hanguktaekwondoo 2020 márc. 17. - 20:04:49 Előzmény JYJ.3
(118718/120438)
Olvastam a cikket, nagyon ott van. Szükséges volt már egy ilyen felvilágosító irodalom, mert nagyon sok rajongó semmit nem lát abból, ami a színfalak mögött zajlik. Így csak a maszkírozott valóság áll a rendelkezésére.
A sasaengeket és a stalkereket pedig törvényi erővel raknám járomba
-ha ennyi az energia, lehet menni utat építeni, szemetet vagy kutyaszart szedni, időseket vagy fogyatékkal élőket gondozni
és a végén
pihenésképpen
virágot ültetni.
hanguktaekwondoo 2020 márc. 17. - 20:00:04 Előzmény JYJ.3
(118717/120438)
Sorozatot ajánlani marha nehéz, mert, ahogy az elmúlt években megfigyeltem, mindenkit más vonz a filmekben, és, ami az egyiket rácuppantja a képernyőre, az a másikat vagy riasztja, vagy untatja.
Nehéz objektívan ajánlani, elvonatkoztatni az egyéni preferenciától :-)

Adott az idióta, primitíven instruáló rendező, a jobbára sablonos alaphelyzet, az önmagukból kifordult sztájlisztok plusz a koreai filmek jól ismert sablonjai
és akkor, jön a csoda,
mert a színész elfeledteti magával, hogy milyen megalázó melót kapott,
és átlényegül.

Yoon Eun-hye így éli túl a filmipart, és nagyon színvonalasan teszi.
Ilyen filmje pl. a Take Care of The Young Lady
amiben Yoon Sang-hyunnal próbálnak a legtöbbet kihozni ebből a nevetséges szarból
méltósággal, tehetséggel és végtelen jóindulattal.
Én ezt a filmet értük és miattuk néztem meg -egyfajta hommage ez az érzelmileg intelligens, érzékeny művészek felé,
akik kénytelenek járomban, vágott barázdában haladni, hogy megélhessenek. Respect!
Jól szórakoztam, vannak benne kifejezetten mókás jelenetek ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=klg61LQLCfs

A hölgyre egyébként Min-Rin hívta fel annak idején a figyelmemet.
Ő látta a Missing You -t, én nem
-megriasztott kissé, hogy állítólag végigzokogják és mindenki roppantul és kitartóan lelkibeteg.
Esti film gyanánt már légfrissítésre vágyom, ezért halasztottam a megtekintését :-)
De több sorozatát is megnéztem anno a vég nélküli ügyeletek adminisztrációtól meg egyébtől mentes óráiban és nem bántam meg.

Különleges élmény a sorozatok gyakran teljesen aszexuális, tehát életidegen világában a Temptation. Bekka fordította, igen ügyesen. Az első résztől az utolsóig átrezgi a jeleneteket a szinte tapintható erotikus töltet.
Sokat kínlódnak, de nem öncélúan.
Karmikus kötődések, folyamatok, esély a fejlődésre. Mindegyik karakter máshogy fogja fel ezt az esélyt.
A vég se túl szokványos. Igényes meló.

https://www.youtube.com/watch?v=W0Jye26oe-A
10/10
JYJ.3 2020 márc. 17. - 17:17:56 10/10
(118716/120438)
https://youtu.be/hmE9f-TEutc

A BTS „Blood Sweat & Tears” nyolcadik MV-jét 550 millió megtekintésre állítja
A BTS slágere „Blood Sweat & Tears” MV most már 550 millió nézetet ért el!

A dal a címe a csoport második teljes albumának, „WINGS”, amely 2016. október 10-én jelent meg.

A KST március 11-én a „Blood Sweat & Tears” lett a BTS nyolcadik zenei videója, amely 550 millió nézetet ért el.

