ruca60 2018 máj. 04. - 12:50:48
(115005/120425)
https://www.koreaboo.com/news/kim-bum-confesses-hes-suffered-genetic-disease-since-twenties/
Kim Bum ügynöksége , a King Kong Entertainment bejelentette, hogy a Kim Bum április 26-án megkezdi katonai feladatait.
Azonban, ami megdöbbentő volt ahhoz, hogy meghallgassák, Kim Bum-nak diagnosztizálták a degeneratív ízületi gyulladást a korai 20-as években.
Kim Bum súlya az évek során ingadozott. A jelentések azt mutatják, hogy a súlycsökkenés az állapotának kezelésére és gyakorlására vezethető vissza.
2009-ben autóbalesetben is részt vett, ami kisebb sérüléseket okozott neki. Ez valószínűleg hozzájárult a degeneratív arthritiséhez.
Olvassa el a King Kong Entertainment hivatalos nyilatkozatát:
Helló. Ez a King Kong a Starship által.
Kim Bum színész, aki koreai férfiaként szolgálja országát, április 26-án szolgálja katonai szolgálatát. Egészségügyi kérdései miatt Kim Bum közalkalmazotti pozícióba került. Az alapképzés befejezése után mintegy két évig szociális munkásként szolgál. Döntésének tiszteletben tartása érdekében a befogadási helyét és az ütemtervét magán viseli.
Az örökletes betegsége miatt Kim Bum a korai 20-as évek óta kap kezelést. Megpróbálta legyőzni a betegséget gyógyszeres kezeléssel és gyakorlással, de őt közszolgálati munkatársaként rendelték el. "
Kim Bum hűségesen teljesíti feladatát, és érett módon visszatér. Kérjük, adja meg a meleg figyelmet és támogatást. Köszönöm.
ruca60 2018 máj. 04. - 12:49:51
(115004/120425)
Sziasztok!
Május 3-án az YG Entertainment kiadott egy hivatalos nyilatkozatot, és bocsánatot kért a végső csoport debütálásának megszüntetéséért a JTBC "MIXNINE" -tól.
Magyarul a 9 győztes fiú "pofára esett". Visszamentek gyakornoknak.
https://www.soompi.com/2018/05/03/yg-entertainment-apologizes-canceled-debut-mixnine-final-group/
https://www.allkpop.com/article/2018/05/yg-entertainment-apologizes-for-mixnine-debut-cancellation-in-official-statement
10/10
Éva Vidéki 2018 máj. 02. - 18:56:10 10/10 Előzmény JYJ.3
(115003/120425)
Nagyon jók voltak a fiúk. A végére rendesen kifáradtak, de bírták az iramot Junsuval. Ja és felismertem az SS501-es fiút is.
10/10
10/10
Éva Vidéki 2018 máj. 01. - 16:08:47 10/10
(115001/120425)
https://azsiaekkovei.hu/kdorama/radio-romance A napokban befejezték a fordítását. Nagyon köszönöm a fordítónak. Bele is csaptam. Nekem tetszik. 5 részt néztem, eddig inkább romantikus. Yoon DooJoon kedvenc együttesemből a Beastből, igaz már egy ideje Highlight. Igen jó színészként is. A lányt pedig méginkább csípem. Kim SoHyun. Fiatal kora ellenére már rengeteg szerepen van túl. Mindegyikben nagyon jó. Kwak DongYunt pedig az Inspirigben és a Modern farmerben szerettük meg. Nagyon vártam már az elkészültét.
10/10
Éva Vidéki 2018 máj. 01. - 15:28:45 10/10 Előzmény JYJ.3
(115000/120425)
Szép. De inkább hirtelen nyár. Kimaradt a tavasz.
10/10
Éva Vidéki 2018 máj. 01. - 15:27:37 10/10 Előzmény JYJ.3
(114999/120425)
A 2 kedvencem 1 műsorban. Igen színvonalas lesz. Mármint az én színvonalasom.)))
10/10
JYJ.3 2018 máj. 01. - 11:30:55 10/10
(114998/120425)

József Attila:
Tavasz van! gyönyörű!
Tavasz van, tavasz van, gyönyörű tavasz,
A vén Duna karcsú gőzösökre gondol,
Tavasz van! Hallod-e? Nézd, hogy karikázik
Mezei szagokkal a tavaszi szél.

