Téma: Holtpont

teze 2007 jan. 30. - 19:02:01
(3/223)
egyet nem értek. sztem ez egy jó film. bármikor eltöltenék pár percet a nézésével, aztán ott ragadnék.
miért nem jó ez a film? ki hogyan értékel egy filmet?
kevinspéci 2007 jan. 30. - 11:19:16
(2/223)
Ez egy rakás szemét - szerintem. :)
Akkor már inkább az Országúti diszkó meg a Ghost Szvézitõl! Azok téleg jók.
marky 2006 okt. 08. - 18:39:21
(1/223)
A legkedvesebb akciófilmem, csúcsjó a storyline, Keanu, Swayze, Busey...Anthony Kiedis a Red Hotból :) félelmetesen leny?gözô szörfös, ejtôernyôs képek, magávalragadó pergô film! Szerintem megunhatatlan!