10/10
JYJ.3 2019 jún. 24. - 16:20:06 10/10
(117398/120438)
Tovább gyűrűzik a botrány, mint ahogy várható volt.

https://www.allkpop.com/article/2019/06/psy-called-in-for-questioning-over-yang-hyun-suks-prostitution-investigation

Psy felkérte Yang Hyun Suk prostitúciójának vizsgálatát

A Seoul Metropolitan Police Agency rámutatott, hogy megkérdőjelezték a Psy -t a Yang Hyun Suk-t érintő folyamatban lévő vizsgálattal kapcsolatban . Június 24-én kiderült, hogy Psy-t a június 16-án 17 órakor megkérdőjelezték. Több mint 9 órán át megkérdőjelezték a következő nap körül 2:15 óráig.

Április 27-én az MBC „ Straight ” vizsgálati jelentési programja azt állította, hogy Yang Hyun Suk és egy híres YG Entertainment énekes 2014 júliusában Szöulban bérelt egy high-end éttermet, és szexuális előnyöket nyújtott a külföldi befektetők számára.

A rendőrség képviselője elmagyarázta: „ Megkérdeztük a Psy-t, hogy ellenőrizze a ténybeli kapcsolatot (a szexuális szívesség gyanúját illetően). ” Korábban a rendőrség megkérdőjelezte a „ Madam Jung ” -t, akit gyanítanak a nőknek a Yang Hyun Suk recepcióján való biztosításáról. Akkoriban állítólag megtagadta az állításokat, amelyek szerint az ivóvízpartnernek a nők szórakoztatását biztosították, de nem voltak szexuális szolgáltatások vagy prostitúció.

Psy és Madam Jung megkérdezése alapján a rendőrség azt állítja, hogy a közeljövőben Yang Hyun Suk-ot hívnak ki a megkérdezésre.
10/10
JYJ.3 2019 jún. 24. - 13:15:05 10/10
(117397/120438)
Végül ez megerősítette,

Kim Jaejoong K-POP STAR # Concert ✔
Mindannyian már vártam és vártam
közlése Concert hírek (っ˘ڡ˘ ς)

Ez a nyár leginkább várt fesztiválja
Látogasson meg a K-World Festa!

2019 K-WORLD FESTA
▪ Jegyvásárlás kezdete: péntek, június 28., 14:00 KST
▪ Teljesítmény dátuma és ideje: szombat, augusztus 24., 17:00 KST

* Kérjük, ellenőrizze az alábbi URL-t a részletekért.
▶ ️ mticket.hanatour.com/…/CustomerCen…/Notice/NoticeDetail.aspx

Jaejoong „s K-POP STAR koncert # jegyet megnyílik # péntek ! Kérjük, olvassa el az értesítést a részletekért!

FB: facebook.com/CJESJYJ/posts/2246273288801356
IG: instagram.com/p/BzE5yVYA5_7/
10/10
JYJ.3 2019 jún. 23. - 18:03:13 10/10
(117396/120438)
JYJ Kim Jaejoong 10 év után először jelenik meg egy koreai szórakoztató programon, a „Taste of love 2” után

JYJ Kim Jaejoong június 13-án (csütörtökön) 23:00 órakor jelenik meg a Tv Chosun „ Taste of love 2 ” -ként, mint panelist. Ez lesz az első megjelenése 10 év alatt egy koreai szórakoztató programban.

A szerelem 2 íze egy híresség és nem híresség, aki 100 napig tart, szerződés alapján. A 100 nap elteltével a pár dönti el, hogy folytatni szeretné-e a randizást. Az MC-ek Park Na-rae és Choi Hwa-jung (wikipedia).

A rajongók használják ezeket a hashtagokat a Twitteren a megjelenésének alátámasztására: # 김재중 # 연애 의 맛 시즌 2https://www.allkpop.com/article/2019/06/jyjs-kim-jaejoong-will-have-his-first-appearance-after-10-years-on-13-june-thursday-on-taste-of-love-2
10/10
JYJ.3 2019 jún. 23. - 17:21:50 10/10
(117395/120438)
Azt hiszem nagyon válogatós lettem.
Elkezdtem nézni egy sorit ismét.
A 2.-ik részben a csaj lehúzta a zokniját, és betömte vele a megkötözött pasi száját..akit tévedésből ütött le, majd kalandosan hazavitt. Közben megjegyezte, hogy csak 1 napja van a lábán a zokni.