Jaj, te, érzed-e? Szerető is kéne,
Friss, hóvirághúsú, kipirult suhanás.
Őzikém, mondanám, ölelj meg igazán!
Minden gyerek lelkes, jóizű kacagás!

Tavasz van, gyönyörű! Jót rikkant az ég!
Mit beszélsz? korai? Nem volt itt sose tél!
Pattantsd ki a szíved, elő a rügyekkel -
A mi tüdőnkből száll ki a tavaszi szél!
10/10
JYJ.3 2018 ápr. 30. - 19:44:01 10/10
(114997/120425)
Seung Gi lesz a műsorvezetője a Produce 48-nak, Hong Gi meg énektanárként/zsűriként vesz részt benne.
10/10
Éva Vidéki 2018 ápr. 30. - 19:22:47 10/10 Előzmény JYJ.3
(114996/120425)
Nagyon jó hír. Csak kicsit szkeptikus vagyok. Annyira gyorsan történt, minden előzmény nélkül.
10/10
Éva Vidéki 2018 ápr. 30. - 19:06:48 10/10 Előzmény JYJ.3
(114995/120425)
Ez jó hír. Gratula.
10/10
Éva Vidéki 2018 ápr. 30. - 19:05:47 10/10 Előzmény JYJ.3
(114994/120425)
Szia Nagyon helyes cicus.

A család az első. Ezzel nincs gond.
10/10
JYJ.3 2018 ápr. 30. - 14:26:40 10/10
(114993/120425)
https://www.facebook.com/cnninternational/videos/10156342409969641/

Ez a pillanat, amikor a Hold Jae-in és a Kim Jong Un megállapodást írt alá a koreai háború befejezéséről. Olvassa el a teljes szöveget: https://cnn.it/2JzdiP1


OLVASSA FEL: Az Észak- és Dél-Koreai csúcstalálkozó teljes nyilatkozata
Frissítve 1010 GMT (1810 HKT) 2018. április 27-én
Moon elnök: Nincs több háború

Moon elnök: Nincs több háború 01:46
(CNN) A koreai csúcstalálkozó hivatalos fordítása:

