Téma: Igazgyöngy

malvinkicska 2014 ápr. 07. - 14:37:34
(394/2414)
Igaz akinek nõgyógyászati problémája van az elõbb, utóbb orvoshoz fordul még törökben is, ha elõtte görcsölt volna vagy , valamilyen más tünet, akkor hihetõbb lenne.
9/10
napraforgó 2014 ápr. 07. - 13:56:40 9/10
(393/2414)
Gyöngy megint búslakodik, ráadásul most oka is van rá.

A mûvi, vagy a spontán abortusz a tudomásom szerint egyaránt vezethet meddõséghez, úgy, ahogy az orvos mondta. Ha gyulladás lép fel szövõdményként a petevezetékben, az hegesedéshez és elzáródáshoz vezethet. Persze ez nem szükségszerû, de elõfordulhat.
9/10
napraforgó 2014 ápr. 07. - 13:52:42 9/10
(392/2414)
Én arra tippelek, hogy Tarik maga volt a betörõ, talán el akarta rabolni a fiát. Bár ezt nem értem, miért nem pl. az iskolából vitte magával, vagy ha Gülszün nem volt otthon? Meg amúgy is el akarta perelni - egy gyerekrablás nem túl jó pont neki. Hacsak nem arra utazik, hogy Gülszün nem tud rá vigyázni, valaki elrabolta, de õ kiszabadítja, kifizeti a váltságdíjat, vagy ilyesmi.

Esetleg Tarik Maffiakapcsolatai állnak a háttérben, valaki be akar tartani neki???
malvinkicska 2014 ápr. 07. - 11:51:31
(391/2414)
Seref az már nem semmi egy nõ személy, még a Bahar esküvõi ruháját is tönkretette, igazán nincs rá szó milyen vipera. Gyöngy most normálisan beszélgetett Mehmeddel, igaza van nem sajnálkozni kell, hanem lépni valamit. Az a valóságban is elképzelhetõ, hogy abortusz után nem lesz többé gyerek, ilyet én is ismerek, de itt vetélés volt. Remélem lesz babájuk és boldogok lesznek. Mehmed magát vádolja a veszekedés miatt, az is úgy van Bûn büntetés nélkül nem marad, igazán nagy árat fizetne, ha még sem lesz baba. Tarik küldött valakit Gülsümhöz, hogy ölje meg , vagy maga õ volt amilyen szemét kitelik tõle.
Cameron007 2014 ápr. 07. - 11:01:06
(390/2414)
Meg az "egyedül is boldogulok" mármint Mehmet segítsége nélkül, mert Engin segítségét rögtön elfogadta, hogy társuljanak. Kíváncsi leszek, mi lesz ebbõl az Engin sztoriból, hova fajulnak a dolgok.
9/10
napraforgó 2014 ápr. 06. - 14:38:35 9/10
(389/2414)
Mostanában mindig Gyöngy az, aki akar valamit, az üzletét, a kollekcióját, a gyereket, stb, stb. Nem nyagyon kérdezgeti Mehmetet, hogy õ mit akar, meg hogy akarja....
Mostanában mindig Mehmet alkalmazkodik és soha nem beszélnek meg semmit....
malvinkicska 2014 ápr. 06. - 12:07:54
(388/2414)
Gyöngy már amit követ avval a munkával az egy kicsit sok, különben a meg felelési vágy valahol már lehet kóros is, olyan úgy sincs, hogy mindenkinek jó legyen. Élné szépen az életét a férjével õk szinte generálják a konfliktusokat, nincs de tesznek róla legyen.
Cameron007 2014 ápr. 05. - 17:22:49
(387/2414)
Részemrõl megértem Özgét, talán azt sem tudta, hogy az apja találkozgat valakivel, hazamegy és csókolózáson kapja egy nõvel. Talán másképp reagál, ha az apja felkészíti, és másképp találkoznak elõször. Gondolom egy kis idõ múlva megbékél.

