10/10
JYJ.3 2019 ápr. 10. - 19:21:29 10/10
(116718/120438)
A Japánok érzésvilága eléggé gyerekes.
Közülük sokan sosem nőnek fel, szeretik a giccses, szirupos dolgokat, a mesevilágot, a gügyögést, a jelmezeket, és sok mindent ami nálunk nem szokás.
Lásd most volt a péniszfesztivál náluk((((

Jae más hangon énekel ott, újra tanulta , átképezte a hangját.
Nekem nem igazán tetszik.
De az új albuma, ami ma jelent meg, az nagyon figyelemre méltó.
Sztem a legjobb albuma lett, 15 dallal, amiből sok az új. Japánul énekel, de nem nyafizik.
Rengeteg munka van benne, van közte nagyon nehéz dal is..
Majd felteszem ide apránként a dalokat, nekem is nagyon új még, délelőtt hallgattam.

10/10
JYJ.3 2019 ápr. 10. - 19:01:35 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(116717/120438)
Megírtam a hsz-át de eltűnt, majd holnap folyt)))
Egy igen neves Japán fotós készített egy képsorozatot Jaeről. Férfi.
és azt mondta, hogy Jae a földkerekség legszexisebb pasija.
Megkeresem a twitteren, és felteszem.
10/10
JYJ.3 2019 ápr. 10. - 18:58:39 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(116716/120438)
Yoochun mindig is nagyon sokat ivott.
Őróla ezt tudja mindenki a szakmában.
Ezért nem is csinál titkot belőle.
Lehet hogy ez is az oka, hogy nem állt még össze a JYJ.
10/10
JYJ.3 2019 ápr. 10. - 18:57:02 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(116715/120438)
Én is így tudom, de azért 2017 már kicsit messze van, nem?
De Y. nem hazudik, a másik esetnél sem hazudott.
10/10
JYJ.3 2019 ápr. 10. - 18:47:38 10/10
(116714/120438)
Kim JaeJoong az Oricon Daily Charts-ot a japán szóló debütáló albummal ???? ????

JaeJoong április 10-én kiadta a japán szóló debütáló albumát, és 29,722 darab értékesített Oricon Daily Charts-tal egészítette ki.

Az elmúlt évben 9 évnyi szünet után újraindította hivatalos tevékenységét Japánban. A JYJ tag az első szólójátékosával, a Sign / Your Love-tal júniusban bizonyította, hogy ő volt az egyedülálló, egyéni Defiance / Lavender, októberben pedig több mint 100.000 darabot értékesített, így mindketten arany tanúsítványokat kaptak a Japán Recording Industry Association-tól (RIAJ).

A Flawless Love album 26 országban is az első helyen áll a világon, és a legjobb 10-ben 31 országban az J-Pop kategóriában az iTunes-on.

Közben JaeJoong a 2019-es Arena Tour első napját Nagoyában sikeresen lezárta 11 május 29-ig.

Gratulálunk JaeJoongnak.

Forrás: allkpop.com/…/kim-jaejoong-tops-oricon-daily-charts-with-ja…
10/10
Éva Vidéki 2019 ápr. 10. - 18:14:08 10/10 Előzmény JYJ.3
(116713/120438)
Köszi a fordítást. Ez végre jó döntés volt. Remélem tudják tisztázni. Nagyon kikészítette őt az a vádaskodás, csak nem a jó embert választotta segítségnek.
10/10
Éva Vidéki 2019 ápr. 10. - 18:05:22 10/10 Előzmény JYJ.3
(116712/120438)
Röhejes, de így van. Jobb gyógymódot nem is találhatott volna, biztosan sokat segít rajta a pohár emelgetése. A karja biztosan izmosabb lesz, ha sokat gyakorol, ő meg még mélyebbre süllyed a depibe.(((
10/10
Éva Vidéki 2019 ápr. 10. - 17:59:19 10/10 Előzmény JYJ.3
(116711/120438)
Persze nekik ez jó, mekkora megkönnyebbülés. Már elég régóta nem is mutatkoznak közösen vele.((( Igaz, hogy ő volt a hülye, hogy komolyabb kapcsolatba bonyolódott ezzel a nővel, de szerintem kihasználta, hogy lelkileg a padlón volt akkor. Magának kereste a bajt, sajnos. Szerintem borítékolható volt, hogy a csaj mindent megpróbál, hogy kibújjon a hurokból. Viszont úgy tudom, hogy kimutatható a hajból, körömből hosszabb idő után is a kábszer használat. Egyszerűen el kell végezni.
10/10
Éva Vidéki 2019 ápr. 10. - 17:37:33 10/10 Előzmény JYJ.3
(116710/120438)
Szépen énekelt, mutatós, de kicsit visszafogott volt a többi között. Mögötte abban a habos babosban férfi volt? Csak amikor megszólalt, akkor jöttem rá.))) A sok egyforma ruhás lány olyan túl babás volt nekem. Viszont az utolsó számnál nagyon jók voltak a háttértáncos fiúk.
10/10
JYJ.3 2019 ápr. 10. - 15:53:52 10/10
(116709/120438)