"A Koreai-félszigeti történelmi átalakulás e pillanatnyi időszakában, amely a koreai nép békéjének, jólétének és egyesülésének tartós törekvését tükrözi, a Koreai Köztársaság elnöke, Moon Jae-in és Kim Jong Un elnöke A Koreai Népi Demokratikus Köztársaság a 2018 április 27-én Panmunjomban tartott "békeház" -on egy koreai csúcstalálkozót tartott.
A két vezető ünnepélyesen kijelentette a 80 millió koreai nép és az egész világ előtt, hogy nem lesz több háború a Koreai-félszigeten, így kezdődött a béke új korszaka.
A két vezető, megosztva a határozott elkötelezettséget a hidegháború régóta fennálló megosztottságának és konfrontációjának relikviájának gyors befejezésével, bátran közeledik a nemzeti megbékélés, a béke és a jólét új korszakához, és javítja és ápolja a koreai kapcsolatokat egy aktív módon, a Panmunjom történelmi helyén kijelentették:
1. Dél és Észak-Korea újra összekapcsolja az emberek vérrel való kapcsolatát, és előmozdítja a koreaiak által vezetett közös jólét és egyesülés jövőjét a koreai kapcsolatok átfogó és úttörő fejlődésében. A koreai kapcsolatok fejlesztése és ápolása az egész nép uralkodó vágya és az olyan idők sürgető hívása, melyeket nem lehet tovább visszatartani.
Dél és Észak-Korea megerősítette a koreai nemzet sorsának meghatározására vonatkozó elvet, és egyetért abban, hogy a Koreai Köztársaság közötti kapcsolatok javítására szolgáló vízválasztó pillanatot előmozdítja azáltal, hogy teljes mértékben végrehajtja a két fél által eddig elfogadott valamennyi megállapodást és nyilatkozatot .
Dél- és Észak-Korea megállapodott abban, hogy különböző területeken - többek között magas szinten - párbeszédet és tárgyalásokat folytat, és aktív lépéseket tesz a csúcstalálkozón megkötött megállapodások végrehajtására.
Dél és Észak-Korea megállapodott abban, hogy közös kapcsolattartó hivatalt hoz létre a Gaeseong régióban mindkét fél rezidens képviselőjével, hogy elősegítse a hatóságok közötti szoros konzultációt, valamint a népek közötti sima csereprogramot és együttműködést.
Dél és Észak-Korea megállapodott abban, hogy aktívabb együttműködésre, cserékre, látogatásokra és kapcsolatokra ösztönöz minden szinten, hogy meggyorsítsa a nemzeti megbékélés érzését és a Dél és Észak közötti egységet. A két fél ösztönzi az egység és az együttműködés légkörét azzal, hogy aktívan részt vesz különböző közös események azon időpontokban, amelyek mind Dél-Koreában, mind Észak-Koreában különös jelentéssel bírnak, mint például június 15-én, ahol minden szinten - beleértve a központi és helyi önkormányzatokat, parlamenteket , a politikai pártok és a civil szervezetek. A nemzetközi fronton a két fél egyetértett azzal, hogy bemutatja kollektív bölcsességét, tehetségét és szolidaritását közösen résztvevő nemzetközi sporteseményekkel, például a 2018-as ázsiai játékokkal.
Dél és Észak-Korea megállapodtak abban, hogy megpróbálják gyorsan megoldani a nemzet megosztottságából eredő humanitárius kérdéseket, és összehívni a koreai Vöröskereszt találkozót különböző kérdések megvitatására és megoldására, beleértve az elválasztott családok újraegyesítését. Ebben a tekintetben Dél és Észak-Korea megállapodtak abban, hogy az idén augusztus 15-én megkezdett Nemzeti Felszabadítási Nap alkalmából a különválasztott családok találkozási programját folytatják.
Dél- és Észak-Korea megállapodott abban, hogy aktívan végrehajtja a 2007 októberében tartott 4. Nyilatkozatban korábban elfogadott projekteket a nemzet egyensúlyának kiegyensúlyozott gazdasági növekedésének és együttes fellendülésének előmozdítása érdekében. Első lépésként a két fél megállapodott abban, hogy gyakorlati lépéseket foganatosít a vasúti és közúti összeköttetés és korszerűsítés irányába az egyéni közlekedési folyosón, valamint Szöul és Sinuiju között a hasznosításuk érdekében.
2. Dél és Észak-Korea közös erőfeszítéseket tesz az akut katonai feszültség enyhítésére és gyakorlatilag megszüntetni a háború veszélyét a Koreai-félszigeten.
Dél és Észak-Korea megállapodott abban, hogy teljesen megszünteti minden ellenséges cselekményt egymás ellen minden területen, beleértve a földet, a levegőt és a tengereket, amelyek a katonai feszültség és konfliktusok forrásai. E tekintetben a két fél megállapodott abban, hogy valódi értelemben átalakítja a demilitarizált zónát egy békés zónába, mivel idén május 1-jétől minden ellenséges cselekményt felszámol és megszünteti eszközeit, beleértve a hangszórókon keresztül történő közvetítést és a szórólapok terjesztését. a katonai demarkációs vonal.
