10/10
Éva Vidéki 2019 jún. 16. - 15:40:05 10/10 Előzmény JYJ.3
(117358/120438)
Hát fel sem ismertem volna, ha nem mondod, hogy ő. Alig 1 éve szereltek le, hol van már a kis duci katona. De mintha a haja is olyan ütemben ritkult volna. Annyira dús volt a tüsi sérója.
10/10
Éva Vidéki 2019 jún. 16. - 15:29:19 10/10 Előzmény JYJ.3
(117357/120438)
Teljesen mindegy, mert a karrierjének úgyis lőttek.((( Nem hiszem, hogy valaha fogják hívni filmezni. Nem fognak kockáztatni. Koreában egyébként is azonnal képesek bűnöst kiálltani a legminimálisabb gyanú árnyékától is.((((
10/10
Éva Vidéki 2019 jún. 16. - 15:25:13 10/10 Előzmény JYJ.3
(117356/120438)
Gondolom megvan nekik a szabvány szövegük és csak picit módosítják mindig.
10/10
Éva Vidéki 2019 jún. 16. - 15:23:55 10/10 Előzmény JYJ.3
(117355/120438)
Valóban úgy hangzik, mintha csak ők ketten lennének feddhetetlenek.
10/10
JYJ.3 2019 jún. 15. - 19:58:40 10/10
(117354/120438)
Junhoo csont soványra fogyott, de még most is fogy. Már ijesztő.

A szóló tevékenységét támogatja Changmin- (vicces) és elment a koncertjére..
Riport:
Mc: végre megjelent a szóló albumod! Meg tudod osztani velünk a jelenlegi érzéseidet?

Jyh: én egy olyan ember vagyok, aki nem túl jó a beszél, ezért nehéz szavakba önteni az érzést. Az érzéseim olyan zavarosak, hogy csak azt tudom mondani, hogy " cassiopeia " érzem magam ". látom a " Vörös-piros "

Mc: vagy azt mondod, hogy nagyon szeretve érzed magad!

Jyh: az érzés olyan, mint egy csomó ember, akik mindig mögöttem vannak és támogatnak engem.

Mc: aludtál tegnap?

Reggel 5-kor lefekszem. Részt vettem a legtöbb album termelési, táncos és mv. Mindent megpróbáltam, hogy a legjobb dolgokat létrehozása a rajongóknak.

Részt veszek az összes munkában. A szavak írás a legapróbb részletekért. Soha nem gondoltam arra a napra, amikor a nevem úgy tűnt, mint egy producer. Olyan, mintha mi lennénk az újak. Nagyon jól készült egymással a gyártási folyamat során.

Mc: Ma nyitja meg a bemutató az utolsó számot az albumban, kell lennie valami oknak, igaz?

Jyh: nagyon tisztán látod a szavait. A filozófia közvetíti: még az a kis kavics is, amit az átlagos emberek, mint mi, meg tudják változtatni a világot együtt.

Mc: Mi tette ezt az albumot, hogy "igazi színek"?

Jyh: leültem, és egy tollat írtam, hogy az összes érzés, ami akkoriban volt, egy füzetbe, és gondoltam, hogy használni fogom, amikor a megfelelő idő, hogy kifejezzem az érzéseimet. Ma itt az ideje, hogy felfedi az igazi színek.
10/10
JYJ.3 2019 jún. 15. - 17:50:25 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(117353/120438)
A csaj 4 év felfüggesztettet kapott 2016-ban.
Ezért hátha most Y. is azt kap..
10/10
JYJ.3 2019 jún. 15. - 17:48:21 10/10
(117352/120438)
Még csak a felfüggesztettben tudok reménykedni, de most vele akarnak példát statuálni ennek a sok botrányos estnek folytán.
Nincs szó Hanáról, nem találtam róla cikket. Vagy ő megúszhatja?
Őt előbb kapták el, még is Y. lesz először lecsukva?
10/10
JYJ.3 2019 jún. 15. - 17:46:18 10/10
(117351/120438)
Nagyon találóan tudod mondani))
10/10
JYJ.3 2019 jún. 15. - 17:45:27 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(117350/120438)
Már nagyon megtanult mellébeszélni))) De ez különösen vicces)))
Még átértelmezve is az..
Valószínű nem abban a pill. találja ki ezeket a válaszokat, hanem felkészül..
10/10
JYJ.3 2019 jún. 15. - 17:43:11 10/10
(117349/120438)

A Netizens a TVXQ veterán bálványait dicsérik a „tiszta pala” miatt, még 15 év után is az iparágban
AKP STAFF

A K-Pop és a koreai szórakoztatóipar rázta meg a megdöbbentő ellentmondások közelmúltbeli támadását, és a netizens ismét meglepte az egyik veterán bálványcsoportot, különösen a rendkívül "tiszta pala" miatt .

