10/10
JYJ.3 2018 júl. 13. - 12:06:16 10/10
(115424/120424)
https://www.koreaboo.com/page/3/

Itt van, amit JYJ Jaejoong többmillió luxuslakása néz ki
Jaejoong otthona könnyen lehet bármely ember álomháza!
JYJ Jaejoong bemutatta több millió dolláros otthonát Szöulban egy japán programban, ami meglehetősen sokkoló volt Jaejoong számára is!
https://www.koreaboo.com/page/3/
A veterán bálvány művészi rajongónak kell lennie, mivel otthona tele volt különféle drága alkotásokkal.

Ez a munka, amely otthona előtt állt, több mint $ 17,800 dollárt ér.

Még Yayoi Kusama híres süteményes képe is látható volt otthonában. A műalkotás nyilvánvalóan óriási $ 178,000 dollárt ér.
Volt minden ember álma, az Iron Man! ($ 18,000 USD)
Egy másik műalkotás ... ($ 27,000 USD)
A gorilla (?) ...
És a 270 000 dolláros darab a földön fekszik ...
A nappaliban otthoni kiegészítők, valamint különböző művészeti alkotások egészítik ki a modern fehérséget.
Ez a ló lámpa nyilvánvalóan a legkényelmesebb elem a nappaliban, és ez $ 7,100 dollárba került. Amikor megvilágított, az aranyos tétel halvány fényt vetett csak a ló fejére.
Ez az elegáns szőnyeg több mint $ 35,000 dollárba kerül.

Ráadásul a mennyezetek 5 és 6 méter magasak voltak, a szöuli dombormű nagyvárosban pedig rendkívüli luxus.

Ez a magas mennyezet azért volt lehetséges, mert Jaejoong nyilvánvalóan az egész épület legfelső 3 emeletén volt. Még saját liftje is volt! Luxus a legjobb, kétségtelenül!

A konyhája ugyanolyan extravagáns volt, mint a nappali.
Nemcsak konyhasziget volt ...
Volt egy díszes márvány étkezőasztal, ami több mint $ 44,000 dollárral jár.

És a konyha legjobb része volt ez a sörrel és italokkal teli hűsítő tökéletesen összehangolt!

Aztán átment a hálószobájába.

A hálószobájának bejárata, mint otthona, elegáns kerámiával díszített.

Hatalmas ágya sem csalódott.

Emellett négy fürdőszobája volt!

Érdekes látvány volt a WC előtt, ami láthatóan segíteni fogott a fürdőszobában ...

Jaejoong a nézőknek is megtapasztalta, hogy mit néz ki, amikor fürödni fog a televízióban.

Ellentétben a többi luxuslakosztályával, a szekrény nagyon klasszikus volt.

Cipőjét és tartozékait üvegszekrényekben mutatták be, amelyek a helyszínt úgy nézték ki, mint egy múzeum!

Volt egy "titkos ajtó" a medve mögött, amit Jaejoong elmondott, hogy nem szabad felfednie.

Ehelyett beleegyezett abba, hogy előhív egy tárgyat az ajtó mögül.

A tétel, amit kijutott, pénzt számláló volt! Mi lehet ez a titkos ajtó mögött?
A Jaejoong privát garázsában a szuperkerekek gyűjteménye volt

Az öt autó 1,5 millió USD-t tett ki!

Gyűjteményében Ferrari, Porsche, Rolls Royce és két Mercedes Benz volt

Minden egyéni!
A tetőn egy privát terasz is volt.

Ez az, amit Jaejoong valószínűleg úgy néz ki, mintha egy csésze reggeli kávét élvezne a teraszán, mint egy filmből való jelenet!

Az asztal egyes stílusos székekkel összeegyeztethetőnek tűnt, tökéletes helyet teremtett a baráti társaságoknak.

Jaejoong álmodázata összesen 4,4 millió USD értékű!

