10/10
JYJ.3 2022 okt. 12. - 18:01:21 10/10
(120188/120428)
A BTS felkerült a Rolling Stone „Minden idők 50 legjobb koncepcióalbumának” listájára.
2022. október 12
írta: E. Cha

https://www.soompi.com/article/1549420wpp/bts-makes-rolling-stones-list-of-the-50-greatest-concept-albums-of-all-time

A BTS felkerült a Rolling Stone „Minden idők 50 legjobb koncepcióalbuma” listájára!

Az amerikai magazin október 12-én közzétette a zenetörténelem 50 legnagyobb koncepcióalbumának tartott listáját, amely a legkülönfélébb műfajokat felöleli „a klasszikus rocktól az R&B-n át a punkon át a hiphopig”.

A Rolling Stone a koncepcióalbumokat úgy definiálta, mint „tematikus albumokat, amelyeket nagyon sajátos hangulatok vagy egymással összefüggő dalok kötnek össze… amelyekhez egy lemezt végig kell hallgatni ” , és kiválasztott 50 albumot, amelyeket „a legambiciózusabb zenét meghatározó lemezeknek” tartott. .

„Ahhoz, hogy egy album előkelő helyet foglaljon el a listán, koncepcionálisan feszesnek és zeneileg is fantasztikusnak kellett lennie” – írta a Rolling Stone.

A BTS 2020-as „ Map of the Soul: 7 ” című albuma a 25. helyre került a listán, Michelle Hyun Kim pedig dicsérte a jungiánus filozófia kifejezéseinek ambiciózus koncepcióját, „hogy teljes portrét festsen „[a tagok”] valódi énjéről”. ”

Kim ezt írta: „A BTS előtt kevés popbálvány próbálta kifejezni azt a szorongást, amely egy ilyen látható nyilvános személy fenntartásával jár, aki általában nem hű az „igazi énhez”. De a Map of the Soul: 7 szívszorító dalaival, mint például a Black Swan , a Bangtan fiúk felnyitották színpadi homlokzatukat, átható önvizsgálattal felfedve hírnévtől fűtött félelmeiket.

Gratulálunk a BTS-nek!
10/10
JYJ.3 2022 okt. 08. - 21:39:23 10/10
(120187/120428)
A Fact Music Awards 2022 győztesei – mely előadók érdemeltek ki díjat?
Október 8-án, 18:30-kor a dél-koreai Szöulban tartották a The Fact Music Awards 2022-t a KSPO Dome-ban, Jun Hyun Moo és a Girls' Generation Seohyun műsorvezetőivel.

Kiderültek a Fact Music Awards 2022 nyertesei – a teljes listát itt tekintheti meg
Három év után ez az első alkalom, hogy 2019 óta a díjátadót személyes közönséggel rendezték meg. Az idei esemény a következő szlogennel érkezik: "RAGYOGÁS A MŰVÉSZEKNEK, IZGALMAS A RAJONOKNAK." A TMA 2022 Red Carpet 16:30-kor, míg a díjátadó ünnepség 18:30-kor vette kezdetét.

a teljes listát itt tekintheti meg
Az összesen 20 művész mellett az eseményen olyan előadók is szerepeltek, mint Choi Daniel, Kim Sejeong, Kim Ji Hoon, Lee Joo Bin, Jang Dong Yoon, Seo In Guk, Kim Sang Kyu, Lee Honey , többek között a szórakoztató Song Hae Na, a feltörekvő sztár Jung Hyuk és a baseball kommentátor, Shim Soo Chang.

