10/10
JYJ.3 2019 ápr. 12. - 19:14:35 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(116738/120438)
Ezeket nem értem. Nincs ott egy jó ügyvéd, hogy ne engedné hülyeségeket beszélni a nőt?
Ez neki sem jó, hiteltelenné válik.
Y már gyakorlott.. (remélem) megvédik, CJEs most tegye oda magát..
10/10
JYJ.3 2019 ápr. 12. - 19:11:48 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(116737/120438)
Nem épül talán le, mert mindig is ivott, ez nem újkeletű nála, de a depi gyógyszer meg a pia nem tudom jóban vannak-e(( Bár nem büntetendő))
10/10
JYJ.3 2019 ápr. 12. - 19:10:13 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(116736/120438)
Ízléseken nem vitázunk, mint hogy Min Rin is írta nemrég.
Nekem tetszik, nekem lágyabb, mint a koreai.
Igaz már elég sokat hallottam, hozzászoktam.
10/10
JYJ.3 2019 ápr. 12. - 19:08:08 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(116735/120438)
Attól hogy ez a véleménye, és így fejezte ki, nem jelenti azt hogy homokos.
Bár a művészvilágban sok van.
Ennek a fotósnak megnéztem az IG jét, hát nem hiszem hogy ettől a mondattól így lenne.
Vegyük csak símán nagy dícséretnek- megérdemli.
10/10
JYJ.3 2019 ápr. 12. - 19:04:57 10/10 Előzmény hanguktaekwondoo
(116734/120438)
Érdekesek a videók!!!
10/10
JYJ.3 2019 ápr. 12. - 17:30:07 10/10
(116733/120438)

{COMPILATION} 10 ~ 11.04.2019 Kim JaeJoong Aréna túra less Flawless Love a Nagoyában ????

>>> Tweetek összeállítása [2. nap]:
-JJ: Jó estét ~ JeJung vagyok! (majd félénken nevetett)

- A tegnapi eső miatt aggódott, de a mai időjárás jó ♡

-JJ: víz kérjük ~~ Tomi víz hirdetést ~~ köszönöm Tomi ???? ❤
JJ: ah finom

-Yesterday azt mondta, hogy nem fog megváltozni a színpadon, hanem Tomi van neki egy inget és ő változik a színpadon ????

- A rajongók hűvösnek hívták,
de azt mondta, mi? 'Kedves'? "Arashi-vihar?
(Ezek ugyanazok a JP same-ban )

- Az első zakó után virágos kék színű ing volt, virágmintás. A vicces dolog az, hogy megmutatta a rajongóknak, hogy az árcédulát még mindig csatolták, amikor Tomi adta neki a pólót és ugrott szegény Tomi. Továbbá azt mondta, hogy ,000 40 000 ing van? ????

-A teljes szekrényváltás JJ által. A mai este egyik jelmeze sem a múlt éjszaka koncertjéből származik.

-JJ megemlítette, hogy a jelenlegi albumában sok műfaj volt. Megkérdezte tőlünk, hogy melyik a legjobb:
- ballad: A rajongók felemelték az LS & cheers-
rockot: ismét LS & cheers
- tánc: nem csak felemelték, hanem intették, mint az őrült plusz az éljenzés.
-JJ feladta !!

- A táncos JJ hangos hangját látva továbbra is megpróbálta elriasztani a rajongókat, és azt mondta, hogy annyira nehéz váltani a balladától a táncra. De továbbra is fennmaradtak, akik Jae-t akarták táncolni, és végül térdelt és fejét érintette a padlóra, mintha elrejtené.

-JaeJoong: Nehéz napom van a csomagolt menetrend miatt, de boldogabb, mint tavaly februárban, amikor nem volt munkám, a koreai fél továbbra is kérte, hogy jöjjek vissza, de kitartóan hittem, hogy hamarosan jobb lesz, aztán Sukatto megkérdezte megjelenni, ami mindent elindított.

-JaeJoong azt mondta, hogy a filmjei 2 ~ 3 egy napot mutatnak. Április 9-én reggel KinKi Kids Bububung-t forgatott, és délután próbált / filmezett NHK Utacont.
A TV-állomások megkérdezik tőle, hogy van-e ideje (hogy jelenjen meg a showjukon).

-JJ beszélt rajongók arcáról, amikor tegnap énekelt balladákat.

