Téma: Hilal Saral

maryriddle 2020 máj. 11. - 20:11:30
(1677/1897)
Ha már babásodás. Itt egy Bugra és Cem Gülsoy is. <3
maryriddle 2020 máj. 11. - 20:07:29
(1676/1897)
Sziasztok!
Megint remekeltek a dj-k ;D köszönjük!

Michonne, ja hogy a dokibá 32, már a Kalp Atisinek is idősebbnek gondoltam pedig. Igen, Öykü az ilyen bizonyos jelenetben eltalálja, de a többnyire nem. A Kuzey Güneyben (te azt a remekművet nem láttad ugye?) olyankor bírtam, amikor bevadult, ajtókat köpködött, meg az elején amikor még alamusziskodott. Azt kente-vágta. De amikor szerelemes jelenetekben ott sem "jött át." Meg a cincogós hangja miatt nem nagyon tudom komolyan venni.

"Van(volt) egy hardcore KG fan ismerősöm, aki ezért a mondatért minimum megkövezne:D" Hát anno pont az ilyen embereknek köszönhetően alapítottuk meg a Barlangot :-)

A Siyah Beyaz Aşkot nem néztem de ismerem, a főszereplő pasi nekem nagyon nem bejövős. Úgy tudom bérgyilkost alakít benne, bérgyilkos romantizálásra meg nem vagyok kíváncsi, de attól még lehet jó. A Cukurovával tudlak még elképzelni Mankos ;-)

Azért a gerillámért én is végignéztem az Asktan Kacilmazt, szóvalll.... és még a bajuszos képein bejött :D pedig én is anti-bajszos vagyok. De a napi szappanoperáját képtelen voltam nézni. És én meg ekkor tudtam, hogy nem olyan komoly a dolog... Azért ha valami normál diziben lesz, belenézek.... Irigylem a szerelmes ablákat, főleg akik több évig egy felé tudnak koncentrálni. Én nem tudnék ilyen hűséges lenni... Na jó a kedvenc színészem egy évtizede ugyanaz, de belé nem vagyok asik. A napi szappanokról jut eszembe, Réci olvastam valahol hogy a Yeminből lelép a főhősnő?

SK-be még lehet belenézek én is, de nem hiszem, hogy lesz minőségjavulás. GerNad érdekes lehetett volna, de az ilyen dizikben max ilyen álházasságra használják fel a harmadik felett, Gedizt meg nem akarom ilyen megalázó helyzetben látni. Úgyhogy egy nőt intézni kéne neki, egy jó kis lovestoryt, azt még nézném is.

Engin vagy Menekse nyilatkozta hogy nem volt románc. Engo csak téged szeretett Michonne ezért nincsennek exek, de hát... :-(( Régen olvastam hogy a KPA-ban megcsalt valakivel, de akkor az sem offisöl bejelentett viszony?

Tímea azért az elég beteges lenne hogy a nemtudom hány éve urad lekardesimezne :D... a like szexybb ;-)
DWIGHT SCHRUTE <3 IMÁDOM FOREVER. Pont pár hónapja néztem újra 2013 után.

Folytattam az IG-t is, a hetedik résznél tartok. Meg volt a nászelhálás Fikretéknél. Okééé akkor nálam ennyi volt Fikret karrierje. Ezt nem értem miért kellett így... Murat gyerektől meg egyre jobban hánynom kell. Faruk nekem továbbra is macsó, de elfogadtam. De ez a mama-mánia kiborító. Mi az hogy tőle kell engedélyt kérni hogy Süreyya dolgozhasson?
Maradok Osmannal <3 Azért remélem nem lesz köztük semmi a Teyzével...gyanúsak. Még Ademet is csípem, de a röhögésétől a falra mászok.
hanguktaekwondoo 2020 máj. 11. - 19:32:09 Előzmény Timea Hakmen
(1675/1897)
Összeszűkült, mert cogito ergo 숨. Meg Keletről gyön a fény, már Nagy Sándor is megmondta.
Viszont ez a fotó hóttocsmány, remélem, nem tegnap készült rólad.
Jó, ne aggódj, én így is elfogadlak, bilívmi ;-)
Timea Hakmen 2020 máj. 11. - 13:06:42 Előzmény mankosy
(1674/1897)
A tejbajusz mindenestre jól áll neki :D