Kiderültek a Fact Music Awards 2022 nyertesei – a teljes listát itt tekintheti meg
Nézze meg a The Fact Music Awards 2022 nyerteseit alább:
Daesang (fődíj): BTS

Az év művésze (Bonsang): TREASURE, TXT, ITZY, PSY, IVE, ATEEZ, Kang Daniel, (G)I-DLE, The Boyz, Lim Young Woong, Stray Kids, NCT Dream, BTS

Legjobb előadó: NCT Dream, ATEEZ

Világszerte elérhető ikon: NCT Dream,

Idol Plus Népszerűségi Díj: BTS

Listener's Choice Award: NCT Dream

Az év forró színpada: PSY

Legforróbb díj: TNX, Kep1er

Következő vezető: NewJeans, LE SSERAFIM, IVE

FAN N STAR Choice Award (egyéni): BTS Jin

FAN N STAR Choice Award (énekes): BTS

FAN N STAR Trot díj: Lim Young Woong

FAN N STAR A legjobb hirdetések díja: Lim Young Woong

FAN N STAR Angel N Star díj: Kim Ho Joong, Young Tak, Lim Young Woong

FAN N Star FOUR N Star Díj: Kóbor gyerekek

FAN N STAR globális díj: BTS

FAN N STAR A legtöbb szavazatot kapott (egyéni): Hwang Chi Yeul

FAN N STAR A legtöbb szavazatot kapott (énekes): BTS

FAN N STAR A legtöbb szavazatot kapott (ügetés): Lim Young Woong

Gratulálunk minden nyertesnek! A kedvenc K-pop előadód vagy ügető énekesed nyert díjat a 2022-es Fact Music Awards-on?

A Fact Music Awards 2022-es előadásainak összefoglalója
Ami az előadásokat illeti, a The Fact Music Awards 2022-t idolcsoportok és szólóművészek kirobbanó és szívmelengető számai díszítették.

A K-pop csoport számai között szerepelt a TNX "Move", Kep1er "Up!", LE SSERAFIM "FEARLESS", IVE "LOVE DIVE" és "After LIKE", TREASURE "Jikjin", TXT "Good Boy Gone Bad", ITZY " Sneakers, ATEEZ „Guerrilla” és „The Real”, (G)I-DLE „TOMBOY”, The Boyz „MAVERICK” és „Whisper”, Stray Kids „MANIAC” és „CASE 143”, NCT Dream „Beat Box” " és "Glitch Mode", valamint a BTS "Még eljön" és a "For Youth".
Írta: Maria Scott
10/10
JYJ.3 2022 okt. 08. - 18:53:45 10/10
(120186/120428)
7 for 7! Congratulations BTS & ARMY! 🥂A BTS NAGYOT NYERT az idei The Fact Music Awards-on,
🏆fődíj (DAESANG)
🏆Népszerűségi Díj
🏆FNS Choice Artist (énekes)
🏆FNS Choice Artist (Jin – egyéni)
Az év
🏆legtöbb szavazatot
kapott előadója Globális FNS 7 for 7! Gratulálunk BTS & ARMY!🏆🏆
10/10
JYJ.3 2022 szept. 30. - 21:27:06 10/10
(120184/120428)
Naomi Osaka és Steph Curry izgatottan várják, hogy találkozzanak a BTS sztárjával, Sugával
A K-Pop szupersztár felkeltette Naomi Osaka teniszszupersztár, Steph Curry és más Golden State Warriors csapattagok figyelmét.

Írta: Olympics.com
2022. szeptember 30. 18:23 GMT+2
Naomi Osaka
Stephen Curry
Naomi Osaka és Steph Curry izgatottan várják, hogy találkozzanak a BTS sztárjával, Sugával
Ez az a popkultúra-kereszt, amelyre a világ várt.

Ezen a héten Japánban a sportsztárok, Naomi Osaka és Steph Curry találkoztak a K-Pop szenzációjával, Sugával – és nem is lehettek volna izgatottabbak.

Kedden (szeptember 27-én) Curry idézet tweetelte a BTS egyik bejegyzését, amelyen Suga büszkén mutatja a Golden State Warriors mezét, azt az NBA-csapatot, amelyben Curry szerepel az Egyesült Államokban.

