Téma: Hõsök

DrIstvaan 2007 máj. 07. - 07:29:29
(730/2630)
Eh, ma éjjel jön ki az új Heroes-rész. Ezzel ugye nincs is semmi baj (sõt), viszont nekem csütörtökön holland országismeret ZH-m lesz, egész féléves anyagból, és jövõ péntekre három házidolgozattal kell kész lennem, úgyhogy nem sok szabad idõm lesz. Majd nézegetem a hozzászólásokat, meg elolvasom az összefoglalást a Heroes Wikin, akkor legalább úgy-ahogy képben leszek ;). Meg aztán mielõtt elmegyek egyetemre, szokott lenni egy kis idõm, amivel nem sokat lehet csinálni... Lehet, hogy valamelyik nap, ezt kihasználva, mégis megnézem :).
Nasty 2007 máj. 06. - 21:29:02
(729/2630)
De, olvastam a képregényt. Az összeset. De akkor sem hiszem, hogy az alternatív jelenben Sylar kezén szárad Charlie vére. :)
DrIstvaan 2007 máj. 06. - 16:52:25
(728/2630)
*Spoiler*
Gondolom, nem olvasgatod a képregényeket. Mondjuk, én sem sokat olvastam közülük, de a Road Killt olvastam, amiben egyértelmû, hogy Sylar megszerezte Charlie szupermemóriáját, ugyanis csak elolvas egy kézikönyvet, és máris tudja vezetni a kamiont.
Nasty 2007 máj. 06. - 16:41:09
(727/2630)
***Spoiler***

Nem vagyok benne bitzos, de inkább kiírtam, minthogy lebuktassak valami poént :)

Szerintem a nyelvkönyv ennyire nem lihegõs téma, apró részlet, amin át lehetne ugrani. Egyébként szerény véleményem szerint eredetileg nem Hirotól kpta Charlie a könyvet, csak kapta valakitõl szülinapjára... És mivel nem bontotta ki azonnal, ezért nem tudta, hogy kitõl.
Sylar azért nem tudta megjegyezni a neveket a térképen, mert Charlie nem volt különleges! Szerintem neki egyáltalán nem volt képessége, pusztán beteg volt (agytumor), s ennek következtében szórakozott vele az agya. Ezért sem tudta Hiro megmenteni... az idõ áldozata!
Abban az esetben, ha mégis különleges volt Charlie, akkor pedig nem azért halt meg, mert Sylar megölte, hanem pusztán belehalt a betegségébe...
Bár lehet, hogy simán túl sokat nézem a részeket, és felnagyítok bizonyos szitukat!

Mazsi, hová tûntél?!?!? Hiányzooool :)
DrIstvaan 2007 máj. 06. - 14:40:26
(726/2630)
Tényleg. Nincs senkinek hozzászólni-/megvitatnivalója, vagy elijedtetek a szét-offolt topictól?
Lasagne 2007 máj. 06. - 09:32:13
(725/2630)
no..de csönd lett:)
Mazsola1 2007 máj. 05. - 19:09:34
(724/2630)
mininova.org
eztvefnet.org

és még sok szép torrent oldal :)
a feliratokat pedig feliratok.hu, mert
a köv. kérdés ugy is az lesz :)
vagy hosszupuska.feliratok.hu
vagy valami iylemsi :)
hosszu és puska,az biztos...
DrIstvaan 2007 máj. 05. - 18:05:01
(723/2630)
<a target="_blank" href="http://sorozatok.co.nr" title="http://sorozatok.co.nr">sorozatok.co.nr</a>
De egyébként ha tudsz valamilyen torrenskezelõ progit használni, érdemes a különbözõ torrens-oldalakon is szétnézni.
rekka 2007 máj. 05. - 18:02:43
(722/2630)
Léccike válaszoljatok!!! Lécci, lécci, lécci, lécci!!!!! :)
DrIstvaan 2007 máj. 05. - 18:02:38
(721/2630)
További jelek, amik Heroes-függésre utalnak.
-Alaposan megnézed amgadnak ismerõseid karóráját.
-Félsz, hogy a gyerekednek speciális képessége van, és el akarják vinni.
-Szétszeded a laptopodat, tudván, hogy úgyis össze tutod rakni.
-Vagy azért szeded szét, mert valahol kell benne lennie egy jegyzetfüzetnek.
-A gyíkodat Mohindernek hívod.
-Egy forgalmas helyen keresel egy kissrácot, mert kérdéseid vannak.
-Nem mersz a tükörbe nézni.
-Ha leállítanak közúti ellenõrzésre, megpróbálod rábeszélni a rendõrt, hogy üljön vissza a kocsijába.
-Azt hiszed, ha drogoznál, le tudnád festeni a jövõt.
-A kutyádat Mafla úrnak (vagy Mr Muggles-nak) hívod.
moderator1 2007 máj. 05. - 17:15:39
(720/2630)
Kedves Fórumozók!