Hozzátette, hogy az előző otthona olyan nagy volt, hogy túlságosan magányosnak tette, ezért jött el erre a kisebb otthonra!
10/10
Éva Vidéki 2018 júl. 12. - 19:40:34 10/10 Előzmény JYJ.3
(115423/120424)
Ez már a jövő januári programterv?
10/10
Éva Vidéki 2018 júl. 12. - 19:36:35 10/10 Előzmény JYJ.3
(115422/120424)
Sokat dolgozik. Megfizetik érte. El is kell költenie valamire. Mindenképpen jől tették, hogy kiváltak. De képzelem, hogy Changminék is mekkora bevételt vittek az SM-hez csak a mostani japán koncerttel. Érdekelne, hogy ők mennyit látnak belőle. Ja és nem irigységből, csak pusztán kíváncsiságból.
10/10
JYJ.3 2018 júl. 12. - 15:31:35 10/10
(115421/120424)
[INFO] JEJUNG JANUÁRIS ÜLÉSE (UPDATING)

• 10/7

Megjelenik a NTV "Dancing sanma palota" - 19:56 ~ 20:54

• 11/7

NTV Show "Konya kurabete mimashita" - 21:00 ~ 21:50
A TV Life Magazin novemberi kiadása a Jejung Special Interview-el

• 12/7

A YTV "Downtown DX" bemutatása - 21:00

• 14/7

A Reunion a Memória a Világ Emlékcsarnokban, Kobe - 16:00
Fuji TV-show "Kinki Kid's Boom Boboom" - 11:21 ~ 11:50

• 15/7

"A Reunion in Memory" rendezvény a World Memorial Hall-ban, Kobe - 15:00

• 21/7

Sun Teleplus "Minden Jaejoong" Nitteleplus verzió - 19:00 ~ 21:00 A
JUNON magazin kiadja a szeptemberi kiadást Jejung különleges interjúra

Link stream:

• Nippon TV: http://www.itver.cc/ntv/
• TV Tokyo: https://aqstream.com/jp/tvt/TV-Tokyo
• Fuji TV: https://mov3.co/en/fujitv/

(Pic credit: kstyle
Megosztotta Jaefans_Global & CielJJ - Minden Jaejoong boldogsága )
10/10
JYJ.3 2018 júl. 12. - 10:00:10 10/10
(115420/120424)


* Ez az otthona Szöul, tegnap volt a „hámozott ár” egy japán televíziós show ???? Ugyan már mozgatni, hogy hívják a fiút Kim Jaejoong óriások uram : v

Rövid áttekintés az ingatlanról (otthon, autóról, bútorokról) a programban:

A ház értéke körülbelül 5 millió dollár (~ 115 milliárd)
, az épület legfelső három szintje a lakóhelye, saját liftje és saját parkolója van. Az autód plus 1,5 millió dollár (~ 35 milliárd)

A ház legolcsóbb festménye 9000 dollár (~ 207 millió),
háza 4 WC-vel, sok díszítéssel.

Táblázat kígyó motívum, hogy szereti érdemes ~ 44000 $ (~ több mint 1 milliárd)
Carpet ~ 40000 $ (~ 921 millió)
dekorációk, mint a sütőtök ~ 200.000 $ (~ 4,6 milliárd VND)
Nappali mennyezet ~ 6000 dollár (~ 1,3 milliárd VND)

Ez csak egy bútordarab a házában, nem tudom, hogy az egész készlet lesz-e : v

Az összes olyan elem képét, amelyet az emberek az offline állapotban látnak, az ár mindig ????

Azt mondta, hogy mivel a ház olyan nagy volt, áthelyezték erre a helyre.

--------

NÉHÁNY ÉSZREVÉTELEK AZ IDEGEN HÁLÓZATBAN:

1. Személy szerint szeretném festeni a padlón. Szeretem Lee Ufan munkáját.

2. Miért volt Lee Ufan munkája? Envy is ..

3. ㅋㅋㅋ Nagyon szereti pénzt számolni a titkos szobában ㅋ ㅋㅋㅋ Wow, de a ház valóban gyönyörű ... Stabil jövedelemforrással kell rendelkeznie.

4. Hasznos a WC-ben. ㅋㅋ Könnyebbé teszi a dolgokat

5. Tényleg sokat szerzett, miután elhagyta SM ㄷ ㄷㄷㄷ ㄷㄷㄷ ㄷㄷㄷ ㄷㄷㄷ

6. Gondolj arra, mennyit szerzett valójában. ㅋㅋ Több, mint a féltékenység, igazán meglepődtem.

7. Tudom, hogy mindannyian sokat keresnek, ha még mindig a TV5XQ, de úgy tűnik, jól csinálnak és jól élnek. Nagy hatással volt rám a TV a káddal szemben.

