Téma: Hozzád kötve

mulao 2013 jún. 24. - 12:56:26
(2/2)
Megfog valaha jelenni a 3. rész? Mert most már az Alexandra vagy 4-szerre csúsztatja a határidõt (figyelemmel kísértem), utoljára úgy volt, hogy ma, de most meg 28-ára írják. Ez már tényleg végleges, vagy újabb csúszás is lesz? Más kiadónál megjelent egyáltalán már? Kezd neteséges lenni, igazán kiadhatnák már.
mulao 2013 máj. 26. - 15:50:41
(1/2)
A szürke rajongóinak ajánlják, szerintem nem jobb nála, viszont kevesebb a szex és több a történet. De ugyanakkor a szex leírását inkább itt nevezném gusztustalanba hajlónak, nem pedig A szürkénél. Persze két nõi szempontból íródott a könyv, ez itt egy felnõtt és sérült lelkû nõébõl, szóval talán azért "keményebb". Mindenesetre vicces, hogy ezt nõ fordította, A szürkét meg férfi és mégis így gondolom. Második részét is olvastam, abban még kevesebb a szex, a történet bonyolódása miatt. Összességeben lekötött, mert könnyû olvasmány és kikapcsol olvasás közben, amit el is várok, ha már kiadok 4000-ret érte. 4 részes, a 3. rész kb egy hónap múlva jelenik meg, valószínûleg majd azt is elolvasom már csak kíváncsiságból is, mert érdekel mi lesz a vége, hova fut ki a történet. Mondjuk gyanítom, hogy A szürkéhez hasonló lesz.