Az SM Entertainment veterán idol duo A TVXQ idén ünnepelte a 15. évfordulóját. A legnagyobb botrány, amellyel a veterán bálványcsoport a teljes karrierjük során szembesült, a TVXQ eredeti tagjai 3-at indítottak a csoportból, valamint az SM Ent-ből. - Jaejoong , Junsu és Yoochun - 2009-ben. Ezen kívül a két TVXQ-tag, Yunho és Changmin kevéssé részt vettek olyan nagy botrányokban, mint pl.

A közelmúltbeli események fényében a netizens azt mondják: "A tiszta" ... " , " királyok a nagyszerű képeikért "definíciója , " A két TVXQ tag tiszteletreméltó korai karrierje is, de igazán csodálom hogy képesek voltak növekedni és érett az emberek, hogy ők most, miután az idejüket a nehézségeket. lehetett volna nehéz nekik, de ők legyőzték azt, és még inkább tiszteletben” , »mindketten annyira tökéletes TT« , "Ez idő után semmi botrány, vizuális kép, pont a pontosság, nagyszerű személyiség!" , "A legjobban viselkedett bálványok tankönyvi példája!" , ", „Bárki, akinek kérdéseket a két TVXQ srácok őrült” , és így tovább. https://www.allkpop.com/article/2019/06/netizens-praise-the-veteran-idol-duo-of-tvxq-for-their-clean-slate-even-after-15-years-in-the-industry

Ez akár azt is írhatja, hogy a JYJ balhés? Jae és Junsu ugyan olyan fedhetetlen, mint az itt említett kettő.
10/10
JYJ.3 2019 jún. 15. - 17:39:25 10/10
(117348/120438)

Yoochun látszólag erősen zokogott, miközben bocsánatot kért a tárgyalásán
AKP STAFF

Yoochun és rajongói láthatták, hogy a bíróságon könnyek elszabadulnak .

A tárgyalást június 14-én a Suwoni kerületi bírósági irodában tartották. Amikor megkérdezték, mi volt a foglalkozása, Yoochun habozott, mielőtt azt mondta: " Én korábban híresség voltam." A tárgyalás helyei tele voltak a korábbi TVXQ / JYJ tagok riportereivel és rajongóival .

Ügyvédje kijelentette, hogy "Park Yoochun elismeri minden bűntudatát és tükrözi. Sajnálom, hogy barátai és családja hazudik a sajtótájékoztatón ."

A bíróságon belül Yoochun nagymértékben zokogott azon a ponton, ahol nem tudott kifejezetten kimondani a szavait, amikor elolvasta a bocsánatkérő levelet. Megállapította: "Nem tudom becsülni, hogy hány könnyet látok, látva, hogy mennyire csalódott meg a barátaim és a családom, akik sírtak és aggódtak rám, miután bűnösnek tartottam.

Továbbra is kijelentette: "Úgy érzem, hogy hatalmas bűnt követtem el. Nem fogok a keserűség és a megtorlás szívével élni, és olyan szívvel fogok élni, ami sajnálom, amit tettem. Én zavarban vagyok magammal. sajnálom, hogy olyan sok embert aggasztottam.

Yoochun végleges ítéletének meghallgatására július 2-án kerül sor. Az ügyészség 1,5 éves büntetést keres.
10/10
Éva Vidéki 2019 jún. 15. - 16:59:03 10/10 Előzmény JYJ.3
(117347/120438)
Ha ez az igaz verzió, akkor a csajnak igaza van. Ők is büntit érdemelnek.
10/10
Éva Vidéki 2019 jún. 15. - 16:55:01 10/10 Előzmény JYJ.3
(117346/120438)
Én igazán nem örülök neki. Ez rettentő sok. Nem kereskedő, terjesztő volt csak párszor használó.(((
10/10
Éva Vidéki 2019 jún. 15. - 16:50:24 10/10 Előzmény JYJ.3
(117345/120438)
Köszi a fordítást. A fejétől bűzlik a hal is.(((
10/10
Éva Vidéki 2019 jún. 15. - 15:41:35 10/10 Előzmény JYJ.3
(117344/120438)
Hát nagyon elcsodálkoztam volna, ha értékelhető válaszokat ad.)))
10/10
JYJ.3 2019 jún. 15. - 12:08:46 10/10 Előzmény JYJ.3
(117343/120438)
Egy kis magyarázat az előbbihez, hogy jobban értsük..