Nálam a szakáll/borosta alap, viszont bajuszfóbiám van, de Kenannál egyáltalán nem zavart, bár Ezelként azért jobban nézett ki. De az az ember egyszerűen nem tud rosszul kinézni. :D Még Burak Kennek áll nem rosszul. Én pont fordítva vagyok vele, a feketeszőrű férfiakon elmegy, ellenben a sárgás-vöröses bajszokkal (exemével is blee) ki lehet kergetni a világból.
mankosy 2020 máj. 11. - 12:35:48
(1673/1897)
"Képzeld el bajszosan ........ (Kivéve ha jól áll neki, szóval ez a Kenan-fanokra nem érvényes"

a bajusz szerintem egy meglehetősen béna dolog...sosem teszett és megvallom, hogy át kellett menjek egy elfogadási fázison a K-nál, hogy bajuszos askom legyen ... (talán mentség hogy a 70-es években minden második férfiank bajsza volt, fateromnai is, szörnyen is nézett ki :D).szvsz Kenan bajusszal +10 év ...manapság viszont nincs mentség :D.....ráadásul sötét feketés haj,+ bajusz szerintem eléggé Gazsis...világosabb hajnál még úgy ahogy . pici borosta az arcon mindenhol az teljesen okés, még szexi is..
Timea Hakmen 2020 máj. 11. - 11:31:39 Előzmény hanguktaekwondoo
(1672/1897)
Kicsit mintha összeszűkült volna a szemed, tehénszemű ex-askim.
Oh, wait, ja hogy...
Timea Hakmen 2020 máj. 11. - 11:26:35
(1671/1897)
Avlu: elvileg a 3. évad fogatókönyve már meg van, de senki sem tudja, hogy mi lesz, tudniillik egyik csatorna sem akarja, ám a készítők meg vannak róla győződve, hogy mindenidők sorozatát alkották meg, nem adják fel. A Netflixnek még kellhet. A második évad közepe óta én is csak az exemet pörgettem, ez részenként kb. 60 másodpercet jelent, úgyhogy sokat nem láttam belőle Allaha cok sükür. Én ott mondtam le a diziről végleg, amikor behívtak egy olyan színészt, akinek köztudottan nőverés maitt volt ügye, miközben folyamatosan a nőkkel szembeni erőszak ellen kampányol a stáb...

"nálam komplikáltabb a helyzet, nem hogy ex gyerek, de még az exnek egy nyamvadt exe sincs a láthatáron (legalábbis hivatalosan persze) :D"

Ó, akkor a Meneksés románc is kacsa volt? Amúgy irigyellek. :')

Réci, akkor nálad ez a 4 rész lesz a döntő, ha nem bírod nem nézni, akkor ez a big ASK, ha kibírod, akkor van egy rossz hírem. :( És ha én se bírom, akkor Necdet abinak is van egy rossz hírem tőlem.... Az urammal kapcsolatban én a Kis Günesinél éreztem, hogy komoly a dolog. De az igazi szerelem fokmérő, rájöttem, a bajusz. Képzeld el bajszosan Gedizt, és ha úgyis szeretnéd, az az ASK. (Kivéve ha jól áll neki, szóval ez a Kenan-fanokra nem érvényes)
- mára ennyi életvezetési tanácsok by Timea.

A like amúgy azért nem volt szekszy mert háremtársamnak hasonló üzenetre azt írta hogy tesekkürler güzel kardesim XD bár az meg olyan vérfertőzően hangzana...