Azt írta: "Imádom a SUGA mezt! Hamarosan találkozunk ✈️"

Ez a találkozó csütörtökön (szeptember 29-én) valósult meg, amikor a páros találkozott egymással, miután Curry két soron következő meccsen gyakorolt ​​Japánban a Washington Wizards ellen.

"Izzadt vagyok, keményen dolgozom, de nagyon örülök, hogy találkoztunk" - mondta Curry a Warriors által közzétett videóban. "Nyilvánvalóan nagy rajongója vagyok, ahogy a gyerekeim és a család többi tagja is."


Aztán Oszaka, aki a tavaly nyári, 2020-as tokiói olimpián meggyújtotta az olimpiai lángot, pénteken (szeptember 30-án) posztolt a sztárral való találkozásáról.

"lol, szóval azt mondtam Sugának, hogy az őszi levelek egy nagyszerű dal" - mondta Osaka egy Twitter-bejegyzésben, mielőtt egy következő bejegyzésben hozzátette: "Nem tudom miért, de ez volt az egyetlen dolog, amit elhatároztam, hogy elmondom őt, ha valaha összeütköztünk 💀😂."
10/10
JYJ.3 2022 szept. 29. - 20:19:55 10/10
(120183/120428)
https://twitter.com/i/status/1575198626766209024 A Golden State Warriors játékosai J-Hope zenéjére táncoltak a #3YearWithCNS #3Year_CNS_JHopexBeckyG kosárlabda-mérkőzésükön🫧
10/10
JYJ.3 2022 szept. 29. - 19:53:36 10/10
(120182/120428)
"Nagy rajongó vagyok, minden gyerekem és a család minden tagja. Örülök, hogy találkoztunk." - Stephen curry Sugának
10/10
JYJ.3 2022 szept. 27. - 13:04:33 10/10
(120181/120428)
Official BTS Accounts
Social Media
Twitter (bts_twt)

https://thebtsguide.wordpress.com/official-accounts/ A BTS hivatalos fiókjsi. A többi nem az!Érdemes átnézni,és nem a hamis fiókokat követni!

Instagram (bts.bighitofficial)

Instagram (rkive)
Instagram (jin)
Instagram (agustd)
Instagram (uarmyhope)
Instagram (j.m)
Instagram (thv)
Instagram (jungkook.97)
YouTube (BANGTANTV)

Weverse

TikTok (bts_official_bighit)

Facebook (bangtan.official)

Spotify (BTS)

Spotify (RM)
Spotify (Jin)
Spotify (SUGA)
Spotify (Agust D)
Spotify (j-hope)
Spotify (Jimin)
Spotify (V)
Spotify (Jung Kook)
Soundcloud (bangtan)

VLive

Official
BTS’s Website

BANGTAN BLOG

YouTube (HYBE LABELS)

Twitter (BIGHIT_MUSIC)

Twitter (bts_bighit)

BTS’s Naver Blog

List of ALL BTS-Related Accounts (All For ARMY)

List of ALL BTS-Related Accounts (US BTS ARMY)
10/10
JYJ.3 2022 szept. 24. - 14:06:26 10/10
(120180/120428)
J-hope 30 perc alatt megtanulta a koreográfiát.Az OMG crush azt mondta, hogy 2-3 hétig mindennap gyakorolta a táncmozdulatokat a csúcsidőben, majd a j-hope 30 perc alatt MEGYARÁZTA őket. a táncvezető, mindenki! https://youtu.be/oq9PT3rorHg
10/10
JYJ.3 2022 szept. 22. - 14:06:46 10/10
(120179/120428)

Crush „Tisztelem a BTS J-Hope-ot, nem hiába vagyok itt most” [Q&A]

https://youtu.be/PS0qkO5qty0

[Hírek Hírriporter, Hwang Hye-jin] Crush szólóénekesnő kifejezte érzéseit a csoport BTS tagjával, J-Hope-pal való együttműködéssel kapcsolatban.