Béla Márföldi: A "díler", mint kiderült, ugyanaz a csaj, akivel TOP füvezett. Őt kereste meg B.I és kérdezte, hogy tud-e szerezni neki LSD-t. Ebben a beszélgetésben B.I utal rá, hogy nem először fordul droghoz.
A csaj 4 év felfüggesztettet kapott 2016-ban, és eléggé felhúzta magát azon, hogy a YG megzsarolta őt és hogy a rendőrséghez sem fordulhat, és ráadásul az egész ország őt utálja, míg B.I és TOP is sértetlen maradt, ezért szépen elballagott egy független korrupció ellenes szervezethez és ott tett bejelentést. Ennek a bejelentésnek a folyománya a mostani egész botrány. És emiatt mondott le YG és a testvére.
10/10
JYJ.3 2019 jún. 14. - 18:26:43 10/10
(117342/120438)

Egy sor fajtájú show várt tíz évre, hogy újra belépjen a koreai show Zhongdeng "Love Taste 2"!
Csillag 2019. június 15. szombat
Egy sor fajtájú show várt tíz évre, hogy újra belépjen a koreai show Zhongdeng "Love Taste 2"!

Kim a "Visszatérés a koreai televíziós műsorhoz" tíz éve működik, és végül visszatért egy erős fajtaérzéssel, amely hajlandó megfordulni. Mindenki figyelte ezt a "Love Taste 2" epizódot. Ez?

A "Taste of Love 2" a tizenharmadik este este a TV Észak-koreai csatornáján sugárzott, a legfrissebb a hivatalos arany csapat csapatának hivatalosan is, amely a tízéves TV-program végét jelezte. A koreai fajták hosszú története ellenére Kim fajtafajtája nem ismeretlen, nemcsak a csapattal való kölcsönhatás, a vak dátumra adott reakció, hanem a múltban tett bőkezűbb és egyszerűbb beszédek is, amelyek mély benyomást tettek a közönségre. .
ma reggel még Japánban voltam, de visszatértem Koreába a szeretet ízléséért. Amikor Kim elindult, az emberek rájöttek, hogy jelenleg egy koncertet tart Japánban, és sok kirándulást tartogat. Azonban, amint belépett a témába, azonnal egy fanatikus közönséggé vált, és a VCR műsorok nézőpontjára összpontosító vak dátum képernyője is valódi érzéseket produkált (a vak művész és az amatőr közötti kölcsönhatás), és jegyzeteket vett, miközben megtanulta, hogyan tanulhat Qian Mingxun. Mondta a szavakat.


Nem csak ezt, hanem a videomagnó előrehaladását Kim is mélyen rezonálta önmagával, időről időre hasonló tapasztalatokat tárt fel: "Én is szeretnék főzni és főzni egy könyvet. Koreai ételeket készítek, és most japán ételeket tanulok."

Kim régóta elveszett tevékenysége végül lehetőséget adott a rajongóknak és a nagyközönségnek, hogy kapcsolatba léphessen érdekes személyiségével, a program tegnapi megjelenésével a „Gold in the Middle” szavak azonnal megjelentek a főbb kereső weboldalak népszerű kulcsszavaiban. A koreai közönség lelkes választ.

Másrészről Kim még mindig koncertútra tart Japánban, és a 15. és a 16.-i Kobe World Memorialban fog énekelni, és várakozással tekint arra, hogy aktívabb lesz Koreában és Japánban!https://www.koreastardaily.com/tc/news/117556?fbclid=IwAR2DzJmbdPE2Gb2C3u_1W0Q09xpOARxRaORhhLQvMQRVjfbF3fgFtCf2SxE
10/10
JYJ.3 2019 jún. 14. - 15:41:32 10/10
(117341/120438)
Az ügyész / ügyész 18 hónapot kért a börtönben, és 1,4 millió won-t a park yoochun ügyben.

Július 2-én a bírósági ítélet lesz..

Ellentmondó hírek....nem mindegy .. Itt próbaidőről is van szó,majd lesz megbízhatóbb forrás remélem. ...
https://n.news.naver.com/entertain/now/article/052/0001306868?fbclid=IwAR23lr3bL7j2qfM67WfkZhSOR7sYLnLlf8jiDEbzE_nct4rltuj1Bqw6trc
10/10
JYJ.3 2019 jún. 14. - 15:36:25 10/10
(117340/120438)
Biztos nem jogerős... ha ennyivel megússza, akkor örülni kell. Még ha nem is igaz, a füstje nagy, és az épp elég Koreában..

A Youtian Parkot hat hónap börtönbüntetésre ítélték, és 1,4 millió bírságot nyertek! Könnyekkel olvastam: "Sajnálom, hogy valakit választok, aki hisz bennem."
Csillagok június 14, 2019 péntek 16:11
Park Youtian

Ma a koreai ügyész egy év és hat hónapos büntetést nyújtott be a Park Youtian jég-befecskendezésének esetére 1,4 millió jüan összegű bírsággal.