Szerelmes abláknak
https://www.youtube.com/watch?v=15jtGTWeo44
mankosy 2020 máj. 11. - 11:25:00
(1670/1897)
Morning :-))

Kimaxoltam ez éjszakát megint, hulla vagyok, de dolgozni kell

Réci: lécci még több ilyen videót:D..bearanyozzák a napomat..mondjuk ezt a sorozatot tényleg már semmi nem menti meg, de lehet forgatókönyvírók felébrednek a kómából ..azérta végn tarthatnánk egy final party-t

Michonne:
OFF GA: egyértelmű hogy CrOwen :D...kér hogy a csaj C a10.évad végén elmegy, talán ezért is akadtam el a 10. évadnál, nagyon bírtam őket együtt (már az első vizsgálós jelenet óta, az nagyon hot volt)...utálom mikor ilyen módon szednek szét jó kis szerelmi szálat .....talán mág a Mark (éppen ő is most jött), meg Merrdith mosohahuga Lexi voltak jók együüt, kár hogya csajra ráesett a repülő..de legalább kmajdnem együtt haltak meg ..Meredith végtelenített szenvedési már az elejétól fogva fárasztóak voltak..na jó ennyi nosztalgia elég
btw PDnek van valami sorija: https://www.imdb.com/title/tt7939218/
(belé nem voltam még picit se szerelmes, nekem valahogy túl kedves, csak nyomon követem meg minden, de ahhoz képest hogy 1966-os, szóval jóval elműlt 50, elég jól néz ki (egy pasi a kevés közül, aki mikor született még nem éltem, nincs sok... hihi)
Rescue Me-t nem láttam, tudom régen mindig ment a HBO-n
Megnéztem hétvégén a The wedding guest-et (https://www.imdb.com/title/tt7645780/)..jól indult, azt hitem ez is olyan lassan folyó, picit merengős, más kültúrák bemutatása szóval olyan tipikus film, amiket szeretek,de nekem átment középszerű krimibe vagy nemtudommibe..gyengén egynek elmegy

Mary: "De alapvetően azért kezdtem el hogy Öykü Karayelnek adjak még egy esélyt... nem élt vele. Minden jót kívánok neki de szerintem nem jó színésznő és kész."
De alapvetően azért kezdtem el hogy Öykü Karayelnek adjak még egy esélyt... nem élt vele. Minden jót kívánok neki de szerintem nem jó színésznő és kész.
Van(volt) egy hardcore KG fan ismerősöm, aki ezért a mondatért minimum megkövezne:D :D..amúgy tényleg sz@r a csaj...de nem ő az egyetelen, talán minden eddig általam látott sorozatban volt nem is egy, mindeesetre a szar színésznőkről is lehetne egy nem rövid listát csinálni és nem csak fiatalból
Az mondják Kenan Sinemje se egy tehetség, de legalább ő most beszáll a pelenka meg tápszerbizniszbe..mondjuk pont nem láttam semmiben, vagy ha igen akkor nem emlékszem :D :D

Siyah Beyaz Aşk sorozat milyen?

https://www.youtube.com/watch?v=KtE_yEFah5s
hanguktaekwondoo 2020 máj. 10. - 20:10:30
(1669/1897)
ó. mankós. hogy hiányzol. komolyan na
hanguktaekwondoo 2020 máj. 10. - 20:09:36 Előzmény Timea Hakmen
(1668/1897)
Kedves rajongóm! Mingyán adok megin egy másik lájkot is de takarékoskodni kelvele mer nem ingyér adják. állandóan csak hajszolsz komolyan. pedig tudod milyen nehezen megy az olvasás. én a tettek ömbere vagyokk
Récinew 2020 máj. 10. - 19:58:40
(1667/1897)
Ááá Sziasztok Csajok!

Hogy mi volt itt. Szétröhögtem magam a zenei részlegen. Szikora Robi is.... jajj kicsit ez már tú maccs nekem :-)

Szóval arra gondoltam, hogy kicsit bekeményítek és egy olyan zenét küldök, aminek olyan kettős értelme van, olyan amit Réci is nagyon szeret.... szóval https://youtu.be/G45Jm0UO2tU
És ez most szóljon az összes összetört szívű leánynak. Értelmét tekintve... we can learn to love again... de ez lehet egy régi szerelem újra és újra lsd. Timea.... vagy valami ultra new. Nekem még mindig Gediz de csak levezető ágas elbocsátás... a várható 4 részre sem izgultam rá és határozottan azt gondolom, ha Sancar iránti ellenszenvem nagyobb és nem nézem akkor Gediz iránti szerelmem csak nem lehetett olyan nagy tehát bitttiiiii. Tehát kb az uccso NarGed vidi tőlem.