A mérföldkövet elérő korábbi MV-k a következők: „ DNS ”, „ Tűz ”, „ Hamis szerelem ”, „ MIC csepp ”, „ Fiú Luvval ”, „ IDOL ” és „ DOPE ”. Az egyetlen másik koreai művész, aki a zenei videókban 550 millió nézetet ért el, a PSY és a BLACKPINK.

Nézze meg az alábbiakban látható „Vér verejték és könnyek” ünnepséget!
10/10
JYJ.3 2020 márc. 16. - 16:19:35 10/10
(118715/120438)
Halálra szereti a világ a koreai popsztárokat, címmel
egy nagyon hosszú cikk a Kpopról az Indexen. Lehet szemezgetni.

Nem mondom, hogy minden szavával egyetértek és azt sem, hogy nem a szenzáció hajhászás áll a középpontjában, de ettől függetlenül nagyjából elfogadható módon szedi össze a dolgokat a témában nem járatosak számára.

https://index.hu/kultur/zene/2020/03/16/k-pop/?fbclid=IwAR2TKv3bAdB23ATk_Q9BM5RWIgVErrcLGgnGT7QH_en9WZlMp3JqE8ZNzdM
10/10
JYJ.3 2020 márc. 14. - 11:49:31 10/10 Előzmény hanguktaekwondoo
(118714/120438)
Azta! Szelíd kisOroszlán!

Még ilyent sem sikerült korábban.)))
Nagyon kedves:))

Több hozzáfűzni valóm lenne, és lesz is, de most egyenlőre megkérdezném, hogy a te véleményed szerint melyik régi sorozatot, vagy sorozatokat lenne érdemes ismételni?
Köszi, ha ajánlasz...

Megnéztem ki a kedvenc színésznőd, mert a név nem sokat árult el..
Jó példa, hogy ő sem kapott szerepet, legalább is sorozatban az elmúlt 5 évben.
De így is van 4 év, amikor nem forgatott.
Mért?
Nagyon jó színésznő sztem is.
Én csak a Missing Youban láttam, de emlékezetes maradt.
Nagyon szerettem azt a sorit. Persze hozzájárult hogy a pasikat is nagyon szeretem.
Ilyen sori szinte alig van, ahol a főszereplők mind különleges alakítást hoznak.

Fluttering Warning (MBN, 2018)
Marry Him If You Dare (KBS2, 2013)
Missing You @ I Miss You (MBC, 2012)
Lie to Me (SBS, 2011)
Personal Preference (MBC, 2010) cameo
Take Care of the Young Lady (KBS2, 2009)
The 1st Shop of Coffee Prince (MBC, 2007)
The Vineyard Man (KBS2, 2006)
Goong (MBC, 2006)
Rainbow Romance (MBC, 2005)

Movies

After Love (2016)
Chronicle of a Blood Merchant (2015)
My Black Mini Dress (2011)
The Legend of Seven Cutter / Escaping from Charisma (2006)
Emergency Act 19 (2002)
10/10
JYJ.3 2020 márc. 13. - 13:43:47 10/10
(118713/120438)

Minden idők legkeresettebb albumai a Gaonon ????????

1. BTS - ASZÉL TÉRKÉPE: 7 - 4 114 843 (2020)
2. BTS - A LÉGTÉRKÉP: SZEMÉLY - 3 758 417 (2019)
3. BTS -Szeresd magad: Válasz - 2 587 825 (2018)
4. BTS - Szereted magad: Önö - 2 215 791 (2017)
5. BTS - Szeresd magad: Könny - 2 204 347 (2018)
6. BTS - Wings / YNWA - 2 144 420 (2016)
A BTS hivatalosan az ELSŐ művész, aki meghaladja a 20 millió fizikai album eladást a Gaonon, ezzel Dél-Korea történetének legkelendőbb művészeivé válva.
A LÉNY BTS TÉRKÉPE:

4 114 843 példányt adtak el,

és ezzel meghaladták a korábbi, a LÉGTÉRKÉP: PERSONA által 2019 áprilisában rögzített rekordját (3,2 milliót).

