Téma: Heti hetes

csengõ_zoli 2011 jan. 25. - 21:05:29
(13427/14087)
Jó,de nem ez a része érdekelne.
Nyilván egy, az MSZMP utódpártjának holdudvarába tartozó közéleti személyiséget komcsinak fognak tartani,ha tetszik neki,ha nem.
Engem sokkal inkább érdekelne,hogy lett kormánypárti a humor Farkasházyéknál :)
10/10
offtopic
aggodalmas 2011 jan. 25. - 20:59:30 10/10
(13426/14087)
Ezúttal hadd védje meg magát Teddy: http://www.hocipo.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=538&Itemid=30

Nem kifejezetten Neked címezte, de azért van benne valami, ugye?

(Kérlek elõítélet nélkül olvasd végig. ;-)
csengõ_zoli 2011 jan. 25. - 20:52:54
(13425/14087)
MOst konkrétan az a Heti hetesrõl beszélek és Farkasházy elvtársról :)
10/10
offtopic
aggodalmas 2011 jan. 25. - 20:50:52 10/10 Előzmény csengõ_zoli
(13424/14087)
Van benne igazság, de azért függ attól, hogy éppen ki mûvelte... Az ifjú StandUPos titánoktól azért kaptak gazdagon - hisz köztük igen kevés, ki odafigyel a politikai korrektségre, kiegyensúlyozottságra... ;-)
csengõ_zoli 2011 jan. 25. - 20:47:56
(13423/14087)
"ad2. "A humor ellenzéki mûfaj." - idézte már Farkasházy is nemegyszer a klasszikus kabarés közhelyet... Gondolok itt arra, hogy aki a döntéseket hozza és a közhangulatot meghatározza az meg is kapja érte "méltó jutalmát" "
Látod 8 évig mégsem ellenzéki mûfaj volt :)
10/10
offtopic
aggodalmas 2011 jan. 25. - 20:35:19 10/10
(13422/14087)
Dehogy akarlak meggyõzni!

Fõleg annak fényében, hogy az egész politikai "elit" a velejéig rothadt és korrupt... :-/

...és pont ezért alig mondhatjuk el bármelyik csoportosulásról, hogy õ a "kisebbik" rossz!

Csak más úton jut el a végeredményig, a megtollasodásig - eddig egy dologban tudtak egyetérteni mindannyian. Emlékszel-e mi volt az?

Igen, a SAJÁT juttatásaik maximalizálása. Nem a szociális ellátó rendszer, vagy az egészségügy, urambocsá' az oktatás fejlesztése. Ennyit róluk en bloc.
10/10
drabál 2011 jan. 25. - 20:31:54 10/10
(13421/14087)
Az élet már bizonyítgatja ,hogy melyik a kisebbik Rossz:).Mert ha pl a szocik csináltak volna ennyi vérlázító dolgot ,járatták volna le Magyarországot ennyire,és ilyen igazságtalan adórendszert stb stb.,már lángokban állna az ország.
3/10
offtopic
robicsek2 2011 jan. 25. - 20:27:58 3/10
(13420/14087)
Na jó erre még válaszolok. 1 senki nem állítottam hogy a Fidesz a megtestesült erény becsület és miegymás. De mivel valóban jó párt nem létezik én az általam vélt kisebbik rosszat választottam.

És úgyse tudsz meggyõzni hogy nem így van.
És nem azért mert ki van mosva az agyam és bedõlök a népbútitoknak. Mert a ti drágalátos pártotok is népbutító. És ha õk lenének hatalmon mi lenne ?? Ugyanezt csinálnák, vagy még rosszabbul és pofátlanabbul. Ennyit errõl.

Na pápá jó éjt mindenkinek.
10/10
offtopic
aggodalmas 2011 jan. 25. - 20:24:59 10/10
(13419/14087)
Robicsek!

ad1. NEM az én pártom - kikérem magamnak, hogy bármelyiket is a nevemre vegyem! Pfuj! XD

ad2. sorolom, ami így hirtelen beugrik: zuchlag, konkrét korrupciós lebukások, útelágaskodás, fletó tánca, kampány-balfogások, etc...

