Téma: Heti hetes

Seven7Crown 2010 nov. 28. - 11:57:36
(12747/14087)
-Igen, csak a változtatások, nem az emberek mozgását korlátozták volna a szocik terveiben, most viszont kiderülhet, hogy hány korlátolt ember van, aki arra szavaz, hogy az Orbán terrorizálja Õket!!:P
csengõ_zoli 2010 nov. 28. - 11:52:32
(12746/14087)
"-Az lehet, csak az a bibi, hogy erre már az EU-ban is felfigyeltek, akik pártfüggetlenek, és nem azért vannak ott, mert nem értenek hozza!"

Mármint gondolod te,mint aki eldönti,hogy kinek a véleménye és munkája számít az EU-ban :)

2 rossz hírem is van:
1: Hogy ezen az alkotmányon módosítani kell, abban mindenki egyetértett idáig, lévén ez egy ideiglenes alkotmányként lett anno kitalálva.
2:Bajnai (akit majd mindenki elismert szoc oldalról) pontosan ugyanígy hozzá akart nyúlni a magán nyugdíjpénztárakhoz csak anno a szocik leszavazták!
1/10
offtopic
toshiba321 2010 nov. 28. - 11:52:10 1/10
(12745/14087)
Meg "a" betûs védõje is?
1/10
offtopic
toshiba321 2010 nov. 28. - 11:50:35 1/10
(12744/14087)
Nyugi én nem akarom meggyõzni õket csak röhögni a sok sületlenséget amiket a hiteles ATV-én hallanak meg a 168-ban olvasnak. Mindig az a hiteles ami hozzájuk köthetõ. De legjobban azt szeretem amikor pl: az amerikai alkotmánnyal meg demokráciával példálóznak és folyamatosan beégnek a tudatlanságuk miatt. De valamin nekünk is kell röhögni.
csengõ_zoli 2010 nov. 28. - 11:47:28
(12743/14087)
Várjá,neki van "fejvédõje" :)
Seven7Crown 2010 nov. 28. - 11:47:21
(12742/14087)
-Az lehet, csak az a bibi, hogy erre már az EU-ban is felfigyeltek, akik pártfüggetlenek, és nem azért vannak ott, mert nem értenek hozza!

-Ez az ember egy diktátor, aki úgy gondolja, hogy bármit megtehet, áthúzza az alkotmányt az tollvonással, hogy mindent amit óhajt, az teljesülhessen, és zsarolja a népét, miiközben díszcsomagolásba kötve juttatja el intézkedéseit az emberek fája alá!!:P
8/10
offtopic
pozsizsuzsi 2010 nov. 28. - 11:45:19 8/10
(12741/14087)
Petõ Ivánt ne hasonlítsd ehhez a ripacs díszpinty pártgyaloghoz, légyszi.
velorexescsavo 2010 nov. 28. - 11:37:40
(12740/14087)
Képzelem, hogy ajvékolnál, ha Petõ Iván buksikája lenne bibis!
8/10
offtopic
pozsizsuzsi 2010 nov. 28. - 11:34:33 8/10
(12739/14087)
Révész "Safranek" Máriusz. :DDDDD
Szegény, mindig rossz helyen kolbászolt, peches egy figura. :DDDDDDDDD És bibis lett a buksikája.
csengõ_zoli 2010 nov. 28. - 11:21:09
(12738/14087)
Az Economist kinnt olyan,mint nálunk a Népszabadság.
Nem mérvadó mit ír jobboldali politikusokról.
Seven7Crown 2010 nov. 28. - 11:06:15
(12736/14087)
-Ehhez nem kell propaganda!

-"Economist: Orbán a magyar Chávez"

-Az EU-ban tudják, hogy ez az ember lassan már magára is veszélyes, nemhogy a népére!!
szonya1 2010 nov. 28. - 11:01:08
(12735/14087)
Én meggondolnám, hogy érdemes-e ilyen lelkesen védeni a másik maffiózó társaságot, amelyiknek a csápjai jó évtizede az ügyészséget is átszövik, így érve el, hogy le se folytathassanak olyan vizsgálatokat, amelyek "a mi kutyánk kölykét" veszélyeztethetnék. Emlékeztek még az utolsó pillanatban elhurcolt "Papa" esetére?! Van fogalmatok róla, kiket védelmeztek, amikor ezt a mostani társaságot támogatjátok? Ne gondoljátok már, hogy sokkal különbek, mint az elõzõ garnitúra.
velorexescsavo 2010 nov. 28. - 10:24:22
(12734/14087)
Biztos lehetsz benne.
NetRobot 2.0 2010 nov. 28. - 10:09:21
(12733/14087)
A környékünkön is nagyon sok sigazán sötét szoci és szdsz-es lakik. Én már félek ,hogy az elmúlt gyalázatos 8 év vissza fog térni ,mert erõs a maffia érdekhálózat és a legaljasabb lázító és lejárató eszközeikkel folyamatosan fognak mindent szétbombázni.
velorexescsavo 2010 nov. 28. - 09:51:26
(12732/14087)
csak amikor a hulkigánokat a rendõrök fejbevágják jogosan?