Mivel vígjáték, sok minden belefér, de azt hiszem más dolgokon nevetnek a koreaiak, mert én nem tudtam rajta nevetni.
Szívesen megnéznék egy igazi vígjátékot..
10/10
JYJ.3 2019 jún. 23. - 11:56:28 10/10
(117394/120438)
Kim Jaejoong 2019. augusztus 7-én kiadja a második főzőkönyvét, JAEJOONG` ROMANTIC RECIPES 2. kötetét.
10/10
JYJ.3 2019 jún. 22. - 17:49:31 10/10
(117393/120438)
10/10
JYJ.3 2019 jún. 22. - 10:06:45 10/10
(117392/120438)
https://www.allkpop.com/article/2019/06/jaejoong-to-release-his-first-japanese-cover-album?fbclid=IwAR0BBprkx0DyI8mvubx7ne9cB0u4aPtCUsw_imTnHAR_JZT-ZZJKrp_uJ3s


Jaejoong kiadta első japán borítóját

JYJ Jaejoonga nagyon elfoglaltnak tűnik ezekben a napokban!

Az énekes bejelentette hivatalos japán honlapján, hogy szeptember 18-án tervezi, hogy kiadja első japán borítóját.

Az album két kiadásban fog megjelenni, amelyek közül az egyik különleges fotóalbumot tartalmaz!
10/10
JYJ.3 2019 jún. 21. - 19:29:42 10/10
(117391/120438)
Jae ezzel a 16 koncerttel amit egymás után adott, rekordot döntöget.
Leszek konkrét adatok rövidesen.
10/10
JYJ.3 2019 jún. 21. - 19:27:50 10/10
(117390/120438)
2 éve a Jobb oldala kezdett lebénulni, és Amerikában fémet ültettek a nyacsigolyájába.
Azóta gyakran visel a nyakán díszes fűzőt, de ismét aktív.
10/10
JYJ.3 2019 jún. 21. - 19:19:15 10/10
(117389/120438)
Néha visel felső ruhát is, de ha dobol, akkor legtöbbször nem.
10/10
JYJ.3 2019 jún. 21. - 19:18:25 10/10
(117388/120438)
Yoshiki Yashi teljesen elvarázsolt, mióta Jae egyik műsorában láttam. Vagy is Jae volt az ő műsorában, mert ő egy világhírű zongorista és dobos.
Nagyon különleges fazon.
Azóta figyelemmel kísérem őt is.
Nemrég azt olvastam róla, hogy azon 100 Japán emberek egyike, akit az egész világ tisztel.
És miután láttam pár koncertjét, meg is értettem miért írják róla.
Most énekelt is Amerikában..
10/10
JYJ.3 2019 jún. 21. - 19:09:47 10/10
(117387/120438)
Jae csak fél napra jött Koreába.

A koncert után azonnal gépre ült, mert TV felvétele volt ismét.
A repülőtérről befelé menet az autóban csinált egy Vlive élő műsort, a Navernek.
A műsort fizetős csatornára tették, ahol 16.80 USD a belépő, és ezt követően lehet nézni ezeket az adásokat.
(Nem tudom miért fizetem ki a pénzt)

Ez már nagyon pénzéhes szagú, ha azért is fizetni kell, hogy a kedvenc sztárunkat hallhassuk beszélni, akkor azt hiszem nem akarom hallgatni.

Megveszem a DVD-ket, a számomra érdekes kiadványokat, az Itunesen a zenét, ha van alkalmam, akkor a koncert v a fanmitting jegyet.

De ez már nekem nem tetszik.
Remélem sok rajongó gondolja hasonlóan, (látom a szmájlikból,) és rájönnek hogy meddig lehet az embereket pumpolni.
10/10
JYJ.3 2019 jún. 21. - 19:00:09 10/10
(117386/120438)


Jj _ 1986 _ jj " hamarosan vissza fogok jönni Koreába, hogy lássalak titeket ~
Köszönöm, hogy mindig szurkolunk ~"

Most a busz reptér buszon a jaejoong azt is mondta, hogy a koncert koncert után azonnal repült koreába, mert volt egy munkája (esetleg felvétel a "szerelem íze 2" című következő rész - chosun tv) ...... Ráadásul azt is mondtam, hogy a kutya-t a rajongók adják (ezt mondtam a koncert koncerten 1-én, amikor a rajongók megkérdezték), miután megtaláltam a neten, tudom, hogy az ár túl drága. Végül, a fontos része az, hogy azt mondta, hogy hamarosan visszatér koreába, a japán menetrend vége után.

