Téma: Heti hetes

1/10
fkefir 2010 febr. 02. - 12:58:29 1/10
(10047/14087)
A hazugságból igazságbeszéd lesz a terrorrendõrbõl a demokrácia védelmezõje stb....de utálom már..
1/10
fkefir 2010 febr. 02. - 12:56:21 1/10
(10046/14087)
Igen..és amitõl hányingere van minden jó érzésû embernek...beállítják magukat az ilyen rtlretek médián keresztül úgymond elfogadhatónak vagy jónak!!Én még azt tanultam az iskolában hogy van olyan hogy hazaszeretet...ha most ezt kiejtem cionlibsi körökban fasiszta populista stb. vagyok...na ne már...ezek mondják meg ki vagyok...ne már...
offtopic
filiszteus 2010 febr. 02. - 09:15:24
(10045/14087)
Mirõl ismerszik meg a hazai "liberális"? Rendkívül toleráns (drágajóbolgárgyörgyúr betelefonálói szerint tolarens) elsõsorban saját magával szemben, majd az eszmetársakkal és végül mindeféle devianciával szemben, lett légyen az homoszexualitás, drogfogyasztás, vagy ú.n. megélhetési bûnözés.
A másként gondolkodókkal szemben pedig nincs pardon. A liberális párt elnöke viccelõdhet a rendõrök által összevert képviselõtársa rovására, a liberális párt fõpolgármestere kitüntetheti a rendõri túlkapásokért felelõs rendõrkapitányt.
Eközben egyfolytában visítoznak, fasisztákat látnak minden bokorban és dunábalövésrõl fantáziálnak. Hanák Péternét pl. a 2. emeleti ablakában szúrta mellbe egy 6 méteres antiszemita.
Most lehetséges, hogy egy darabig nem õk diktálnak, ezt már elõre diktatúraként élik meg és telekiabálják a világot az állítólagos félelmeikkel. Szerintem azt se bánnák, ha NATO bombázná Budapestet az õ "védelmükben". Szánalmas egy társaság, úgy, ahogy van.
1/10
fkefir 2010 febr. 02. - 09:02:32 1/10
(10044/14087)
Lám lám azért járnak ide emberek akik nyitott szemmel közlekedenek eme nemes "liberális" nagyvilágban...nem hal ki a remény bennem...míg látom "nem vagyok egyedül"...:)
1/10
fkefir 2010 febr. 02. - 08:58:05 1/10
(10043/14087)
Kedves...attól hogy nem voltam regelve még járhattam ide olvasgatni nem...ehhez nem kell túl sok logika...egyet kell értsek tudosító56-al,egy bötüt sem ér az egész....annó forumoztam sokat (nem pont it) de mindig mindenhol marakodás civakodás volt a vége..nem akarom bántani a gyurit de...mi jogon okít bárkit is...akit nem lát és nem ismer...???!!mitõl érzi magát okosabbnak jobbnak itt bárkitõl is...??!Na ezért megy a vita meg a semmi hajtás...
offtopic
filiszteus 2010 febr. 02. - 08:13:13
(10042/14087)
Nem képzeled elvtikém, hogy nekiállok vitatkozni Becses Személyeddel és a bölcs guruval (nem ám rabbi, csak semmi kódolt antiszemitizmus)00.W.gyurival számokról, statisztikákról, hogy melyik pénzügyi szervezet miként hálálja meg különbözõ hizelgõ besorolásokkal szervilis komprádorburzsoáziánknak, hogy rendesen fizettetik a kamatokat az országgal. Nem gondolod, hogy egy nyilvánvalóan hibbant politikus beszédeirõl fogok veletek vitázni. Vegyétek már észre, milyen jól elszórakoztattok a puffogásotokkal és személyeskedéseitekkel.
Ellentétben Veled, én elhiszem Rólatok, hogy jártatok középiskolába és hallottatok már Tartuffe-rõl. Ez a poszt egy éppen megfelelõ szemétdomb Számodra, hogy a mûveltségedet fitogtasd.
Gratulálok, csak így tovább! Nagyon vidám perceket szereztetek nekem.
9/10
ondok 2010 febr. 01. - 23:05:06 9/10 Előzmény fkefir
(10041/14087)
mellesleg ,aki dec 29-én regisztrált az hogy is írhatja jan 31-én."még szerencse ,hogy csak kéthavonta járok ide"?
Véleményed ennek fényében könnyûnek találtatik,de nemcsak ezért.
1/10
fkefir 2010 febr. 01. - 23:04:06 1/10
(10040/14087)
Wazze tényleg itt ragadok...ne máááá...:)
1/10
fkefir 2010 febr. 01. - 23:03:25 1/10
(10039/14087)
Hát szóval nem vagyok ketté osztva jobb meg baloldalra...ami jó az jó jobbon is...meg balon is...Fábry jól játssza a szerepét...már ha erre gondoltál...
9/10
ondok 2010 febr. 01. - 22:58:19 9/10 Előzmény fkefir
(10038/14087)
Fõkefe maga miért nem nézi a Fábrit inkább? az való magának!Ott élvezheti a remek humort ,hogy hogyan szokott Fábri hugyozni stb stb
9/10
ondok 2010 febr. 01. - 22:55:53 9/10 Előzmény filiszteus
(10037/14087)
Most már eldönthetnéd ,hogy Sólyomnak nyalsz e vagy pedig agágogó liba Morvai a legrátermettebb államfõjelölt?Személyedben láthatjuk ,hogy mennyire szemben áll a Fidesz és a Jobbik ,akárhogy is akarjátok elhitetni a jónéppel .egyik 19 ,a másik egyhíján húsz.Kgyuri vette a fáradságot és bebizonyította neked ,hogy miért nem kell tisztelni Sólymot.namármost Ti ilyen kicsiségekre nem adtok ,mert apriori hülyéztétek Gyurcsányt.És akkor még Te jössz az álszent szemforgató Tartuffe szövegeddel.(Ha tudnád pesrze ,hogy az kivolt)
1/10
fkefir 2010 febr. 01. - 21:42:28 1/10
(10036/14087)
Ööö tisztelt hölgyeim uraim,egy(két) szóval jellemezném a mûsort:Ratyi gagyi retek
okádék f@s xar elfogult ocsmány nulla!Tisztel Gyuri,kérem válassza ki az önnek megfelelõt,amennyiben nem talált közte olyat,akkor ez a hsz nem önnek szólt!További szép estét.(Nagyon szuper dolog a heti szarostól eljutni a közt. elnökig!!)Ehhez külön minden elismerésem!!!Ezért sem fogok járni ide többek között.
1/10
baviki 2010 febr. 01. - 21:42:12 1/10
(10035/14087)
Megfeledkeztél Gyõzikérõl, meg a lantmûvészrõl, meg hasonló kaliberû sztárocskákról!!! Vannak egypáran! Szinte minden héten jöhetnének újak...
offtopic
filiszteus 2010 febr. 01. - 17:26:16
(10034/14087)
Nagyon tisztelem a Heti hetes résztvevõit. Csak hiányolom közülük Fekete Pákót, Kiszel Tündét, Tasnádi Pétert, Sas Józsefet. Velük lenne tökéletes a csapat. Hogy egy picit hízelegjek, az indulataitok és az elkötelezettségetek alapján Ti is beférnétek Ondok mesterrel. A látványra legalábbis kiváncsi lennék.
10/10
offtopic
kgyuri0 2010 febr. 01. - 16:41:08 10/10
(10033/14087)
Ja, és akkor még egy szóval sem említettem Sólyom-mester regnálása közbn elkövetett (vissza)éléseit.