-Fans akarom, hogy beszélj többet ???? ő panaszkodik idő ????

- Beszélgetés a szeretetről, párok keresése és szeretete az okusan felesége / anyja számára
- kérdezte az okusan-tól, hogy mit mondtak a szerelmük, JEJUNG! ???? ???? ????????

-JJ egy párnak: Ismerkedsz?
A férfi: igen,
JJ: Mennyi ideig?
A férfi: 7 évig !!
JJ: Tényleg? 7 év!?

- JJ koncertjében minden korosztályban több és több férfi van. Tehát a kamera megmutatta azokat a férfiakat a közönségben, majd Jae azt mondta, hogy kedveli az embereket. Aztán hozzátette, hogy szereti a Yamada ????-t (Yamada a JJ-sávból)

-Azután a kamera egy nagyon jóképű srácra verekedett, aki „JJ szeretlek”, majd Jae csak azt mondta: „De nem szeretlek” egyenes arccal, de aztán nevetett ????

- Egy másik fickó aztán kiáltotta: „Marry me”. JJ-t megdöbbentették, de arra vezettek egy vitát, hogy férjhez kell mennie; mikor kell feleségül vennie? hogyan lehet gyermekeket, ha nem akartuk, hogy férjhez jusson, és aztán hosszú magyarázatot adjon arra, hogy miért nem akar házasodni.

- A mai beszélgetésben JaeJoong beszélt a házasságról, azt mondta, hogy hosszú ideig el akarja halasztani. A rajongókat „biztosan akarod” ugratta. A koncertet 3 órára és 15 percre meghosszabbították.

-JJ: Ma sokáig élveztem a beszélgetést.
Fiatal Johnny tinédzserekkel és húszas éveivel a TV-n leszek, amikor látom őket, nagyon aranyosak.
De jól nézek ki. 33 éves vagyok!

-Fanboys kiabálva szeretik őt him
JJ: Szeretsz engem?
FANBOY: Szeretlek

- Most, azt mondta: "A rajongóim nem hülyék".
Úgy tűnik, hogy a hétköznapi próbákon időben teszi. Mindenki várja a DADADANCIN-t!
(Valószínűleg azt akarja mondani, hogy rajongói olyan okosak, hogy táncolni tudnak vele) ???? )

- Kempingcsapat everything ???? mindent lát.
-Fanaccount: Egy férfi sétált, és azt mondta: „Ismerek egyet, de nem ismerem a másikat.” Majdnem ömlöttem ???? (a Nagoya promóciós bannereiről) (Trans by: @ cloudnine0919)
Nagoya koncertnapján JaeJoong azt mondta, hogy látta ezt a Tweet ???? <3
twitter.com/naomibot1/status/1115870468463104000

-JJ mondott valamit a Nagoya állomás promóciós szalagjairól. Azt mondta, hogy Jae a Rocker és Jae a Balladeer.

-JaeJoong először énekelt meg, mint a vers, mint a narráció, majd erőteljes narráció lett az operatív dalszövegek <3
Videó: facebook.com/KIMJAEJOONG.JAEFANS/videos/823501221352361/

- A TV-megjelenésekről
JaeJoong: Ha a közönség értékelése alacsony, nem fogok megjelenni, de sok nézni, így sok kérés van. Köszönöm mindenkinek. Csak annyira értelmetlen, hogy a számok fontosabbak az állomások számára. Köszönöm. Köszönöm

-JJ: Nagoya koncertek véget ért, de még jön még!
-JJ: A forró támogatása a végéig!
-JJ: Köszönöm mindenkinek!
-JJ: véget ért. A Nagoya koncertjei véget értek ???? de még több! Köszönöm és hamarosan látlak!
Köszönöm !!!!

- A 2. nap fordulója: @ crystalmoon0213
@STRAWBERRYJAE @dhang__madam @Jaefans_Global @koenyilz

>>> Tweetek összeállítása [1. nap]:

-JJ: Jó estét mindenki ~ ~ jól csinálod? Ma az első japán szólóalbumom, release
szintén eső, eső vagyok of

- Megette egy csésze ramen és csak 2 órát aludt a tegnapi teljesítmény napján

- A személyzet tagja azt mondta JaeJoongnak, hogy rangsorolja az 1. helyet az Oricon-nál:
JJ: mi? Istenem! Igazán? Ez az 1-es? Nem hiszem el! Nagyon köszönöm mindenkinek. Ez nagyon jó érzés.