RÉSZT VESZ 1 Koreai albumok, tv show-t és zenei fesztiválok?

???? link teljes méret: https://imgur.com/AkIxTIR
----------------------------
???????? frissítés a tevékenységi menetrend 6/2019-2020 ???? bit.ly/scheduledbsk062019

???? www.instagram.com/p/By-UV9Flbjx/
10/10
JYJ.3 2019 jún. 20. - 19:44:51 10/10
(117385/120438)
Augusztus 15-24., Itt ????-???????????????????? ???????????????????? ???????????????? fog megjelenni először A Szöuli Olimpiai Parkban ígérkezik, hogy virágzó fesztivál lesz, a kiváló bálványok és izgalmas tevékenységek részvételével a 10 napos fesztivál ideje alatt.

Nem tudom elképzelni miért nem teszi fel a szöveget, már kiszedtem minden más jelet, ami nem betű.
A nevek pedig itt a képen.. Szinte mindenki aki számít..Talán a fiú együttesek nincsenek felsorolva..
10/10
JYJ.3 2019 jún. 20. - 19:39:29 10/10
(117384/120438)
Na ismét, most kivettem a csillagokat.....Meg nem erősített forrásból....

Nem TVXQ-t ír, csak Changmint, ez érdekes..

És Jaejoong önálló koncertet ad, ő az első akit írnak!!!

... ????-???????????????????? ???????????????????? ???????????????? .....
Festival # Kpop eddigi legnagyobb !!

augusztus 15-24., Itt ????-???????????????????? ???????????????????? ???????????????? fog megjelenni először A Szöuli Olimpiai Parkban ígérkezik, hogy virágzó fesztivál lesz, a kiváló bálványok és izgalmas tevékenységek részvételével a 10 napos fesztivál ideje alatt.
Jelenleg a megerősített bálványok a következők:

???????????? ???????????????????????????????? ???????????? ???????????????????????????? ????????????????????
???????????????????????? ???? ???????????? ???????????????????????? ???????????????? ????????????
???????????????????? ???????????????????????? ????????6????????
???????????? ???????????????????? ???????????? ???????????????????????????? ????????????????????????????
???????? ???????????????? ???????????????? ???????????????????????????????? ????????????????????????????
(????) ????-???????????? ???????????? ???????????? ????????????????
???????????????? ???????????????? ???????????????????????? ????????????????
????.???????????????????????? ???????????????????? ???????????????? ???????????? ????????????????????????????
???????????????????????????? ???????????? ???????????????? ????????????????
???????? ???????? ???????????????? ???????????????????????? ???????????????????? ????????????????????????????????
???????????????????? ???????????????????????? ???????????????????? ????????????95
???????????????????????????????????????????????? ????1???????? ???????????????????? ????????????????????
???????????????? ???????????????????????????????? ???????????? ???????????????? ????????????????????????????
???????????????? ???????????? ???????????????? ????????
1????????????9 ???????????? ???????????? ???????????????? ???????????????????? ????????????????

???????????? részt vehet az augusztus 15-i megnyitó ünnepségen vagy a # SOBA- díjas ünnepségen, augusztus 22-én.

A fandomnak megvan a saját rajongója a bálványok promóciós tevékenységeinek végrehajtására.

A Global Tour folyamatosan frissíti az adott jegyárakat és a résztvevő bálványok egyéb listáját!

# KWF # Kworldfesta2019 # BTS # Kimjaejoong # Kimjaehwan # Wannaone # Kétszer # RedVelvet # Parkbom # Hyuna # Hyorin # Momoland # Mamamoo # AB6IX # TXT # Lovelyz # NCTdream # Ohmygirl # Changmin # Theboyz # fesztivál
10/10
JYJ.3 2019 jún. 20. - 19:35:11 10/10
(117383/120438)
Ha igaz ez a hír!!!!

..... ⭐️ ⭐️ ⭐️ ????-???????????????????? ???????????????????? ???????????????? ⭐️ ⭐️ ⭐️ .....
???? ???? ???? Festival # Kpop eddigi legnagyobb !! ???? ???? ????

???? augusztus 15-24., Itt ????-???????????????????? ???????????????????? ???????????????? fog megjelenni először A Szöuli Olimpiai Parkban ígérkezik, hogy virágzó fesztivál lesz, a kiváló bálványok és izgalmas tevékenységek részvételével a 10 napos fesztivál ideje alatt.

