10/10
offtopic
Éva Vidéki 2017 jún. 04. - 13:35:47 10/10
(111418/119278)
Jó pihenést!
10/10
Éva Vidéki 2017 jún. 04. - 13:34:12 10/10
(111417/119278)
Szépek. Igazi sportember.
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2017 jún. 04. - 13:26:55 10/10
(111416/119278)
Sajnálom. Nem tudják jó dolgukban mit csináljanak már.((( Én is szeretem a hangját és színésznek is nagyon jó.
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2017 jún. 04. - 13:07:15 10/10
(111415/119278)
Igen, azért csak jó tudni hogy min szórakoznak olyan jól. De nekik ez külön jó, hogy szórakozással keresnek. Gondolom nem ingyen csinálják ezeket a videókat. Már a szereplõkre gondolok. Nem a fordítókra.
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2017 jún. 04. - 13:04:35 10/10
(111414/119278)
Én is szeretem. Nekem a Faith a kedvencem tõle, de a City hanter is nagyon jó volt, sõt a Personal taste sem volt rossz. Viszont az örökösek nem tetszett. Erre kíváncsi leszek, hogy mit hoznak össze.
10/10
Jyj3 2017 jún. 04. - 13:01:30 10/10
(111413/119278)
Estefelé benézek...
10/10
Jyj3 2017 jún. 04. - 13:00:40 10/10
(111412/119278)
Persze, majd kérem a Sacit, hogy vegye elõre, meg Junsukának egy nagyon aranyos videóját..
de ez kivételesen így is teljesen érthetõ, csak a poénok hiányoznak, amiket közben mondanak..
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2017 jún. 04. - 13:00:25 10/10
(111411/119278)
Helyesek. Már õk is készülnek leszerelni szerencsére.
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2017 jún. 04. - 12:58:01 10/10
(111410/119278)
Viszont kívánom!
Nem ismertem, nagyon szép.
10/10
Jyj3 2017 jún. 04. - 12:57:13 10/10
(111409/119278)
http://www.vlive.tv/video/31936
Holnap jelenik meg- elõzetes...
10/10
Jyj3 2017 jún. 04. - 12:54:47 10/10
(111408/119278)
Jae legfiatalabb menedzser ingyen masszázst?
Tisztában vagyunk az igazságot az ügyben
10/10
Jyj3 2017 jún. 04. - 12:53:10 10/10
(111407/119278)
A részletekre már nem emlékszem, csak a fõbb vonulatra.
Mint írtam, számomra felejtõs)))
Csak mivel LMH-t szeretem, ezért sajnálom, hogy már a 2.ik gagyi sorit csinálja, amikor õ egy Citi Huntert is el tud játszani.
Ja és volt nemég egy mozija- na a címe??? ))) Majd eszembe jut....szóval abban is nagyot alakított.

Bounty Hunters meg is van.
10/10
offtopic
Jyj3 2017 jún. 04. - 12:47:31 10/10
(111406/119278)
Nem is várja- írja hogy saját gyönyörûségére teszi fel õket)))
10/10
Éva Vidéki 2017 jún. 04. - 12:46:00 10/10
(111405/119278)
Boldog szülinapot neki! Öregszik.)))
10/10
Éva Vidéki 2017 jún. 04. - 12:44:29 10/10
(111404/119278)
Én azért megvárom majd vele a fordítást.
10/10
Jyj3 2017 jún. 04. - 12:43:27 10/10
(111403/119278)
http://m.post.naver.com/viewer/postView.nhn?volumeNo=7865925&memberNo=28655711

MV making képekben, és giffekben. Nagyon szép képek.
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2017 jún. 04. - 12:41:54 10/10
(111402/119278)
Nekem az elsõ 2 rész tetszett. Humoros és szórakoztató volt. A többi három amit láttam kifejezetten idegesített. A nõ nem vallja be, hogy sellõ igaziból és õ mentette meg, hanem inkább tûri, hogy alázgassa, zavargassa. Pedig állítólag szereti is. Akkor meg miért viselkedik így? Na jó hát csak költõi kérdés volt, de bosszantó. Állítólag a vége kifejezetten jó és izgalmas lesz. Minhóék jól játsszák a szélhámost. Az a része nagyon tetszik. The Oh nem sokat szerepelt eddig. Õ is jó színész pedig. Remélem azért meg tudta mutatni, kap még lehetõséget. Eddig összesen talán 10 percet lehetett látni.
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2017 jún. 04. - 12:26:01 10/10
(111401/119278)
Szia. Igen, sok fordításával találkoztam. Meg a kritikáival. Én azokat is szeretem olvasni. Hát szegény nem igen várhatja el, hogy a nõk dicsérgessék a nõi együtteseket. Legfeljebb csak az éretlen tinik, akik hasonlítani akarnak hozzájuk azok lelkesednek értük. Már a férfiakon kívül. De azok meg ugye leginkább csak legeltetik a szemüket. Én mindenesetre köszönöm, hogy létrehozta az oldalt és a fordításait is.
10/10
Jyj3 2017 jún. 04. - 12:07:54 10/10
(111400/119278)
10/10
Jyj3 2017 jún. 04. - 11:21:11 10/10
(111399/119278)
Sajnos igaz a hír...Nem hiszem, hogy ez elég lesz...

TOP elnézést a dohányzás marihuána kézzel írt levelet
TOP feltöltött egy kézzel írt levelet a bocsánatkéréssel.

Õ nemrég pozitív marihuána és bevallotta, hogy a díjakat. Õ éppen feltöltött egy levelet a bocsánatkérést. A levél így szól:
Ez Choi Seung Hyun (TOP igazi neve).
Elõször is szeretnék elnézést kérni minden szívem csalódást sok okozva vitát az én hibám.
Én is szégyellem magam, még bocsánatot személyesen ... nem rendelkezik kifogásokat, és van sok sajnálja. Én most óvatosan írás közben félek a mindent ...
Azt hiszem, meg kell helyesen büntetni fáj a tagok, a címkén, a nyilvánosság, a rajongók, akik dédelgetett én, és a családom oly módon, hogy nem lehet rögzíteni. A szívem fáj, és nagyon csalódott vagyok magamban.
Fogom nézni vissza magam ezerszer és tükrözik, és tükrözik, és úgy gondolja, a tetteim ...

Nem fogom, hogy ugyanazt a felelõtlen hibákat újra.

Elnézést még egyszer, hogy nem tud menni bocsánatot személyesen az egyik egy mindenki számára, és azt tükrözi mélyebben.
Én nagyon szégyellem magam.

Sajnálom.