Téma: Hilal Saral

mankosy 2020 ápr. 08. - 01:41:48
(1577/1897)
Megint én:-)

Befejzetm az SK-t, uccsó részt megnéztem engsubbal (néhol elég zagyva volt fordítás nem csak a magyarnál)

Hát ez szííívás Sancar bey..nem kellet volna huncutkodni gumi nélkül
btw mikor mondta Menekse hogy bébit akar és S majdnem leszedte a fejét hőgy most biztos nem, azért előtte védekezés nélkül csinálták ezek szerint és akkor ez nem jutott az eszébe vagy nem dumálták meg hogy M szed-e valamit..(számos logikai baki egyike)..márpedig ha Nare-nál elsőre betalát, akkor azért benne volt pakliban itt is :D :D...micsoda tenyészcsődör a lelkem..nagyon picit sajnáltam azért(ugye nem gáz?,)..az ajtó két felén szenvedős/sírós jelent már annyira klisés
(az új házkereés, régi kipakolésa, újba beköltözés és még mellett N aznap a kikötöpőben dolgozott..nem semmi)
Szegény születendő gyerek ha tudná mi vár rá...persze hogy csak hímnemben emlegetik
anyja már most teljesen meg van kattanva, ott a két nagyanyja (egyik ostoba másik meg gonosz , a rokonságban is vannak jócskán bajok.
Mondjuk az nem derült ki hány hetes terhes pl, lehet kiderül Menkes össze is feküdt az exével is már....bár akkor meg nem volt szűz és az ura dobta is volna át a kerítésen
Viszotn semmi elmaradt mensi, hányinger vagy és nem is tudta hogy terhes??-na jó fucklogic itt is
Báz azt meg a telenovellákban/szappanoprákban és török duzikiben bármi lehet még

A hajtépéses jelenet viszont nagyon jó volt teccett :D..a másik meg a piros kézlenyomatos pulcsi égetős..Torrente ahogy feküdt az égyon és nem nagyon értette mi van..jókat derültem

dilidoki csaj végre felmondott, Gedizből egy idiótát csináltak....ha itt vége lenne végleg a dizinek se lenne nagy baj

Azt tudom, hogy a vírus miatt most nem forgatnak sorzatokat, vagy ez amúgy is évadzáró lett volna de azt se tudom milyen hosszúra tervezték?
Nem olvasok se külföldi, se magyar dizis platformokat egyáltalán, ennek myilen a visszhangja?
Gonolom náluk a többség csak ömleng, mint régen minden sorinál és ha valaki valami kritikát vagy negatív észrevételt ír annak leszedik a a fejét :D

na én meg back to the west..majd ha lesz exuram sorija akkor azzal jövök illetve megnézem a szultánost, ennyit mégis megérdemel annyi együtt töltött év után)

karantén óta megint átálltam éjjeli üzemmódra..igaz hogy hétköznap reggel kelni kell a hómofisz miatt, de késő délután szoktam csucsukálni :-)


bye
mankosy 2020 ápr. 07. - 08:21:16
(1576/1897)
Morning:-)

kis off HO előtt



OFF
Michonne:
muszáj leszek nyugati szenny(ek)el lefojtani az SK, mert még a végén visszanő aszűzhártyám és kendőt fogk hordani :D
Az a Mozart..... rákersetem, lehet belenézek
Unorthodoxot már le is szedtem (am valamelyik nap volt fent Indexen egy cikka sori kapcsán)
elég beteg lehet ez az egész életforma, sőt az összes vallési fanatizmus eredő, legyen az bármilyeen vallás..ezek már olyanok mint a szektások
annál már cska a összeseküvés elmélet és laposföld hívők a "viccesebbek"
(https://444.hu/2020/04/04/anglia-szerte-mobiltelefon-adotornyok-langoltak-azt-gyanitjak-hogy-azok-gyujtogatnak-akik-szerint-az-5g-terjeszti-a-koronavirust)
ON

szerintem ma vagy holnap befejezem az SK-t és majd jövök

bye


Michonne 2020 ápr. 06. - 22:33:19
(1575/1897)
Sziasztok,

A borocska után kávézgassunk kicsit, afiyet olsun Ablák.

Mankos,
a rettegett matek…haha, nagyon jó, kifeküdtem:)
ááá szóval Tarantinoval lazítasz, yes, btw a Négyszobát még én sem eddig.

Nur eine Frau (A Regular Woman): óóó még ismerős is van benne, Feliz a Hayat Sarkisiből, rákerestem ncoren is, de ott nem volt, többi torrentes helyen meg seed nem volt hozzá, mindegy még kutatok utána, mert engem is érdekelne.
Hölgyek öröme: anno Anyukámnak szedtem le, én is belenéztem persze, nem rossz, könnyed, igényes kis sorozat, de engem nem kötött le hosszabb távon, de ez ne szegje kedved, csekkold le, ezeknél a szinkronok is rendben szoktak lenni.
Unorthodox: torrenten fent van én is onnan szedtem le, ajánlom.
és még valami, a múltkori GGB nosztalgia után úgy belelkesültem, hogy végre valahára letöltöttem a Mozart in the Jungle 1. évadát, amit már évek óta tologatok:)

Mary szió, de jó hogy Te is itt vagy!:) Kitartást a munkában!
Cukurova: még mindig semmi, ennek ellenére a múlt heti drasztikus géptakarítás után sem volt szívem kukába vágni…. Kár volt felirat nélkül előre nézni, mert most meg nincs energiám átrágni rajta újra magam, mivel az első évaddal képben vagyok azért, már arra is gondoltam, hogy belekezdek inkább rögtön a 2. szezonba, aztán lesz ami lesz, ha nem ránt vissza akkor bye bye Demir bej. Ez az évem ilyen szakítós….