Jelenleg a megerősített bálványok a következők:

???????????? ???????????????????????????????? ???? ???????????? ???????????????????????????? ???? ????????????????????
???????????????????????? ???? ???? ???????????? ???????????????????????? ???? ???????????????? ????????????
???????????????????? ???? ???????????????????????? ???? ????????6????????
???????????? ???????????????????? ???? ???????????? ???????????????????????????? ???? ????????????????????????????
???????? ???????????????? ???????????????? ???? ???????????????????????????????? ???? ????????????????????????????
(????) ????-???????????? ???? ???????????? ???? ???????????? ????????????????
???????????????? ???????????????? ???? ???????????????????????? ???? ????????????????
????.???????????????????????? ???? ???????????????????? ???????????????? ???? ???????????? ????????????????????????????
???????????????????????????? ???? ???????????? ???? ???????????????? ????????????????
???????? ???????? ???????????????? ???? ???????????????????????? ???????????????????? ???? ????????????????????????????????
???????????????????? ???? ???????????????????????? ???????????????????? ???? ????????????95
???????????????????????????????????????????????? ???? ????1???????? ???? ???????????????????? ????????????????????
???????????????? ???????????????????????????????? ???? ???????????? ???????????????? ???? ????????????????????????????
???????????????? ???? ???????????? ???????????????? ???? ????????
1????????????9 ???? ???????????? ???????????? ???????????????? ???? ???????????????????? ????????????????

???? ???????????? ???? részt vehet az augusztus 15-i megnyitó ünnepségen vagy a # SOBA- díjas ünnepségen, augusztus 22-én.

A fandomnak megvan a saját rajongója a bálványok promóciós tevékenységeinek végrehajtására.

A Global Tour folyamatosan frissíti az adott jegyárakat és a résztvevő bálványok egyéb listáját!

# KWF # Kworldfesta2019 # BTS # Kimjaejoong # Kimjaehwan # Wannaone # Kétszer # RedVelvet # Parkbom # Hyuna # Hyorin # Momoland # Mamamoo # AB6IX # TXT # Lovelyz # NCTdream # Ohmygirl # Changmin # Theboyz # fesztivál
10/10
JYJ.3 2019 jún. 20. - 10:15:23 10/10
(117382/120438)
#Arena tour Flawless Love~落幕了❤️..
2019/06/20 jyj fb & Cjes. Tagram ig + jyj vonal / jyj vonal (jp) geng xin

2 hónap nincs pihenés, nincs megállás a közepén ✨
#Aréna túra hibátlan szerelem ~ Luò mù le ❤️

" ahhoz, hogy jó zenét és jó teljesítményt hozza mindenkinek, készen állunk erre a túrára. Bár kár, sok rajongók sikerült kommunikálni, együtt sírni, együtt nevetni és megosztani a megható pillanatokat, nagyon. Köszönöm!"

Szeptember 18-én japán borító ????????
Keményen dolgozom a közepén! Nagyon hálás vagyok ????

A 10 április 10-i premier a yokohama arénában, amely április 10-én kezdődött, szintén véget ért, és a 16-es műsor sikeresen véget ért! Mindenki az ország minden részéről, szívből jövő köszönet mindenkinek a üdv ???????? ♀️

(fordítás: Fr. Kim a vejpo közepén van)
10/10
10/10
Éva Vidéki 2019 jún. 19. - 12:00:07 10/10 Előzmény JYJ.3
(117380/120438)
Igen. Olvastam a nőről is. Hát neki is össze kéne zúzni valamijét, leginkább a kezét és segítségnyújtás nélkül hagyni. Azóta már lovak éheztetéséről is olvastam. Nem térek magamhoz a képek láttán. Ott az állatorvos is tudott az esetről, hónapok óta. Na szerintem el kellene tiltani a szakmája gyakorlásától, azonnali hatállyal és örökre, véglegesen.
https://nlc.hu/ezvan/20190617/lovak-allatkinzas-szentendrei-sziget-pocsmegyer/
10/10
Éva Vidéki 2019 jún. 19. - 11:41:25 10/10 Előzmény JYJ.3
(117379/120438)
Sajnos friss a hír. A napokban történt. Ráadásul 2 egymást követő nap. Azt írták, hogy ki fogják figyelni az elkövetőt. De, ha csak figyelmeztetik, akkor semmit nem érnek vele. Nem lesz visszatartó ereje.