szociális háló milyenségével, vagy pl. az állam legyen erõs és az majd mindent megold, vagy pl. amikor Orbán kijelenti, hogy a privatizált vagyont "vissza kellene kérni", de mondhatnám, mikor Orbán magasról sz.rt a kampánytörvényekre, de majd a jogászok kimossák õt, "oszt' jónapot!", vagy mondjuk az MDF teljes ellehetetlenítése, mivel õk nem hajlandók benyalni Viktornak stb.) miatt sajnos semmilyen lehetõséget nem láûtok a kitörésre.
Fideszék most nyeregben vannak, de nagyrészt a bizonytalan szavazók miatt, akik most éppen a zsebdiktátorra szavaznának, mivel még próbálnak bízni a jövõben, de 2010-tõl lesz majd csalódás szokás szerint.
Egy felelõs ellenzéknek az lenne a dolga, hogy megoldást javasoljon, na ebbõl nem sokat láttunk. Ilyen "három csapás törvénye" meg hasonlók csak a felszín, semmi más.
Feriék megpróbálták, de eléggé elqrták! Egyrészt mert töketlenkedés volt jószerivel, félvén a népszerûségvesztéstõl. Ez be is következett emiatt az impotens kormányzás miatt. Megijedtek a fidesz populizmusától, mert tudták, hogy a nép nagyon kajálja az ilyet. Sajnos ez az õ hibájuk.
A fidesz meg beleülhet a készbe.
Persze õket sem kell ám félteni. Ezt a 7 évet nagyszerûen felhasználták arra, hogy a világ minden gondját és baját rákenhessék a kormánypártokra, s õk csak felemelik a kezüket, hogy ugyan, kérem, nekünk semmi közünk ehhez az egész 20 évhez, mi itt sem voltunk, végre igazi rendszerváltás kell. Ez nem kissé álnaiv.
4/10
offtopic
meszag 2009 máj. 27. - 12:46:27 4/10
(5397/14087)
Szerinted melyiket részleteztem??? :)) Egy folyamatot vázoltam gyorsan, mert Te állítottad, hogy mindenki tudott kormányozni. Na az hülyeség. :)
CsengoZoli 2009 máj. 27. - 12:44:26
(5396/14087)
Hát Vikiék ellen elég kevés érvet sikerült összeszedni ezzel az osztogatással,mert bár biztos volt és elitélendõ,ez sajnos minden kormányra jellemzõ volt és jellemzõ ma is.
Említetted pl a Bokros csomagot!
Érdekes,úgy emléxem azt sem szerette volna a nép, akkor is volt ellenzék,mégis sikerült véghezvini, hogyvanez?
Ezek szerint mégiscsak lehet döntéseket hozni a hulye nép és a hulye ellenzék mellett is?
Az MSZP-nek 7 éve volt bizonyítani, nemsikerült.
Saját maguk ismerik el,hogy csõdbevitték az országot (öszödi beszéd bemásolt része), ennél mi több kell?
Senki sem hiszi,hogy Orbán alatt kánaán lesz,legalábbis a normálisabbak közül,de egyszerûen a mostaniak leszerepeltek, a saját állításuk szerint is.
Nem értem azokat akik ezek után is hozzájuk ragaszkodnak.
4/10
offtopic
meszag 2009 máj. 27. - 12:36:18 4/10
(5395/14087)
Antallék után csõd volt szinte, vikiék nem csináltak semmit, az utsó két évben osztogattak, elég szépen, de ott volt még a Bokros csomag áldásos hatása, Medgyessy eszement osztogatása után borzasztó lassan, erõtlenül elkezdett volna valamit Gyurcsány, de a bölcs nép mögé bújva megtorpedózva..., aztán a töketlenkedés ment, mert nem mertek semmibe se belekezdeni, mert valami õrült hisztériába ment át az addig is ostoba viselkedés (állampolgár/politikusok/közjogi méltóságok), aztán a válság a világban, a tojázás megy most is. Én szurkolok, hogy Vikikéd behúzza a nagy féket, de nem ott fogja, ahol sok légvárban élõ, értetelen, elégedetlen ember reméli mostanság...
CsengoZoli 2009 máj. 27. - 12:29:47
(5394/14087)
Jajmár,most komolyan ennyire nem látsz?
Miért van az,hogy mszp-n kivül eddig mindenkinek sikerült kormányozni?
Hogy lehet 7 év kormányzás után még mindig az ellenzéket okolni?
7 év alatt azt csináltak amit akartak, kemény 1 azaz 1db népszavazás volt két nagyonkomoly témában vizitdij és tandij.
Ezeket nem sikerült átvinni,ez lett volna a nagy reform amit megakadályozott a hulye nép?
Ugyanmár,ne komolytalankodj...
Persze nekünk van a világon a leghulyébb ellenzékünk,sõt ...
Ezeket tök komolyan írod?
4/10
offtopic
meszag 2009 máj. 27. - 12:23:18 4/10
(5393/14087)
Sajnálom, hogy reggel kitöröltem a fidesz gazdaságpolitikusával készült cikket, majd rájöttök, hogy õ most sem az elesetteket fogja pátyolgatni...és ez nem is minden ponton rossz
4/10
offtopic
meszag 2009 máj. 27. - 12:21:19 4/10
(5392/14087)
MOndjuk ilyen ostoba ellenzékkel senkinek se menne. :) De nekünk ásták a gödröt vikikédék is, úgyhogy megnyugodhatsz, bele is estünk....
4/10
offtopic
meszag 2009 máj. 27. - 12:19:14 4/10
(5391/14087)
MEgnyugtatlak, nekik is meg van a hibájuk, erre utaltam a tájékoztatással is. Nem tudnak akkorákat blöffölni, mint a fidesz
CsengoZoli 2009 máj. 27. - 12:17:47
(5390/14087)
Jaértem tehát mindenrõl más tehet?
Érdekes meglátás,mindenki hulye!
Hulye az ellenzék,hulye a szóvivõ,hulye a nép mindenki hulye,csak az MSZP-nem!
És a jobboldaliak az elvakultak...
Hátigen,tudod az a baj,hogy a kormánypártnak úgy kell kormányozni,hogy bizony mindig van ellenzék és nép,ezeket egyszerûen nem lehet kihagyni a játékból :), ezek mellett kellett volna jól kormányozni,csakhát nemment.
És ezek 2010 után is lesznek ám,úgyhogy valószínû továbbra sem menne! :)
10/10
Rahel 2009 máj. 27. - 12:11:22 10/10
(5389/14087)
-Aha!!

-Jól utána néztél, csak annyit felejtettél el, hogy ha az orosz piac nem lett volna, akkor az iparunk fejre állt volna az 50-es években, és még most is kapaszkodót jelentenek így a válság idején, mert a sok általad említett piac, Pl. a német, a román, az olasz, az osztrák, a szlovák, a francia, az angol, a cseh, és lengyel csõdõlnek!!

-Minimális feléjük az eladás!!
-Viszont az orosz felvevõ piacra most is számíthatunk, ha csak az Orbán el nem kurja!!!:PPPPPP
4/10
offtopic
meszag 2009 máj. 27. - 12:08:25 4/10
(5388/14087)
Hi de gyorsan modiznak... :)