„Michonne egyébként nagyon sajnálom a válást, vég ért egy legendás ASK :-( "

jujj ez aranyos köszönöm, szóval legendás.. <3
még gyászolok egyébként.
Furcsa a szingli lét a török zónában, de majd csak túl leszek rajta:)

Puszi csajok!


maryriddle 2020 ápr. 06. - 17:01:55
(1574/1897)
Sziasztok!

Megérkeztem. De jó hogy ennyit írtatok!

Hogy hogy vagyok. Hát nem tudom, próbálok nem megőrülni. Bár még home office-ban is annyi munkám van, hogy nincs is nagyon időm még a megőrülésre sem. Ami az én konyhai kalandjaimat illeti a hagymát még mindig 10-ből 8-szor odaégetem úgyhogy változatlan a helyzet.

Michonne-nek spoileres lehet! Tényleg te már nem nézed?

De legalább már a Cukurova 38-on is túl vagyok. Egy kicsit csalódottan. A 35. és a 37. viszont bombasztikus volt. A 35.-ért Murat Ünalmisnak hatalmas Oszkár tényleg, de a másik két színésznek is. Züleyha vs. Demir fight elképesztő volt, imádtam ahogy Züleyha végre az arcába vágta hogy micsoda Demir őrült askja az ő Yilmaz iránti szerelme mellett. Demirt már-már megsajnáltam. A 38-asban tényleg nagyott nőt a szememben, már másodjára kockáztatta az életét Adnan miatt annak ellenére, hogy tudja hogy nem a sajátja. De amellett hogy értékelem Demirnek ezt a hősies oldalát, van annyi a számláján hogy nem tudom teljesen megérteni Züleyha hűségét. És tartom olyan magam módján önzőnek is, de legfőképp Yilmaz-fanatiksunak hogy simán leszarja Müjgant is. Úgyhogy csalódtam, ez az OLMAZ most nekem kicsit erőltett időhúzás, de persze elég uncsi lett volna ha rögtön egymás nyakába borulnak.
Yilmaz dilemmája nem egyszerű. A dolgok következő alakulásától függ majd az "ítéletem". Tudom, hogy nem adják olyan könnyen azt a válást, de ha most őszinte lesz Müjgannal és a későbbiekben valamilyen más oknál fogva nem tud elvállni, akkor empatikus leszek, de ha továbbra is folytatja ezt a kettős "játékot" az elég méltatlan lesz a karaktréhez. Fekeli papával semmiképp sem értek egyet. Ha feláldozza a boldogságát Müjgan boldogságáért, abban van valami nemes, ám szintén csalódástkeltő, az is hazugság. Yilmaz amilyen siralmas pofát vágott végig az esküvőn...azt se értettem hiszen ő futott sokági Müjgan után. Az ő házasságánál már csak a Sancar - Menekse frigy a képtelenebb. Egyébként Réci, jól gondolom hogy Müjgan már itt tisztában van vele hogy Yilmaz Züleyhát szereti még mindig? Nem mutatták hogy mi volt a folytatása a jelenetnek ahol Yilmaz kómásan Züleyha nevét emlegette. Mondanám hogy egye meg amit főzött, de azért sajnálom őt is. A 36. részben egyébként imádtam Yilmaz karakánságát. Sajnálom de Hünkarra szinte nem tudok nőként tekinteni és nem érint meg ahogy Yilmó fegyvert fog rá :-D Egyébként nem értem hogy azok után amiket Fekeli meg tudott róla, hogy tud még mindig futkosni utána, blee...

