Téma: Heti Hetes

offtopic
Sz. Péter ápr. 14. 18:05:58 Előzmény kate77
(14/54)
Ó, ez aztán roppant intelligens érvelés:
"Nem magyarázom el, mert úgysem érted."
1/10
kate77 ápr. 14. 17:35:24 1/10 Előzmény Sz. Péter
(13/54)
Nézzed csak, hajrá, úgysem érted, nem magyarázom. ;)
Sz. Péter ápr. 14. 16:50:30 Előzmény kate77
(12/54)
Mi az a"semmilyen humor"?
Én eddig úgy tudtam, hogy a humor szubjektív, vagyis ha egy poén nem tetszik, attól még azt viccesnek tarthatják mások.
Az nem szubjektivitás, hogy ami nekem nem tetszik, az nem humor.
1/10
kate77 ápr. 13. 18:02:49 1/10 Előzmény Timmmi68
(11/54)
Hát aki vevő erre a semmilyen humorra, az biztos jól szórakozik. :D
1/10
Kempesbaba ápr. 13. 09:53:40 1/10
(10/54)
Hát prüntyőkéim ez tényleg nagyon szar lett. Rossz casting, egy mára végképp idejét múlt formatumban. Több szót nem is érdemes fecsérelni rá...
5/10
Timmmi68 ápr. 13. 02:32:06 5/10 Előzmény Hematit1
(9/54)
Majd belejönnek..., lesz ez még jobb is. Prüntyőkének neveztél? Hát, ez roppant kedves tőled! :-)
5/10
Timmmi68 ápr. 13. 02:29:06 5/10 Előzmény Sz. Péter
(8/54)
Oks! De ez a Prüntyőke tetszik. Már megérte írni neki. :-)
10/10
mandarin30 ápr. 13. 01:47:13 10/10
(7/54)
Nagyonjoo!
1/10
Hematit1 ápr. 12. 23:36:03 1/10 Előzmény Timmmi68
(6/54)
Prüntyőke! Mivel majka elég régóta játsza a hülye agyát, ezért írtam azt amit ! De úgy látom, hogy akik már látták a műsort, Ők sincsenek elragadtatva--LEPONTOZTÁK ! sz@r műsor ! ennyi
offtopic
Sz. Péter ápr. 12. 22:06:05 Előzmény Timmmi68
(5/54)
Ne etesd a fizetett trollokat. ;)
5/10
Timmmi68 ápr. 12. 19:49:29 5/10
(4/54)
Miért pontoztok le valamit, amit még nem is láttatok? Ez olyan beteges. Én örülök ennek a műsornak nagyon! És örülök, hogy Majka is benne van, és Hajós, és Szabolcs, és Gábor, és a műsorvezető is jó, és a lány is szimpi. Én nagyon örülök, hogy van megint Heti Hetes! És örülök, hogy az RTL kárpótolja Hevér Gábort itt-ott amiatt, hogy elvették tőle anno a győzelmet az Árulókban. Meg is érdemli.
5/10
Timmmi68 ápr. 12. 19:47:38 5/10 Előzmény Hematit1
(3/54)
Miért írsz le valamit, amit nem is láttál? És Majka egy jó humorú, szórakoztató ember.
1/10
Hematit1 ápr. 12. 12:47:51 1/10
(2/54)
Kár volt azt az IDIÓTA majkát is betenni a csapatba, !!! Így soha nem fogom nézni azt a műsort, amit kedveltem régen. Ismeretlen emberek a többsége.............hááááát: ettől még a hülye reklámok is jobbak!
1/10
ef ápr. 08. 19:12:24 1/10
(1/54)
Heti gennyes