Téma: Heti hetes

offtopic
filiszteus 2010 febr. 16. - 22:40:19
(10207/14087)
Érdekes hogyan választanak maguknak az emberek nick-nevet. Itt van például ez aki Dantes-nek képzeli magát, pedig minden megnyilvánulása csak Caderousse-ra vall. Az önismeret teljes hiánya.
offtopic
Dantes 2010 febr. 16. - 21:31:53
(10206/14087)
Nagyon szívesen. Jó tanács: nem csak értõ olvasás, hanem értõ tévénézés is van. Próbáld ki.
offtopic
Dantes 2010 febr. 16. - 19:35:02 Előzmény CsengoZoli
(10205/14087)
,,Hát szerintem a mai nemvolt egy nagy pukk,de azért jóvolt,fõleg Hajós.
MOndjuk mikor politikáról van szó,azzal nagyon nem tudok egyetérteni.
Persze értem én,hogy itt mindenki balos,de jóhogynem mentjük fel mindjárt a BKV-s csalókat,meg Zuschlagot...
És ezek az indokok... pf...
Biztos a másik oldal is csal,meg a Zuschlaghoz képest mások, akik többet loptak nem ülnek sitten.
Hápe... legalizáljuk a lopást."


Én csak azt az egyet nem értem, hogy vannak emberek, akik néznek, de nem látnak. Nézted az adást, de nem láttad mi volt benne.
10/10
offtopic
kgyuri0 2010 febr. 16. - 18:56:36 10/10 Előzmény CsengoZoli
(10204/14087)
Az a tévedés drága, hogy azt hiszed, rád még "dühös" tudok lenni.

"MIkor mondom,hogy amit te írsz az tipikus baloldali retorika, vagy hogy a baloldali emberek csököttek?
Pedig állítólag te egy demokrata vénával megáldott emberke vagy,ezt le is vezetted valamelyik korszakalkotó elméletedben"

Hát persze, hogy nem írod nekem, ugyanis amit én írok, az nem tipikus baloldali retorika.
Amit viszont te írsz, az, az én véleményem szerint tipikusan jobboldali.

Sajnálom, én ezt így látom.
10/10
offtopic
kgyuri0 2010 febr. 16. - 18:52:39 10/10 Előzmény toshiba321
(10203/14087)
Annyiértelme van, mintSouthParkot nézni.

Sõt. Neked megsúgom, annál több.
offtopic
CsengoZoli 2010 febr. 16. - 17:05:18
(10202/14087)
Ó hát ez még semmi amit olvastál... :)
1/10
offtopic
toshiba321 2010 febr. 16. - 16:06:46 1/10
(10201/14087)
ez most komoly? emberek képesek azon vitatkozni hogy mi a jobboldali meg mi a baloldali? számomra ez annyira nevetséges :)))) errõl a South Park-nak az a része jut eszembe amikor azon vitatkoznak hogy a focicsapat neve g"nnyes vagy redvás legyen na valahol itt tartunk mi is hogy jobb vagy baloldal pedig ha egy kicsit a dolgok mögé néznénk akkor rájöhetne sok ember hogy ebben az országban nincs se igazán jobb vagy bal oldali párt mert attól amit képviselnek vagy ideológiájuknak tartanak fényévekre vannak. De semmi gond ez a legszebb a demokráciában hogy az emberek bármilyen témában - mégha nincs is értelme - vitatkozhatnak és én aki a harmadik fél vagyok nagyokat nevethetek KÖSZÖNÖM :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
offtopic
CsengoZoli 2010 febr. 16. - 12:10:43
(10200/14087)
Nem Gyurikám,ez nem tévedés.
Olvasd vissza magad,hogy mást sem csinálsz csak személyeskedsz és fröcsögsz.
Pont,mint azok akiket olyan bõszen szídtál régebben.
Állandóan jobboldali retorikát emlegetsz, meg Orbán Viktorral hasonlítgasz,mintha én lennék a fidesz szóvivõje, vagy bármi közöm lenne a fideszhez illetve Orbánhoz.
Jobboldali összeesküvést látsz már a frissen facsart narancslében is.
Elárulom se fidesztag nemvagyok-nemvoltam soha, nem vagyok polgári körös, se alvó fidesz sejt a tálibok közt.
Én mikor hasonlítgatlak Gyurcsányhoz vagy Bajnaihoz?
MIkor mondom,hogy amit te írsz az tipikus baloldali retorika, vagy hogy a baloldali emberek csököttek?
Pedig állítólag te egy demokrata vénával megáldott emberke vagy,ezt le is vezetted valamelyik korszakalkotó elméletedben.
Hogy is van ez?
Vannak egyenlõ emberek és egyenlõbbek, akik akkor is demokratikus gondolkodásúak,mikor ép fröcsögnek, általánosítanak és személyeskenek?
Az általuk kitûzött cél érdekében lehet,csak a másiknak tilos? :)
Nemértem én ezt Gyurikám,de szerintem te sem :)
10/10
offtopic
kgyuri0 2010 febr. 16. - 09:58:46 10/10
(10199/14087)
Hatalmas tévedés!
Én rád már dühös sem vagyok.

