10/10
offtopic
Éva Vidéki 2017 febr. 05. - 19:59:09 10/10
(108836/119276)
Megint van legális nézés.
https://azsiaekkovei.hu/index.php
Ezt mégegyszer nem nézem meg. Nekem nem tetszett sajnos.
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2017 febr. 05. - 19:26:49 10/10
(108835/119276)
Még nem láttam, de tervezem, majd valamikor. Nekem ezen a képen túl sok a különbözõ minta, talán szín is. Nem az én ízlésem. Csíkos, kockás, mintás együtt, túlontúl sok, én maradi vagyok.
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2017 febr. 05. - 19:26:49 10/10
(108834/119276)
Még nem láttam, de tervezem, majd valamikor. Nekem ezen a képen túl sok a különbözõ minta, talán szín is. Nem az én ízlésem. Csíkos, kockás, mintás együtt, túlontúl sok, én maradi vagyok.
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2017 febr. 05. - 19:23:17 10/10
(108833/119276)
Az jó. Nagy kedvencem õ is.
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2017 febr. 05. - 19:22:06 10/10
(108832/119276)
Nekem ez már tömeg. Nem tudom kivenni mozgás közben a tagokat. Ez nekem már túl sok. Lehet, hogy nagyon jók, de én elveszek a részletekben.
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2017 febr. 05. - 19:16:48 10/10
(108831/119276)
Érthetõ. Meg az is hogy akkor miért segít. Jó, hogy nem felejtette el az elõéetét.
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2017 febr. 05. - 19:13:59 10/10
(108830/119276)
Gyors és teljes gyógyulást.
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2017 febr. 05. - 19:11:39 10/10
(108829/119276)
Kicsit többet mutathattak volna az emlegetett hasizmokból. Nem vettem volna rossz néven. Nagyon szép ez a fiú, ezen a képen is.
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2017 febr. 05. - 19:06:20 10/10
(108828/119276)
Kíváncsi vagyok az új sorijára.
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2017 febr. 05. - 19:04:56 10/10
(108827/119276)
Köszi. A tegnapit elmenettem, már csak nézegetnem kell.
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2017 febr. 05. - 19:00:46 10/10
(108826/119276)
Szia. Nálunk is rengeteg ilyenre lenne szükség. Itt még nem hallottam róla.(((
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2017 febr. 05. - 18:57:02 10/10
(108825/119276)
Az elején elég jó ütemben haladt a súlyemelõ fordítása. Mára kicsit veszített a lendületébõl. A páros fordító. A 14 és 16 részbõl semmi nincs meg. A 15 rész teljesen kész van. Szerintem õ a maga részérõl befejezte. Kíváncsi vagyok meddig kell várni erre a 2 részre. Esetleg vizsgázik a fordítója?
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2017 febr. 05. - 18:52:37 10/10
(108824/119276)
Sziasztok. Off, de csak padokat hoztam:
http://lotusz.cafeblog.hu/2015/09/04/helyek-melyek-tobbet-segitenek-barmennyi-pszichologusnal/
Én is bármelyikre leülnék, akár ebben a sorrendben is.)))
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2017 febr. 05. - 18:50:14 10/10
(108823/119276)
Szia. Jó szórakozást!
10/10
offtopic
Jyj3 2017 febr. 05. - 15:26:14 10/10
(108822/119276)
Sziasztok! Úgy alakult, hogy a gyerekekkel eljöttem Pestre, az anyós névnapjára,nem tudom mikor érünk haza.
Ha tudok, még benézek..
ruca60 2017 febr. 05. - 14:55:03
(108821/119276)
Ugyancsak terv a "Neighborhood Lawyer Jo Deul-ho 2"
Az elsõ sorozat jó volt.:)
ruca60 2017 febr. 05. - 14:53:23
(108820/119276)
Úgy néz ki, Yoo Ah In még szerepel egy drámában a katonaság elõtt.
"Chicago Typewriter" címmel lesz 2017-ben. Mást még semmit nem tudni.
ruca60 2017 febr. 05. - 14:49:52
(108819/119276)
http://www.allkpop.com/article/2017/02/seventeen-explain-why-theyre-called-seventeen-only-with-thirteen-members
Seventeen elmondta, mibõl ered a csoport neve!
Az Immortal Song" 4-i show-jában, az MC megkérdezte, miért nevezték el õket Tizenhét-nek, noha csak tizenhárom tagja van a csoportnak.
A fiúk kifejtették, hogy a tag-szám (13) + az egység száma (hip-hop, vokális teljesítmény = 3) + csoport (1) összeadódnak 17.
ruca60 2017 febr. 05. - 14:49:03
(108818/119276)
Kép
ruca60 2017 febr. 05. - 14:45:45
(108817/119276)
https://www.soompi.com/2017/02/04/kwon-sang-woo-shares-painful-memory-explain-family-home-mean-much/
Színész Kwon Sang Woo közelmúltban megnyílt egy fájdalmas része a múltban.
A színész megjelent "A House of My Own megjelent" (szó szerinti cím), és elmagyarázta, miért is döntött, hogy csatlakozik a show, mint mondta, "Nagyon tetszett az elõfeltétele a show, és azt akartam, hogy úgy tûnik, mert miután egy házat, hogy hívja saját nagyon fontos számomra."
Kwon Sang Woo emlékezett a múltjáról, amikor kijelentette, hogy "A" Home" nagyon értékes számomra. Apám elhunyt fiatal korban, így anyám egyedül nevelt fel minket a bátyámmal. Az egyik legjellegzetesebb gyerekkori emlékem, hogy otthon szinte semmi nem volt, csak egy kézikocsiban gyûjtöttük a ruhákat és takarókat, és mentünk házról házra."
Azt is bevallotta, "Ezért most, semmi sem fontosabb számomra, mint az otthonom és a családom."