Mia1234 2016 febr. 05. - 08:32:26
(879/879)
Én is találtam egy rém érdekes mondatot a ma reggeli részben.
Matilde ugye elszökött, mindenki utána rohangál. A keresztanyának eszébe jut, hogy hátha oda ment, ahol születtek és nevelkedtek.
Lazaronak (a tesójának) is végre fény gyúl az agyában, hogy jé tényleg, csak haza mehetett, menjünk.
Elindulnak, erre Carlos megkérdi Lazarotól, hogy tudja-e hol van ez a hely.
Ááááááááá.....
Magenta99 2016 jan. 26. - 09:38:48
(878/879)
Ez a sorozat is tele van logikai bukfencekkel. Értem én, hogy csak egy kitalált
történet, de a forgatókönyvírók legalább pici részben ragaszkodhatnának a valósághoz.

Ma volt az a rész, ahol Regina üldözi Pepát autóval, majd zokog az alapítványban, hogy
Pepa meg tudott lógni elõle.
Nem tudom, Mexikóban nincs rendszám az autókon? Vagy egy ilyen "okos" nõnek eszébe sem jutott
megjegyezni az elõtte haladó autó rendszámát? Esetleg Mexikóban nincs nyilvántartva, melyik
rendszám kié?
Rém bugyuta történet!
Magenta99 2016 jan. 21. - 11:59:31
(877/879)
Hihetetlen, milyen idióta, idétlen, ocsmány cuccokat aggatnak rá szegény Renátára.
Ma pl. piros rövidnadrág másmilyen piros színû harisnyával, meg bohócbakanccsal...
A karján olyan fityfenék és kendõk, amiket a "Szerelem ajándékba" soriban is hordott,
a fején egy randa csipkekendõ.
Tisztára bohócnak öltöztetik.
Gusztustalan...
omut 2015 aug. 31. - 09:50:49
(876/879)
Kedvencem ez a sorozat. Segítséget szeretnék kérni a teljes sorozat letöltéséhez. Ha valaki tudja megköszönném: ha kérhetném az email címemre a küldést - picike9@gmail.com Egyszer találtam rá a teljes sorozatra, és azóta sem találom. Nem mindig sikerül naponta megnézni, és hiányérzetem van a kimaradt részek miatt. Szép napot és köszönöm!:-)
mariejoel 2015 júl. 24. - 13:25:30
(875/879)
Sziasztok! Aki már látta a sorozatot válaszolna egy két kérdésemre? Nem akarok nagy spoilereket, mert lehet letöltöm és végignézem, mert jónak tûnik :) De annyit tudok, h most kb a story5ön a 86. rész körül jár, amennyire tudom már a fõhõs tudja, h a fõhõsnõ ártatlan, de a sorozat 180 rész kb. A kérdésem az, h mit húznak még eddig el?
BENovelas 2012 aug. 05. - 00:03:45
(874/879)
dvd cover
zisi 2012 márc. 05. - 10:32:38
(873/879)
Ma kezdték az ismétlését a Story5-ön! Nagyon tetszik a sorozat, történet megfogott! Mivel ez A vipera c. sorozat remake! Anno imádtam!:)
10/10
lizuskah 2011 dec. 03. - 16:14:24 10/10
(872/879)
Sziasztok :)Végre én is megtudtam nézni az utolsó három részt. Ahustin megérdemelte a sorsát nagyon sok rosszat tett és nem is akart soha megváltozni, neki ez így volt jó, remélem a fia Anibal egy nap a birtoka tulajdonosa lehet, megérdemli.. Jeronimoéktól pedig rendes, hogy állják Anibal és Eliszon tanításait :)

Végre Roberta is megtudta, hogy már tudják, hogy nem õ Regina lánya, és még akkor is játszotta a hülyét , viszont amikot Gonzalo beszélt vele az téll. megható volt, végül is ha véggondolom Roberta az apját mindig is szerette. Robertának az egyetlen hibája, hogy nem vette észre milyen az anyja, vagy ha látta is ez akkor is könyebb volt számára. Utálni másokat, és színészkedni egy életen át.. Nagyon sokszor utáltam õt, de a végén nagyon sajnáltam, hogy meghal, túl késõn jött arra rá, hogy mit is tett valójában, és arra is, hogy még ennek ellenére is szereti õt mindenki. De ha Rafael nem halt volna meg, biztos nem lett volna ilyen õ sem. De a legszomorúbb az egészben, hogy pont a születésnapján halt meg, de legalább életében egyszer tett valami jót, megvédte Renátát a lövés elõl..

Fina pedig azt kapta amit érdemel ,neki ez a halálnál is nagyobb böntetés tényleg, és most már a bolondot sem kell játszani, hisz már az, milyen érdekes is a sors.. igaz, hogy ez film de akkor is.

Nagyon örültem, hogy a végén Marina és Renata jóban lettek. Érdekes volt, hogy egyszerre szültek, de szép volt és megható Marina bucsúja is, Bár ha életben marad akkor sem lett volna rossz senkinek, hisz már elfogadta a sorsát. De Renátáék úgy is felnevelik a gyermekeit..