SK:
Jajj nagyon jókat röhögtem, köszi :-D
Én valentín nap óta nem is nagyon írtam róla. Michonne egyébként nagyon sajnálom a válást, vég ért egy legendás ASK :-( Mankos ohaaa nem gondoltam volna, hogy eddig eljutsz ezzel a dizivel, de akkor mégsem nézhetetlen.
És a 13.nál tartok. Ezt az évadot most már mindenképp végigviszem, aztán nem tudom hogy mi lesz, vannak pillanatok amikor élvezem, van amikor halálra unom magam vagy halálra idegesít.
Nare - Gediz úgy sem lesz azt rég beláttam, igazából sosem reménykedtem ilyenben, de az zavar hogy Gediz titkos szerelme egyre kevesebb hangsúlyt kap. Nem kérnék sokat csak pár jelenetet ahol magában szenved a lelkem. Nare - Sancar mindenidől legnagyobb szerelme, oké értjük :-D Legalábbis a sorozat nagyon úgy akarja előadni. Csak a szokásos, észrevették hogy a rajongók nagy része Gediz-párti, ezért elkezdték mellékszereplővé tenni. Az utóbbi részekben szinte annyiból állt a szerepe, hogy Nare fegyverét hordozta. A Nare - Sancart Sancar ősbunkósága ellenére próbálom megszeretni és ahogy te is írtad Réci igen én is értékelem a színészek próbálkozását de valamiért nem jön át az ask. SAK-ban én pl. kifejezetten nem csíptem se Tahirt se Nefest de sokkal jobban izott a levegő. Itt hiába a 10 perces szemezések, majdnem csókok egyszerűen nem és nem. Engin játékával nekem alapvetően nincs bajom, persze Kerim és crazy Musztafa szintjét nem üti meg, de nyámnyila Daghan után nekem űdítő ez a szerep, annak ellenére hogy Sancar nem a szívem csücske. De bevallom a 13. rész eleji "nagyjelenetben" nem jött be se Engin se Neslihan játéka, nem jött át a fájdalom de lehet ez nem csak az ő hibájuk, de csalódás volt. Egyébként azt is bevallom nekem Neslihan az elején nem igazán nyerte el a tetszésem, én valamiért őt éreztem egy kissé modorosnak, a Kara Sevdában szerintem sokkal természetesebb volt a játéka. Az utóbbi részekben viszont sokkal jobban tetszik.
Elvant én se bírom. Egyértelműen SAK-os Asiye yenge koppintás, de sem a karakter sem a színésznő nem ér fel az elődhöz. A leszboszos dolog nálam is kicsapta a biztit. Ha mondjuk Yahya mondana ilyet hogy csak az apósa iránti gay érzelmek miatt vette el, bezzeg hőbörögnének a nézők. Duduval kapcsolatban még nem jutottam dűlőre, de ebben az erkölcscsősz közegben nekem kicsit tetszik ez a könnyedebb stílus. Ha tényleg szereti Yahyát én áldásomat adom. :-D
Sancar mamit viszont nem tudom hogy meddig tudom elviselni. Maga a színésznő is visszataszítóan játsza, legalább választottak volna egy Fazilet asszonyt, vagy hasonló kalibert, de borzalmasan mesterkélt.

"sztori első két bülöm után: nagyon gáz, vagyis inkább a megközelítések...csajt molesztálja mostohatesó, de nem szól senkinek.....embere lequrvázza, hogy you aren't like a virgin :D." Mankos ezen sírtam :-D a jumpot és az erőszak utáni nászéjszakát korábban mi is kibeszéltük.
Borzalmasan gagyi, hol én tartok Sancar kábé ott napja nem fürdött és nem aludt (ágyban).

"....na ott elkönyveltem magamban, hogy ebben a sorozatban se nagyon lesz falhoznyomós csók" Iyen alantas dolgokra ne is számítsunk :-D

A 13. részt most nem spoilerezem el, de majd beszéjük már ki, kit hogyan érintettek a reakciók?
Ez a higgyek ne higgyek dolog nekem még mindig gáz hogy egyáltalán felmerül Sancarban.

"Már Othello is van? A gazdag török nem volt elég még egy hitetlen is?" Ezen olyan jót röhögtem. :-DD

Kavruk mint csábító lovászfiú, végem van :-DD

Gediz sötét oldala? Miiiii? Ezt kifejtenéd? Nem baj ha spoileres.

A Hayat Sarkisit egyébként végignéztem, végigpörgettem, el is felejtettem mondani. Nem okozott csalódást, kb. ugyanilyen végkifejletre számítottam. A Hüseyin - Zeynep jelenetekről végig eltekertem, egyszerűen nevetséges az egész, sőt undorító. Hülyából kb. a 2. évad eleje óta elegem volt ahogy próbálták igazolni a dolgait ahelyett hogy elismerték volna hogy oké hibázott, de meg akar, meg tud változni. Nem hinném, hogy sokat változott. Végig a KG-nál is sokat emlegetett panem et circenses érzésem volt. Tanulság, karakterfejlődés, nuku. Hülyának és a csatlósainak mindent, a többi meg ott pusztuljon még rúgjunk is bele egyet. Hülya utolsó bölümös "viccén" nem tudtam nevetni, inkább gááz volt... Több gondolat most nem jut eszembe, az az igazság, hogy sok nyomot nem hagyott bennem a sori. A humorát imádtam a kezdetekben, de kb. ennyi. Ha van kérdésed nyugodtan kérdez.

Ígértem, hogy elkezdem a Mucize dokit. Hát egyelőre nem volt időm, az KS és Cukurovát hülye amerikai vígjáték sorikkal öblítem le mostanában, de ha kivégeztem a KS-t most már tényleg el akarom kezdeni. Meg a Kenan (aki igen igencsak jól néz ki még mindig :-)) sorit mindenképp. Az Ögretmenen én is gondolkoztam. Majd írjatok róla. A Babilról is szívesen olvasom a véleményeteket.

Köszi a matekórát Mankos, lehet este újra átveszem a negyedeket. :-D

Most ennyike, majd igyekszem jönni. Biybiy
mankosy 2020 ápr. 05. - 22:31:04
(1573/1897)
mankosy 2020 ápr. 05. - 22:24:09 Előzmény Michonne
(1572/1897)
Hali

azért SK mellet egy korai Tarantino és tsai belefért, a Négy szobát eddig nem láttam :D

az a Unorthodox sori lehet engem is érdekel, maj utánanézek torrenten

ennek a filmnek volt fent felirata: https://www.youtube.com/watch?v=725vRifpuQg

meg rátaláltam egy régebbi sorira (tv-ben ment), de első évadhoz nem találok passzoló hunsubot. amihez meg van felirat ott torrent yok :-)...lehet első évdra marad a szinkronoa verzió
magyarul Hölgyek öröme címen fut: https://www.imdb.com/title/tt2391224/....te láttad?
Michonne 2020 ápr. 05. - 21:50:45
(1571/1897)
pápuszi;)))
Michonne 2020 ápr. 05. - 21:50:24
(1570/1897)
gagyi port egyszerre csak 1 képet csatol
Michonne 2020 ápr. 05. - 21:48:59
(1569/1897)
Hali Csajok,
Réci, nagyon köszönöm a black cat woodoot;) a gépem talán még döcörög egy ideig, elég jó kis darab egyébként, de nyüstöltem jócskán, szóval a szervizes abi azt mondta, hogy ne terheljem túl, ami jelen helyzetben kb. vicc kategória …muhaha Neyse, így jár az ember lánya, ha halogatja az otthoni géppark frissítést:)