8. Nem szidtam meg, de valójában pénzt dobott az ablakon keresztül. ㅋ ㅋㅋㅋ Envy tooaaa ㅋㅋㅋ ㅋㅋㅋ

9. Kim Jaejoong egy 9,5 milliárd KRW épület Koreában, és van egy épülete Shibuya Japánban, féltékeny.

10. Kíváncsi vagyok, vajon több pénzhez jut, amikor SM-ben vagy amikor ki van. Különben is nagyszerű volt, amikor nagyon jól sikerült.

(Forrás: Thequoo
E-trans a pann-choa.blogspot.com által
V-transz és a CielJJ által megosztott - minden Jaejoong boldogsága)
10/10
Éva Vidéki 2018 júl. 11. - 13:35:34 10/10 Előzmény JYJ.3
(115419/120424)
Igen, én sem bírom és akarom nézni a lányok vonaglását, amit táncnak gondolnak. De ott van IU, őt nem láttam még vonaglani és nagyon szép a hangja is.
10/10
Éva Vidéki 2018 júl. 11. - 13:32:40 10/10 Előzmény JYJ.3
(115418/120424)
Most, hogy mondod tényleg nem sok a kopasz színész. De azért van. Aztán lehet, hogy azoknak van európai a felmenőik között.
10/10
Éva Vidéki 2018 júl. 11. - 13:30:50 10/10 Előzmény JYJ.3
(115417/120424)
Így első pillantásra nem jön be.
10/10
JYJ.3 2018 júl. 11. - 13:13:40 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(115416/120424)
Én azokat sajna nem is nézem. Nekem mind egyformán a rúdtáncot csinálják , tényleg nem tudnak semmi újat kitalálni.

Egyedül a Yoonát szeretem, ő egy egyéniség, igaz a többit nem is nagyon ismerem. Van pár nagyon felkapott együttes, arról mindig ír a Béla a Kpop Vlive oldalon, annyi nekem elég.

De tegnap pl az egyik lánycsapat új MV-jét fél óra alatt fél millióan hallgatták meg. Tehát van erre is nagy igény. Csak nem nekem))))
10/10
JYJ.3 2018 júl. 11. - 13:08:14 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(115415/120424)
Ő nem akar kopasz lenni, csak arra mondta, hogy 20 év múlva mi lesz.
De a koreaiaknak nem megy el úgy a hajuk, mint más földrészek lakóinak.

Ma is szerepel egy másik TV adón, egy fő műsor időben adottban.
10/10
JYJ.3 2018 júl. 11. - 13:05:50 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(115414/120424)
600 ezerért lehet is az))))))

Erre az ingre kíváncsi leszek.
Ez hasonló kategória)))
10/10
Éva Vidéki 2018 júl. 10. - 18:58:39 10/10 Előzmény JYJ.3
(115413/120424)
Tudom, hogy csak viccelt, de a teljesen kopasz szerintem nem állna jól neki. Az a pici haj ami volt neki a katonaságnál annyi kell.
10/10
Éva Vidéki 2018 júl. 10. - 18:50:23 10/10 Előzmény JYJ.3
(115412/120424)
Pöpec.
10/10
Éva Vidéki 2018 júl. 10. - 18:23:34 10/10 Előzmény JYJ.3
(115411/120424)
Tényleg csak ő van a koreaiak közül. De ez a rengeteg tagú lánycsapatok. Hihetetlen. Nem veszik észre, ha 1 hiányzik közülük.)))
10/10
JYJ.3 2018 júl. 10. - 10:16:15 10/10
(115410/120424)

{COMPILATION} 08.07.2018 Kim JaeJoong "The Reunion In Memory" koncert Sendaiban

> Trans / Tweets összeállítása:

JJ: a rendezvény a Yokohama Arena-ben véget ért, de a kiegészítést hirtelen eldöntötték, és nehéz volt fenntartani a helyszínt. Azt hittem, el akarok menni egy kis helyszínre, ahol még nem játszottam. Nagyon alig akartam menni.

JJ azt mondta, hogy Japánba szeretne menni, amikért nem volt élő előadások

JJ: Az első dolgom, amikor Sendaiba jöttem, grillezett marhahúst eszik. Nemrég, amikor finom ételeket eszem, az arcom megcsikordul.
Rajongók: EHHHHH
JJ: Saját kövérség különbözik mindenki más ahaha ♡

Beszélgetés egy fanboynal
Fanboy mond valamit
JJ: köszönöm, rendben vagy ma?
Fanboy: igen
JJ: én is

JJ: "Néha úgy érzem, túl sokat beszélek ... mit gondolsz? Haha a szájam fáj! * Nevet * meg kell tennie egy kis nyújtást"

Ő tett néhány aranyos póz lol rajongók szeretnék látni újra!