Mostanában nekem sem mindig szimpatikus Gyöngy viselkedése, pl. ugye lemondta a Párizsi utat a férjével, mert annyi dolga van, de két nap múlva, ráér egész nap Enginnel vezetni tanulni...

Nem tudom, de nekem nagyon furcsán telik ebben a sorozatban az idõ
malvinkicska 2014 ápr. 05. - 16:36:43
(386/2414)
Mehmednek is így sem jó úgy sem volt jó Gyöngy ezek már igazán nem tudják hol tartanak. A papának meg Gülsünnel van gondja nem tud túl lépni dolgokon, nem elég annak a kis Özge is lázad ellene. Az nõgyógyász is fura miért nem Gyöngynek mondta el vagy úgy, hogy mindketten ott legyenek. Nagyon remélem fel teszik az 54-es részt magyarul, minél elõbb.
9/10
napraforgó 2014 ápr. 05. - 15:25:39 9/10
(385/2414)
Teljesen igazad van. Kicsit még csodálkoztam is, hogy a gyertyafényes, romantikus vacsora után nem volt egy kis megbeszélés sem Mehmet és Gyöngy között. Azért az nem ártott volna tisztázni, hogy Mehmet elismeri-e Gyöngy ambicióit, vagy csak eltûri, jobb híján...
Nem értem, Seref valóban éket akarna verni a fia és a menye közé? És erre pont Engin lenne a mgfelelõ alany?

A nõgyógyász viselkedése tényleg furcsa, momdhatta volna, hogy Mehmet hozza el a feleségét a továbbiak megbeszélésére.
De hát Törökország - úgy tûnik - még mindig férfiuralmi rendszer, és az, hogy elõször kettesben jöttek, az orvosnak pont elég, hogy akár a férjjel közölje a további orvosi eredményeket.
10/10
feketeagi 2014 ápr. 05. - 15:01:12 10/10
(384/2414)
Én tökéletesen megértem Gyöngyöt, létrehozott egy vállalkozást, alkalmazottai vannak akikért felelõsséggel tartozik, van egy üzlettársa (akirõl még nem tudja, hogy milyen) aki beszállt az üzletébe, bízott benne, ha most nem csinálná teljes odaadással azt vágnák a fejéhez. Amikor elkezdte a vállalkozást még szüksége volt a megélhetésre. Szerintem Mehmet egy elkényeztetett anyuka kedvence aki meg van sértõdve ha nem körülötte forog a világ. A nagyapa mondta meg az igazságot, az unokáinak amikor Gyöngy nem volt ott a vacsorán, hogy ti ezt nem értitek meg, ti még nem vesztettetek el semmit és nem is hoztatok létre semmit ( õk csak beleültek a kézbe).z
Az sem lenne jó ha Gyöngy otthon malmozna, mint Pínár meg Seref.
Amikor ott vannak Mehmet által szervezett meglepetés vacsorán végre kiderül, hogy mi miért történik. Akkor megsajnáltam Gyöngyöt, Mehmetnek a régi Gyöngy sem volt jó meg az új Gyönggyel is baja van.
Jövõhéten nagyon izgalmas részek lesznek, megint felpörögnek az események szerintem most fog nagyon izgalmassá válni a sorozat.
offtopic
ildimix 2014 ápr. 05. - 11:32:06
(383/2414)
Gyöngybõl már kezd elegem lenni unom, hogy megjátsza a nagy üzletasszonyt és a családjára fõleg férjére nincs ideje. Most 2 résszel le vagyok maradva, mert nem találom felrakva az 54. részt csak az 55-öt.

Szerintem Seref azért ennyire kedves Enginnel, hátha elcsábítja Gyöngyöt és így Gyöngy elhagyja Mehmetet. Remélem hamar felteszik a csütörtöki részt.