Dél-Korea és Észak-Korea megállapodtak abban, hogy gyakorlati rendszert alakítanak ki, hogy a Nyugati-tengernél az északi határvonal körüli területeket egy tengeri béke zónájába fordítsák a véletlen katonai összecsapások megelőzése és a biztonságos halászati ​​tevékenységek biztosítása érdekében.
Dél és Észak-Korea megállapodott abban, hogy különböző katonai intézkedéseket hoz az aktív kölcsönös együttműködés, csereprogramok, látogatások és kapcsolatok biztosítására. A két fél megállapodott abban, hogy gyakori találkozókat tart a katonai hatóságok között, beleértve a védelmi miniszterek találkozóját is, hogy azonnal tárgyaljanak és megoldják egymás között felmerülő katonai kérdéseket. Ebben a tekintetben a két fél megállapodott abban, hogy először összehívja a katonai tárgyalásokat az általános rangsorban májusban.
3. Dél és Észak-Korea aktívan együttműködik a Koreai-félsziget állandó és szilárd békerendjének létrehozása érdekében. A fegyverszünet aktuális aktuális állapotának megszüntetése és a Koreai-félsziget szilárd békerendszere megteremtése történelmi küldetés, amelyet nem szabad tovább késleltetni.
Dél és Észak-Korea újólag megerősítette, hogy a nem agresszív egyezmények kizárják egymás ellen az erőszak alkalmazását, és megállapodtak abban, hogy szigorúan betartják ezt a megállapodást.
Dél- és Észak-Korea megállapodtak abban, hogy a leszerelést fokozatosan hajtják végre, mivel a katonai feszültség enyhül és jelentős előrelépést jelent a katonai bizalomépítésben.
Az Armistice 65. évfordulója alkalmából Dél és Észak-Korea megállapodott abban, hogy aktívan folytatja a két Koreát és az Egyesült Államokat érintő háromoldalú találkozókat, illetve a két Koreát és az Egyesült Államokat és Kínát érintő négyoldalú találkozókon annak érdekében, hogy egy a háború befejezése és egy állandó és szilárd békefolyamat létrehozása.
Dél és Észak-Korea megerősítette azt a közös célt, hogy teljes nukleáris felszabadítás nélkül egy nukleáris szabad koreai félszigeten keresztül Dél- és Észak-Koreát észrevételt tegyék annak megítélésében, hogy az Észak-Korea által kezdeményezett intézkedések nagyon fontosak és kulcsfontosságúak a Koreai-félsziget nukleáris felszámolásához és beleegyezett, hogy e tekintetben betöltsék saját szerepüket és felelősségüket. Dél és Észak-Korea megállapodott abban, hogy aktívan törekszik a nemzetközi közösség támogatására és együttműködésére a Koreai-félsziget nukleáris felszámolására.
A két vezető rendszeres találkozókon és közvetlen telefonbeszélgetéseken keresztül rendszeres és őszinte megbeszélést folytatott a nemzet számára létfontosságú kérdésekről, erősítette a kölcsönös bizalmat és közösen törekedett arra, hogy erősítse a koreai kapcsolatok folyamatos fejlődésének pozitív lendületét, valamint a béke, a jólét és a Koreai-félsziget egységesítése.
Ebben a kontextusban Moon Jae-in elnöke megállapodott abban, hogy Phenianban idén ősszel meglátogatja.
2018. április 27-én
Kelt Panmunjomban
Hold Jae
elnöke
Kim Jong-un
elnöke
Koreai Köztársaság Külügyminisztérium Bizottsága
Koreai Népi Demokratikus Köztársaság
https://edition.cnn.com/2018/04/27/asia/read-full-declaration-north-south-korea/index.html?sr=fbCNN042718read-full-declaration-north-south-korea1119AMVODtop
10/10
JYJ.3 2018 ápr. 30. - 14:21:29 10/10
(114992/120425)
Jaenek ma kezdődik egy sorozata a japán Fuji TV-ben. Nagy az érdeklődés, élőben is lehet nézni.
10/10
JYJ.3 2018 ápr. 29. - 19:07:20 10/10
(114991/120425)
Játszik a cicával..
29.04.2018 Kim JaeJoong Weibo frissítése
10/10
JYJ.3 2018 ápr. 29. - 19:05:37 10/10
(114990/120425)
"Holnap Broadcast!"
„A holnap Sukatto Japánban Az első párosítás JeJung és Kató Hifumi!
Álomszerű Collaboration e két akiknek egészen más a megjelenése és a személyisége,
Mi fog történni ?!
A műsorszórás holnap este 19: 57-ben JST ~!
Kérjük, várjon előre

Forrás: Attosukatto_japan
Twitter.Com/sukatto_japan/status/990577729123831808

Linkek nézni Kim Jaejoong Élő Online hétfő holnap 19:57 JSF ▶ ️ mov3.co/en/fujitv/
livetvnet.weebly.com/fujitv-2350022763386513522221488.html
aqstream.com/jp/fuji/Fuji-TV
10/10
JYJ.3 2018 ápr. 29. - 19:03:29 10/10
(114989/120425)
Szia! Nekem is másképp alakult, így a családdal voltam. majd jövök.)))))))))))
10/10
10/10
Éva Vidéki 2018 ápr. 28. - 14:37:06 10/10 Előzmény JYJ.3
(114987/120425)
Madarasaknak is hasonló. Nekem a vállam jön még hozzá plusszban.
10/10
Éva Vidéki 2018 ápr. 28. - 14:34:56 10/10 Előzmény JYJ.3
(114986/120425)
Én nem látom. Gondolom a békekötés. Szerintem is nagyon gyorsan fedél alá hozták. De én csak örülök neki. Viszont lehet abban valami, hogy tönkrement a z északiak kisérleti atomrobbantó terepe. Ezért mostanság nem tud atommal kisérletezni, fenyegetni.