Karantén: nézzük a jó oldalát, mindennap beszélhetünk Győrfi Palival XD
A bicajnál nincs is jobb, nekem alapjáraton az az autóm, mindenre szuper, fél lakást is költöztettem már vele, csak a nagyon necces téli hónapokra zárom le:)
Távmunka: nálunk annyira sikeres, hogy a múlt héten már be kellett mennem az irodába, mert fontos cuccok maradtak bent:D Persze nem rinyálok, mert vannak, akik nap mint nap húzzák az igát frontvonalban (családtag is), szóval pofám befog, ki kell bírni. Én reménykedem egy május közepe korlátozott visszaengedésben azért.
Nekem főleg a személyes kontaktok hiányoznak, mert viszonylag nyüzsis vagyok, pláne jó időben, tegnap a bevásárlás után lecsekkoltam a keresztkölkeimet, hogy nincs e náluk már walking dead, persze csak utca-kontra ablak viszonylatban. Még bírják egyelőre, ált. sulisok, velük már kicsit könnyebb talán.

Mankos: ámulok és bámulok, mindenre tippeltem volna, de arra nem, hogy majd az SK-val térsz vissza némiképp a török dizi világba, jókat derülök az írásaidon, nekem ennyi elég is a soriból:)
Az Alef igazi csemegének ígérkezik, én is várom, és a tervek szerint lesz hozzá magyar felirat is.

Timi: a La casa de papelt hallomásból ismerem (mint oly sok mindent ..haha), köszi a leírást, listára felvéve, és ha már Netflix (ez esetben a német) ajánlgatták nekem a Dark-ot, amit szintén 2017-es eresztés. Török szinten a Mucizével és a Babilal pár részes elmaradásban vagyok, azokat szeretném először pótolni, utána jöhet az Ögretmen. Ceren Morayra rá kellett keresnem:) ja, ő volt az agresszív fejű nő az Udvarból, értem:))
KPA: jó szórakozást hozzá. Bár ezzel is csak a feléig jutottam, de a Metin karaktert és a színészt szerintem csípni fogod;) Ő meg Tayyar papa vitték a prímet a két hisztis mellett (Elif/Ömer) :))

Nyugati témák:
Egyben letoltam az Unorthodox-ot :https://www.youtube.com/watch?v=osbjYqt0wig
a közeg bemutatása nem teljesen új, próbálkoztak már ezzel korábban is. A berlini vonal nekem pöppet már rózsaszínre sikeredett, de nyilván ez egyéni ízlés kérdése ismét. Shira Haas játéka viszont több mint meggyőző.

Sorry, de megint csak csacsogásra futotta, mostanában nem vagyok elemzős formámban, még jó hogy itt vagytok ti!

Hádibájbájvigyázás

U.I.:
Mankos,
B terv, ha nem sikerülne az otthoni hajfestés:);) :
https://m.blog.hu/ko/kozossegi-media-mindenkinek/image/me_m29.jpg

Récinew 2020 ápr. 05. - 21:45:41 Előzmény mankosy
(1568/1897)
Köszi a megősítést. Hiszem, hogy sokan nem sak néznek hanem látnak is. Illetve nem succ politkát folytatnak.
A csók igen. Az ajtó kulcsra zárásával kattant be, nyilván Akin miatt és hárítani akarta illetve magához térve realizálta, hogy Sancarral amúgy sincs veszélyben hiszen Sancar nem csókos fatja :-)
Kitartást a hétre. Holnap tuti késünk a melóból, suliból ;-) mi olyat is tudunk ám.
mankosy 2020 ápr. 05. - 21:03:47 Előzmény Récinew
(1567/1897)
Nekem úgy jött lett, hogy Sancar és Menkse elhálták a házasságot, mert S bementa szobába, utána meg egész éjjel az erkélyeen szenvedet olyan jaj mit tettem fejjel...(és biológiai okoból még élveznie is kellett..haha :D)...és ha így volt, akkor Menekse szűz kellett hogy legyen, másrészt repült volna ő is, vagy ez csak anno az exnél volt probléma?
Meg valamelyik utáni részben Nare mondta S-nak hogy hozzáértél a feleséged bőréhez és S nem mondta hogy nem, még csak nem is üvöltözött
A Nare-Sancar csókot csak azért kérdeztem, mert aaz üvegtörős jelent elején volt az flashback hogy N: csókolj meg...S: majd az esküvő után a és onnatól és aztán már a jelenben N mondja, hogy "az eljeygzésünk napján én csókot szeretetm volna és te valójában sosem..én úgy értelmezte hogy sose csókolta meg...de szex meg kellett hogy legyen ...na jó csók nélkül is lehet (lsd Pretty woman :D :D)

nagyon sok flashback fárasztó és csak időhúzás..így is hosszú egy rész, flashback-ek nélkül minusz fél őra.....egymásra bambulás, lassított felvételek még minusz fél őra és igy picit pörgősebb lenne


na lépek, nézem tovább meg holnap meló :D.....
Récinew 2020 ápr. 05. - 20:09:30
(1566/1897)
Vayyy Mankos, nem semmi simán letoltad. Pár nap és magyarul is sezon finaloznak úgyhogy meglesz ez neked....

