zszoltan 2007 márc. 19. - 16:56:35
(13/253)
Csatlakozom az elõttem szólókhoz, és remélem, Timon megtalálta a választ a kérdésére a hozzászólásokban.
Remek vígjátékot hoztak össze, bár mondanivalóját olykor tényleg nehéz kibogozni, de azért megéri a ráfordított idõt. Elõadásmód parádés, max pontot érdemel:

Forma(5):5 + Tartalom(5): 2
7/10
Indigo 2007 márc. 19. - 16:38:08
(12/253)
Tegnap megnéztem. Iszonyat jó vígjáték, talán a legjobb amit életemben láttam. Végignevettem az egészet. És ez nagy szó, mert az utóbbi évek "vígjátékai" maximum csak egy-egy szánakozó mosolyt csaltak ki belõlem.... De ez baromi jó volt!
Bill Murray meg egyszerûen zseniális. Nagyon passzolt neki a kiábrándult, cinikus idõjós szerepe :)

"- Te csak magadat szereted, senki mást!
- Ez nem igaz. Hidd el, én magamat se szeretem!"
:DDDD
blackgate 2006 szept. 17. - 06:17:06 Előzmény Timon
(11/253)
Jó pár évvel ezelõtt láttam elõször, azota sem ragadott meg más film ennyire. Nálam most ez a Top. Félelmetes, hogy szinte a saját életemet látom a filmen. Egész nap gürcölsz, hogy estére letegyél valamit az asztalra, aztán másnap kezdheted megint nulláról. Gyakran érzem úgy, hogy minden nap egyforma, és soha nem ér véget a mókuskerék. (Még a halállal sem.)
libikóka 2006 szept. 06. - 18:04:15
(10/253)
Vígjáték egy kiégett, cinikus idõjósról, aki bennragad az idõben, kipróbálja korlátait és rájön, hogy lehet másképp is, hogy mennyivel rokonszenvesebb, ha erõt vesz magán és kedves, segítõkész pasivá válik.
10/10
peti.kal 2006 szept. 04. - 12:23:47 10/10
(9/253)
Naon yo ez a film nekem tetszett.
10/10
graniti 2006 szept. 04. - 12:13:56 10/10
(8/253)
Nekem abban is tetszett. / bocs, :) /
10/10
PszichoCica 2006 szept. 04. - 10:20:38 10/10
(7/253)
Igazából én mindig is úgy gondoltam, hogy ez neki egyfajta bûntetés, amiért genya volt... aztán mikor helyre jött az esze, megint normálisan mehetett az élete tovább :) Lehet hogy hülyeség, de kb 10 éves lehettem amikor elõször láttam és akkor találtam ki ezt magamnak :)

Amúgy az egyik legjobb vígjáték!!!
Pris 2006 szept. 03. - 10:44:04 Előzmény graniti
(6/253)
Jah Bill Murray nagyon jo.
Kar h elvallalt egy olyan fostalicska filmet mint az elveszett jelentes
archonas 2006 aug. 29. - 14:54:53
(5/253)
Már régóta vártam, hogy megismételjék ezt a filmet, mert nagyon jó. Végre!!!
10/10
graniti 2006 aug. 25. - 09:18:14 10/10
(4/253)
Jól van megcsinálva úgy ahogy van eme alkotás. Igaz hogy misztikus az alapötlet, de az ember mégsem hitetlenkedik a furcsaságok miatt. Elgogadjuk, mert jól játszottak el egy szituációt. És ehhez Bill Murray jól ért.
amatõõr 2006 aug. 24. - 15:21:29 Előzmény Timon
(3/253)
Egyik kedvenc filmem.
Ajánlom mindenkinek.
8/10
Newcastle United 2006 aug. 12. - 07:44:02 8/10
(2/253)
Ez tényleg egy nagyon jó film.
Timon 2006 aug. 12. - 00:19:21
(1/253)
Nagyon szeretem ezt a vígjátékot, kreatív az alapötlete és igényes poénok vannak benne. Érdekes h. a film nem ad konkrét magyarázatot h. miért történik mindez a fõhõssel, de szerintem nem is szükséges, mert nem érzi ennek hiányát a nézõ.