Mindezek mellett.... gerillák és tevék röpködnek, pudingok remegnek ( egyébként ez a virtuális pacsi mint egy like is olyan izgi lehet), exek babásodnak Mankos gratula a kislányhoz :-))))) és Engin meg szomorkodik magányosan úgy megviselte, hogy Michonne kidobta.

De lányok fel a fejjel: ha egy ajtó bezárul, akkor kinyílik egy másik csak figyelni kell a huzatot ;-)

Most rohanok nekem ez az időszak munkailag gáz de olvaslak benneteket mindig.

Pusza
Michonne 2020 máj. 10. - 01:07:42
(1666/1897)
Halika,

A gépek fogsága után én ma már kimaxoltam amit lehetett, és még az idő is megjavult, a világ végére eltekertem, yes.

Ó, kit látnak szemeim, Tanju prof (Murat Aygen)a Mucize egyik „gonosza” is befért a barlangba, én nagyon csípem őt.

Mankos,
„szerelmi életem egy mondatban: jelenlegi visszament az exéhez akitől gyereke van, az exemnek meg gyereke lesz az utódomtól”

haha…. ez nagyon jó lett:)))

nálam komplikáltabb a helyzet, nem hogy ex gyerek, de még az exnek egy nyamvadt exe sincs a láthatáron (legalábbis hivatalosan persze) :D

GA:
Lányod igazán bevállalós, mert maga a GA sem mai darab - emlékszem mennyire modernnek hatott az ER után – utóbbi pedig pláne. Én már az sem tudom pontosan melyik évadnál engedtem el őket, de az biztos, hogy Cristina elmenetele után egy évad még biztos megvolt. TWD Negan, mekkora váltás volt Buddha Denny után XD (tudom, hogy sok projektje volta kettő között, de én azokat nem láttam). Szerelmi szálak: team Cristina&Owen

De ha már őskori sorik, anno neked megvolt a Rescue Me?
Az akkori trendi kórházas-rendőrös-tűzoltós sorikból nagyon kilógott, mert annyira formabontó és zseniálisan egyedire sikerült. 9/11 után kezdődik, helyszín a New York-i Tűzoltóság, teljesen pasi közeg. Nincsenek tünci münci karakterek, mindenki defektes, kattant, a humor brutál, néhol alpári, de az egész annyira cool (használják még ma ezt a szót ?...haha) hogy utóbbi simán megbocsájtható. Az egyik legjobb drámasorozat junkies pályafutásom alatt, de inkább felnőtteknek ajánlom, ja és mindenképp szinkron nélkül.

Mary,
Akkor jól emlékeztem, hogy te nézted. Nem tudom, hogy túl fogom e élni…XD
Az alapötlet nem rossz, de a megvalósítás elég gyatra, neyse próbálok csak az ask-ra koncentrálni, bár egyre jobban fáraszt már az is:) Kiskutyafejű doki tanárbácsis hajjal bejövős, dacára annak, hogy a színeit leszámítva annyira nem az én vonalam egyébként. Btw köszi a képet, am. rákerestem őúraságára, hmm lehet, hogy elhamarkodtam kicsit ezt az „átstartolok 40+ra” dolgot…. ugyanis „csak” 10 év van köztünk, Madonnának már öreg lenne… haha
szóval jelenleg tiltott gyümölcs, de egye fene titkos, könnyű nyári kalandnak bevállalom;)
https://66.media.tumblr.com/b2eb30c9489e3fe8968971f17fe1ebe9/tumblr_ot1gvkpqmJ1u07b72o5_250.gifv
viszont csak ti tudtok róla, a sajtónak letagadom.
Eylül harcias karakterével önmagában nem lenne gond, de ez a mindenki ő belé szerelmes thing agyonveri az egész koncepciót, túl van erőltetve. Öyküvel kapcs. vegyesek az érzelmeim, hol elkapja a fonalat, hol nem, de összességében nem, ja és amikor királyfi éppen a csillagokat hozza le neki vallomásokban ő feszt csak bambul…borzalom nulla érzelem.
A többi szereplő meg annyira gyenge, hogy szót sem érdemelnek, talán a nagymama volt még értékelhető, és kb. ennyi.