ad3. nem kívánok egyik oldalra sem "húzni" csak az ördög ügyvédjeként a jogos kételyt próbálom kicsalni belõled... ;-)
10/10
offtopic
aggodalmas 2011 jan. 25. - 20:20:16 10/10
(13418/14087)
Azt azért szögezzük már le, hogy nem naív szûz kóristalányok, apácák és gyakorló szentek mennek politikai pályára.
HA már (pártállásra való tekintet nélkül!) általánosítunk, akkor legyen: a politikus lop-csal-hazudik (legfeljebb a sorrendet variálja! ;-) és a javunkat akarja... (mi meg amilyen hülyék vagyunk oda-oda is adjuk nekik!)
Aki azt hiszi, hogy a(z eddig kibukott) legnagyobb ügyekben nincsen benne mindkét(három-négy-öt) oldal, az naívabb, mint a nagy átlag... :-D
10/10
drabál 2011 jan. 25. - 20:17:59 10/10
(13417/14087)
Hát kár hogy ennyi municiót adsz nekem .Jobb ha nem emlegeted avégkielégítéseket ,mert meg tudnád pl magyarázni ,hogy miért csak 5 év a visszamenõlegesség ideje?
Elmondom:Mert akkor pl Szász Karcsi 160 milkója is belesne a szórásba ,meg atöbbi fideszes végkielégítés is 2002-bõl:PP Egyébként nagyon hülye az ,aki azt hiszi hogy aFidesz nem lopott legalább annyit mint a szocik.
4-es metro:Igazad van sohasem lesz befejezve ,mert a Fidesznek kéne befejeznie.A problémák ellenére Demszky 70%-os készültségben adta át.erre mit csinált aFidesz ,nem egyezkedett ,nem változtatta meg az elavult magyar szabványt ,hanem bukik egy birósági tárgyaláson 36 milliárdot .Így aztán se kocsi se pénz .Na ennyit tud Tarlós ,akit ismerünk a 3. kerületbõl ,ahol abszolút impotens volt mint polgármester 12 évig.vagy netán rendbehozta aRómai partot ? És sorolhatnám!
3/10
offtopic
robicsek2 2011 jan. 25. - 20:17:52 3/10
(13416/14087)
Am kérlek ha tudsz emelj már ki nekem egy pár olyan Heti Hentes-es témát ahol a Bal oldalt fikázták?

AM valóban nem néztem a legelejétõl fogva.

De mikor a szocik voltak hatalmon igen !

Elkövettek rengeteg olyan dolgot tettek rengeteg olyan kijelentést ami abszurd és kifigurázásra adna okot. De nemigen hallottam ilyen témákat amiben a Kedves pártod tettei esetleg mondatait figurázta volna ki.
Tedd te is a szívedre a kezed és mond hogy nem volt ilyen az MSZP nél, és hogy a Heti kedves hentes ezekrõl a dolgokról hírezett volna a müsorban.

NA mára tényleg megyek, mondhatok akármit.
10/10
drabál 2011 jan. 25. - 20:11:47 10/10
(13415/14087)
Hogy mennyire igazad van arra élõ példa a kínosan egyensúlyozó Verebes sokszor humortalan nyalása jobbra is .vagy pl a Zuschlag túlragozása lihegése ,miközben a fidesznyik Varga Tamásról ,Várhegyi Attiláról szót nem ejtettek ,pedig azok sokkal nagyobb tolvajlást követtek el Zuschlagnál.
3/10
offtopic
robicsek2 2011 jan. 25. - 20:08:53 3/10
(13414/14087)
Nem élték fel a jövõt. ne kacagtass már :))
Azok a szerinted áldott jó szocik , nem mentek el hirtelen ,és nem
rendeltek ki maguknak pofátlanul só lovét végkielégitésnek :) Igen a szocik gondoltak a jövõre ! A magukéra jó elõre eltettek maguknak egy kis dugipénzt. :)
Na meg ne beszéljünk a 4es metróról ami soha nem fog befejezõdni szerintem. NA meg még sorolhatnék én itt mindenfélét, mert te úgyis a sajátodat hajtogatod én meg az enyémet.

NA mindegy én mára befejeztem.
10/10
offtopic
aggodalmas 2011 jan. 25. - 20:07:45 10/10
(13413/14087)
Robicsek!

Tedd a szívedre a kezed, eddig minden adást láttál? Végig? Biztos? ;-)

(Légy erõs, én igen, és ezzel talán vagyunk még így egy páran - ha nem is annyian, mint akik kevés konkrétumból általánosítanak... ;-)))

ad1. Hadd kezdek a Politikai korrektség jegyében két idézettel: "A hülyeség pártsemleges." (Hiller István) ill. "Mindenkinek alkotmányos joga hülyének lenni." (Simicska Lajos) - ezen alapvetéseknek (de persze nem a kiegyensúlyozottság ;-) jegyében járnak el a szereplõk, amikor pártállásra való tekintet nélkül hülyét csinálnak a közszereplõkbõl, különös tekintetttel a politikusokra...
Ezzel arra célzok, hogy az elmúlt tizenegynehány évben kapott tõlük a bal oldal is "érdemeinek elismerése mellett"

ad2. "A humor ellenzéki mûfaj." - idézte már Farkasházy is nemegyszer a klasszikus kabarés közhelyet... Gondolok itt arra, hogy aki a döntéseket hozza és a közhangulatot meghatározza az meg is kapja érte "méltó jutalmát"

ad3. Egy összeszokott társaságba/társulatba/csapatba igen nehéz "becsatlakozni" ha úgy tetszik "felvenni a fordulatszámot" - akiket be-beültetnek, azok általában kiváló one-man-show-t tudnának adni, de ahogy a vicc mondja "asztalnál meghalnak"... Ez egy ilyen mûfaj. :-/

