Téma: Hilary Swank

László Atom márc. 03. 08:01:38
(14/14)
néha fiús.. néha gyönyörű.. de az a alakja.. hmmm szóval csodás volt jó párszor - bár így "vénen" :-) néha túl szálkás, tehát nem nőies :-)
de nálam klassszis.. (karate kölyök - millió dolláros - stb)
Vannabee 2023 máj. 24. - 23:56:02
(13/14)
Imádom, az egyik kedvencem, nemcsak az elképesztő tehetsége és személyisége miatt, hanem mert az acélos vonásai ellenére kifejezetten szép nőnek tartom.
10/10
tamas patkos 2021 máj. 09. - 01:16:53 10/10
(12/14)
10/10
10/10
ABanonym 2018 máj. 31. - 16:51:23 10/10
(11/14)
Kegyetlen jó, pontszám bőven mehetne 9 pont fölé még :)
Shaba 2011 febr. 08. - 20:32:03
(10/14)
Nem szándékozom kiselõadást tartani, még kéretlenül sem, csakhogy. Hilary remek színésznõ – ez az én véleményem. Nem csupán tehetsége nem kérdéses – ismét csak: szerintem, mert ahhoz túl sok jó alakítást láttam tõle –, de mindehhez az arca is meghökkentõen egyedi vonásokkal bír. Nem sok elsõ vonalbeli sztár mondhatja ezt el magáról. Gyakorlatilag alig kell õt elmaszkírozni, és máris – csúf, sõt szinte rusnya. Akarattal az. Megriad az ember, mikor megpillantja, s szinte kutatni kell benne a nõt. Más esetekben meg alig kell sminkesnek hozzányúlni, és hipp-hopp: nemhogy szép, hanem egyenesen elbûvölõ, gyönyörû. Mintha a természet eleve ilyen sokértelmûen Janus-arcúnak alkotta volna. Teszem azt: Meg Ryan hiába akarna tramplit játszani, röhejbe fulladna, mert alkalmatlan hozzá az arca, alkata. Sandra Bullock-nak még talán menne, nem mondom, õ képes (volt) leverõn, kiábrándítóan fiús, sõt elhanyagolt lenni, mint ahogy tündérien bûbájos is, ha épp arra van szükség. Ám Hilary Swank alapból ötvözi saját személyében a végleteket: ajka és grimasza láttán nem is oly könnyû õt imádni. És mégis imádni kell. Csodaszámba menõ lány, nem kétséges.
Panni19 2010 dec. 21. - 22:20:02
(9/14)
Ezzel egyetértek; engem egyáltalán nem fogott meg a Bébi. Pedig Eastwood és Freeman a top 5 kedvenceim közt vannak. De egyszerûen nem hatott meg, a végére már nem is érdekelt, lehet, hogy pont a tipikus amerikai sztori miatt, azaz hogy a semmibõl jött pincérlány 30 felett csinál bokszoló karriert. Azért ennek ismerjük el, marah kevés esélye van az életben. De még mindig ez zavart a legkevésbé. Eredendõen pont H.S. miatt néztem meg, mert kíváncsi voltam, hogy ha már másodjára is megkapta az Oscar-t, akkor az vajon miért lehetett, tudott-e akkorát dobni, mint az elsõnél? Hát nekem nem. Az elsõt szerintem megérdmelte abszolút, a második szerintem olyan értelemben szégyen, hogy akkor olyan más színésznõkkel és alakításokkal volt egy kategóriában, hogy bármelyik másiknak szívesebben odaadtam volna. Azért egy Imelda Staunton meg egy Kate Winslet mellett nyerni...hááát, érdekes volt akkor az Akadémia. Az meg akkor még érdekesebbnek tûnt, hogy Anette Bening-et meg H.S.-t emlegették, hogy pont õk a két legesélyesebb. Nem tudom..én valahogy pont az õ alakításaikat éreztem az 5 közül a leggyengébbeknek. Mondom ezt annak ellenére, hogy a makulátlan elme sem éppen a kedvencem...

Eastwood-nak meg inkább adtam volna a második rendezõi Oscar-ját a tavalyi Elcserélt életek-ért, az engem sokkal jobban megérintett mint ez és Hilary.

De mondom, ez csak az én véleményem. Tehát remélem, senki nem jön majd nekem ezért.
Panni19 2010 dec. 21. - 22:08:33
(8/14)
Igen, kb. ez a két filmje van, ami egyáltalán említésre méltó.
10/10
blade_ 2010 aug. 21. - 11:49:40 10/10
(7/14)
...dedikált kép...
barbara_91 2010 márc. 08. - 19:38:09
(6/14)
Hát ez a színész nõ egyszerûen fantasztikus. Engem a Fiúk nem sírnak címû filmmel gyõzött meg. Egyértelmûen megérdemelte érte a díjakat. További SOK sikert neki!!!! :)
mulao 2010 márc. 01. - 13:20:27
(5/14)
Szereintem a legtöbbször férfiasnak tûnik az arca, nem mondanám egy modell típúsnak.Viszont nagyon tehetséges. Pl Millió dolláros bébi, stb.
offtopic
gondil 2010 febr. 25. - 15:13:28
(4/14)
Csupa tragikus nõi sors.
Hope_Sanders 2009 ápr. 17. - 00:45:10
(3/14)
én a P.S. I love you-ban is naon szeretem Gerrard Butler partnereként :) a Milliódolláros bébit pedig egyszerûen imádom :)
jololo 2009 ápr. 17. - 00:09:24
(2/14)
35 éves és már két oscar-ja van, nem semmi ;)
azért ez elég ritka valljuk be
Karolka 2008 nov. 30. - 01:11:10
(1/14)
Róla is lehetne igazán pár szót váltani! Játszott néhány jó filmben!