Az alábbiakban Yoochun lefordított beszéde:

„Számomra sok gondolatom és aggályom volt, mielőtt ide jöttem, és nagyon nehéz volt számomra. De miután bátorságot vállaltam, úgy döntöttem, hogy bemutatom magam a nyilvánosságnak, mert úgy gondolom, hogy a helyes dolog személyesen beszélni. Már régóta megvizsgáltam, és később ártatlannak találtam (felmentették a vádakat), de nagyon fájdalmas időszakom volt, amikor a nyilvánosság vádolt velem, és hogy társadalmi és erkölcsi, valamint szégyen voltam. miután megtudta a cselekedeteimet és az önkontroll időszakát, de éppen ellenkezőleg, a haldokló gondolatok helyet hoztak.

Ez idő alatt nem tudtam megbocsátani magamnak a cselekedeteimért, nem tudtam aludni, és elkezdtem inni. Kezeltem a depresszióomat, pszichiátert követtem, és sok napig alvás közben alvás közben mentem el.

Soha nem vettem kábítószereket. Nagyon megijedtem, hogy látom, hogy az emberek azonnal gondolkodtak rólam, amikor Hwang Hana azt mondta, hogy egy másik híresség is részt vesz a kábítószeres ügyében, és azt tanácsolta neki, hogy hogyan juthat hozzá. Soha nem kaptam kábítószereket, de attól tartok, hogy rabszolgává válnak. Attól tartok, hogy az emberek még akkor is gondolnak rám, ha tagadom. De mivel soha nem használtam kábítószereket, arra gondoltam, hogy megyek a nyomozó ügynökségre, és elmondom nekik, hogy egyetértek azzal, hogy vizsgálom.

Először is elhatároztam, hogy 2018 elején megszakítom a Hwang Hana-t, megszüntetve a kapcsolatot. A megszakítás után Hwang Hana fenyegetett, de bűnösnek éreztem magam, mert 2017-ben voltam velem a nehéz pillanatokban, amikor azt hittem, hogy az egész világ rám fordult. A megszakítás után kapcsolatba léptem vele, és elmentem a házába, hogy tisztázhassam az ötleteket, hallgassam és bocsánatot kérjek, hogy megnyugtassam. Ez olyan nehéz volt, hogy alvásig kellett aludni.

Tudom, hogy Hwang Hana tablettákat is vett a depressziójáért, de ezeknek a gyógyszereknek nincs semmi köze hozzá. Jelenlétemben soha nem mondott semmit a kábítószerekről vagy az illegálisan szerzett gyógyszerekről. Csak azt mondta nekem, hogy a depressziója rosszabbodott, mióta elmentünk, és azt mondta, hogy mit érez engem. Nagyon csodálkoztam és fájtam, amikor elolvastam ezeket a cikkeket.

Azonban még soha nem használtam drogokat, és soha nem bátorítottam senkit erre. Keményen dolgozom, hogy megszabaduljak a fájdalomtól, úgyhogy vissza tudok térni a színészként való fellépéshez. Nem tudom elképzelni, hogy az összes erőfeszítésem eldobásra kerül néhány gyógyszer miatt. A rendőrséghez megyek, és részt veszek a vizsgálatban.

Az az oka, hogy itt vagyok, hogy ha elfogadom az ellenem vádakat, abba kell hagynom a promóciót, és el kell hagynom az iparágat, és az egész életem az igazságtalanság miatt üres lesz, ezért jöttem az újságírók előtt. kétségbeesett szív.