Csak gyorsan. Igen Sancar és Nare csak a nászéjszakán voltak együtt akkor volt csók és minden, de nem volt túl jó biztos mert Sancar ahelyett hogy rágyújtott volna a lepedön keresgélte a foltit. Igen ez a büyük ask. Előtte meg kb 8-10 évig évi max 10 napot taliztak.

De most szaladok is... még azért nézd meg a végét. ;-)
Ja egy életbevágóan fontos kérdés: Szerinted Sancar a 4 részben lefeküdt vègül Meneksével? Ez igen fontos dolog manapság. Csak kíváncsi vagyok, hogy te ilyen téren milyen információval nézted a sorit?
mankosy 2020 ápr. 05. - 19:07:26
(1565/1897)


Hali!



Kiadós Aldibaiseltekerős biciklizés után ..(és tegnap is bicikliztünk pl hajfestéket vettem, szép lesz, eddig mindig fodrász festette)...jövök egy kicsit

Karantén jó oldala, hogy most tényleg előkerült a bicikli...és jön majd a napozás....család agyára menten már nem kicsit (de gondolom ezzel sokan vannak így ), péntekre mint egy PMS es nő oylan voltam..de a jó hír, hogy lesz tavaszi szünet...viszont velük is vetetik ki a szabikat, amit nem nagyon értek, hisz van munka.. .és ha már ősszel majd lehet utazni?????

SK már eljutottam a 12. részig, valahol ott tartok, hogy a Akin lecsapott a sánta hugicára..
Ahhoz képest, hogy rég nem néztem elég sok minden visszajött, ami a szavakat illeti, picit visszaszoktam de a hülységek gyűlnek a fejemben
Két kedvencem a börtön és kórház jujciii de jó megvolt
börtön: mindig minden sorozatban kb ugyanaz...zabálás, éneklés (áttekertem mikor azzal a sazzal nyekergette a csávó).telefonálás.ja és persze ruhában, cipőben ágyban fekvés
az a Loki (am rákerestem a színészre a neten egész jó pasi) is húzta az idegeimet azzal a folytonos éneklésével).. a csávó úgy beszél a sorozatban mint a K-ban Necdet
kórház: dettó sríás rivás a folyosón, valaki ordít valakivel.....bla bla..de hál istennek anyut hamar kibaszarintották ....
Bajuszhuszár Yahya felesége 3 napig volt ugyanabbana ruhában??
Férj írtóra idegesit, a fej!bajusz! és aza hülye beszéd (mint valami amatőr előadáson egy 50-es években egy művházban)..nagyon gáz...ja és hogy öntudatára ébredt mint egy T1000-es...ez már sok
komolyan kérdzem, hogy ez most egyes karakterek direkt iylenek és ez vmi féle paródia, vagy mi van....nem néztem régóta törököt..anyuci a másik
Elvan: már nem idegsít annyira, sőt sajnálom picit és bírom a beszólogatásait vagy ahogy lerendezia dolgokat...azta nyomi férjét meg hagyaj már ott a p..ba
"Torrente": időközben réjöttem hogy a testvére, jó t is nevettem magamon..olyan a fickó minth az anyja meg apja testvéérek lettek volna..láttunk már ilyet

jaj két nagy nagy kedvencem:
1 .hitetlen és hitetlen lánya elnevezések használata.dübörög az illiberális propaganda. azért valahol mondjuk meg pont nem vicces...Ataturk picit mintha forgolódna
Figyelitek, hogy erkölcsös nénik, lányok mindig hosszú ruhában vannak...szegény márnemszüzike Menekse is úgy néz ki mint a saját anyja..Nare meg dominacsizmában és miniben
az a sok Allah így Allah úgy ís már nagyon fárasztó..cok sükür bla bla
2. görög vs török dolog se maradthattott ki...leszámítva vallást szinte mindenük ugyanaz a görög kávé ugyanolyan förtelmes mint a török kávé....egyik egész nap frappét iszik, a másik teát..ouzo=raki (ja valamelyik nap mát én is yeni rakit ittam, még 1997-ben hoztuk törökből :D)..kaják is szinte ugyanzok
de azért kellet bele egy Yannsis/Dimitris/Nikos vagy akárki, aki elviszi a hajóit a kikötőből...bezzeg mikor a földrengés volt Izmitban akkor nem volt örihari

ezen már beröhögtem: "én nem iszom filteres teát".mondta vala Sancar....apukám az csaki a nyugat ópiuma lehet.....mindjuk egy Naturland/Herbária nyugtató teát azáért megihatna minden reggel és szerintem minimum napi 2 Magne B6

Melek: talán a legértelmesebb és legfelnőtem lény az egész sorozatban, gondolkodása, reakciói....még nincs elronta a sok hülyeséggel....ésss rájöttek hogy suliba kéne járnia...na ugye
Kavruk: őt kedvelem, az elején azt gondoltam kicsit ütődött, de nem, sőt tök ari....mellettte lenne a kislány a legjobb helyen...kivi vagyok hogy mi lesz hogy sánta hugica rákattant a gonosz nincs pótkerekem bácsira (hajaj büntipont kiosztva)..
az kislány apja iránti rajongása eléggé túlzásnak érzem.....kvázi idegen volt neki pár napja/egy hete?