Kérlek Titeket, hogy a jövõben a filmrõl alkossatok véleményt és NE egymásról. Minden hozzászólás, ami nem a filmmel kapcsolatos törlésre kerül.

köszönettel:
A moderátor
rekka 2007 máj. 05. - 15:52:04
(719/2630)
HONNAN TÖLTITEK LE A HÕSÖK RÉSZEIT??? Léecci válaszoljon valaki!!!
Nasty 2007 máj. 05. - 15:13:54
(718/2630)
Jelek, hogy túl sokat nézed a Heroest:

- Random címekre küldesz e-maileket, és várod, hogy Hana reagáljon.
- Ha nem jut eszedbe valami, besokkolsz: biztos elrabolt a Haiti
- Pártgyûlésen az eget kémlelve várod a jelölteket
- Autókölcsönzõnél csak sötétkék Nissan Versa-t vagy hajlandó bérelni, ha azt mondják nincs, könyörögsz, hogy szerezzenek, mert ez a végzeted.
- Folyamatosan tapizod a készpénz-autómatákat, hátha kidobnak némi zöldhasút
- Tanulás nélkül ülsz be a vizsgára, hiszen úgyis hallod majd a megoldásokat.

Abszolút függés:
Mobil telefonod háttere: Heroes
Képernyõvédõje: Heroes
Csengõhangja: Heroes
Számítógéped háttere: Heroes
Képernyõkímélõ: Heroes
És másodperc pontosan meg tudod mondani, mikor jön a következõ rész...

2nap 6óra 32perc :)
:) Ennyire tellett most, de még gyûjtögetek!
Mazsola1 2007 máj. 05. - 12:46:39
(717/2630)
A 30,31-re gondolsz?
Mazsola1 2007 máj. 05. - 12:44:15
(716/2630)
Ha már ennyire szeretitek ezt a fórumot, akkor legalább egy
OFF -ot rakjatok már ki a nagy intellektuális beszélgetéseitek elé hogy akik azért járnak ide hogy a filmrõl olvassanak, azok nyugodtan áttudják ugorni a Ti beszélgetéseiteket!

Azt hiszem ez nem nagy kérés és ez egyszerû figyelmesség...

Három betû: OFF

Hálás köszönet.
Mazsola1 2007 máj. 05. - 10:16:33
(715/2630)
Ne kérdezzétek miért írtam Hirot-e betüvel végig....
Késõ volt már! :)
De tudjátok hogy letudom írni!! :))
Lasagne 2007 máj. 05. - 09:39:59
(714/2630)
na jó ez már tényleg nem ide való..........
Lasagne 2007 máj. 05. - 09:29:56
(713/2630)
:) ez jó
-"Ha vesztesz a kártyán, megvádolod az ellenfeled, hogy megállította az idõt"-.ezt már ellõttem egyszer:P
Mazsola1 2007 máj. 04. - 23:39:04
(712/2630)
Hát, tudok egyet én is, ami saját tapasztalat, de nem jött be :)

Elvágod a kezed és nem kérsz sebtapaszt se semmit, mert várod hogy begyógyuljon!!

Ja de van valami ami igaz is és jellemzõ is:

Még éjszaka is a Hõsökkel álmodsz és izzadva kelsz fel hogy Sylar már megint megakarta lékelni a fejed!!!

:)
Mazsola1 2007 máj. 04. - 23:33:32
(711/2630)
***Ne olvassátok 10. résznél járók***

Amikor én elõször megláttam azt a részt hogy Sylar megjelenik Peter álmában, akkor arra gondoltam hogy biztos megölte Sylar a kis indiai srácot, de nem láttam benne sok relációt ugy hogy nem reklámoztam :) De amugy nyilván van valami jelentõsége.

Lehet Hero tényleg elfog beszélgetni Sylarrel, mert akkor nem kell kirakni ugye az elsõ évadból.
És majd a másodikba felélednek benne a dolgok, megint!! :)
De valahogy nem tudom elképzelni hogy fognak beszélgetni:
Hero: Figyi Sylar, te egy órás vagy, ne is gondolj másra,ok? Nem tudsz semmit, nincs semmi képességed, soha nem is volt, ne is reméld hogy lesz, fõleg nem ugy hogy megölsz olyan embereket akiknek van és megízleled az agyukat!
Te egy átlagos ember vagy!!
Megbeszéltük?
Ok!!
:)
Na szóval, ez furi lenne, de nyilván az iró jobban megtudná oldani, mint én!! :))