A LÉGTÉRKÉP: A 7 most is a Gaon minden idők legkelendőbb albuma!

Az album-értékesítő művészek százalékos aránya, amelyet eddig 2020-ban adtak el a Gaon-on (a BTS lila!)

* Szembefordítva, a BTS úgy tűnik, hogy körülbelül 75–80%

Figyelemre méltó, hogy Jaejoong szóló albuma előkelő helyen van!!!
hanguktaekwondoo 2020 márc. 12. - 20:05:26 Előzmény JYJ.3
(118712/120438)
Óóó..! :-))Mily megbecsülendő, mert ritkán tapasztalt, kedves fogadtatás :-)teljesen kenyérre lehet engem mostan kenni..Köszönöm :-)
Lenne egy -két gondolatom ahhoz, amit leírtál.
Az, hogy mi érdekes, nagyon sok esetben egyénfüggő. Ami az egyiket leköti, attól a másik ásít, a harmadikat pedig, noha előzőleg kevés információja volt róla, inspirálja.
Az ízlések különbözőek, a kultúra mint olyan sokféle.
Egy csomó tényezőtől függ, hogy vki. a Koreai -félsziget kőkori fétistáncára /sic!/, a minhwára, a jelenkori popkultúra egy -egy szeletére, Park Kyeong-ni monumentális regényeire, valamelyik tehetséges művész vagy médiaszereplő eredményeire vagy a transzkulturális pszichiátria koreai vonatkozásaira kattan rá.
Ez, végsősoron, mindegy is. A lényeg, hogy ha egy dolog meg is fogja, legyen nyitott a többire is
-adjon esélyt magának, hogy más szemszögből is lássa azt, ami érdekli. 
Így tud a talmi alá kotorni, a gyökerekig. Ilyen módon ért meg többet magából és a világból.
A begyepesedett gondolkodás, az állandó készenlétben állás, mely készenlét leggyakrabban az /ön/agresszív védekezést szolgálja, beszűkíti a valóságérzékelést 
és még egyéb dolgokat is csinál, de ez megint az adott személytől függ. meg az én jó ízlésemtől, ezért nem folytatom ennek taglalását :-)

Tehát egyáltalán nem baj, ha pl.valakit a vilmoskörte kártevőinek pondróléte hoz izgalomba
ha szívesen hallgatja annak a madárnak az énekét, aki épp azon a körtén talált állati fehérjében gazdag reggelit
vagy hajlandó belekóstolni pl. egy körteágyon érlelt pálinkába.
sőt.
ha arra is kész, hogy meghámozza a körtét ;-) mielőtt megeszi
már úton van a megfényesedés felé ;-)

A port tényleg elég gyenge eresztés, de minden változik. A portnak volt egy felfutó időszaka, akkor oké volt, de az ideje lejárt.
Más következik, a fórumokon történő társasági élet virága hervadóban
most jön a gyümölcse, ami egy teljesen más korszak.

A BTS -t nagyon futtatják, látom, erős a médiahátszél. Még nem lehet látni, mennyire lesz maradandó mindaz, amit csinálnak. Vajon lesz -e később közöttük egy Onew, aki a Nessun Dormát megrázóbban énekelte, mint maga Pavarotti? /igen, egyszerűen jobb az Onew-féle verzió; nem gondoltam volna, hogy valaha ilyen összehasonlítást teszek, főleg, ilyen eredménnyel :-))/
Nekem ez a BTS még kiforratlan, állandóan hámozni kell róluk a sok médiasallangot, hogy lássuk, mi van a cirkuszon kívül és belül. De azt látom, hogy nem véletlenül irányult rájuk így a figyelem, érdeklődve várom a további produkciókat.

