ruca60 2013 dec. 05. - 20:41:30
(20556/119276)
Veszem észre:))) Még jó, hogy nem állok rá a mérlegre...
7/10
szilvia333 2013 dec. 05. - 20:41:27 7/10
(20555/119276)
Jesszus mekkora szemfogai vannak!

Tisztára mint egy kis vámpír !!!

.../ A jobb oldali úriemberre tettem megjegyzést/...
9/10
offtopic
maggi99 2013 dec. 05. - 20:40:26 9/10
(20554/119276)
Nekem tetszel, mint szörf-bajnok :)))))))
10/10
Jyj3 2013 dec. 05. - 20:39:52 10/10
(20553/119276)
Sziasztok! Rég találkoztunk.

Én nem Hyunhoz hasonlítom a hangját...

Csak tudom, hogy hányszor elmondta, hogy õ nem énekes.. és nem jó neki, hogy ezt kell csinálnia.
Mint ahogy YSY is a Mezítlábasokban. És neki is van énekszáma..
Õk enélkül is szuperek..de hát már ebbe sincs beleszólásunk!

Marad a házasságuk))))
9/10
offtopic
maggi99 2013 dec. 05. - 20:38:31 9/10
(20552/119276)
Szia :))))))))))))))
7/10
szilvia333 2013 dec. 05. - 20:38:12 7/10
(20551/119276)
Az egy nagyon fogyókúrás sport ám!! És nagyban javítja az egyensúly érzéket!!!
9/10
offtopic
maggi99 2013 dec. 05. - 20:37:19 9/10
(20550/119276)
Nagyon jó kép :)))))))))
Köszönöm :)))
7/10
szilvia333 2013 dec. 05. - 20:36:56 7/10
(20549/119276)
Vigyázz!! A szörf deszka zabálja a vaxot !!!!!!!!
ruca60 2013 dec. 05. - 20:35:59
(20548/119276)
Szia! Jó, hogy itt tudsz lenni!
9/10
offtopic
maggi99 2013 dec. 05. - 20:35:53 9/10
(20547/119276)
Ez jólesik :))
De még itt vagyok egy kicsit :)))
7/10
szilvia333 2013 dec. 05. - 20:35:51 7/10
(20546/119276)
Vagy mire végzünk az egész csapattal,addigra megszületik és kezdjük elõlrõl:)))
ruca60 2013 dec. 05. - 20:35:08
(20545/119276)
Keresgéltem. Beírtam a google-ba a TV nevét, és a film címét. Aztán felül ott vannak a napok.
Csak nem hagyom annyiban a dolgot, ha nem sikerül, megpróbálom másképpen.
Sokat szörfözök. Mostanában ez a sport fekszik nekem a legjobban...
9/10
offtopic
maggi99 2013 dec. 05. - 20:34:27 9/10
(20544/119276)
Nekem tetszik LMH dala.
Persze nem olyan szépen énekel mint Hyun, de nekem nagyon tetszik ez a sötét tónusu mély hang. (Másnál is)
Nem szeretem, hogy énekeltetik a találkozókon. De így a filmben valahogy természetesnek tûnik, hogy õ énekli.
7/10
szilvia333 2013 dec. 05. - 20:34:24 7/10
(20543/119276)
Jack Deniells-es szép estét!!!!!!!!!
10/10
Lili49 2013 dec. 05. - 20:34:08 10/10
(20542/119276)
Mivel már hárman vagyunk, felállíthatjuk rá a csapatunkat.
Folyamatosan castingolnánk, interjúznánk...lehet, már meg is született az a nõ, aki nálunk átmenne:::)))
10/10
szakire 2013 dec. 05. - 20:32:40 10/10
(20541/119276)
Sziasztok, szép estét!
Üdvözöllek Benneteket!
ruca60 2013 dec. 05. - 20:32:34
(20540/119276)
Szia! Nagyon jókor:)))
Ezt Neked tartogattam:
7/10
szilvia333 2013 dec. 05. - 20:32:05 7/10
(20539/119276)
Oké!!

Kirakom a lámpást hogy vissza találj!!
7/10
szilvia333 2013 dec. 05. - 20:30:16 7/10
(20538/119276)
Komolyan kezdek félni tõled!!
Hogy te miket tudsz!!!
9/10
offtopic
maggi99 2013 dec. 05. - 20:27:03 9/10
(20537/119276)
Mert még el kell mennem egy kicsit, de addig is jövök hozzátok :))))