10/10
Jyj3 2017 jan. 06. - 11:51:24 10/10
(106818/119278)
Itt jól látszik az új hajszín, de lehet hogy nem végleges még...
10/10
Jyj3 2017 jan. 06. - 11:50:16 10/10
(106817/119278)
170106 #Kim Dzsedzsung-ig (2): a "titkos"_ projekt _Már dolgozik valamin...
10/10
Jyj3 2017 jan. 06. - 11:49:51 10/10
(106816/119278)
170105 Keenieho IG update pic with #Changmin ,Siwon & Donghae
ruca60 2017 jan. 05. - 20:34:14
(106815/119278)
Igen. De nem mondok most semmit.
A fõszereplõ nõ, mint színésznõ nem tetszik nekem sem.
A történet érdekes volt.
Mot nézem a My Spring Days-t, ez aztán képernyõhöz ragasztó történet.
Talán, mivel melodráma, a gyomrom állandó izgalomban van.
Nagyon jók a pasik, a fõhõs lányka igen fiatal, sovány, nagyon édes, csak a szeme furcsa. Ahogy látom, két díjat is kapott ezért a szerepéért.
http://asianwiki.com/Sooyoung
http://asianwiki.com/The_Spring_Day_of_My_Life
Jó pihenést, jó éjt!
ruca60 2017 jan. 05. - 20:18:06
(106814/119278)
Ez jó:))) A kismadarak a kutyát hiszik anyjuknak. De a kutya? Mindenesetre aranyos szitu.
ruca60 2017 jan. 05. - 20:16:50
(106813/119278)
Azt elhiszem;):))))))))
Szia!
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2017 jan. 05. - 20:07:52 10/10
(106812/119278)
Jó pihenést mindenkinek.
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2017 jan. 05. - 19:33:46 10/10
(106811/119278)
Ruca! Te végeztél a sorozattal? Én most néztem meg a 10. részét. Igazad van. Kezd izgalmas lenni.
Spoiler
Elég ügyetlenül csinálják, hogy a 2 nõ még mindig nem jön rá, hogy a férfi a Sopia. Én már az elsõ sálas, kalapos bejövetelnél, meg hogy nem szól 1 szót sem, legfeljebb sms-t írt, rögtön tudtam, hogy férfi. Gondolom mindenki rájött már akkor. Én azt nem értem, hogy a csaj miért avatkozik be a szülei dolgába? Az apa egy csõdtömeg, régen ki kellett volna rúgni. A lánya meg még falaz neki, meg mentegeti, vissza akarja csempészni a lakásba. Nem lát a szemétõl? Hogy nem látja, hogy mit mûvel a feleségével, aki a saját anyja? A nõ rendõr, nem értem, hogy tûrhette eddig is a dolgot? Nagyon ki vagyok bukva ezen.
Spoiler vége
Azért még nem kedvelem a fõlányt. Inkább a barátnõje szimpatikusabb, még mindig.
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2017 jan. 05. - 19:20:14 10/10
(106810/119278)
Sziasztok, szép estét!
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2017 jan. 05. - 16:32:15 10/10
(106809/119278)
Köszi. Jó sokat dolgoztatok. Sok hírt tettetek fel ma már ilyen korán. Én egy kis offot hozok, de nagyon aranyos.
http://nagyonallat.reblog.hu/kismadarakra-vigyaz-a-nemet-juhasz
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2017 jan. 05. - 16:29:17 10/10
(106808/119278)
Náluk mennyire megy ez az egymás etetése. Jó babázást. Igaz õ már nagylány. Azt nem tudom hogy kell hívni.
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2017 jan. 05. - 16:24:33 10/10
(106807/119278)
Na ezt várom már én is. Csípem a fiút.
10/10
Éva Vidéki 2017 jan. 05. - 16:23:00 10/10
(106806/119278)
Köszi. A sminkelési gyakorlata meg igen hamar vissza fog térni. Elvégre elég gyakorlata volt abban is.
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2017 jan. 05. - 16:06:18 10/10
(106805/119278)
Ez szerintem jobban áll neki, mit a világosabb. Szebb a bõréhez.
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2017 jan. 05. - 16:03:43 10/10
(106804/119278)
Az azért túlzás, de ha meglepnének vele nagy fanyalogva viselném párszor.)))))
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2017 jan. 05. - 16:02:12 10/10
(106803/119278)
Tényleg. Lehet, hogy másik csatornán?
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2017 jan. 05. - 15:58:50 10/10
(106802/119278)
Na ezért adják rájuk.
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2017 jan. 05. - 15:57:26 10/10
(106801/119278)
Aranyosak a babák. És amint látom minden jót igérnek. Én szeretném, ha beválna ez a jóslatuk.
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2017 jan. 05. - 15:50:48 10/10
(106800/119278)
Nálunk csak nagyon rövid frissítés volt. Pedig lekapcsolásnál készültem a hosszas munkálkodásra és szinte rögtön lekapcsolt. Akkor nem egyforma frissítéseket kap mindenki?
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2017 jan. 05. - 15:46:20 10/10
(106799/119278)
Én csak JiSubot és Joonggit ismerem. De õmiattuk tuti megnézem majd.