A sorozatok.. hát.. igen :-) Egyre trébbek. Életidegen, erőszakos, idegrendszert -pszichét- morált aljas módon daráló, rossz szándékú vackokat dobnak mostanában piacra. Az utóbbi években gyártottakat csak átfutni érdemes,
és gyorsan, alaposan szűrni, melyik érdemes a megtekintésre.
A valódi teljesítményt nyújtó, karizmatikus színészek helyett gyenge vagy semmilyen kisugárzású, érdektelen arcokkal tömik tele a filmeket
/ez globális tendencia: nézd csak meg -kevés kivétellel-milyen arcok végeznek pl. a magyar Színművészetin -is./
sok az érzelgés, az öncélú kínlódás, a pszichés és vagy fizikai erőszak,
és van, hogy egyáltalán nincsen történet. hervasztó.
Kedvenc színésznőm Yoon Eun-hye visszatérő sorozata semmilyen sztorival nem operált, a jelenetek tele voltak üres, semmitmondó dialógussal, nézhetetlennek bizonyult. pedig ő, ha muszáj, a szarból is aranyat csinál.
és ez a hölgy -ez mostanában aljas trend- a legtöbb snittben igen előnytelenül lett kamerázva /szétfolyt smink, kiszolgáltatott pózok, rendetlen haj, szétesett, tönkrealázott megjelenés, stb./,
no meg a Kim Jae-wook legutóbbi folyamányában állandóan a mobiljukat nézték az emberek
mi több, a filmnek jelentős részét töltötte ki az a rendezői fogás,
hogy nekünk is néznünk kellett,
amit ők néztek
az okostelefonjukon :-)))
ahahahh
itt tartunk, nagyjából :-))

Fehér holló a normális eposz, sok a gejl vagy fantáziátlan és káros cucc.

Az viszont jó a rosszban, hogy a régiek közül több olyan van, amit érdemes még egyszer megnézni.Tényleg születtek értékek anno, másodszori nézésre pedig olyat is meglát benne az ember, amely felett elsiklott az újdonság befogadása idején..

Évivel mi van, jól érzi magát?
10/10
JYJ.3 2020 márc. 11. - 13:22:04 10/10
(118711/120438)




A Big Hit Entertainment a 4. helyen áll a Fast Company „A 2020 leginnovatívabb vállalata ” címén.

Big Hit Entertainment- et a Fast Company a 2020-as világ leginnovatívabb vállalatainak közé választotta .

Az 50 legjobb listát március 10-én a Fast Company nyilvánosságra hozta . A listához a Fast Company kiválasztotta azokat a vállalatokat, amelyek a leginkább befolyásolják a kultúrát és az ipart.

https://www.allkpop.com/article/2020/03/big-hit-entertainment-is-number-4-on-fast-companys-worlds-most-innovative-companies-of-2020?fbclid=IwAR0jd59HDKrpn8OGkGiR5_YArWHW9GcuLZ4C3UlLWkiaRyWlMPxgFONGkYU
10/10
JYJ.3 2020 márc. 10. - 10:34:11 10/10
(118710/120438)
Kedves hanguktaekwondoo!
Nagyon jólesik, hogy eszedbe jutottunk!
Köszönjük a szép megemlékezést nőnapon!
Háát igen! Nem a régi már ez a fórum sem.
Amikor Évi gyakran itt volt, ő dobott fel olyan témákat, amikről lehetett, és érdemes volt beszélgetni.
Akkor te is sok érdekes dolgot hoztál, volt miért naponta benézni.
Nem is értem azt a felvetésedet, hogy jóindulatúak és kedvesek voltunk.
Miért ne lettünk volna azok? Te voltál az leginkább, aki egy kis vidámságot, életet hozott ide! Mi köszönjük!!! ( vagy komoly, és értelmes dolgot)

Sok mindent megért már ez a fórum.

