7/10
Traon 2008 jan. 02. - 22:47:22 7/10
(4/4)
Egyébként itt sajnos tárgyi tévedés van a PORT.HU oldalon, ugyanis a bemutató január 18-án 19:00-kor lesz.
7/10
Traon 2008 jan. 02. - 22:45:42 7/10 Előzmény Valaci
(3/4)
Mélyen fel vagyok háborodva, és örülök, hogy a többi szereplõ feltételezhetõen nem olvasta hozzászólását... Mi a fészkes fene köze van bármiféleképpen is a Holnap kedd van õsbemutatójának a Magyar Gárdához? Legyen magában annyi józanság, hogy legalább megnézi azt, amirõl minden tárgyi ismeret nélkül véleményt akar alkotni, akkor talán nem fûzne hozzá egy színházi elõadáshoz ekkora szamárságot.

Higgye inkább el, hogy remek elõadásról van szó, mely ráadásul mentes bármilyen politikai áthallástól. Így nemcsak a Magyar Gárdához nincs semmi köze, de más csoporthoz se... leszámítva az azt létrehozó színházi emberek csoportját. Sajnálom, ha ezzel kiábrándítottam az elõadás mögé látott hamis kapcsolatrendszer hitébõl.

- Lõrincz Levente
Dr Székely Zsuzsanna 2008 jan. 01. - 16:46:15 Előzmény Valaci
(2/4)
Valaci!
Nem kell kíváncsinak lenned, bedughatod a fejedet a homokba is. Elég sokan megteszik. Azon viszont elgondolkodhatnál, hogy mi a problémád azzal a magyar csoportosulással, ami a törvényes rendet szolgálatát tûzi zászlajára és nem a káoszét...
Valaci 2007 dec. 26. - 11:00:27
(1/4)
A mûvészet és a mûvész feladata, hogy segítsen elviselhetõbbé tenni a világot. Vagy úgy, hogy
felhívja a figyelmet és megoldást kínál, vagy csak megnevettet, és ezzel legalább órákra elfeledteti velem a bajokat. Úgy gondolom, hogy a "magyar" gárda nem megoldás, hanem maga a probléma! Tehát ennek a szervezetnek a tisztje bármit kínál nekem, arra nem vagyok kíváncsi!
Valaci