Defnét sajnálom, mert ha a szülõk között konfliktus van mindig a gyerekek szívják meg.
malvinkicska 2014 ápr. 04. - 18:37:53
(382/2414)
Mankos aranyos vagy képzeld az54-es rész törökül van felrakva ez nem igaz a jel ma akkor jött vissza mikor vége volt a filmnek, most meg ez szóval nem semmi, nem akarom elhinni, mikor már nagyon sok sorozatot követtem online. Remélem észre veszik felrakják magyarul.
9/10
napraforgó 2014 ápr. 04. - 14:42:00 9/10
(381/2414)
Gyöngy és Mehmet gyereket szeretne, de mint kiderül, nem azonos okból. Gyöngy gyereket akar és Mehmetnek is szeretne örömet szerezni vele. Mehmet meg titkon azt reméli, hogy Gyöngy akkor abbahagyja ezt az üzletesdit és otthon marad a gyerekkel, mint az összes Sadouglu nõ. Seref nem örül a terveiknek, és érdekes módon Pinár sem. Úgy véli, nem egyeztethetõ össze az üzlettel a gyerek.
Gyöngy meg azt hiszi, menni fog a kettõ együtt. Na de Engin is ideges lett a hírtõl, hogy Gyöngy gyereket akar, szerinte sem fér össze az üzletasszonykodással. A hátsó szándékairól nem is beszélve.
Gülszünre rájár a rúd. Levent kamaszlánya elutasítja és az apja sem akarja látni. Tarik megint kavar, el akarja perelni tõle Dohust és Esrával akar családot alapítani. Kíváncsi vagyok Esra hogy áll a dolgokhoz, vele is nagyon rendes volt Gülszün, nem érdemelné meg, hogy még ez a nõ is elárulja.
Gökhán darázsfészekbe nyúlt a drogmaffia leleplezésére irányuló nyomozásaival, a maffia üldözni kezdi. Berk pedig továbbra is veszélyben van.
A nagyapa engedélyt ad Baharnak a házasságra, megtörténik az eljegyzés.
malvinkicska 2014 ápr. 03. - 20:32:16
(380/2414)
A sorozat 53 54-es része még sehol nincs fen, nagyon jó lenne, ha felraknák elõre is meg köszönöm, mivel kábel tv van és két napja nincs adás a Viasat-on.
9/10
napraforgó 2014 ápr. 03. - 16:19:51 9/10
(379/2414)
Szerintem ezzel még nincs baj, ne adja oda magát senkinek, szerelem nélkül. De legalább elméletben tudnia kellett (volna), hogy mit és hogyan...
9/10
napraforgó 2014 ápr. 03. - 12:49:16 9/10
(378/2414)
Gyöngy is Pinártól kérdezõsködött anno, hogy mit kell csinálni és hogyan... Vagyis õ is ostoba szûzike volt kezdetben. Épp ezért gonoltam, hogy a tapasztalatlan Rukijét, vagy a bugyuta Orhánt csak fölvilágosítja valaki...
9/10
napraforgó 2014 ápr. 03. - 12:39:44 9/10
(377/2414)
Mi köze ennek a hagyományhoz?
9/10
napraforgó 2014 ápr. 03. - 12:09:35 9/10
(376/2414)
Nem lehet, hogy Pinár is terhes, csak nem gondol rá? Talán csak azért ilyen dilis. Hormonok...
9/10
napraforgó 2014 ápr. 03. - 11:35:24 9/10
(375/2414)
Tarik megint össze-vissza hazudozik, most Esrának mondja, hogy Gülszün el akarja venni a gyereküket, elünt vele valahová, pedig csak elengedte a gyereket valami iskolai táborba.
Mondjuk, azt nem értem, hogy Esra miért nem éri el Gülszünéket, ha nem változott a telefonszámuk. Gülszün még mindig azt hiszi, hogy Esra rosszabbul van. Nem is értem, õ miért nem keresi meg Esrát????

Berk is hazudozik a nõvérének, Alival, a barátjával kapcsolatban...
Levent kamasz lánya, Özge, meg nem nagyon örül, hogy az apja talált valaki mást helyette...