Te tényleg nem vagy képes felfogni valamit, amit már ezerszer elmagyaráztak, bebizonyítottak?
Révész Máriusz molotovkoktéldobáló huligán? Móczár péter huligán?
Ez a Ti nagy liberalizmusotok? Ha nektek nem tetszõ embereket bántalmaz a rendõr jogtalanul, akkor az "huligánok jogos fejbevágása", amin kunczemaczi vígan élcelõdhet és Ti teli pofával röhögtök rajta?
Tényleg ez az a pont, amikor bebizonyosodik, hogy veletek nem lehet konszenzus, itt élet-halál harc van. 89 után Antall hagyta visszaszivárogni a csatornák lakóit és itt az eredmény. Vitázni is kár veletek. Nem is értem Csengõ Zolit és a többi jó szándékú, naiv kommentelõt, aki meg akar gyõzni Titeket.
1/10
offtopic
toshiba321 2010 nov. 28. - 09:20:29 1/10
(12731/14087)
Engedd meg hogy a 3 kommentedre egy kommentben válaszoljak. Tehát az ATV az azért hiteles, mert baloldali meg egyedül van. (Klubr, Infór, Népszava, Népszabadság stb. az internetes portálokat nem is sorolnám) Az M1, a Duna stb. 4 éve meg balos propagandát nyomtak, hogy is van ez? Ha balos valami az jó ha nem akkor fúj? Akkor már hazudik? Ez aztán a hatalmas nagy érv. Ez tényleg érdekes. Nem vagyok csõlátó, csak tudod én ott voltam az összes tüntetésen és nem úgy kezdõdött, hogy a tüntetõk megláttak egy rendõrt, és azonnal megdobálták. És milyen érdekes hogy egy sor balos barátommal találkoztam, akik az elsõ sorból dobálták KÕVEL rendõröket majd még büszkén, hencegtek is velük. És ezek között van olyan, aki jelenleg önkormányzati képviselõ MSZP-és színekben. Megérted, ha azt mondom, nem szeretnék neveket mondani. Tehát ennyit a csõlátásomról. Amikor provokátorokról beszélnek, azt nem véletlenül mondják. De a vipera az nem megengedett eszköz elárulom neked. És törvény írja elõ még egy buszellenõrnek vagy egy vagyonõrnek is azonosítószám viselését. TÖRVÉNY. Nincs ott semmilyen hazugság csak folyamatosan tudatosan, keverik a szezont a fazonnal. Csak arra azért kíváncsi leszek, ha szétvernek egy balos tüntetést, akkor majd mit fog mondani a szoci vezetés, juj vége a demokráciának. Persze tudom mindig az a jó, ami balos. A puccsra meg nem is reagálnék ezt a hatalmas nagy baromságot. Az meg hogy az egészbe belekevered a fideszt meg mindig mindenhol a fideszt látod az csak azt bizonyítja hogy te vagy csõlátó és nem én. Én nem vagyok fideszes nem is szimpatizálok velük ugyanúgy elzavarom a fideszes aktivistát mint ahogy elzavartam az mszp-et csak azt még le is köpöm vagy megpofozom. Tehát az, amikor jössz Vitézyvel –akit szintén nem szívlelek és alkalmatlannak tartok a posztjára- meg Lendvaival meg a jóisten, tudja még, mivel meg azt mondod TI akkor azt rossz embernek mondod. Hagyó azért nem ártatlan ne csináljunk belõle szentet. És azt sem mondtam soha, hogy csak az mszp-ben vannak korruptak, azok mindenhol vannak és lesznek is FIDESZBEN. MDFBEN, SZDSZBEN STB. Ez is csak a csõlátásodat bizonyítja. Azt meg elítélem, hogy valaki azért kapjon JÓL fizetõ állást, mert valakinek a valakije mindegy hogy jobb vagy baloldali az illetõ nálam ez párt független. Az meg hogy egy párt HAZUDIK vagy esetleg másként értelmezi a valóságot az minden pártnál így volt és így is lesz. Az elmúlt 8 év sem az igazmondásról szólt.