ahhoz képest hogy a Mugla (nem tudom kiért hívja anyuci falunak amúgy) Sancar mint vállakozó nem beszél angolul????...ja éa az alapvető múveltséggel is bajok vannak (who the fuck is Othello?)
azt sem tudta az elején valaki, hogy hol van Montenegro (földrajz 1-es ülj le)..ja az meg tuti nem Podgorica amit mutatnak :D...jó volt egy kolléganőm , aki szerint Ljubljana Ukrajnában van
Gediz lényegsen intelligensebb, de már most látszik arjta hogy amióta abban a közegben van kezdi átvenni az ordítozást és a hülyeségeket..az öltözködése nekem kicsit nyálas vagy lányos aza fehér cipő...nem jön be pasinál ez a stílus
Sancar stíilusa viszont kimondotta tetszik(még a pulcsik is :D)..de szerintem aki gondolkodáaban ennyire maradiak azok meg nem öltözködnek így....vagy igen?

Gediz dilidoki huga: és ehhez a nőhöz járnak emberek terápiára, mikor neki kéne pszichológus....
jaja százezer dolláron is jót nevettem, az a kocsi közel se került annyiba.tök jó hogy letakarják Merci jelet minden kocsin
amúgy a csaj még szűz vagy ha ritkán talákozott az askjával, akkior volt valami.

Akin: hát én "kedvelem" a kis gonoszt, színt visz a sorozatba...nagyon bírom miylen fejeket tud vágni, mikor átöleli a dilidoki csajt és azoka pofák :D :D..meg amikor hozz az ártatlant éshazudik ..nem ismerem a színészt, de neki adok pontot..kivi vagyok most hogy behálózta hugicát mi lesz

pár szösszenet:

--- sori elejéről Nare Sancarnak -van egymillió euród? kétmilliód? ....bameg mintah megkérdezt volna hogy van e öngyújtód....ja és csak úgy kivesznek a cégből ennyi lóvét magáncélra
--szokás szerint van egy Holding" aholva soha senki nem jár be dolgozni, mert éppen vmi elintézni/leszámolni/kilesni/kihallgatni/megverni valója van.....ez kb minde sorozatba benn van
----ruhaában alvás rutinszerűen folytatódik, viszont volt benn 1 fogmosás-juhééé
---Melek mindig úgy van felöltöztetve, (mikorben sehol semmit nem csinál csak úgy van szerencsétlen pajtások nélkül) mintha valami szülinapra vagy nagymama szül9napjára menne-..otthonra ruha, cipő, fehér harisnya....lányomat kéne itthon megnézni :D..volt hogy napokig napig pizsiiben volt
---környzettudatosság még mindig nem ért el bevásárlás=nylonzsacskó hegyek

Sancar-Nare: mondjuk már az elején sejtettem, de ez a sztori nálam nem lesz "büyük ask" kategória, de mág nagyon ask se
tulképp a 12 résznél ott tart az egész, hogy nem tart sehol ugyanazt a dolgot mantrázza Sancar minden részbe és néha nagyon néha átkapcsol a jó csatornára, de ott elmegy az adás és visszakapcsol: még nagyobbrészt másik csatornát néz...hazdtál nem hazudtál-higgyek ne higgyek....ordítozik, fejét fogja, dúl, fúl......mi a fuckot nem lehet ezen az egészen érteni.....Narenak kb egy fél óra latt fel lehetn vázolni a sztorit hogy ez történt, megerőszakoltakelárulétak..kedvesem te is egy köcsög voltál....ba bla...final bölüm
minden jelentük ordítozásba torkollik...picit félelmetes volt hogy most már üveget is tör a csaj, de hát jó hogy nem vagdossa magát
am jól értelmeztem hogy nem is csókoloztak még soha?...végül is tök mindegy

számomra azért nézhetőbb sorozata Enginnek mint az Ölene kadar Barbival vagy és nem annyira beteg mint a BBO ..de ha már Engin meg a vágott szemű csaj, lehett volna nemvalami jó kispicit drámázós picit mélyebb picit értékesebb szerelmi sztorit..legközelebb pliiiiiz
félreértések elkerülése végett még mindig nagyon kedvelem Engint de ezt a sorozatot nem érzem az övének...pedig most a partnere se egy Barbi...inkább jobbat érdemeltek volna mind a ketten
és Engin jól néz ki,szeretem mikor mosolyog (vagy csak a szeme), nincs vele semmi bajom..de ez a sajnálom, mert sokkal jobb színész annál, hogy elvesszen egy ilyen nem túl bonyolult karaterben

Sorozatbaráton fent van exuram szultános sorija, ha már karantén van megnézem azt is végig

Edrelezi-t (egyik Montenegroi jelentnél ) én is felismertem

még az ősszel voltam röpke teázásra törököknél és tv-ben az ATV-n a Hercai sorozat ment (éppen 3 pasi fegyvert fogott egymásra) és jól kibeszéltük a régebbi sorozatokta megbeszéltük hogy régen minden jobb volt még a török sorik is (na a Koccintós bor régen is szar volt :D)..szóval nem én mondtam

na majd ha 15. rész is megnéztem jövök

Récinew 2020 ápr. 05. - 16:42:56
(1564/1897)
Timea mondtad, hogy Gedizt esetleg szívesen látnád Sancar hugival, Isten a tanum rá én is gondoltam régebben rá ... de elmúlt.... nem szoktam ilyet mondani de a színészkiscsaj szerintem nem alkalmas komolyabb szerepek megformálására, így egy Gediz féle problémás szerelem drámai részeit kínosan tudnám csak nézni.

