Téma: Hõsök

Lasagne 2007 júl. 12. - 21:59:27
(1070/2630)
hát ez az Sylar nem egy érzelgõs típus....de ha már DrIstván "lelõtte a poént", tényleg szerepelni fog még a második évadban...
SassuWunnu 2007 júl. 12. - 21:58:40
(1069/2630)
Abban az idõsíkban nem él. Inkább ne filózzatok rajta. A készítõk se tették.
találdki 2007 júl. 12. - 21:46:41
(1068/2630)
Mármint, hogy jövö-Hiro nem tudja, hogy megmenekült a pompomlány? Ezt értem, de ha 5 év mulva a jövöben él Clair, márpedig ugye él, akkor hogy regenerálodott Sylar a robbanás napján, amikor Hiro átszurta?
SassuWunnu 2007 júl. 12. - 21:24:57
(1067/2630)
Igazad van, a két idõvonal találkozik/eltorzul/szar. Viszont jövõbeni Hiro függetlenedik tõle, így õ nem tudja, hogy megmenekült, de valójában igen. Ezért kell Sylarnek. és ezért nem kellene hegnek lennie Peter arcán. Prince of Persia óta tudjuk, hogy idõvonallal nem szabad babrálni, mert senki nem tudja mi lenne belõle. Vili? Szóval egyszerûen nem kellett volna az idõutazás téma.
találdki 2007 júl. 12. - 19:25:00
(1066/2630)
Sziasztok, olvasgatom itt a találgatásokat.