Ugye a névadója, 2011 ben volt a nagy kedvenc. De miután róla 2-3 évig csak a magánéleti híreket lehetett hallani, így idővel új fiúk bukkantak fel a láthatáron, a  JYJ, majd maradt Jaejoong.
Mellette sok más téma is szóba került. 

Én már eléggé kiábrándultam a koreai sokikból, mind egy kaptafára készül, alig alig találni olyant ami tetszik, és vmi újat látunk benne.
Hiányolom az ismert jó színészeket, szinte alig szerepelnek, van amelyik 2-3 évente kap egy főszerepet. 
Épp a napokban néztem,  de nem tudom  mi lehet a háta mögött.
Azt látom, hogy élvonalbeli színészek gagyi szerepeket is elvállalnak.
Az utóbbi hónapokban 3-4 olyan sorival találkoztam, amit érdemes volt végig nézni.
A többit -és sokat,- abbahagytam, és még arra sem emlékszem miről szóltak, pláne nem a címükre. A régi sorikból komoly gyűjteményem van, de az elmúlt évben mind sorra töröltem az újakat.

Az új kedvenc együttes pedig úgy került a látóterembe, hogy olvasom a koreai hírportálokat, és a vízcsapból is ők folytak.
Komolyan már nagyon untam, el nem tudtam képzelni, mit lehet ennyit írni róluk, nincs más hír??
Végül a kíváncsiság rávitt, kik ezek, és mit tudnak, hogy mindenben elsőbbséget élveznek. 
Így jutottam el a BTS hez, és ott is ragadtam.
Nagyban hozzájárult, hogy épp sorozat nézési gondjaim voltak.
Mivel az elmúlt másfél évben többnyire őket követem, és alig van sori élményem, így érthetően nem is nagyon tudok másról írni, mint róluk.
Hozzájárul az is, hogy egymagam nem igazán töltök jelentős időt a fórumon. 

De nem adom fel, máskor is volt már ilyen csendes időszak.
Ezért kérlek továbbra is néha gyere erre, és hátha egyszer találsz neked tetsző témát, akkor lécci kapcsolódj be.
Addig is érezd magad jól amerre jársz, és ide visszavárunk. 
hanguktaekwondoo 2020 márc. 08. - 18:57:20
(118709/120438)
Kedves hölgyeim,
bár igen ritkán nézek be, mert a tárgyalt témában meglehetősen tudatlan, a részleteket illetően pedig rosszul tájékozott vagyok,
kedves emlékként őrzöm jóindulatukat, nyitottságukat és kedvességüket.
Kívánok Önöknek szép, harmonikus Nőnap -estét
és holnaptól legyen minden napjuk egyre jobb, szebb és örömtelibb!
https://www.youtube.com/watch?v=ryUxrFUk6MY
10/10
JYJ.3 2020 márc. 08. - 15:16:35 10/10
(118708/120438)
Rm-re: Bangtan visszatért !! Jinnek: Ez a visszatérés, mint mindig, keményen dolgoznak, jóképűek és nagyszerűek !! Suga-hoz: Suga-nak jobb lett !!! Hobihoz: Örülök, hogy a Bts rajongója lettem !!!!!!! Jiminnek: Annyira boldog vagyok !!! Te vagy a szívemben !! Tae: Bangtan valóban még tovább nőtt. Nagyon keményen dolgoztak ezen. Nagyon sok dolgot hoztak nekünk !!!! Jk-nek: Ez BTS !! Fogadások, amelyekre számíthat !!! Folyamatosan javulnak !!! Világszerte osztály !!!! Ezeknek a szavaknak az igazsága !! Szeretünk téged !!! Nagyon örülök, hogy hadsereggé váltam, és örülök annak, hogy ugye srácok keményen dolgoznak nekünk, de figyeljen az egészségére !!!

https://www.youtube.com/watch?v=LF7Fm52OwV0&fbclid=IwAR2q5IIXm8xatsmluelFzEjpuaxtoF_ooHzjQbgrTKmt_lwUOf84IJei4ug
10/10
JYJ.3 2020 márc. 05. - 17:30:15 10/10
(118707/120438)
https://www.youtube.com/watch?v=IIJ6nubSGd0


[MPD Direct Cam] BTS-ON # 1 Encore [MPD FanCam] BTS-ON No.1 Encore ㅣ @ MCOUNTDOWN_2020.3.5 Nem fordítja le a google((.