Na és végül...
Mit szóltok? Ryan közlegény megmentése semmi nem volt Sancar megmentéséhez képest. :-)

Nagyon sokat csacsogtam elnézést.
Mindenki vigyázzon magára és gyertek néha.
Récinew 2020 ápr. 05. - 16:35:48
(1563/1897)
Beszéljünk Gediz sötét oldaláról? Nektek ez fontos? Persze szívesen ha ez nektek fontos... de én nem így gondolom, egyáltalán .... és még így is imádom... de szerintem én már nem vagyok reális néző. :-) Csak nem akartam elsusmákolni ezt a dolgot. Irtó sokat olvastam erről véleményt a hard Engineseknek iszonyatosan csattog a foguk.

Gyorsan váltok is... szóval én úgy gondom, hogy SK t befejezem végleg. A 2 évad nem érdekel a jelen állás szerint. A 15 sem akartam megnézni csak Gedizes részes időkódokat kértem a csajoktól, de utána folyton jött, hogy még ezt nézzem meg, meg azt nézzem meg, meg azt én hogy fordítottam azt meg hogy értelmeztem... úgyhogy totál balek vagyok de véletlenül (!!!) :-) megnéztem az évadzárót. De arról még nem csacsogok... de a 14 ig szerintem nem Spoiler .... hogy Menekse állapota másssss... bevallom gondoltam rá a 4 részt, amit akkor szándékosan ködösen mutattak, be kell majd bizonyítani később. Nyilván nekik ez fontos és Nare mondatai alátámasztják majd ezt.... viszont nem szeretnék olyan sorozatot nézni, ahol egy kisbaba halálát kívánják a nézők, hogy az álompár egymáséi legyen. Nekem ez nem fér bele főleg úgy hogy én e nélkül sem nagyon akarom ezt a happy endet.

Meg én azt hittem, hogy ez a sori a kettejük lelkiismereti küzdelme lesz és ki tudják hagyni a "jajjszegényszerelmesekellenvanacsunyagonoszMenekseésGediz" gondolatot de nyilván e nélkül nem tudnak második évadot csinálni. Akkor inkább legyen itt vége nekem.

Nekem igazából a soris párok közül Yahja és Dudu a kedvencem....igen igen kicsit meglepő... nekem ők cukik és érthetőek a miértek is. Esküszöm, hogy nem akarom hogy Elvan visszamenjen Yahjához. Elvant összehoznám Kahramannal. :-) nagyon gonoooosssz ugye??? :-)

Lovászfiú azaz Kavruk: Istenem kb két hete röhögök, szeeeegény nem éli túl a nászéjt és a csaj majd meglátjátok totál rákattant sírva röhögök rajta.

Récinew 2020 ápr. 05. - 16:12:07
(1562/1897)
Na most SK 13-14 rész...
Récinew 2020 ápr. 05. - 15:54:50
(1561/1897)
Mankos,
Most kicsit neked az SK véleményedre.... esetleg tovább is mentél? Vártam volna még hogy eljuss a 4 részig... mert azt azt látnod kell... azt minden barlangosnak kötelező én úgy gondolom. De ha így ráizgultál Gedizre, akkor a 4 végén lesz egy kis meglepi vizes Gediz formájában.

Na de akkor 1-2 rész... szóval a reakciód teljesen totálisan jó. Ugyan régen láttál törököt de igen itt a szűzhártya megint előkerül. A Sancart felrúgod műholdnak gondolat írtóra ismerős nekem is megvolt. De aztán néma csendbe burkolóztam. Ugyan az ordítok mert minden nő azt szereti dolog el fog múlni, de az én vagyok a terület bikája gondolat teljesen kitart a 15 szezonzáróig. A majdnem megkedvelted Kuzeyt gondolat is irtóra ismerős volt, ezen is hatalmasat röhögtem először nekem is ez jött le és éreztem ezt a bűnös érzést. Sancarról most nem is spoilerezek többet, ha nézed akkor nagy izgalommal fogom lájkolni a gondolataidat.

Mellékszereplők come from Brasil gondolat is totál enyimééé is :-) evet itt most ezt fogod kapni. A sipítozós Elvan külön főnyeremény, ugyan cuki na de ő is műhold nálam....

Menekse, a Sancar yeni felesége... nos neki nem az apja Torrente ( ezen sírtam) hanem az abija, igen míves darab a soriban mármint abi... én őt imádom mármint a figurát tiszta burleszk. Szóvsl Menekse ő érdekes nem fogod csípni de mint feleség eléggé jogfosztott lesz és ez csak Sancarra nézve gáz. Szóval őt akartad a lovászfiúnak??? :-) izgalmas gondolat lenne... lovász fiút majd kicsit később.