-JaeJoong annyira boldog volt, hogy körbejárta a színpadot, amikor a személyzet azt mondta neki, hogy ő a # 1-es az oricon napi diagramjain.

-
Nem hagyhatja abba az "Arigatou" mondását. Ha csak azt mondhatja a rajongóinak egyenként, meg fogja csinálni.

- "A szereteted" ❤ Azt mondta, hogy a dal jól érzi magát a hírek után

-JJ: Szeretlek ~ ~ Nagyon szeretlek ~ ~ ez jó érzés ❤ > _ <Azt mondta, ennyire szelíden ????

- Azt mondta, hogy a Tour T-shirt aranyos ???? ❤

-JJ: Mostanában egészséges életet élek. A szabadnapom előtt iszom, de még így is 8-kor vagy 9-kor kelek fel. Ételem van kétszer vagy háromszor. Élő túrára izomképzést végezek. Foglalkoztam keményen dolgozva, de aztán emlékszem arra az időre, amikor semmi köze (2018. február) volt.

- JJ: Szomorú dolgok történnek, ami szerintem rendben van, de azt hiszem, jobb, ha nem történik meg. Szeretném megosztani az összes érzést, amit az emberek éreznek magukkal mindannyiunk életében. Ha a kapcsolat véget ér, nem tudjuk megosztani, így ha lehetséges, éljünk tovább együtt.

-JJ: Utacon éles és kemény volt. Az NHK-nak hosszú próbái voltak. A Kinki Kids-nak reggel is volt egy lövés. Nem ismerek néhány vendéget, így ideges vagyok. Ma körülbelül 2 körül aludtam, és felálltam 4.-ben. Nem vagyok ideges, most már mindenki barát.

- Az énekhang nagyon hangos volt. Azt gondoltam újra, hogy olyan hangos volt. Azt mondta, hogy a kulcsok magasak és kemények a torok számára, ők magasak, hogy kifejezzék érzéseiket. De a torka túl erős. Azt mondták, hogy a Run Away alacsony volt és könnyebben énekelhető.

- Jó reggelt éjszaka rövid volt ma este. Elmondta, hogy nem fog a közönséghez hasonlóan szórakozni, mint amit a múltban tett (koncertek / élő). Ehelyett lesz móka táncol és énekel a közönség ????

-Jaejoong azt mondta, hogy megjelenik a Fuji TV NONSTOP-ján! jövő héten.

-JaeJoong azt mondta, hogy van egy küldetés, amit nem kell sírni minden alkalommal, amikor énekel "Keshou (smink)", de újra felkiáltott, mert nem tudott segíteni, amikor látta, hogy rajongók is sírnak.

-JJ: Ami a dalt szeretném megvédeni, biztosan el akarom énekelni az élő műsorokban! Még ha mindenki elfáradt volna, meg akarom énekelni.
Ez azért van, mert mindenki számára fontos ilyen dal.

-JJ: Holnap is keményen fog dolgozni ~ köszönöm! Viszlát!! Köszönöm! Jól szórakoztam!! Köszönöm

- Rajongók: JaeJoong mosolyában már nem látunk kétségbeesést. ✨

- Az 1. nap fordítása: @dhang__madam
@STRAWBERRYJAE @ cloudnine0919

Előnézet a Nagoya Concert Day 1-ből:
▶ ️ youtu.be/_qORogTTh48

TV Hírek: facebook.com/KIMJAEJOONG.JAEFANS/videos/416704898890106/

--Audio élő közvetítések Nagoyából:
> 1. nap koncert:
mixcloud.com/…/20190410- ジ ェ ジ ュ ン -jaejoong-arena-tour-2019-fla… /
> 2. nap koncert:
mixlr.com/connie-wang/showreel/connie -wang-on-mixlr-46 /
mixlr.com/nang-kham-…/showreel/2019-flawless-love-in-nagoya/
Élő közvetítések: @iJaeFans

> Élő audio DL a 2. napon Koncert:
mediafire.com/…/190411+Jaejoong+FLAWLESS+LOVE+Arena+Tour+Da…

DL: @AmuJaeJoongie

- Flawless Love iTunes-on ▶ unes itunes.apple.com/jp/album/flawless-love/1455461487

--Credit Fotók: A Tagged és a jogos tulajdonosok számára.