Mindenesetre az 5.-ik díjat nyerték 1 hónap óta.
10/10
JYJ.3 2020 márc. 05. - 17:26:10 10/10
(118706/120438)
https://youtu.be/GLhfHPnV580

Minden héten kiadnak egy új MV-t .
Junkook fantasztikusan énekel.
10/10
JYJ.3 2020 márc. 02. - 15:07:38 10/10
(118705/120438)
Lélek térkép: A Billboard 200 tetején 7 debütált, több mint 420 000 egység mozgatásával

A BTS megismételte. Legutóbbi teljes projektjük, a Map of the Soul: 7 debütál az amerikai albumok listáján, a Billboard 200-ban.

Az album felkerült a chart első számú helyére, összesen 422 000 egységet mozgatva, ebből 347 000 tiszta értékesítés volt. Ez nemcsak azt eredményezi, hogy a BTS a 2020-ban a legjobban debütált a listán, hanem a csoport eddigi legnagyobb debütációját is. Ezenkívül ez egy csoport legnagyobb debütálása négy év alatt. A BTS negyedik albuma a ranglistán a Love Yourself Tear, Answer és a lélek térképének: Persona után . A Future, a The Beatles és a The Monkees képesek az első számú album gyorsabb elérésére. Ez egyben a 10. legjobban nem angol nyelvű album is, amely a toplistán van.

A lélek térképe: A 7 a BTS világszerte legjobb listája. Az első helyezett Ausztráliában, Belgiumban, Németországban, Írországban, Olaszországban, Hollandiában, Új-Zélandon, Skóciában, az Egyesült Királyságban és az Egyesült Államokban.

Gratulálunk a BTS-nek.

https://www.allkpop.com/article/2020/03/map-of-the-soul-7-debutes-atop-the-billboard-200-moving-more-than-420000-units

10/10
JYJ.3 2020 márc. 02. - 15:03:15 10/10
(118704/120438)
A BTS rajongói támogatják a visszatérítést a törölt 'Soul Map' szöuli show-ból; elérte a 400 millió KRW-t

A fegyverek ismét pozitív befolyást gyakorolnak.

A Hope Bridge szerint az a összeg, amelyet a BTS rajongói adományoztak a Hope Bridge-nek 'BTS', 'Bangtan Sonyeondan', 'ARMY' néven, vagy valami hasonló, elérte a 388 940 386 KRW-ot március 1-jei KST-nál. Az adományok akkor kezdődtek, amikor Suga 100 000 000 KRW-t adományozott szülővárosának, Daegu-nak.

Nagyon sok pénzeszköz származott a „ Lélek térképének ” turné visszavont szöuli show-ból . A rajongók azt sugallták, hogy bár szomorú volt, hogy a show visszavonásra került, addigra kell felhasználni a visszatérítést.

https://www.allkpop.com/article/2020/03/bts-fans-donating-the-refunds-from-canceled-map-of-the-soul-seoul-show-reaching-400-million-krw

Sok más színész is komoly összegű adományokat küld..
10/10
10/10
JYJ.3 2020 márc. 01. - 19:04:28 10/10
(118702/120438)
A közelmúltban bejelentették, hogy a BTS Szöulban megtett "Map of the Soul" turnéját a koronavírus kitörése miatt törölték. A túra április 11-én kezdődött, és várhatóan több mint
200 000 látogató vett részt, ami mindannyian veszélybe sodorta a fertőző vírust. Annak ellenére, hogy a BigHit azt reméli, hogy a helyzet addig javul, úgy döntöttek, hogy lemondják az eseményt, és mindenkit előre értesítenek, nem pedig az utolsó pillanatban.

