10/10
StJust 2008 nov. 29. - 19:34:38 10/10
(53/253)
Na ilyet sem láttam még, hogy egy filmhez mindenki csak pozitívat írt. Ezen el kéne gondolkodni. Murray egyik személyes kedvencem és valaki már írta, hogy ahova õ "belekontárkodik" az a film valahogy több lesz ezáltal, ez nagyon igaz. Ez a történet egy kis romantikus butáskodásnak látszik sõt néhol tényleg az is, de eléggé szórakoztató. Mondjuk én nem tudnám 100x megnézni, de egynél többször, az tuti. Jaaaa és az megvan, hogy szerepel benne az "Ami sok, az sokk"-ból, Art, az egyik fõ hülye szomszéd :-)))))))
10/10
suuperbus 2008 nov. 29. - 18:29:09 10/10
(52/253)
Tökéletes film.
verde1 2008 nov. 29. - 17:29:23
(51/253)
Mindig azt hiszem, hogy most már elégszer láttam, de ez hatalmas! MINDIG!! :D Phill óriási!
Rahel 2008 nov. 29. - 17:20:45
(50/253)
-Nem lehet, hogy a múlt évi újságot olvastad???:DD
AvatáR Gil Maerth 2008 nov. 29. - 16:56:18
(49/253)
a fene ! ez az eszes TV újság kiirta: kezdés: 16: 40...
ehhez képest 16: 25-kor már ment !!!

Miért történik ez velem????????????????????????????????
Most milyen Tv újságot vegyek ??? :(
antika4 2008 nov. 29. - 15:54:08
(48/253)
Imádom ezt a filmet.
10/10
Csuvatka 2008 nov. 29. - 15:44:01 10/10
(47/253)
"éled a szél...egy kutya felugat...jön a pénzeskocsi...Herman kiszáll, bemegy a bankba...kiszáll Felix és megáll, az arcán savanyú kifejezés...jolvan Doris gyere szépen, igazisd meg a kebelféket,így már jó: -Felix
-Hogy van kedves Doris?
-Adna egy rolni 25 centest?
...10...9...8...kocsi...6...5...a negyed dollárosok...3...2........";)
10/10
Csuvatka 2008 nov. 29. - 15:32:25 10/10
(46/253)
A világ egyik legjobb filmje. Alapmû. Soha soha nem lehet megunni. Idõtlen idõkig nézni fogom:)
10/10
rigoagi 2008 nov. 29. - 13:00:41 10/10
(45/253)
spoiler

-Nincs önnek deja vu-je Mrs. Lancester?
-Nem hiszem, de körülnézek a konyhában. :D:D:D

Legjobb film!!
10/10
meflog 2008 nov. 29. - 08:50:29 10/10
(44/253)
Hej, amikor megláttam hogy lesz, arra gondoltam hogy végre van mit nézni a tv-ben! Annak ellenére hogy kismilliószor láttam akkor is kedvencem.
Autósoknak jótanács: Ne dühbõl vezess!!!!!
9/10
denyiro 2008 nov. 29. - 00:36:13 9/10
(43/253)
Hála az égnek sikerült hozzájutnom DVD-n és azóta is elmomorlok egy imát magamban, amikor a kezembe kerül. Tökéletes példája annak, hogy hétköznapi dolgokat hagyan lehet nem hétköznapivá varázsolni. A humort sem kell keresni benne, a Bill Murray által megformált karakter tökéletesen szolgáltat vicces helyzeteket. A valóságtól sincs elrugaszkodva a története. Retrós hangulatú film azokból az ("idétlen") idõkbõl, amikor a film még nem a digitális trükkökrõl szólt, legalábbis nem az kapta benne a fõ hangsúlyt. Imádom ezt a filmet: Idétlen idõkig.
Ja és a mormotarablást nehogy valaki utánozni akarja:)
vonsohn 2008 nov. 28. - 21:30:55
(42/253)
Legjobb, örökérvényû beszólásokkal?
Neked nem szokott lenni deja vu-d? Nem kérdezted már egyszer?
Hû, de marha jó itt!
Tahi Tóth László zseniális, Bill pedig a legjobbját hozza, mint mindig. Szemétkedõknek csúcs-példa!
Dr Milton 2008 nov. 28. - 20:25:46 Előzmény ma.il
(41/253)
Then put your little hand in mine... babe i got you babe :D
Állandóan ez a sor szólt benne, vicces film
10/10
ma.il 2008 nov. 28. - 11:45:28 10/10
(40/253)
IGEN IGEN IGEN abszolút kedvenc, ilyen egy jó vígjáték, kellõképp idétlen, de nem túlságosan, van tanulság, de nem szájbarágós, a poénok jók, nem alpáriak, intelligensek, de érthetõek.
nem tom, hányszor láttam, megvan vhs-n is, most meg mentem dvd-re :D
10/10
peti.kal 2008 szept. 01. - 20:43:15 10/10
(39/253)
Nagyon jó vígjáték, kedvenc filmem!!!

*Naés mi van akkor ha nem lesz holnap?? Most is másodszor van ma!!! :D :D :D
10/10
offtopic
peti.kal 2008 szept. 01. - 20:42:58 10/10
(38/253)
Nagyon jó vígjáték, kedvenc filmem!!!

*Naés mi van akkor ha nem lesz holnap?? Most is másodszor van ma!!! :D :D :D
10/10
afcajax 2008 júl. 27. - 14:08:20 10/10
(37/253)
azt hiszem ez az a film amit 100xis meg lehet nézni.
Lótolvaj 2008 jún. 21. - 23:37:41
(36/253)
Nem lehet elégszer megnézni, frenetikus! :)
10/10
offtopic
peti.kal 2008 jún. 20. - 23:00:29 10/10
(35/253)
Nagyon jó film!!! Nagyon tetszett!!!!
Asszonyom, magának nincs Deja Vu -je?
Megnézem a konyhában :D
dash 2008 máj. 30. - 17:03:10
(34/253)
Csatlakozom, hogy jó kis vígjáték, de azért láttam már jó néhány jobbat is. Ennek a filmnek inkább az atmoszférája volt magával ragadó, mint a humora. Ajánlom a Hivatali patkányokat v. A nagy lebowskit mindenkinek :), ha pedig valaki fogékony a kicsit agyamentebb vígjátékokra akkor Jégi dicsõségünk, Cooltúra v. Pite 1,2.