Én azt nem értem, hogy Clair a jövöben miért él? Mert azt
mondta Mohinder, hogy miután Hiro leszurta a karddal Sylart, az regenerálodott, mert nála volt Clair képessége---de akkor Clair-nek halottnak kellene lennie, nem? És akkor ezekután Nathan képében megöli ugye Clairt Sylar, de ezt sem értettem, mert ugye elhangzott, hogy a pompomlány nem lett megmentve a multban, Sylaré a képesség. Akkor hogy regenerálodott Sylar?
Én ugy értettem, hogy Peter nem mentette meg a pompom lányt, szerintem nincs nála a regenerálo képesség, igy végülis bármitöl lehet rajta seb . Ez a rész nem arrol szolt volna, hogy megmutassák, honnan jött vissza Hiro ? Mert az események onnan kezdtek megváltozni, hogy ö visszajött é s elküldte Petert Isachoz, igy került sor a pompomlány -mentésre és elvileg igy nem került Sylarhoz a képesség.
De azt se értem, hogy tudta volna megölni Clairt, hisz Peter Clair képességét használta, amikor ö össze forrasztotta a vágást a fején---ezt Clair is meg tudta volna tenni.
SassuWunnu 2007 júl. 12. - 17:12:15
(1065/2630)
Nem lenne neki gond, ha gyanakodnának, úgyis gonosz és késõbb úgyis felfedi magát, viszont mivel úgy mindenki utálná inkább elnök lesz. Mi értelme lenne a képességének, ha magányos? Na jó, ez az érzelmes vélemény mert hol törõdne õ ilyenekkel. Arra gondoltatok, hogy azért akarja megöletni az összes "hõst", mert ha ott van amikor meghalnak, az övé lesz a képességük. Sok ezer legyet egy csapásra. A legutóbbi részben szerintem sok lett volna animálni a harcot, úgyh nem mutatták. Amúgy nem lenne katasztrófa, csak Sylarnek alaposan át kéne mindig gondolni, hogy hmm, melyik képességem igénybevételével szerezzek új erõt...
DrIstvaan 2007 júl. 12. - 16:59:43
(1064/2630)
Megnyugtatlak, Sylar nem hal meg az évad végén (a következõ évadban is szerepel Zachary Quinto).
Pont azért nem ölheti meg Petert, mert az katasztrófa lenne.
Hogy miért tettette magát elnöknek, az felfogható józan ésszel: így mindenki azt hitte, hogy Sylar valóban meghalt, és senki sem gyanakodott rá. Mellesleg, a következõ részbõl megtudjuk, hogy honnan kapja az ötletet, hogy akár elnök is lehetne...
Alighanem váratlanul érte Claire-t a támadás, és elég gyorsan vághatta át Sylar az agyát (tanulva Peter esetébõl).
Az viszont valóban egy megválaszolatlan kérdés, hogy Peternek hogy maradt meg a heg az arcán (meg az is, hogy egyáltalán hogy került oda).
Titivirág 2007 júl. 12. - 16:30:58
(1063/2630)
a nagyját nem értem annak amit mondsz, de az utsó kvessönjeid non odavágnak! tök igazad van...:)))
SassuWunnu 2007 júl. 12. - 14:45:04
(1062/2630)
De emberek...most tényleg normális magyarázatot nem tudunk. Amúgy is gondolom hogy meghal az évad végén, tehát akkor a folytatás is kérdéses. Sylarrõl beszélek. Gondoltatok már rá mi van ha Sylar megöli Petert? Akkor lesz egy olyan képessége, aminek segítségével a közelében lévõ emberek képességét megszerzi, plusz megvannak a leöltek képességei, tehát egy képességet akár kétféleképpen is használhat. De tudjuk, hogy arra kell gondolnia, aki mellett volt (mármint Peternek), hogy használja az erejét. Tehát Sylarnek is arra kell gondolnia, amire Peter gondolt, hogy használhassa a képességét. De amikor már az övé a képesség, akkor arra kell gondolnia, amikor õ maga találkozott valakivel akinek képessége van. Lehet azonban, hogy gondolkodás helyett inkább levágja a feje tetejét, és így szerzi meg a képességet. Miért tettette ennyi ideig, hogy õ az elnök? Államfõ akart lenni, fontosat tenni?
Claire pedig miért nem gyógyult meg, amikor vágta le a feje búbját? Ha pedig Peternek megvan a gyógyulás skillje, akkor milrt van egy nagy heg az arcán?
Titivirág 2007 júl. 12. - 13:43:05 Előzmény Titivirág
(1061/2630)
húúúúúú apám totál kúl vt a tegnapi rész!!!! tök faja h sylar így kicselezte õket megh Parkman ilyen k*csög lett, és Mohi ilyen jófej vt meg ah harcoltak Peter és az idõs Hiro h kiszabadítsák az ifjabbat... szal faintul összehozták...:))))))))))
Lasagne 2007 júl. 12. - 12:16:59
(1060/2630)
ennek örülünk!
NBC-t hogy érted TV vagy net?
helme 2007 júl. 12. - 10:56:38
(1059/2630)
Én már láttam az egész évadot. + az NBC-n most nézem angolul. Az elsõ évadnak nagyon érdekes vége lessz.... :)
Lasagne 2007 júl. 12. - 10:03:27
(1058/2630)
na ja a tegnapi rész jó volt:) SassuWunnu: az tényleg gyors befejezés lenne...bár kitudja lehet feltámadna és folytatná tovább ott ahol elkezdte:)
DrIstvaan 2007 júl. 12. - 09:58:59 Előzmény SassuWunnu
(1057/2630)
Szerintem éppen nem volt Mohinder keze ügyében bárd :D. Amúgy meg jobban foglalkoztatta Peter hogyléte, mint az, hogy kicsinálja Sylart.
SassuWunnu 2007 júl. 11. - 23:23:56
(1056/2630)
1236 os hozzászólásban le van írva a rész amiben kiütik Sylart. De ha már eszméletlenül fekszik a földön, miért nem csapják le a fejét egy bárddal?
DrIstvaan 2007 júl. 11. - 21:08:29
(1055/2630)
A mai epizód DURVA lesz. A tipikus, poszt-apokaliptikus hangulat lesz a jellemzõ rá. (Szerintem túl sokat olvasott 1984-et vagy valami hasonló "vidám" ellenutópiát az írója...)
Titivirág 2007 júl. 11. - 18:08:33
(1054/2630)
kössy szépen rögtön meg is nézem!!! :)))))
Lasagne 2007 júl. 11. - 10:52:15
(1053/2630)
SPOILER képregény

Szomorú hogy õ szívta meg B helyett. Így viszont már megvan az oka méginkább ,hogy miért viselkedik így az emberekkel...és miért ilyen gátlástalan
Lasagne 2007 júl. 10. - 21:05:21
(1052/2630)
jah kicsit elévült a linkem kösz!

dehogynem jobb hogy ingyé van, de ha lenne pl külön újság hozzá lehet megvenném
DrIstvaan 2007 júl. 10. - 19:50:21
(1051/2630)
Miért, nem jobb így, hogy ingyen van?
Egyébként itt a link a képregényekhez (ez közelebb visz, mint a másik) <a target="_blank" href="http://www.nbc.com/Heroes/novels/" title="http://www.nbc.com/Heroes/novels/">www.nbc.com</a>
*Spoiler*
Betty ezt most jól megcsinálta... Sikerült kikészítenie az egyetlen embert, aki megértette. Gondolom, most már ez is hajtani fogja a bosszúra.