Jelenleg Dél-Korea a vírus 2. legveszélyeztetettebb országa. Annak ellenére, hogy a rajongók szomorúak voltak a hír meghallgatásakor, úgy döntöttek, hogy valami pozitívabbá változtatják.
Tehát adományozták a jegy-visszatérítéseiket a koronavírus megkönnyebbülés érdekében. Úgy tűnik, hogy több mint 450 adományt folyósítottak.
Csak öt órával a koncert lemondása után az ARMY adománya elérte a 16.000 dollárt. És nem a BTS rajongói voltak az egyetlen, akik pénzt adományoztak. A jelentés szerint Suga 100 millió nyertet adományozott a Hope Bridge Korea katasztrófaelhárító egyesületének. „Szerettem volna hozzájárulni a szülővárosom nehézségeihez, még akkor is, ha ez csak egy kicsit volt.” Kiderítette Suga.

Mára ez az összeg a sokszorosára nőtt.

https://www.youtube.com/watch?v=WM9aE6gNYqg
10/10
JYJ.3 2020 febr. 28. - 15:36:42 10/10
(118701/120438)
A BTS megszünteti a 4 napos „Soul térkép” koncertjét Szöulban
AKP SZEMÉLYZET

A Big Hit Entertainment február 28-án a BTS hivatalos rajongói klubján , a Weverse- en keresztül értesítette a rajongókat arról, hogy a csoport a négynapos " Map of the Soul " turnékoncertját megszüntették.

A Big Hit bejelentette, hogy "A BTS" lélekútjának térképét - Szöulnak "- amely eredetileg április 11–12-én és április 18–19-én került megrendezésre az Olimpiai Stadionon - megszüntették. A koronavírus világszerte elterjedte miatt (COVID19 ), jelenleg kiszámíthatatlan, hogy a vírus milyen mértékben terjedhet áprilisra; továbbá a koncert személyzet, felszerelés és még a mobilitás biztosítása is bizonytalan. "

A címke folytatta: "Reméljük, hogy a helyzet javul, de figyelembe véve nemcsak 20 000 közönségtag, hanem a művészek és még sok más biztonságát és jólétét, valamint az esetleges károkat, amelyeket az esemény hirtelen lemondása okozhat. közelebb a dátumhoz, mint például a tengerentúli utazások, üzleti költségek stb., elkerülhetetlenül arra a következtetésre jutottunk, hogy kb. egy hónappal korábban bejelentsük a műsorok visszavonását. "

Minden jegytulajdonos teljes visszatérítést kap a vásárlásért.
10/10
JYJ.3 2020 febr. 28. - 13:58:26 10/10
(118700/120438)
Néz: A BTS első győzelmet nyer az „ON” bekapcsolásért a „Music Bank” -on; Előadások Ravi, PENTAGON, LOONA és még sok más

2020. február 28

A „ Music Bank ” február 28-i epizódjában a BTS és Zico szerepelt az első helyezett jelöltekként. A BTS először nyerte az „ON” -t 7465 ponttal, több mint 4511-nél Zico „Any song” című művéért.

Gratulálunk a BTS-nek!
10/10
JYJ.3 2020 febr. 26. - 18:58:06 10/10
(118699/120438)
"Ahogy a hullámok végtelen módon felfutnak, lehetőségeink végtelenek lesznek." "Mint a végtelen hullámok, lehetőségeink is végtelenek." Tudjon meg többet a globális weboldalunkon:

https: //www.hyundai.com/worldwide/en / ...

https://www.youtube.com/watch?v=SA8ul1PC9N0&feature=youtu.be

Mind a 7 fiúval külön reklámfilmet készítettek, és mind más idézettel, nagyon szép videók..