A Crush P-Nation ügynöksége szerint szeptember 22-én a Crush kiad egy új kislemezt, a „Rush Hour” (Feat.

A két év után visszatérő Crush nemcsak koreográfiával, hanem új koncepciókkal is megpróbált átalakulni, miközben erre az új dalra készült.

A kiemelkedő muzikalitással és előadói képességgel rendelkező J-Hope ráadásul nem csak szerepelt és készített rappelt, hanem videoklipekben is feltűnt, ezzel is emelve a globális hallgatóság elvárásait.

Az új dal megjelenése előtt a Crush felforrósította a visszatérő hangulatot különféle visszatérő poszterek, koncepciófotók és zenei videó előzetesek kiadásával. Közülük a rá váró rajongóknak készített egy kérdezz-feleletet, amely az új dal bevezetőjét és a dal kulisszatitkait tartalmazza.

K. Hogyan vélekedik a visszatéréséről?

[Crush] Hello, Crush vagyok. Nagyon örülök, hogy körülbelül két év után a „Rush Hour (Feat. j-hope of BTS)” című dallal köszöntöm önöket. A szünetben nagyon szerettem volna mielőbb találkozni egy jó dallal. Hogy így térjek vissza, minden napra érzelemmentes és csapkodó szívvel nézek szembe.

Azt akartam mondani a rajongóknak, hogy "Szeptember 22-én jövök!", ezért minden nap mutattam különféle visszatérő előzeteseket a közösségi médiában, de nem tudom, hogy ők hogyan látták. Különféle tartalmakat készítettem, hogy kifejezzem hálámat a rajongóknak, akik régóta várnak rám, ezért remélem, hogy elnyeri tetszését új dalommal, a 'Rush Hour (Feat. j-hope of BTS)' címmel.

K. Kérem, mutassa be az új dalt, a „Rush Hour (Feat. j-hope of BTS)”. [Crush] "Ez a Crush Hour". Elég annyit akartam kifejezni, hogy „A Crush ideje visszatér” és „A Crush ideje most kezdődik” ahhoz, hogy egy szóban lehessen összefoglalni. Ez a dal összehasonlítja azt, ahogy az emberek összegyűlnek, hogy élvezzék a Crush Hour-t, és a forgalmi dugót. Ez egy nagyon energikus és izgalmas dal, amely megragadja ezt a szenvedélyt, mivel a szünet alatt tele volt lelkesedéssel a munka iránt. K. A dal melyik részére fordítottál a legtöbb figyelmet? [Crush] Mivel a műfaj a funk, igyekeztünk a lehető legjobban igazi funky hangzást létrehozni. Ráadásul a dalnak gyors a BPM-je és izgalmas, de nem akartam, hogy csak egy könnyű táncdal legyen. Mivel a szűk és fülledt forgalmi dugó helyzetét dalszöveggel fejeztem ki, sokat gondolkodtam, hogy ponthangszerekkel a kürt megszólaltatásának érzetét keltsem. K. Mivel ez egy új dal, ami már régóta megjelent, van valami új oldala, amit meg akar mutatni?

[Crush] Sok olyan elem van ebben az új dalban, ami nagyon különbözik attól, amit korábban csináltam. Vizuálisan is sokat változtattam, hogy megfeleljek a dal műfajának. Funky és vintage stílusú fotókat és új tartalmakat készítettünk, amelyeket még soha nem mutattunk meg. Remélem neked is tetszik a másik oldalam.

K. Mi inspirált arra, hogy a BTS J-Hope előadóművészével dolgozzon?

[Crush] J-Hope és én korábban sokat beszélgettünk zeneileg, de rájöttem, hogy a zenei irány, amit az új dal elkészítése során kerestem, és azok a részek, amelyekkel szimpatizálok, hasonlóak a J-Hope-éhoz. Így a J-Hope-nak szóló javaslatom, hogy „dolgozzunk együtt”, valóra vált, ezért csatlakoztam szolgáltatásként. Azt hittem, hogy a J-Hope jobban passzol ehhez a dalhoz, mint bárki máshoz, ezért nagyon szerettem volna vele dolgozni, de úgy gondolom, hogy sok szempontból szinergiahatást kaptunk.