Köszönöm. "

eredeti cikk: https://www.koreaboo.com/…/jyj-yoochun-states-never-done-d…/
trad ita: DBSK / TVXQ / JYJ ITALIA
10/10
JYJ.3 2019 ápr. 10. - 11:57:22 10/10
(116708/120438)
Depresszióm van. Bár alkoholt használok, hogy elnyomjam, és kezelést is végezzek, soha nem vettem kábítószereket.
Piálni Koreában szabad, sőt el is várják...
10/10
JYJ.3 2019 ápr. 10. - 11:54:38 10/10
(116707/120438)
Jó, hogy nem piros hajjal ment oda...
10/10
JYJ.3 2019 ápr. 10. - 11:53:08 10/10
(116706/120438)
Most volt a sajtótájékoztató, pár perce lett vége..

Ma délután a Park Youtian sajtótájékoztatót tartott annak tisztázására, hogy nem ő volt a művész, akit a korábbi barátnője, Huang Hena esetében említ.

A tavalyi év elején felbomlott Huang Haina-val, bár Huang Haina zaklatta, miután felbomlott, Huang Huangna a legnehezebb időszakban volt vele, és felbomlott Huang Haina-val, így csendben tartott. Huang Hena zaklatása, amely hatalmas nyomás alá került, csak alvás közben elaludhat.

Park Yoo-hyun azt mondta, hogy soha nem érintette a kábítószereket, de miután meglátta, hogy Huang Haina vallomása volt az a hír, hogy A művész kábítószereket kényszerített rá, azonnal rájött, hogy tévedés lesz a művészrel, és mély félelembe esett. Tudta, hogy ha megengedi a pletykák terjesztését, akkor nem tudná használni azt bármikor, így úgy döntött, hogy sajtótájékoztatót tart, és személyesen megmutatta, hogy semmi köze a Huang Hena kábítószeres ügyéhez.
10/10
JYJ.3 2019 ápr. 10. - 11:50:47 10/10
(116705/120438)
https://www.soompi.com/article/1316384wpp/park-yoochun-to-hold-press-conference-to-address-allegations-of-coercing-hwang-ha-na-into-using-illegal-drugs?fbclid=IwAR2Qc2wMwTmb5fKb27662KTXY0r-d8jq1XB_WIRLjpxHKMBFAkjVyih3Z4k

Úgy tűnik találtam egy érthetőbb cikket.. Hana valószínű szándékosan akarja Y.ra terelni a gyanút.

által U. Kim
JYJ Park Yoochun bejelentette, hogy sajtótájékoztatót tart a Hwang Ha Na drogproblémájához kötődő gyanúról.

A C-JeS Entertainment ügynöksége egyik forrása a hivatalos sajtóközleményben, „Ma (április 10.) 18 órakor KST, a Park Yoochun” sajtótájékoztatót tart a sajtóközpont 19. emeletén található japán sárgabarackteremben. A Yoochun Parkot jelenleg a Hwang Ha Na-ra vonatkozó gyógyszervizsgálatokhoz tartozó „A” hírességként azonosítják. Így lehetőségünk nyílik arra, hogy közvetlenül megmagyarázza álláspontját a riporterek előtt.

Hwang Ha Na, a Park Yoochun ex-barátnője és a Namyang Dairy Products alapítójának egyetlen unokája, egy közelmúltbeli bíróságban kijelentette, hogy „A” híresség barátja kényszerítette a kábítószerek kezelésére. Hozzátette: „A„ erőteljesen beinjekciózott a drogokat a testembe, amíg aludtam ”, és azt mondta:„ „A” kábítószereket kap, vagy rendeljen meg kábítószereket.

A rendőrség megrendelte az „A” nevet, és kérte, hogy a hívásrekordok és a helymeghatározási információk megkeresésére és lefoglalására kérjen parancsot. Azt jelentették, hogy a rendőrség fontolóra veszi az „A” meghallgatását, miután megtalálta a hírességre vonatkozó elegendő bizonyítékot. Az „A” jelenleg Koreában lakik.

