zszoltan 2007 júl. 01. - 14:42:05
(6/46)
Ejnye! Ennél a poénnál azért te tudsz jobbat is.

Amúgy a Kelly hõsei nekem is sokkal jobban tetszett. De azért azt ne felejtsük el, hogy az tele volt zsúfolva vígjátéki elemekkel, tehát nem volt nehéz jobban szórakoztatnia minket.
kevinspéci 2007 júl. 01. - 13:01:04
(5/46)
Okés. EZ EGY NAGYON JÓ FILM, KIVÁLÓ SZÍNÉSZEKKEL! MINDENKI NÉZZE MEG! :)

(Utálom. :) )

Telly hõsei egymilliárdszor a köbön jobb.
kevinspéci 2007 jún. 30. - 16:14:07
(4/46)
Az egyik leggyérebb háborús film. Fél óra múltán már vonyítottam attól, ahogy a rabok ugráltatták az õröket. Persze, az amcsi háborús filmekben ez sokszor felfedezhetõ, de itt annyira túlzásba vitték, hogy el se hiszem.

A magam részérõl senkinek nem ajánlom. Vannak ennél sokkal jobb háborús filmek. Sõt, szinte CSAK JOBBAK vannak.
zszoltan 2007 jún. 30. - 15:01:37
(3/46)
A 'Híd a Kwai folyón'-t elég régen láttam, de sajnos túl sok élményem nem maradt belõle. De most, hogy említettétek, kicsit nekem is olyan kényelmetlen érzésem volt annak idején, hogy 'most ki itt a fõnök'. Meg arra emlékszem, hogy a vége nem tetszett, ahogy a fõmufti eldõlt. Lehet, hogy poénnak szánták, de nekem nagyon nem jött be.
Brambilla 2006 aug. 28. - 07:36:04 Előzmény twins
(2/46)
Én olvastam a könyvet és láttam a filmet is és szerintem a film jobb. Sokkal jobban bemutatja a dzsungelt, a szenvedést éa az elszántságot, amivel dolgoztak. A könyvben másabb az ezredes személyisége, itt sokkal érthetõbb, amit tesz.
twins 2006 febr. 02. - 20:46:43
(1/46)
a könyvet nemrég kezdtem el, de a film nagggyon jó!