Végreeeeeee amit már hónapok óta várt mindenki :) Renataék boldogok lettek, megérdemelték :) Lett sok sok gyerekük:) Örülök, hogy mindenki boldog lett ennyi szenvedés után :) Egy biztos ez a novella is a kedvenceim egyike, imádtam, mondjon bárki bármit , számomra az izgalmakat és a szeretet az sem rontotta el, hogy hosszúra sikeredett, hiányozni fog :) De jó, hogy már le van zárva :) Mindenkinek további szép napot =)
10/10
csigabige87 2011 dec. 01. - 22:56:19 10/10
(871/879)
Nah, végre sikerült megnéznem az utolsó részt!

Nekem tetszett! Roberta és Marina halála nagyon meghatóra sikeredett, mindkettõn potyogtak a könnyeim. Nekem kifejezetten tetszett, hogy a végén annyi gyerek volt és Renatának és Jeronimonak még két gyereke született, mert így legalább látni, hogy tényleg milyen boldog és termékeny házasságuk van. :D Szeretem az ilyen boldog befejezéseket :D Jó kis sorozat volt, hiányozni fog! Mostaniak közül ez volt a kedvencem!
Korny 2011 dec. 01. - 18:03:15
(870/879)
Hát igen, a pénz mindennél fontosabb volt Finának! De én úgy láttam hogy Fina még a saját lányát is kihasználta sokszor! Meg tényleg sok gyerek volt !Ha jól bele gondolok , a legjobb az egészben, hogy Regina és Kata ott volt Jeronimóék esküvõjén,! Ilyet kívánok azoknak akik megérdemlik! És olyan anyát mint Regina! http://www.telenovelas.hu/nagykepek2/Cuando%20me%20enamoro/c60.jpg
D0R1 2011 dec. 01. - 17:11:45
(869/879)
ma egyszer az életbe végre elejétõl nézhettem volna erre vége...a tegnapi rész jó volt azért egy kicsit sajnáltam finát mivel magának köszönheti a lánya halálát de robertás bocsánatkérõs jelenet is megható volt...jó sok gyerek volt a végén Andressito jó sokat nõtt...
10/10
Renata001 2011 dec. 01. - 12:16:47 10/10
(868/879)
Már fent van az utolsó rész! online-sorozatokon! :)
10/10
csigabige87 2011 nov. 30. - 19:15:12 10/10
(867/879)
A mai részt sajnos nem tudtam megnézni, mert pont kettõtõl vizsgáztam, úgyhogy várom, hogy feltegyék valamelyik megosztó oldalra.

Tegnap viszont megkönnyeztem Roberta halálát. Sajnáltam! Mert szerintem is, õ nem lett volna rossz ember, ha az anyja nem bánik úgy vele. Onnantól kezdett el játszani a férfiakkal, amikor azt hitte, hogy Rafael cserben hagyta és lett Fina bábuja. Én igenis, hogy sajnáltam érte. Jó persze, õ is gonoszkodott, de mindig Fina utasítására! Megható volt a bocsánatkérése is és az ahogyan Gonzalo észhez térítette, meg amikor Regina mondta, hogy örül, hogy két lányt kapott az egy helyett, akit keresett.

Ha végre látom a mai részt, akkor arról is véleményezek (igaz, hogy nagyjából tudom, hogy mi volt benne, mert megnéztem spanyolul, de mivel nem értem a spanyolt várok a magyarra).
Alicante 2011 nov. 30. - 16:58:07
(866/879)
Nekem Marina halála volt meghatóbb!
10/10
nuussi 2011 nov. 30. - 16:03:57 10/10
(865/879)
Én tegnap sírtam Roberta halálán, szerintem Marina halálát kicsit eltúlozták. De jó volt az is.
Alicante 2011 nov. 30. - 16:01:00
(864/879)
Nagyon megható volt a Marina, Renáta, Jeronimo jelenet, szégyellem bevallani de megkönnyeztem.
Jó sorozat volt, kár, hogy vége lett!
Korny 2011 nov. 30. - 15:31:51
(863/879)
Igen , de akinek van Story 5 - csatornáj az ott nézheti minden nap 20 órától! Nem nincs de ha kíváncsi vagyok rá ott az online sorozatok és még akiknek nincs Story 5! Csak azt nem értettem a végén, hogy sok év után miért nem Reginának szólították Renátát ez már apróság! Fõ hogy boldogok akik megérdemlik!
10/10
nuussi 2011 nov. 30. - 15:16:47 10/10
(862/879)
VÉGE :(
10/10
Renata001 2011 nov. 30. - 14:56:05 10/10
(861/879)
Úgy írták a forgatókönyvet h Roberta csak a végén lesz "jó" ember, az meg h most már megbocsátást kér mind1 mivel meghalt.Az anyja megölte a szerelmét de a pénz miatt még mindig szövetkezett vele, ennyit Robertítáról! :)
10/10
agella 2011 nov. 30. - 13:43:11 10/10
(860/879)
Bocsi, de nem tudlak megérteni. Szerintem Roberta is az anyja áldozata volt, aki mindenáron a pénzre utazott. Roberta alapjában véve érzõ szívû teremtés volt, akinek a szíve kõvé vált, amikor meghalt a szerelme Rafael. Ez is az anyja mûve volt. Az utolsó idõkben már egyre jobban nehezére esett, hogy az anyjának engedelmeskedjen. A születésnapjukon a megbánása õszinte volt, és ha túléli a lövést, akkor biztos, hogy jobb ember lett volna, hiszen Regina õt is ugyanúgy szerette, mintha a saját lánya lenne.
Én nagyon sajnálom õt! Annak viszont örülök, hogy Renáta végre boldog lehet a férje oldalán, és az anyja szeretetét élvezve.