Hát ez lehet akár Y.is. Nagyon megtévesztő így.
Nem lesz soha nyugta ennek a srácnak már. Így talán jobb is, hogy szóló karrierbe kezdett Junsu, meg Jae is, mert úgysem tudnának Koreában dolgozni együtt.
10/10
JYJ.3 2019 ápr. 10. - 11:44:00 10/10
(116704/120438)
https://www.facebook.com/JYJ.com.tw/videos/306368166952122/
Jae részt vett ismét az NHK legnépszerűbb műsorában, ami élő közvetítés volt.
Nagyon szépen énekelte az új dalait.
10/10
JYJ.3 2019 ápr. 10. - 11:38:17 10/10
(116703/120438)
https://www.facebook.com/JYJ.com.tw/videos/1866875670085829/

Yoochun sürgős sajtótájékoztatót tartott, mivel összekötötték- várhatóan(( Hanna kábítószer ügyével.
Itt a videó, és a google, ami most pocsék..

[Park egy nap egy sürgősségi sajtótájékoztatón azt mondta] Park egy nap után egy csomó szorongás, végül úgy döntött, hogy összehívja a sajtótájékoztatón tisztázni mindent. Park egy nap a területen azt mutatják, hogy ők szenvednek depresszióban, de enyhíthető iszik, kezelést is kapnak, de soha nem dohányzott gyógyszerek. Huang Hannah a felmérésben, rámutatott arra, hogy a művészek meggyőzte magát kezdeményez a kábítószer-használat, úgy érzik, hogy lenne kitéve félreértés gyógyszerek, és nagyon félelem, ezért úgy döntött, hogy összehívja a sajtótájékoztatón tisztázni mindent.
„Úgy döntöttem, a múlt év elején a sárga Hannah szakítottunk, törés után Bár azt fenyegeti sárga Hannah, hanem azért, mert ez az egyik én legnehezebb 2017-ben, amikor mindenki otthagyott, de maradjon velem Szeretem az embereket, így amikor a felelősségérzet is bűnös. így miután szakítás de néha találtam házam panaszkodni, én mindig hallgatni, és elnézést, hogy megvigasztalja, de minden nagyon fájdalmas. gyakran kölcsön altatók aludni, de az Ha jól tudom, Hannah Huang is a depresszió és altatót. de egyáltalán nem kapcsoltak össze eseményt gyógyszerekkel és soha előttem azt mondta, hogy a büntetett előéletű, vagy a gyógyszerszedés illegális kábítószerek, csak annyit, abban az évben szakított velem depresszió egyre súlyosabb, mindig is panaszkodnak rám. azt is tudta, hogy a sajtón keresztül, és nagyon meglepett. "

(Kr. Sohu Han Yu mikroblog)
10/10
Éva Vidéki 2019 ápr. 09. - 17:06:29 10/10
(116702/120438)
http://szem-szajnak.reblog.hu/szasimi-muvesz
Jó a fantáziája. Tetszik. Az már nem biztos, hogy meg is kóstolnám.
10/10
Éva Vidéki 2019 ápr. 08. - 17:21:34 10/10 Előzmény JYJ.3
(116701/120438)
Ezzel tökéletesen egyetértek.
10/10
Éva Vidéki 2019 ápr. 08. - 17:20:41 10/10 Előzmény JYJ.3
(116700/120438)
Hát szerintem senki sem normális aki tetkóztatja magát.((( Nekem nagyon nem tetszik. Ja és mindenkinek az arcába nyomják, aki undorodik tőle, annak is. Bírom amikor már 10 fokban felgyűrik az ingújat, meg a nadrág szárát, hogy mindenki tisztába legyen vele, hogy neki volt pénze kifizetni a tetkóját. A rondábbnál rondábbakat. Itt a hentesünknek már nem elég a testén lévő, már az arcát is kezelésbe vette. Na ennek a nézését miként tudom kikerülni? Nekem senki nem tudja megmagyarázni, hogy ez miért szebb, mint mondjuk a hibátlan bőr.
10/10
Éva Vidéki 2019 ápr. 08. - 17:13:18 10/10 Előzmény hanguktaekwondoo
(116699/120438)
Ajjaj. Ezt tényleg szívesen megkóstolgatnám. Főleg, ha valaki más készíti, nekem pedig csak a kóstolgatás marad.