Téma: Heti hetes

Csekély értelmû medvebocs 2011 jan. 09. - 14:26:25 Előzmény ariskerase
(13108/14088)
Igen sokat segítettél,már csak egy kérdésem lenne.Én nem szoktam nézni a Heti Hetest csak tanítási szünetben.
2010.05.23.Pünkösd Vasárnap néztem de sajnos elaludtam rajta,de Jáksó Lászlóval nem találkoztam/le maradtam a megjelenésérõl.De hát õ is van vagy nincs?
1/10
ariskerase 2011 jan. 09. - 13:07:19 1/10
(13107/14088)
Nincs mit remélem sokat segíthettem.
Csekély értelmû medvebocs 2011 jan. 09. - 13:05:11
(13106/14088)
És neked is köszönöm szépen.
Csekély értelmû medvebocs 2011 jan. 09. - 13:03:46
(13105/14088)
Köszönöm szépen.
1/10
offtopic
ariskerase 2011 jan. 09. - 13:01:33 1/10
(13104/14088)
Csak egy kérdés: Pontosan mi lesz 3 év múlva?
1/10
ariskerase 2011 jan. 09. - 12:58:44 1/10
(13103/14088)
Látom nem nézted elejétõl ezt a mûsort. A heti Hetes 1999 szeptemberében debütált. A kezdõ csapat tagjai voltak: Csiszár Jenõ mint mûsorvezetõ, Verebes István, Havas Henrik, Gálvölgyi János, Bajos Imre, Hernádi Judit, Farkasházi Tivadar. 2000-ben mikor a II. széria indult Csiszár távozott a Heti Hetesbõl de ha jól emlékszem magától az rtlklubtól is, akkor vette át a mûsorvezetést Jáksó László. Késõbb Verebes és Havas is távozott a mûsorból Verebes 2005-ben. Azóta az állandó csapat tagja lett pl. Hajós András. A mûsorban persze nem mindig ugyanazok a fix tagok vannak, elõfordul, hogy meghívnak egy - esetleg - két mûsor erejéig egy-egy vendégszereplõt. Vannak persze, akik rendszeresen visszajárnak, de vannak akik csak egy-két rész erejéig. Ezért szerepel annyi szereplõ a port.hu felsorolásában. Remélem kielégítõ volt a válasz.
csengõ_zoli 2011 jan. 09. - 12:46:20
(13102/14088)
Ezek komoly kérdések? Azt hittem viccelsz!
A szabályok ugyan azok,mint a többi topickban,ha érdekel olvasd el a PORT oldalán.
Azért írja PORT a szereplõk közt Oláh Ibolyát, Vadon Jánost stb.,mert szerepeltek a mûsorban!
Vannak állandó tagok és olyanok,akik csak párszor szerepeltek, Verebes,ahogy látod "(1999-2005)" közt volt állandó tag.
Csiszár pedig anno úgy döntött nem akarja tovább vezetni a mûsort,ekkor került helyére Jáksó.
Csekély értelmû medvebocs 2011 jan. 09. - 11:33:32
(13101/14088)
Ha Ha nagyon vicces!Válaszolj inkább a kérdésemre!!!
csengõ_zoli 2011 jan. 09. - 11:32:02
(13100/14088)
Szerintem feküdj vissza a kis barlangodba tavaszig! :)
Csekély értelmû medvebocs 2011 jan. 09. - 11:25:33
(13099/14088)
Mik itt a szabályok?
Miért írja azt a PORT.HU hogy szerepel a mûsorban:Oláh Ibolya,Vágó István,Vadon János,Bodrogi Gyula,na meg Ganxta Zolee amikor nem is szerepelnek?Meg hogy érti a PORT.HU ettõl eddig például:Verebes István (1999-2005)
Meg miért van az hogy Jáksó László vezetheti a mûsort Csiszár Jenõ meg nem?
NetRobot 2.0 2011 jan. 07. - 15:54:08
(13098/14088)
http://hirszerzo.hu/profit/20110107_handelsblatt_valsagado_nemet_cegek#rss

A német újságíró rámutat: az a vád, hogy Orbán célzottan csak külföldi cégeket fej meg, nem állja meg a helyét.
Az érintett vállalatok el tudják viselni a három évre szóló adót.
Elvégre a rendszerváltás után roppant kedvezõ beruházási feltételek várták õket Magyarországon, s azóta nagy nyereségre tettek szert.
A magyar társasági adó mértéke 10 százalék; még ha ehhez hozzájön a válságadó, az adóteher akkor is jócskán a németországi szint alatt marad.

Berschens szerint a magyar kormányfõ pontosan azt teszi, amit az EU az eladósodott tagállamoktól elvár: rendbe teszi az államháztartást.
Shanks 2011 jan. 07. - 15:53:57
(13097/14088)
:D

háát nem is tudom, fárasztó napom volt.. a hátamat megmasszírozhatnád. De, hogy lásd nem vagyok önzõ utána megcsiklandozom a talpad. Ok? =P
1/10
ariskerase 2011 jan. 07. - 15:20:15 1/10
(13096/14088)
Ebben a mûsorban még csak-csak elmegy.:))))
offtopic
Nofri 2011 jan. 07. - 11:49:09 Előzmény Shanks
(13095/14088)
topik nyitva.egyéb kérés?
;)
10/10
drabál 2011 jan. 07. - 10:58:46 10/10
(13094/14088)
Nameg az is, hogy egy ilyen "celeb" khm.. felléphet az RTL-ben.
csengõ_zoli 2011 jan. 07. - 10:14:11
(13093/14088)
KEDVES MODERÁTOROK!
Nyílt levélben szeretném kérdezni,hogy egyrészt ebbe a topickba milyen témákban lehet írni,mi az az "AAAAAAAAAAAAAAAA", illetve,hogy meddig lesznek lezárva a Való Világ topicok?
Itt állandóan arról olvashatunk önöktõl,hogy tartsuk be a szabályokat!
Nos,ezzel nincs is gond, de szeretnénk mi is fair játékot kérni,azt gondolom nekünk is jár a TÁJÉKOZTATÁS arról a topickról,amire messze a legtöbben írtak!
Válaszukat sokak nevében köszönöm!
1/10
ariskerase 2011 jan. 07. - 05:47:09 1/10 Előzmény drabál
(13092/14088)
Ismerem szerintem ez a szám önmagáért beszél.:)))
moderator1 2011 jan. 07. - 05:45:23
(13091/14088)
Kedves tinodialfred !

Normális hangnemben és minõségben kellene irogatni a fórumra. Mindenkinek lehet véleménye de kulturált körülmények közt. Ha valakinek ezt nehéz dolog, akkor inkább keressen más fórumot és ne itt offoljon szét topikokat.

Köszönöm a megértését moderátor .
1/10
ariskerase 2011 jan. 06. - 19:27:47 1/10
(13090/14088)
Régen szerettem a Heti Hetest akkor még jó is volt, de mára nagyon ellaposodott a mûsor. A poénokat én nagyon erõltetettnek érzem.
10/10
drabál 2011 jan. 06. - 18:38:12 10/10
(13089/14088)