Megmondanád, mi a jó fenét kellene benne tisztelni?

Hát inkább a 7i7!
dilaram 2010 febr. 01. - 15:16:41
(10032/14087)
És ha nem hagyja el a topikot, akkor mi lesz, lelövöd?

Irakban szerintem már minden pacifista meghalt, tehát nem célszerû annak lenni. Si vis pacem para bellum.
dilaram 2010 febr. 01. - 15:11:42 Előzmény kgyuri0
(10031/14087)
“Keresztény Magyarországot akartam, mert csak annak van jövõje.”

Valójában nem Gyurival akarok vitatkozni, csak szeretném megfejteni vagy konkretizálni e mondat jelentését. Ez mit jelent? Tehát kötelezõ mindenkinek megkeresztelkedni? Vagy pl. Selim a Kobra11-bõl nem lehet magyar állampolgár, mert õ iszlámhívõ?
Kereszténynek számít-e egy mormon vallású? Egy nesztoriánus? Egy drúz? Egy kopt?
Az a problémám e nagyvonalú kijelentésekkel, hogy nem lehet ponosan tudni, mit jelentenek. Nem szabad többistenhívõnek lenni? Ha egy magyar egy hinduval köt házasságot, akkor házastársa kevesebb jogot kap, mint ha egy luteránussal házasodott volna össze?
10/10
offtopic
kgyuri0 2010 febr. 01. - 12:43:01 10/10
(10030/14087)
Hogy ne mondjátok, csak a levegõbe beszélek, meg olvassatok értelmes szöveget is,
nézzük, hogy is van ez:

’Hogy az elsõ fordulós trükközés – melynek eredménye jól láthatóan megdöbbentette a páholyban ülõ SólyomLászlót – mennyire fért össze az államfõválasztás komolyságával, az vitatható. Az viszont már aligha, hogy a választás titkosságának megsértése nem csak annak komolyságát, de alkotmányosságát is sértette. Sólyom szerint legalább is, aki elõre leszögezte, nem fér össze az alkotmánnyal a titkos szavazás semmiféle, akár önkéntes nyilvánossá tétele sem: „a titkos szavazáson úgy sem lehet lazítani, hogy az egyik fél nyíltsága illuzórikussá teszi a másik fél titkosságát.” Áder a harmadik forduló elõtt ennek ellenére egyértelmûvé tette, hogy nem tartják tiszteletben a titkosság követelményét: „frakcióvezetõként garantálom, holnapra a jogi lehetõségét is megtaláljuk, hogy a Fidesz 169 képviselõje bebizonyítsa: a második fodulóban maradéktalanul SólyomLászlóra szavazott”.

Hogy ami történt, belül volt-e a „jogi lehetõségeken”, az fölöttébb kétséges. A fideszesek csoportosan járultak az urnákhoz egymást kontrollálva. Az MDF-esek és a kereszténydemokrata fideszesek odavitték kitöltött szavazólapjukat a sajtó képviselõihez, a kamerák elé tartották azokat, így védekezvén az átszavazás vádja ellen, ami után titkos szasvazásról beszélni nyilván nem lehet. RévészSándor beszámolója szerint: „LáyerJózsef hajdúsági fideszes képviselõ a fülkébõl kilépve az urna felé tartott, hogy a szavazatát leadja, mikor KósaLajos fülön csípte, kinyittatta vele a szavazatát tatalmazó borítékot, s észlelvén, hogy az SziliKtalin javára szóló voksot tartalmaz, elvitte képviselõtársát új szavazólapot igényelni az ‘elrontott’ helyett. Láyer, aki rossz látásának tulajdonította a politikai pályájára végzetes hibát, … 2006 öszén már a Hajdusámsoni Sporthorgászok Egyesületének jelöltjeként maradt alul a fideszes jelölttel szemben lakóhelye polgármester-választásán.”

Meg kell állapítanunk, hogy Orbán és a Fideszt uraló szûk elit 2005-ben immár nagy pályán, a MagyarKöztársaság közjogi keretei között is megismételte azt, amit a párt választmányi elnökének megválasztásakor, 1993-ban eljátszott kicsiben: antidemokratikus nyomásgyakorlással nyílt szavazássá változtatta a – szabály szerint – titkos szavazást. Sólyom azonban a „sikeres” szavazás után már úgy vélte: „nem volt semmi alkotmányellenesség”. ’
[Arcmás 278-279]
10/10
kgyuri0 2010 febr. 01. - 12:39:30 10/10
(10029/14087)
Nocsak!

Klein avátesz?!

Bírom, amikor izléstelenek tanítanak ki a jóizlésrõl, kulturálatlanok a kultúráról, hülyék a tudományról, szemforgató farizeusok a hitrõl.
Igazi jobbos seggnyaló mentalitás:alaptalan s eltúlzott tekintélytisztelet, csattogtassad csak a bokád a tisztletre méltó sz*háziaid elõtt.

Bizony az utolsó mondatoddal nagyon is eltaláltad: Mivel a közt.elnök a foglalkozásán belül csapnivaló, a 7i7 sztárjai a foglalkozásukon belül kiválóak. Nem nehéz kitalálni, melyiküket kell igazán tisztelni!
offtopic
filiszteus 2010 febr. 01. - 10:03:25
(10028/14087)
Alább olvasható, amint Ondok elvtársból kitör a kultúrember:
"élen a köztársasági elnökkel és atöbbi hülyével."

Itt pedig a másik vátesz kel kedvenc kis gagyimûsora védelmére:

"aki kulturáltan reagál pl a 7i7 címû mûsorra"

Konklúzió:hülyézzük le a köztársasági elnököt és tanusítsunk több tiszteletet a Heti hetessel szemben!
Heti hetes for President!