JJ: amikor bejelentettem a médiának, hogy újból Japánban dolgozom, őszintén féltem, mit tehetek. De az irodában dolgozó személyzet támogatott nekem, hogy eddig tudtam eljutni.

JJ beszél az újonc újra érzi ~~

JJ: amikor ezeket az érzelmi megbeszéléseket tartom, mindig gondolkodom az önzésről és a támogatásról, ami jó érzést ad nekem !!
Még ez idő után is érezhetem az energiádat. Viszonzásul sok dalt akarok adni neked!

JJ: kérlek, hallgasd meg az egyik debütáló dalom egyikét! ~~~
(sok érzéssel énekelt a YourLove)

JJ: Mennyi ideig tartottam Sendai óta?
Rajongók: 9 év ~

JJ: Ah ~ 9 év! Mindenki idősebb lett! Jöttem a tagokkal, és ez volt az idő, amikor csak azt mondhatjuk, "sendai no kuruma wa sendai *".

* Sendai autója 1000 autó (oyaji gag)

JJ: Bár a múlttól eltér, ma mindenki élvezi? Nagyon örülök, hogy mindenkinek segítek. Mindenki elégedett a zenekarban? [A mikrofon segítségével kérdezze meg a zenekar tagjait

mindannyian azt mondták, nagyon boldogok. Köszönöm a szerelmét, nagyon boldog, köszönöm mindenkinek! Ezután az utolsó alkalom, mindenki rám vár

JJ: A jövőben kopasz leszek ... még mindig szeretsz engem?

Rajongók: kyaaaaaaa
JJ: nannniiii? Mit?
Rajongók: a te és a koooool
JJ:

Backstage idő !!!!
JJ: mindenki! ... mindenki ??
Rajongók: yeeeeeeees!
JJ: jó estét! Im jaejoong x3
valóban forró joga van?

JJ felszólította a hölgyem háziasszonyt, de ő nem válaszolt, így azt mondta MEGJELEN A SZEMÉLYEKET

JJ. Nagyon örülök, hogy mindenki arcát nézni a színpadról

A következő koncerttermékeken akarja nyomtatni az arcát a pólókon , de a nyilvánosság számára ㅋ

JJ: legközelebb kinyomom az arcom fotóját pólókon. így ha mindenki ezt a metrón viseli, akkor segíteni fog nekem

Mielőtt énekelt volna a TVXQ medley-t, JJ azt mondta:
"Minden alkalommal, amikor éneklem ezeket a dalokat, rajongó arcát nézem. Néhányan boldognak tűnnek. Egyesek szomorúak. Megértem. Ez csak természetes.
Nézlek. „

Bemutatjuk ismét a következő dalokat ~
a dbsk5 medley ideje! választott ki a kért zenékből
JJ: minden alkalommal, amikor éneklem ezt a medley-t ... sok különböző érzésem van ... még akkor is, ha magányos vagy szomorúnak érzem magam, énekelek és énekelek veled.

JJ: Valójában minden alkalommal, amikor énekelek ezeket a dalokat, a hangulatom kissé bonyolult. Láttam mindenki arcát a színpadon, néhány nagyon boldog, néhányan nagyon szomorúak, és néhányan nagyon magányosak. Érezem a színpadon.

JJ: De nem számít, csak éreznie kell, amit érzel. Nem számít, mennyit használsz hallgatni ezeket a dalokat, ez nem számít. Nem érdekel. Megnézem a kifejezéseket és énekelnék ezeket a dalokat

JJ: Kicsit féltem, mielőtt elkezdtem és valóban becsületes lennék De köszönöm minden jónak és mindenki körülöttem, és van egy STAFFLINE, aki gyakran segít nekem ez a dolog nagyon jó munka köszönöm mindenkinek

JJ: Ezúttal tényleg a tevékenység mögött vagyok, mert azért kaptam támogatást, mert így nagyon simán kezdtem dolgozni, nem adom fel a 9 évvel ezelőtti munkát.

