Axel1 2008 aug. 12. - 20:06:02 Előzmény zee944
(11/91)
Hello zee!

Én azt tanácsolom, nézd meg a filmet! Sztem ez egy nagyon jó vigjáték! Én mindig végigröhögöm az egészet. ;) Nagyon jó szórakozás estére.
Bár mostanában a reklámját még nem csiptem el a TV-ben, remélem, hogy nem szinkronizálták át! Szerintem most a filmböl sem lesz kivágva semmi, mivel (sztem) nincs olyan jelenet a filmben, amit nagyon ki kéne vágjon az RTL Klub. (Annak ellenére, hogy mind az RTL Klub, mind a TV2 elõszeretettel vagdossa a filmeket. Sajnos!)

Régen én is olvastam, hogy a kritikusok rendesen lehúzták a filmet, nem is lett nagy kasszasiker. Engem ez nem tudott nagyon zavarni. Midig jót mulatok ezen a filmen, egyik kedvencem Bruce-tól (természetesen a Die Hard sorozat után).

" - Van kb. 5 és fél percünk.
- 5:32 -> Swing on a star
- Figyelj! Van 1 szerkezet, amit feltaláltak, amig ültél. Órának hivják!

Would you like to swing on a star
carry moonbeams home in a jar
and be better off than you are
or would you rather be a mule

A mule is an animal with long funny ears
he kicks up at anything he hears
..." :D


- Hello, Eddie! Minden rendben ment?
- Amikor Gates megzsarolt, azt kérdezted: Minden rendben ment? Most, hogy Gated meghalt, azt kérded: Minden rendben ment? Fogadjunk, hogy a temetésemen sem hagyod ki: Öszinte részvétem. Minden rendben ment? :P

Üdv, Axel

U.I.:
- Sem a vonaton, sem a kocsiban, sem a repülön, nem, nem szeretem a zöld rántottát!
- MAGADBAN! Butterfinger, magadban!
Moldávia bánata 2008 aug. 12. - 19:45:59
(10/91)
Na, megvan a ma esti program! Kissé õrült film, de azért nézhetõ!
robidusin 2008 aug. 12. - 19:41:17
(9/91)
Bizony, én is szeretem!
magyi 2008 aug. 12. - 17:21:15
(8/91)
Bruce Willis ful gizda benne a legrosszabb filmje.
De meg igy is jó
movieking 2008 aug. 12. - 12:22:07
(7/91)
NYUSZZZZZZIIIIII....GOLYÓÓÓÓÓÓÓÓÓ.......... :) :) :)
zee944 2008 aug. 12. - 11:26:44
(6/91)
Azé' meg akarom egyszer próbálni, legfeljebb félbehagyom. De ezek szerint megint lecsúszok róla...
zee944 2008 aug. 12. - 10:32:16
(5/91)
Amit olvastam errõl a filmrõl pár éve, az alapján nekem tetszene, szóval meg akarom nézni. DVD-n viszont nem tudtam elcsípni, jó lenne tudni, hogy tévében eredeti szinkronnal vetítik-e, merthogy nem szeretném elrontani az élményt.
denyiro 2008 aug. 11. - 23:55:57
(4/91)
Pont attól jó a film, hogy nem tudod eldönteni, hogy most akkor ez vígjáték vagy akció, mert váltakoznak a történések poénosból akcióval átszõtté ettõl lesz jó. Majdnem megbukott miatta Willis. Gondolom ezt a kritikusok véleménye alapján vetted, mert más az ami a kritikusnak és más ami a nézõnek bejön. Ki kér egy cappuccinót?
goodboy 2008 márc. 14. - 15:17:25
(3/91)
Ezzel az a baj, hogy nem tudta eldönteni, hogy vígjáték legyen, vagy krimi esetleg kalandfilm. Így egy hatalmas baromság lett, aminek az lett az eredménye, hogy Willisnek majdnem ráment a karrierje. Az egyik leggyengébb filmje, én egyszer láttam, de elég is volt.
csigusz92 2007 máj. 06. - 23:20:50
(2/91)
poénos és Brucee megint elcsábított
aranyos víghjáték bátran ajánlom
azért sztem föllehet itt is fedezni bruce akciófilmes sztereotípiáját ebben is
zszoltan 2007 máj. 06. - 08:43:41
(1/91)
És ne feledjük el méltatlanul Bruce Willis talán legjobb vígjátéki alakítását. És szerintem Andie MacDowell méltó párja e filmben.
Amennyire visszaemlékszem, a története elég gyengus, de hát egy jó vígjátékot nem is a hiteles sztorija miatt nevet végig az ember. Mindenkinek tudom ajánlani könnyed esti szórakozásként.

Forma:4 + Tartalom:0
6/10