Az ügyész azt mondta: "Pak Youtian az elmúlt évtől idén márciusig, a Nanyang Dairy alapítójának unokájával, a korábbi barátnőjével, Huang Henával, háromszor vásárolt fagylaltot Szöulban, 0,5 g-ot, összesen 1,5 g-ot, vízzel hígítva és eldobva az eldobható fecskendőket egyszeri beadást. "


A Park Yoo-Tung ügyvédei elismerték a büntetés iránti kérelmet, és rámutatott: „Pu Youtian szórakoztató volt gyermeke óta. Ő szenvedett egy égő tekintet körülötte. Nagyon nehéz normális életet élni, és súlyosabban vádolták, mint a bűnözők. A bűncselekmény elismerése, de a Parknak valódi vallomása van, így a gyanú a büntetőeljárás során növekszik. Kérjük, adjon neki egy másik lehetőséget, hogy normális életet éljen.

A Youtian Park a közmondatban könnyeket olvasott: „Miután letartóztattam, láttam őket sírni minden alkalommal, amikor találkoztam a családomkal és a barátaimmal. Nagyon nagy bűnt tettem. Csak sajnálom, tényleg bosszú vagyok, keményen fogok dolgozni a jövőben, hogy elkerüljem a minimális szabadság elvesztését.

A Park Yoo-hyun bejelentése július 2-án kerül megrendezésre.
10/10
JYJ.3 2019 jún. 14. - 15:21:10 10/10
(117339/120438)
https://www.allkpop.com/article/2019/06/police-to-investigate-bi-and-yg-on-alleged-drug-use-and-connection-to-police-anti-corruption-and-civil-rights-commission-to-take-legal-action-on-behalf-of-han-seo-hee
Rendőrség, hogy vizsgálja meg a BI és a YG állítólagos kábítószer-használatát és a rendőrséghez való csatlakozást + a korrupcióellenes és a polgári jogok bizottságát, hogy jogi lépéseket tegyen a Han Seo Hee nevében

A rendőrség bejelentette, hogy a csapat megvizsgálja a BI állítólagos kábítószer-használatát és Yang Hyun Suk gyanús kapcsolatát a rendőrséggel.

Június 14-én Na Won Oh Gyeonggi Déli Tartományi Rendőrállomás igazgatója bejelentette: "Egy exkluzív csapatot alakítottunk ki, hogy vizsgálja meg a BI megvásárlási és állítólagos kábítószer-használatával kapcsolatos gyanúkat. a jogi támogató csapat. " Más, mint a kábítószer-használat állításokat, a rendőrség is keresi ügyvéd Bang Jung Hyun „s azt állítja, hogy Han Seo Hee ” s kezdeti vallomása arról BI 2016 már manipulálták és a másolata KaKaoTalk üzeneteinek hiánya miatt a rendőrség lett. Han Seo Hee is megkérdőjelezi a BI állítólagos kísérletét a kábítószerek megvásárlására és a YG Entertainment befolyását a rendőrségre, hogy visszatartsa a BI részvételével kapcsolatos információkat, amikor visszatér a tengerentúlon.

Na Won Oh azt mondta: "Úgy véljük, Han Seo Hee mindent megtesz annak érdekében, hogy együttműködjön a vizsgálattal, mivel az informátornak bizonyult. Ha a helyzet megváltozik, és több embert kell vizsgálnunk, több ember kerül a csapatba. Mindent megteszünk, hogy megoldjuk a gyanúkat. Ami a YG állítólagos rendőrségi kapcsolatait illeti, kijelentette: "Ha megvizsgáljuk a vizsgálati jelentést és az informátor bizonyságát, nem tudjuk meghatározni, hogy az igazság rejtett-e. Sajnáljuk, hogy a BI-t nem kérdőjelezték meg és alaposan megvizsgálták. a BI kábítószer-beszerzésével és használatával kapcsolatos gyanú, a bizonyítékok esetleges megsemmisítése és a felelős tisztviselő szándékos elutasítása. "

A Korrupcióellenes és Polgári Jogi Bizottság is kinyilvánította szándékát, hogy jogi lépéseket tegyen a Han Seo Hee nevében, akit a médiaszolgáltatók „ A ” -ként tájékoztattak . A törvény kimondja, hogy a rendőrségi informátorok személyes adatai és személyazonossága magánéletben kell maradnia, és a törvény megsértése 5 év börtönbüntetéssel vagy 50 millió dollárral ($ 42,000 USD) járhat. A rendőrségi nyomozó bűnbírójának és informátorának a Han Seo Hee személyazonosságának meg kellett maradnia a burkolatban, de az „A” személyazonosságáról szóló jelentések aggodalomra adtak okot.