+1 Csak a pontosság végett: a mûsor 43-52-67 perces is volt már, de egy elfogott levél sem volt még 10-13 percnél hosszabb... ;-)

Remélem nincs harag, de azért ne essünk túlzásokba a(z esetenként mégoly megérdemelt) kritikát illetõen sem!

Ps. a felhozott példa pedig "tiszta udvar rendes ház" témájában, egyszerû szubjektív kommentár, ha úgy tetszik egy az eddigiektõl eltérõ megközelítés - lehet vele egyetérteni vagy vitatni. Errõl (is) szól a demokrácia. ;-)

Dióhéjban ennyi jutott eszembe, de további felvetések kivesézésére is kapható vagyok - amíg nyitva a topic... XD
3/10
offtopic
robicsek2 2011 jan. 25. - 20:01:05 3/10
(13412/14087)
:))) tényleg van humorod :))))

Ekkora baromságot :)
JA lehet hogy nem kell egyenlõnek lennie, de nem kell nyalni a vezérek seggét. Úgy bírom hogy mikor azt mondom hogy nem csak egy pártot kéne szapulni azt egyenlõségnek hívják :) Ti is csak azért mondják ezt ilyen könnyen , mert nem a ti pártotok van épp kifigurázva szidva.

És nem kérem azt a hozzáoszlást hogy azért mert erre a jobb oldal szolgált rá legjobban. Mert ezt ti így látjátok ,mi meg nem .
És semelyikünk se ismerné be hogy neki nincs igaza.
De attól még én tudom hogy nekem van igazam :PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
10/10
drabál 2011 jan. 25. - 19:57:10 10/10
(13411/14087)
Te itt éltél ebben az országban? mert ugyanmá a Zorbán mit tudott felmutatni az elsõ 4 évében a észvesztõen ronda és alkalmatlan Nemzeti Szinházon kívül?
És megjósolom ,hogy most sem fog még fikázni való utakat sem ,mert kell a pénz ajómóduak támogatására.A nyugdíjpénztári 3000 milliárdból mit gondolsz hány hidat tudott volna pl Bajnai létrehozni,vagy akár megduplázhatta volna a nyugdíjakat meg acsaládi pótlékot.Csakhogy azok a szidott szocik nem élték fel ajövõt ,nem ingatták meg az egész nyugdíjrendszert.És hogy igazam van az abból látszik ,hogy a párttatlan külföldi elemzõk és hitelminõsítõk immár semmi bizalmat nem éreznek Orbánék sarlatán szakmaisága iránt .Immár az lett amit a Fidesz az ellenfelére kent,hogy sereghajtók lettünk de most igazából ,mert a magyar állampappír a bóvli kategórába van sorolva,vagy csak a szélére ,mert hogy oda kerül az tuti.
És akkor még nem beszéltem arról ,hogy ami ma magyarországon van az minden csak nem demokrácia ,hanem egy elmebeteg hataloméhes ember autokráciája.
3/10
offtopic
robicsek2 2011 jan. 25. - 19:44:08 3/10
(13410/14087)
"s lásson csodát leginkább a jobboldal nem tartja be õket(átlagosan!)."
Jé még a végén kiderül hogy neked is van humorod :))))

Vagy ezt komolyan gondoltad ? mert akkor igen melléfogtál :)
A legtöbb sunyi erkölcstelen dolgot megjegyzem sutomban alattomosan a vörös párt tette. Csak az a gáz hogy most egy csomóra fény derül.
Érdekes hogy melyik párt volt az amelyik ha arra kellet válaszolni mit tudnak felmutatni legtöbbször az utakról beszéltek :)
És lás csodát a nemrég át adott autópálya egy része már gallyra ment.
És melyik párt volt az aki a a legagyibb vállalkozást bérelte fel és mellesleg szerintem nem véletlenül még azon se lepõdnek meg ha véletlenül ott is lenének valami érdekeltségük mint a Mal-nál.
BLM 2011 jan. 25. - 15:58:55
(13409/14087)
Nekem az az empirikus tapasztalatom, hogy ezt kevesen tudják (etika=erkölcs) stb.
csengõ_zoli 2011 jan. 25. - 15:58:13
(13408/14087)
Bocsb*zmeg! :)