JJ: Mind a 15 évet láttam, mielőtt a TOP jobbján voltam. Kilenc évvel ezelõtt nincs értelme, és megértem magam, hogy senki sem tudja igazán megtenni, hogy valóban csak az legyen. Természetesen most minden nagyon nehéz

JJ: most mindent megteszek. Nehéz visszatérni. De kezdjük az első lépést, nehogy gyorsan futassunk, hanem lépésről lépésre járjunk. Legyen korábbi találkozásunk mélyebb, erősebb és lelkesbb legyen.

JJ: 10 évig, 20 évig és 30 évig együtt fogunk lenni Minden olyan szó, amit megígértem, hogy a színpadon nem mindegyik jön létre, de soha nem csaltalak Te Japán Néhány hónapos tevékenység A kis kompozíció vége!

JJ: 9 évig nem tudtam semmit tenni a jpn-ben, még azt is, hogy olyan keményen próbáltam. Amikor a japán tevékenységek ismét elkezdődtek, megijedtem a bc-t, nem tudtam, mit tehetnék. →

De ti vagytok nekem. Megnézted minden tévés műsorát, üzenetet küldtek a tv-állomásokra, és ezek segítettek nekik abban, hogy újból dolgozhassanak velem. Nem tehettem semmit nélküled srácok. Nagyon szépen köszönöm.
Nem volt sírni ...

JJ: Keményen próbálok teljes mértékben őszinte legyek veled srácok ezeken a tevékenységeken keresztül.
Mint tudják, egyszer csak egy csúcskategóriás csillag volt, és sokat boldogult ...
Nem kezdhetek újra újra, de ezúttal lassan akarok lenni lassan veled srácok hosszú ideig.
(Tehát a JJ tudja, hogy a rajongók a japán showt kérik meghívni Jaejoongot, és sok japán show-ban jelenik meg, hálás volt: @hanaredd)

JJ: Szeretnék elmondani az új bejelentésemről ebben a szakaszban, de most nem tudok róla beszélni. Én bejelentem, ha 100% -ban döntenek.

JJ: Kérjük, támogassa nekem, és hasonlók, így tudom, hogy több tevékenységet ~
Köszönöm, hogy eljöttél hozzám, és rám várt sokáig
Cr: jyjch

Befejezési idő ️ youtu.be/xOAFshRtN1s

Átküldte: @Jaefans_Global @iJaeFans @hanaredd @STRAWBERRYJAE @ taka_da4_4 @Play_my_Replay @ cloudnine0919 @@ yakamoz109

Hitelképek: Tagged & A jogos tulajdonosoknak (Leginkább megosztott: @ yakamoz109 & @iJaeFans)
10/10
JYJ.3 2018 júl. 09. - 18:28:54 10/10
(115409/120424)
???? : 5351 FOR MEN leopárd szatén szmoking kabát
???? : ¥ 140,400 (adó tartalmazza)
10/10
JYJ.3 2018 júl. 09. - 18:27:17 10/10
(115408/120424)
Koreaboo: "Ezek a legnépszerűbb japán hírességek a koreaiak között" ????

Kim JaeJoong a koreai, de az egyetlen koreai bálvány, amely a listán a Top 20-ban szerepel. Népszerűsége mind Koreában, mind Japánban azt bizonyítja, hogy ő egy ázsiai szupersztár!
Forrás: koreaboo.com/lists/popular-japanese-celebrities-korea/

???? Hivatalos SIGN PV Link▶ ️ youtu.be/cOgElxBwCO4
♥ Hivatalos "Szerelmed" PV Link▶ ️ youtu.be/U9F7peMwy1g
10/10
Éva Vidéki 2018 júl. 09. - 18:09:05 10/10 Előzmény JYJ.3
(115407/120424)
Néztem. Gyengém a szépen izmolt férfi láb.)))
10/10
Éva Vidéki 2018 júl. 09. - 18:07:39 10/10 Előzmény JYJ.3
(115406/120424)
Hát bizony elég baj lehetett volna belőle. De gondolom bárhogyan végig akarta csinálni a koncertet, ennyi embert nem akart volna cserben hagyni. Biztosan százszor is meggondolja ezek után, hogy mit és mikor eszik.(((
10/10
Éva Vidéki 2018 júl. 09. - 18:05:14 10/10 Előzmény JYJ.3
(115405/120424)
Tudom, csak magamra gondoltam, hogy elfogadnám.