Az amerikai alkotmánnyal nem én példálóztam, ha jól emlékszem én csak kiegészítettem, mert ott nem létezik megélhetési bûnözés. A rendõrség meg nem foglalkozik egy kiló uborkával. És ha már a magántulajdont féltjük, akkor az embernek legyen joga megvédeni azt, és ne lophassák szét egyesek megélhetési bûnözés címszó alatt, amiért mások egy életen át dolgoztak. VAGY TE HELYESNEK TARTOD EZT? Vagy helyes, az hogy egy jogállamban egy embert lassan két éve minden vád és bizonyíték nélkül börtönben tartanak? Te meg azokat sajnálod, akik 100 milliókkal károsították meg az embereket. Te nem vagy tisztában fogalmakkal nem én. Mondj egy olyan fogalmat, amivel nem vagyok tisztába. Semmilyen demokráciát nem építenek le azt hogy átalakítanak dolgokat azzal mi a bajod? De 2006-ban kik is akarták korlátozni a gyülekezési jogot? Kik is akarták korlátozni a véleménynyilvánítás a szólás szabadságát? Akkor is így tiltakoztál a demokrácia leépítése ellen.
1/10
offtopic
toshiba321 2010 nov. 28. - 08:25:05 1/10
(12730/14087)
Na azt érdemes elolvasni ha egy jót akarsz röhögni: http://index.hu/belfold/2010/11/27/az_mszp_uvolteni_fog_es_felveszi_a_kesztyut/ õk akarják megmutatni
8/10
kodelka 2010 nov. 28. - 00:23:06 8/10 Előzmény toshiba321
(12729/14087)
Azért érdekes ember vagy Te:Szerinted akkor van csak demokrácia,ha bárki lelõheti ,aki lopni megy hozzá egy kiló uborkát?ha mondjuk arendõrségre bízza adolgot az már nem is demokrácia?
Te nem látod alényeget és nem vagy tisztában afogalmakkal,ez abból is látható ,hogy az pl nem zavar ,hogy az emberek saját lóvéját lenyúlják ,hogy az alkotmányt a haverokhoz igazítják szinte naponta ,hogy minden fontos intézménybe pártkatonát ültettek:Ilyenkor nem kiabálsz demokrácia után ,csak amikor a hulkigánokat a rendõrök fejbevágják jogosan?
A demokrácia leépítése a szemünk elött folyik ,nagyon hülye az aki ezt nem látja,és ez eddig a 20 év alatt nem történt meg soha ,nem is vetemedett rá egyetlen kormány sem ,csak ez a maffiózó banda.
8/10
kodelka 2010 nov. 28. - 00:14:54 8/10 Előzmény toshiba321
(12728/14087)
Ne légy már ilyen csõlátó! Te állandóan úgy állítod be mintha az ártatlan békés tüntetõket az aljas rendõrök agyba fõbe verték volna 2006-ban.Ez hazugság,a rendõröket provokálták ,dobálták,gyújtogattak stb stb.Ezek ellen meg kellett védeni a demokráciát ,mert ezek puccsot akartak mégpedig a fidesz nyilt ösztönzésére.Majd ha a baloldal is csõcselék módjára tüntet ,akkor nem fognak azon rugózni ,hogy azonosító volt e vagy se.A többi szöveged is visszaköszön a Fidesz propaganda dumájából ,amikor a választások közvetlen megelõzõen az ügyészséggel összejátszva elõálltak a hagyó stb ügyekkel.Igen voltak korrupt MSZpsek ,de legalább annyi ill több a fideszes,és most már nehezebben is derül ki ,mert megszünt a média szabadsága .bár így sem lehet pl eltitkolni pl a nyikhaj Vitézy Dávid stb 3 milkós fizetését egy fal állásban.Amnikor Lendvait fúrtátok azzal ,hogy protit kért egy rokonának a BKV nál állás ügyben ,az akkor nem volt igaz ,de most soroljam azokat akiket képesítés nélkül benyom a fidesz vezetõ állásokba ? he ?
És egy a leglényegesebb különbség : a fidesz nem tartja tiszteletben a magántulajdont sem az alkotmányt sem semmit csak átveri az embereket és hazudik éjjel nappal egyfolytában .Debreczeni J. megmondta elõre ,hogy vége a demokráciának és igaza lett teljes mértékben.már a jobboldali értelmiség egy része is meg van hökkenve .az egyedüli támogatók Ti vagytok ,akik nemigen vagytok reálisak ,mert el vagytok vakulva,ahogy Hajós lefestette a mentális hozzáállásotokat.