K: Vannak különleges epizódok, amelyek a J-Hope-pal történő felvétel és forgatás közben történtek?

[Crush] J-Hope erősen izzadt, még a mosdóba sem ment, és keményen dolgozott a felvételen. Az egész felvétel alatt láttam J-Hope-ot, amint azt mondta: "Hyung, újra megcsinálom. Tudok jobbat. Még egyszer!" Azt hittem, hiába vagyok ott, ahol ma vagyok, és nagyon tiszteltem őt. mint művész.

Még J-Hope is készségesen szerepelt a videoklipben. Amikor a táncos jeleneteimet forgattam, amikor fizikailag elfogytam, az oldal adott energiát. Arra is emlékszem, hogy nagyon hálás voltam a közös megfigyelésért és edzésért.

K. Mik a tervei a jövőbeli tevékenységekkel kapcsolatban?

[Crush] Először is nagyon hálás vagyok a rajongóknak, akik várták az új dalomat. Keményen dolgozom különféle tevékenységeken, hogy ezt az érzést viszonozzam. Reméljük sok helyen találkozunk, úgyhogy várjuk szeretettel. Hamarosan újra találkozunk jó hírekkel.

Remélem, hogy az új dalom, a 'Rush Hour (Feat. j-hope of BTS)' ezúttal erőt ad nektek a nehéz időkben és a boldog időkben is. Remélem, örömmel hallgatod.

(A fotót a P-Nation készítette)
Hyejin Hwang blossom@newsen.com
10/10
JYJ.3 2022 szept. 21. - 18:54:46 10/10
(120178/120428)
10/10
JYJ.3 2022 szept. 21. - 18:53:52 10/10
(120177/120428)
10/10
JYJ.3 2022 szept. 21. - 18:52:43 10/10
(120176/120428)
Nézd csak meg, hogy mennyi k-médiás cikk írt Namjoon 100 milliós adományáról… mindegyik „világosztályvezetőnek” és „igazi hazafinak” nevezi.🥲
10/10
JYJ.3 2022 szept. 21. - 18:52:05 10/10
(120175/120428)
K-média: A BTS Jungkook ismét új rekordot állított fel a „LEGGYORSABB ELADÓ K-POP SZÓLÓIDOL” címen: 80 nap alatt 500 000 darabot adtak el az Egyesült Államokban a #LeftandRight segítségével , és most jogosult a RIAA arany minősítésére.
10/10
JYJ.3 2022 szept. 21. - 18:51:24 10/10
(120174/120428)
A #BTS becslések szerint évente 4 milliárd dollárt hoz Dél-Koreában – ez a duplája annak, amit a Google + Apple hoz Dél-Koreában.
A Google, az Apple és más külföldi technológiai cégek 2,8 milliárd dollárt tettek közzé. értékű eladások Dél-Koreában 2021-ben
10/10
JYJ.3 2022 szept. 16. - 14:42:25 10/10
(120173/120428)
Jungkook!
10/10
JYJ.3 2022 szept. 16. - 14:41:01 10/10
(120172/120428)
Elő közvetítés lesz
10/10
JYJ.3 2022 szept. 13. - 13:47:16 10/10
(120171/120428)

KIVÁLÓ‼️🔥‼️ Gratulálunk a #SquidGame sztárjának, Lee Jung-jae-nek, amiért ELNYERTE a drámasorozat kiváló főszereplőjének járó Emmy®-díjat.
10/10
JYJ.3 2022 szept. 11. - 20:45:07 10/10
(120170/120428)
BTS vezetője..