proklima 2015 márc. 01. - 08:54:18
(193/253)
Nagyon tetszett! Hogyan lett a cinikus Philbõl érzõ, emberi lény..Jó volt az idõjóslás is: "mormota nyelven annyit mondott,tisztán látom az árnyékomat" (a mormota-szintén Phil-Punxsutawney-bõl)..9/10
breeder 2014 dec. 15. - 00:37:02 Előzmény eynrg
(192/253)
Valami hasonlót gondolok én is errõl a filmrõl!
Az elején persze nem nagyon értettem, hogy mirõl szól ez a történet, vagy hogy mire akar kilyukadni, de így utólag (a teljes filmet megnézve) azt tudom mondani, hogy az "Idétlen idõkig" az egyik legnagyobb filmélményem volt! :)
Teréz anyu 2014 szept. 04. - 00:41:45 Előzmény cellasto
(191/253)
szerintem is.
offtopic
terranova56 2014 szept. 02. - 16:54:47
(190/253)
lehet igazad van
offtopic
cellasto 2014 szept. 02. - 11:36:06
(189/253)
itt valami régebbi sérelem lehet a háttérben :)
terranova56 2014 szept. 02. - 11:09:35
(188/253)
szerintem igazad van, de ez a teréz hogy került ide?
Teréz anyu 2014 szept. 01. - 21:56:03
(187/253)
Még szerencse, hogy a tiéd meg engem nem érdekel.
offtopic
Puszy 2014 szept. 01. - 20:18:24 Előzmény Teréz anyu
(186/253)
Még szerencse, hogy senkit nem érdekel a véleményed :-D
offtopic
Teréz anyu 2014 júl. 13. - 19:45:10
(185/253)
Szerintem meg egy hülye fasz vagy.
eynrg 2014 júl. 01. - 13:16:18
(184/253)
Átlagos szemmel, csak átlagos film lenne, de van egy különleges tanulsága. Mégpedig az, hogy ha valamit igazán akarunk, újra és újra nekifutunk, elõbb-utóbb eljutunk egy olyan szintre, ahol sikerül és "profivá" válhatunk akkor is, ha "lúzerek" voltunk az elején.
Egyébként a módszer gyakorlati kivitelezését nagyon jól meg lehet tanulni Az önmegvalósítás iskolája címû könyvbõl.
fec76 2014 febr. 27. - 20:46:38
(183/253)
Nagyon régen láttam elõször, és azóta már sokszor megnéztem, de nem tudom megunni. Ez egy jó film. Ennyi.
10/10
kistejes23 2014 febr. 20. - 23:11:33 10/10
(182/253)
2 évvel ezelõtt láttam ezt a vígjtékot és akkor úgy godonltam elmegyek egynek de valamilyn nyomot mégis ott hagyott bennem de nem tudtam miaz. Ma véletlenül a kezembe került és ismét megnéztem. Azt hiszem 2 évnek kellett eltenlie hogy felnõjek ehhez a filmhez.Úgy godnolom most, hogy ez minden idõk legjobb vigjátéka.Nem a legviccesebb hanem a legjobb!(számomra) Még jobban örülk annak hogy érettebb lett a gondolkozásom! "A változás mindig jó" Talán kezdem megérteni ezt a kijelentést.
10/10
komzoz65 2014 febr. 20. - 16:48:40 10/10
(181/253)
Ez a film ritka kedves barát. Szellemes és helyenként még mély is, na jó, csak mélyecske, de rendkívül szórakoztató. Nincs benne még egy félperc üres járat se. Az alapötletet maradéktalanul aknázza ki, ami ritkaság. És nem kopik el. Még mindig jó ha mormota nap van. Megnézésének esélye 100%. Bill Murray kiváló, és Andy sweet as candy.
10/10
Szaki Dani 2014 febr. 03. - 20:31:50 10/10
(180/253)
Idén sem múlhatott el a mormota nap Idétlen idõkig nélkül :)
8/10
beveri Hills 2013 aug. 09. - 22:00:05 8/10
(179/253)
én adok érte 25 centet! :)
10/10
Szaki Dani 2013 máj. 05. - 13:42:12 10/10 Előzmény convar
(178/253)
Logikai megfejtés az elõzõ hozzászóló felvetésére:

SPOILER:
A zongoratanárnõ egyértelmûen csak dicsekvésbõl mondja, hogy az õ tanítványa. Attól még, hogy Phil már jól tud zongorázni, még járt a tanárnõnél aznap, így igaz, hogy az õ tanítványa, még ha az õ szemszögébõl csak egy alkalomról volt is szó.
7/10
convar 2013 márc. 23. - 20:21:22 7/10
(177/253)
Vígjáték, de ehhez képest egész komoly, filozofikus témákat boncolgat. Bár összefoglalhatjuk õket egyetlen kérdésben is: mit lehet kihozni egyetlen napból, ha folyton-folyvást újrakezdhetnéd, egyre inkább számítva a közben bekövetkezõ eseményekre, ill. az azokra tett cselekedeteid hatásaira?

Murray itt is nagyon jó. Fõleg az elején mûködik a figurája, amikor még az arrogánsabb, cinikusabb énje van elõtérben.

A film legjobb pillanatai sztem a Phil vs. ébresztõóra több felvonásban. Ott visítottam a röhögéstõl :DDD

***SPOILER PÓTOLVA***
Egy logikai bakit fedeztem fel a sztoriban, amely ahhoz a tényhez köthetõ hogy ugye, csak Phil éli át újra és újra február 2.-át, mások nem. Akkor viszont hogy mondhatja a zongoratanárnõ hogy az õ tanítványa, hiszen abban a jelenben, azon a bizonyos február 2.-án amikor kimondja ezt, hozzá Phil eleve úgy állított be aznap órát venni hogy már eleve tökéletesen zongorázik.

Am ez a Phil nem egy nagy nõcsábász, nem számoltam de hányx is futott neki újra és újra hogy befûzze Ritát? :) Ha én is ennyix futhatnék neki nekem talán még Jessica Alba is összejönne :o) (csak ne volna olyan messze, csak a repülõút min. 14 óra)


7/10
offtopic
zottyo534 2013 febr. 02. - 19:18:25 Előzmény Szaki Dani
(176/253)
És tényleg, viszont a jópárnak, aki nem tudja, még van negyed órája kibogozni, hogy hol lesz.
Kaphun 2013 febr. 02. - 09:50:38
(175/253)
Amúgy ezen a linken lehet majd nézni élõben a 2013 Mormota napot.Ha jól számoltam a mûsor 11.45-14.30 között lesz.

Link:http://www.visitpa.com/groundhog-day-live-stream
Kaphun 2013 febr. 02. - 09:44:58 Előzmény Szaki Dani
(174/253)
Egyet értek veled.Ma este tuti ezt fogom nézni.De addig is élõ közvetítésbe fogom nézni az idei mormota napot.Remélem idén szerencsések leszünk.