Téma: Huligánok

mafix 2006 máj. 19. - 23:35:00
(4/104)
A film nem volt rossz, de azért több dologban látszott rajta az amerikai légkör... // Ja és a vége egy kicsit összecsapott volt.. :( //
Amúgy az meg egyértelmû, hogy csak annak fog igazán tetszeni aki tudja hogy mirõl van szó. A többie ember meg se fogja érteni...
A mozibahozás, meg szerintem nem volt rossz ötllet, ott még jobban lehet élvezni a látványt, és ki tudja kik találkozhatnak a vetítések alatt...
Data 2006 máj. 18. - 20:56:14 Előzmény hools
(3/104)
Ez a film tiszta futball faktor koppintás. Csak abban nem a west ham szurkolóiról, hanem a chelsea huligánjairól szól. Annak legalább volt értelme, mivel az egy könyv alapján készült egy szurkoló elmondásai alapján.
hools 2006 máj. 15. - 10:14:12
(2/104)
Elég szar neked. Remélem nem nézed meg a filmet, mert a készítõk ott baszták el hogy moziba vitték. Akit igazán érdekel a téma az már Kb. egy éve látta a filmet - köztük én is -. Gondolom nagyon érdekel amúgy is a téma, és majd ha megnézted eldicsekedhetsz a haverjaidnak hogy milyen király filmet láttál, csak a baj az hogy sosem fogod átérezni azt a világot amirõl a film szól. Ennyi. Ja és hogy tudd nem kell valakinek úgy kinéznie mint egy hoolnak, elég ha átérzi a amit a filmesek akarnak - és õ megtette ezt -.
Data 2006 máj. 11. - 19:26:15
(1/104)
Hát nem tom. Én valahogy nem tudom elképzelni Elijah Wood-ot futballhuligánként. Nem tom ti hogy vagytok ezzel.