Azért,mert én úgy írtam, hogy "nem tudom,föltûnt-e(...)", erre te is kötelezõnek érzed ugyanazt a fordulatot használni, minden épeszû analógia nélkül.

Ezt inkább nem minõsítem, hogy én is kényeztesselek.
offtopic
CsengoZoli 2010 febr. 16. - 02:07:41
(10198/14087)
Nemtudom,hogy feltûnt-e,de rosszabb vagy,mint Csurka fénykorában :)
Gyakorlatilag minden józan észt nélkülöznek az utóbbi idõben a hozzászólásaid.
Csak vagdalkozol dühbõl.
10/10
offtopic
kgyuri0 2010 febr. 16. - 01:20:15 10/10 Előzmény CsengoZoli
(10197/14087)
Ennyire egyszerû vagy, Zolikám?

Neked nem tûnik föl, hoyZuschlagra kérnek állítólag 15 évet, s akkor aki pl.ezerszer annyit lopott(Z egy részét megtérítette), annak meg akkor 15 ezer évet kellene kaonia?

Észlény!
Persze mit várok én?

És még ez a szenvelgõ rossz duma a demokráciáról!(Kernnek)
Hát, pont, mint OV a vezíred,aki könnyesen politikai-gügyögött az "évértékelõjén"
offtopic
CsengoZoli 2010 febr. 15. - 01:54:24
(10196/14087)
Hát szerintem a mai nemvolt egy nagy pukk,de azért jóvolt,fõleg Hajós.
MOndjuk mikor politikáról van szó,azzal nagyon nem tudok egyetérteni.
Persze értem én,hogy itt mindenki balos,de jóhogynem mentjük fel mindjárt a BKV-s csalókat,meg Zuschlagot...
És ezek az indokok... pf...
Biztos a másik oldal is csal,meg a Zuschlaghoz képest mások, akik többet loptak nem ülnek sitten.
Hápe... legalizáljuk a lopást.
Ezentúl a bankrabló is sétálhasson el szabadon, elvégre a Princ Gábort se csukták le, az anyagyilkost is mentsük fel,mert biztos volt már aki az apját is megölte,hozzá képest ez egy jó ember.
Na meg Kern...
MIt gondolnak az emberek,hogy választások után vagy valaha is jobbak lesznek az emberek?:)
Valami ilyesmi kérdése volt :)
Hát igen kedves Kern András, ha nem is választásoktól,de az idõvel csak megtörténõ demokratizálódástól azért azt is várja az ember,hogy egyre kevésbé mernek majd elkövetni ilyen csalásokat.
Érdekes egyébként,hogy bizonyos országokban ez már ma is így van és nem megy csodaszámba :), de végülis fel is tehetjük a kezünket és belesüppedhetünk egy totális nihillizmusba...
Ja,de a legjobb a Hernádi Judit elmélete volt,miszerint a fidesz oldalról most azért nem csuknak le senkit,mert akkor az emberek belõlük is kiábrándulnának és a jobbikra szavaznának :)
Na,hát ez az évszázad elmélete, fantasztikus :) Biztos ígyvan!
Bár mióta egyik ismerõsöm elõadta,hogy azért ment jobban az Orbánék alatt az ország szekere,mert a vállalkozók jobboldaliak és csak akkor fizetnek adót,mikor Orbán van hatalmon..., szal azóta énmár semmin sem csodálkozom :P
10/10
offtopic
kgyuri0 2010 febr. 14. - 23:51:34 10/10
(10195/14087)
Jó, hogy nem kötözködsz.
De szedd össze magad!
10/10
offtopic
kgyuri0 2010 febr. 14. - 23:50:18 10/10
(10194/14087)
Nagy öröm volt számomra Kern újbóli föltûnése.
Õszintén zólva Bajor távolléte föl se tûnt(csak, mert annyira örültek neki).