Nare, igen nem egy egészséges nő... az hogy az első részben könyörög az még nekem hagyján, a sokk és hogy fiatal, megrémült az oké, de hogy később nem húzta fel a kill bill ruhát és számolt le az nekem fájt... de biztos irtó gáz terapeutái voltak és szegény Muglában is a legszarabbat fogja majd ki. Nem számíthat senkire. Tiszta skizo a csaj, amit szerelemnek álcáznak. Illetve szerintem ezt nem dolgozták ki jól meg úgy az egészet... és igen ez nem Fatmagül... ne is várj olyat.

A zenét értem, megint csak ismerős az érzés, én török jódlizásnak hívtam kb 10 résznél teljesen áthangszerezik. Kicsit Fatmagülös cincogás lesz majd benne. Az elején a Montenegrós részeknél lévő ismerős dalt a Rúzsa Magdi is énekelte onnan lehet ismerős.

Mi van még mi van még... ja Gedizcim (askim).... nem nagyon mondok róla semmi többet. Imádom a pasit még a 14 és 15 rész után is. Ötvözték az eddigi kedvenc karaktereimet, de a humora az mindent visz. Én csak a Sefirin kizi Gedizebb oldalának hívom és csak ő miatta néztem.

Nos ennyi..neked többi kicsit spoiler lesz mert a többiek előrébb vannak.
Récinew 2020 ápr. 05. - 15:25:55
(1560/1897)
Timea,
A bizonyos nem olasz sori nem vonz, még a wc sex sem sőt... baszki karantén van :-) tengerpart és a piknik izgatna csak és inkább nem a naturális ábrázolás hanem a homlokcsóktól valami sexibb. De nem baj mivel férjem haját letoltam irtó sünisre most az a bosszú terve, hogy megnöveszti... állat .... évek óta kérem tőle de nem hajlandó szóval lesz itt egy majdnem olaszom. Na de elég ennyi OFF.

Kenan sori nagyon jónak ígérkezik. Arra én is kíváncsi leszek. Izgi a téma.

Meg a netflixes 101 Ask Kaan nal is nagyon várós. De most az ubi szezonban bármi régi is jöhet. Szerintem inkább Vuslatot fogom felhozni és Cukurozok.

Cukurova szinkronosat már elhagytam. Az nagyon nem fér bele. Most képzeljétek el a Yemint nyomom... nem nem nevet :-) A pasi tényleg nagyon fincsi benne. Hanga te azt nézted/nézed vagy csak belenéztél és ennyi vagy kérdezni is lehet?. És ha tudtok esetleg teljes részes angol fordítást az tök jó lenne.

Még a személyiséget kezdtem el de most az valahogy nem kötött le.

Babil, Ramo angolul megvannak. De mindkettőt szeretném majd magyarul is. Mindkettőt fordítják nézzétek ha van időtök.

Cucukot végül nézte valaki? Az is lesz magyarul is.

Zümründakát nem nézem csak részeket... mi volt az a jelenet, ahol a kiscsaj felül van és lefogja Alp száját... egészen biztos vagyok, hogy nem az amire számítunk. De akkor is bátor a csaj. És ott van valami másik páros is, ahol a pasi házas és mégis csapja a szelet valami leánykának? Ettől hozzáérthetőbben sajna nem tudom. De ha van infó szívesen veszem.

Paródia nagyon jó, ez a brigád már mást is parodizált. Irtó profinak vannak már tartva, nem hiszem, hogy be tudnánk futni mellettük. De Yahja tényleg Yahja :-)

Életünk dallamás lánykérés kb 20 perces volt, esküszöm, hogy dög unalom... föleg, hogy már úgy is terhes volt minek kellett kérlelni ...na jó tudom megadták a módját... de annyira, hogy Hülya Kerim lánykérést is leköröztét.
Récinew 2020 ápr. 05. - 15:02:09
(1559/1897)
Sziasztok!
Az előbbi egy próba volt. Napok óta nem engedett be a port de úgy tűnik most oke.

Szóvsl karantén 20+ nap ....már nem számolom. Szép barna lettem mert minden nap napozunk az erkélyen. Már megbuktam tanárnéniből is és férfi fodrászból is (szegény férjem ). Viszont találtam egy helyet ahol fél kg os élesztőt lehet kapni, úgyhogy belendült a péküzemem. :-)
Hát na ja főzni eddig is tudtam és inkább a "művészetek" érdekeltek. :-) úgy tűnik a karantén ettől többet nem nagyon fog kihozni belőlem. Az írás az megy, karantén ide vagy oda a gondolatok szárnyalása szabad így marha mázlista vagyok, hogy igazából nem hiányzik semmi kinti dolog. Az embereket eddig sem igazán szerettem :-) mea culpa, és interneten meg amúgy is elérhető mindenki. Videochet és skype korát éljük. Munkatárs lányokkal még video kávézást is tartunk ha kell. Ennek ellenére.... mikor lesz ennek már vége???? Szóval ti hogy vagytok? Hanga abla most is WANTED és Michonne remélem azért döcög a laptopod.

Azért negatív mellékhatás is akad.. egyre agreszivebb vagyok és ennek kiadása most korlátozottabb. Nem még most sem tudok sírni török sorikon, viszon a verekedős, lövöldözős jelenetek kifejezetten tetszenek. Biztos nem vagyok normális de SK 15 részében Gediz akciójelenetét élveztem... és nagyon... azaz nagy baj van szóval çok asik.... és azt gondoltam majd yeni hayat sori Serkanja majd segít a problémán de ugye az is meghiusúlt.
Récinew 2020 ápr. 05. - 14:46:13
(1558/1897)