❄️ "lehetetlen" PV ▶ ️ Youtu.Be/AVOm6PyyXGo
???? "Édes Love" PV ▶ ️ Youtu.Be/DiPvtChwA1c
# KIMJAEJOONG # Jaejoong # JJ # Gimjaejung # JAEJUNG # arany távollétében # JJ # JAEFANS # Hallyu # király # VisualShock # FlawlessLove # SweetestLove # Mielőtt elkezdené # Impossible # NowPlaying # Nagoya # Nagoya
10/10
Éva Vidéki 2019 ápr. 12. - 17:08:39 10/10 Előzmény hanguktaekwondoo
(116732/120438)
Hát valóban a japánok sokkal jobban beszéltek magyarul. A mi nyelvoktatásunk sem híres. Nálunk sem tanulnak meg a tanórákon a gyerekek többsége. Annak nagyon jó nyelvérzékének kell lenni. A legtöbbnek a nyelvvizsgához különóra és tanár kell.
10/10
Éva Vidéki 2019 ápr. 12. - 17:03:42 10/10 Előzmény Min-Rin
(116731/120438)
Köszönjük szépen. Figyelmesek, kedvesek voltak.
hanguktaekwondoo 2019 ápr. 11. - 18:44:19 Előzmény Min-Rin
(116730/120438)
Meglehetősen kritikus vagyok.
Ismerve az oszakai magyar szakosok pompás eredményeit, egészen fantasztikusnak találom, hogy a koreai magyar szakosoknak csak ennyire futotta.
El nem tudom képzelni, mi folyik az órákon, ha csak annyira voltak képesek, hogy láthatólag alig érezve, mit mondanak, csak soronként, sok -sok vágással voltak képesek elselypegni -összehozni ezt a verset.
kevés.
fejétől büdösödik a hal. Valamit nagyon nem jól csinálnak a tanárok, ha a diákok ennyire nem tudnak magyarul. még többedik évfolyamon is csak hebegnek, sokszor a magán- és mássalhangzók kiejtésével is gond van! /ide most nem teszem be az ominózus videót, mindenki keressen rá, ha akar/
Figyelem: nem az akcentusról beszélek, azzal, semmi gond. Létezik. kevesen beszélnek idegen nyelvet anélkül, valahol természetes. a rettenetes nyelvtani hibákról és hiányosságokról nem is szólva.

De az már abszurd, hogy a zs, z vagy az ü. stb. hangot képtelenek kiartikulálni.
Ez még akkor is blama, ha nulla tudással indulnak neki a szaknak, mert 1 -2. évfolyam fonetika -hangtan -kiejtésgyakorlati óráin a hiányosságokat és hibákat lehet pótolni -korrigálni. Sőt, ezek az órák
-tök érdekes-
erre valók.
lennének..

Mi a túró folyik ott magyar nyelv oktatásának egzotik címén..?
ismételten hüledezem.
eszembe is jutott gyorsan a budapesti és persze dicsőséges Koreai Kult.Központ.
a csináljuk a semmit -center

Tessék ebbe belenézni. Ez, kérem, színvonal!
Nagyjából ez lenne a viszonyítási alap.
Ne meséljen nekem senki arról, hogy milyen nehéz a magyar nyelv a koreaiaknak. Unalmas lózung.
A japán se csángó, neki is erőfeszítéseket kell tennie az ügy érdekében.
Legyen jó a tanár, tudjon magyarul rendesen -ahahahaaa..!- , a diákok pedig tanuljanak és érdeklődjenek.
A különbség fényévnyi lesz

https://www.youtube.com/watch?v=zJytuRdUHWE

Javaslom az érintett koreai intézmény illetékes tagjainak, iratkozzanak be ezekhez a magyar gyerekekhez némi kreativitást tanulni, mert rájuk fér. közben talán magyarul is megtanulnak, csodák márpedig vannak

https://www.youtube.com/watch?v=8uCyuL31qlo

https://www.youtube.com/watch?v=ELEZ-1rAWsI&t=6s
Min-Rin 2019 ápr. 11. - 16:31:45
(116729/120438)
A Költészet Napja alkalmából küldtek verses üdvözletet a Hankuk Egyetem magyar szakos diákjai.