Babil: csak reménykedem, hogy nem cseszik el végül, kár lenne érte, mert jó kis darab.

Tímea:
Légy bátor, és dönts végre! Lassan itt a nyár, száguldás, porsche, szerelem;)

Mára ennyi, hádábájbáj csajok, zene nélkül búcsúzom, ugyanis a „ Ha ő nem bánja” nagyon magas labda;)
mankosy 2020 máj. 09. - 23:11:11
(1665/1897)
Timae: Nem nézem, mert vannak a prioritások, de annyi szó este itt róla, nem is hosszú, szóval azt hiszem home office ebédszünetre egy-egy rész beleférhet...
Marynek..ott a kulcsszó "boldogság": https://www.youtube.com/watch?v=r7Kth57XHNI..XD

(nekem picit életszerűbb: https://www.youtube.com/watch?v=TM0dNJhSYYU...meg a fiatalságom :D)
maryriddle 2020 máj. 09. - 22:32:30 Előzmény Timea Hakmen
(1664/1897)
Jaj tényleg az Avluval mi van? Lesz végül 3. évad? Én nem nézem már rég csak olvastam hogy mennyi gond volt a 3. évaddal bár így hogy Azra már az Ögretmenben tolja gondolom nem lesz.

Überelhetetlen: https://www.youtube.com/watch?v=yzTHd2QJGw4 :-DD
Timea Hakmen 2020 máj. 09. - 21:59:29
(1663/1897)
Mary: Nem ilyen jó a törököm, egy török arkadas írta meg nekem. Csak oltogattam tavaly, hogy hagyja már ott az Avlut...:D

Mankos, ja, azt hittem már nézed a Mehmet szulit. Eléggé lényegrefókuszáló dizi, tehát tényleg nagyon dokus, de nem 3 órás egy rész, így nem olyan uncsi mint a Kenan-féle. Amúgy az akcentusokra visszatérve, az Alefben Kenan 13 éves kora óta Angliában élt. Az akcentusából ítélve ezt nem mondanám meg :D De szerintem cukin beszéli az angolt, meg úgy általában a törökök.
Szikora megint nagyon stílszerű XD
mankosy 2020 máj. 09. - 21:40:38
(1662/1897)
lemaradt..nice evening :D....https://www.youtube.com/watch?v=0CDBhKA199o
maryriddle 2020 máj. 09. - 21:38:09 Előzmény Timea Hakmen
(1661/1897)
Még egy selamfriendet se volt képes írni, hát ez tényleg gáááz. Ó, törökül is írogattunk? ;-)

Ja egyébként az IG-s úriember most ugrott be hogy a Mucize doktorban láttam, nem rossz de nekem ő már tényleg túl papis :-D
Timea Hakmen 2020 máj. 09. - 21:31:57 Előzmény maryriddle
(1660/1897)
Kiszúrta a szemem egy lájkkal a gazember, pedig most olyan kedves voltam. Nem bocsátok meg.
És még Kenan utánpótlás sem lesz??? De legalább Sinem leszokik a színészkedésről insallah... XD
mankosy 2020 máj. 09. - 21:31:25
(1659/1897)
Ha már szóba került a sultan Mehmed, de ez a Netflixes verzió csak jobb lehet, (sorry Kenan )szóval a a fiatalabb verzióra szavazok :D...lehet megnézem mégis ... Konstantin még kérdéses, a Fatihos verzió eléggé bejött
maryriddle 2020 máj. 09. - 21:11:40 Előzmény mankosy
(1658/1897)
"Egy olyan mint Osman tök jó lenne lelkizős barátnak, szerintem ilyen ferfiak inincsenek csak papíron vagy forgatókönyvben :D" vagy melegek :-D
Ipeknek utánanéztem, és vagy eredeti vagy nagyon fiatalon műtette szét magát de régen is így nézett ki.

Amúgy olvastam hogy Kenan beynek lánya lesz, szóval nem lesz utánpótlás... :-(

Tímea lebuktam hogy a tevéket akartam visszaszerezni :( Na, házassági ajánlatot küldtél neki? Majd értesítsd hogy mit írt, drukkolok hogy válaszoljon mert ask-párti vagyok, túl sok lett az egyedüálló a barlangban.:-(