A vakbélmûtétes jelnet gen jl sikerült, s teli volt improvizációval.

Fajkasházi avégénújfent szerfelett idegesített. Tudom õ egy nagyon okosember, de ezzel a tudálékossággal végtelenül visszataszító lúzer.
A többiek a hátukon viszik továvb amûsortFõleg Gálvölgyi, Kern, Hajós, sõt Jáksó).
Attól lehet félni, hogy Fajkasházi lesz a mûsor megszüntetésének ütrügye.
Veszélyes.
1/10
offtopic
NANU..! NANU..! 2010 febr. 14. - 23:24:07 1/10
(10193/14087)
;)))
Na jó... :) látom, Isten állatkertje itt is jelen van... ;)
offtopic
cika 2010 febr. 14. - 23:22:15 Előzmény AvatarAtt
(10192/14087)
:D
offtopic
linga 2010 febr. 14. - 23:19:15
(10191/14087)
:DD És erre kitûnõ példa a 12617. sz. hsz. ;)
(nem kötözködés! csak kihagyhatatlan.)
1/10
offtopic
NANU..! NANU..! 2010 febr. 14. - 23:14:23 1/10 Előzmény AvatarAtt
(10190/14087)
-Igen..., {:(} szerintem is törvény kéne rá, hogy aki nem bír helyesen írni, az ki van zárva a kormány választásból és csak nézheti azt, majd élvezhet az eredményt újabb 4 vagy 8 évig szó nélkül... ;)
offtopic
AvatarAtt 2010 febr. 14. - 19:10:18
(10189/14087)
OMG emberek, hogy mirõl tudtok itt eszmét cserélni :D az nem semmi. Inkább olvasnátok sok könyvet arról, amit írtok, hátha sok homályt eloszlatna és rájönnétek mennyire keveset tudtok. Arról nem is beszélve, hogy vajon tényleg mi a valóság.
Ajánlom figyelmetekbe helyette inkább a helyes írást, vagy az idõt szánjátok rá, hogy amit írtok elolvassátok.
Ellenben pl.: hallgassátok meg Rádiókabaré 2009 Március I. rész. Maksának a nyitó beszéde elég korrekt.
Sajnos a lényeg nem tûnik fel senkinek, vagy nagyon keveseknek és sokaknak egy élet sem elég arra, hogy rájöjjenek egy van csak belõle..
10/10
offtopic
kgyuri0 2010 febr. 12. - 15:09:26 10/10 Előzmény linga
(10188/14087)
Látom, linga, végül is válasszolsz te kekem.

Én is megpróbálok neked.
Talán sikerül a mderátori segédlet ellenére.

Ha velem akarsz netán vitatkozni, akkor a vélweményenm egészen pontosan megtalálhatod a 12596-os hszban.
Kérlejk annak alapján jelöld meg pontosan, melyik szövegrésszelvan problémád(megjegyzés, ellenérv, szidalom, akármi).
Ilyen általános puffogással, mint ez a hozzászólásod, nm tudok mit kzden.

Hogy mennyire rossz a vitavezetésed, arra példa, hogy az "identitás" szót én ezen a fórumon, szinte egészen biztosan, még eddig nem írtam le(csaknem 3000 hozzászólásban!)
Tehát nekem ne gyere az "identitás" tagadásával!
Nem az énasztalom!
Visont hálás lennék, ha arra válaszolnál, amizt én írtam.