https://www.youtube.com/watch?v=MGhiCuBU7MY

Kedves gesztus a magyar nyelvvel hadakozó fiataloktól, akiknek Weöres feltehetően legrövidebb versét sem volt kis munka elmondani. :)
10/10
Éva Vidéki 2019 ápr. 11. - 14:12:41 10/10 Előzmény JYJ.3
(116728/120438)
Nyilván az ottani rajongók gondolják ezt. Náluk bevett szokás, hogy nem állnak ki nyiltan a bajbajutott mellett, mert ők is bajba kerülnének. Más kultúra, mások a szokások. Én gerinctelenségnek tartom.
10/10
Éva Vidéki 2019 ápr. 11. - 14:03:51 10/10 Előzmény JYJ.3
(116727/120438)
Hát ezt férfiak nem igazán szokták mondani egymásról. Ott a fotóssal nem stimmel valami. Az természetes, hogy a nők nagy része így gondolja. Ezzel mélységesen egyet is értek.
10/10
Éva Vidéki 2019 ápr. 11. - 13:59:55 10/10 Előzmény JYJ.3
(116726/120438)
Én nem szeretem, ha japánul énekelnek. Valahogy nem tetszenek azok a számok. Honggiék és a Beastos fiúk is szoktak, egészen más hangzása van. Legalábbis én tőlük hallottam. Nekem maga a nyelv nem tetszik. Olyan kemény.
10/10
Éva Vidéki 2019 ápr. 11. - 13:55:47 10/10 Előzmény JYJ.3
(116725/120438)
Én is szoktam így járni. Olyankor amikor elfelejtettem bejelentkezni.((((
10/10
Éva Vidéki 2019 ápr. 11. - 13:54:00 10/10 Előzmény JYJ.3
(116724/120438)
Szépecske.)))
10/10
Éva Vidéki 2019 ápr. 11. - 13:53:19 10/10 Előzmény JYJ.3
(116723/120438)
Lehet. Mindenesetre ez még nem látszik rajta, meg a filmjein sem. Sajnálnám, ha leépülne. Illetve nem is tudom, hogy ott mit csinálnak az alkoholisták, mert az ájulásig ivás rendszeresen, az előbb utóbb csak látszódni fog.
10/10
Éva Vidéki 2019 ápr. 11. - 13:48:12 10/10 Előzmény JYJ.3
(116722/120438)
Valóban. Nem is figyeltem oda, hogy immár 2 éves ügyben nyomoznak. De mennyire életszerű, hogy egy drogos csajt álmában, a tudta és beleegyezése nélkül ajándékoznak meg szurival? Aztán még annyira mélyen alszik szegény, hogy ilyen inzultusra fel sem ébred. Egyébként csak találgatok, hogy szuri volt, mert az orrán keresztül nyilván nem tudja felszippantani, ha alszik, gondolom a tabletta lenyeletése is nehézségekbe ütközik. Egyébként meg mi értelme van az álmában kábítószerezésnek? A keresett bódulatot álmában úgysem érzi, ergo teljességgel felesleges pénzkidobás lenne. Nyilván ébren szeretne kábult lenni az aki használja.
10/10
JYJ.3 2019 ápr. 10. - 19:39:18 10/10
(116721/120438)
https://www.youtube.com/playlist?list=PLFgOkVFDNodc8w4aKLh__8jGSsMRMp-IP
Erősen dolgozhatnak , mert nincs fent az új CD!
Nem tudom meddig sikerül levenniük, de nekik ez nagyon sok pénzt jelent.
Hatalmas reklámja van! Milliókat költhettek rá..Akkora plakátok, hogy mi még olyanokat itthon nem is látunk!
Itt pl 20 oszlop, videón van..
10/10
JYJ.3 2019 ápr. 10. - 19:31:52 10/10
(116720/120438)
Itt a fotós IG oldala, és a kép is..A rajongók mindent megtalálnak.
Épp most olvasom, szintén a twitteren, hogy a rajongók most már végképp helyeslik, h Jae szólózik, mert Y. egymás után keveredik bajba-lehet hogy nem az ő hibája, de sajnos elrontaná vele mindegyikük életét.
Ma felrobban a twitter,mert ma jelent meg a Sweetest Love, ma volt a Nagoyai koncert, és ma volt Y. Sajtótájékoztatója.
10/10
JYJ.3 2019 ápr. 10. - 19:22:15 10/10
(116719/120438)
Megtaláltam, IG-n írta a fotós..azt tette fel vki a Twiterre.