8/10
cibetmacska2 2021 jan. 19. - 00:33:01 8/10 Előzmény meggy100
(22/82)
Hát a szinkronnal én sem vagyok kibékülve! Lehet, hogy nem illik Farukhoz egy nálánál 20 évvel idősebb férfi hangja, de én már megszoktam így, ahogy volt! Minden részben az első 4-5 percet az előző rész végének ismétlésével próbálják összefüggővé tenni! Ma este is elkezdtem nézni az epizódot, ám amikor Faruk elkezdett ordibálni az öccsével, rögtön szemet szúrt, hogy nem az a hang hagyja el a száját, amivel pénteken befejezték ugyanezt a jelenetet! Engem később is zavart nagyon, mert nem feltétlenül vált előnyére a szinkronhang! Én egyébként a "gazdagréri batmant", Nemcsák Karcsit vélem kihallani belőle, de szerintem korban ő sem lett fiatalabb az előző színész hangjánál! Ha már a szinkronhangoknál tartunk, engem legjobban Ipek apjának a szinkronhangja akaszt ki! Ezt a hangot én még eddig "játékfilmben" soha nem hallottam. Ez egy tipikus narrátori hang, különböző dokumentum filmekhez illik! Emlékszem a 70-es években az Ő hangjával élvezhettük "A tavasz tizenhét pillanatát" (Stirlitz) :)
Maga a sorozat nem olyan rossz, bár hemzseg a török filmekre jellemző minden klisével, ennek ellenére szórakoztatónak tartom és minden este odaültet a képernyő elé ...
Rochus 2021 jan. 14. - 22:08:07 Előzmény Gödöllõ
(21/82)
Szívesen! :-)
Gödöllõ 2021 jan. 14. - 07:55:19 Előzmény Rochus
(20/82)
Köszönöm szépen!
Rochus 2021 jan. 13. - 20:00:44 Előzmény Gödöllõ
(19/82)
Három évad lesz belőle. Ahogy a törököknél is.
Az első évad nálunk 51 részes lesz.
Gödöllõ 2021 jan. 13. - 09:03:29
(18/82)
Tudja valaki,hogy nálunk hány évadot és egy-egy évad hány részét vetítik?Köszönöm.
mihenike 2020 dec. 14. - 22:54:54 Előzmény Sorozatos
(17/82)
Szia! az egy nagyon fordulatos és izgalmas sorozat volt! és hála a jó égnek rövid is!!!! nem hùzták mint a rétes tésztát!!!! Remekül játszik benne mindenki! engem végig az orromnál fogva vezetett „Melek“ .... ráadásul happy end lett a vége... ez szinte hihetetlen a törököknél :)!
Az Ezel nálam az elsö helyen áll, remek sorozat! kegyetlen történet, de nagyon színvonalas!!!! Igaz egy kicsit hosszú, de érdemes megnézni :)!
sadrok 2020 dec. 11. - 18:55:23 Előzmény DUNAWÖLD
(16/82)
A baj inkább az, hogy nincs egy jó kis magyar (történelmi) sorozat , amit nézhetnénk helyette :-) pedig ... pl. egy Hunyadi történelmi sorozattal kenterbe lehetne vágni az összes törököt....
Sorozatos 2020 dec. 11. - 18:44:25 Előzmény mihenike
(15/82)
Szia!Igazad van az Esma asszonyt játszó színésznő játszik az egy ellopot élet 59 részes sorozatban,börtönigazgatót,ahol a végén megkapta ami járt neki,ezért volt nekem ismerős.Ezel című filmet még nem láttam amibe még szerepel,majd egyszer pótolom.Ebben a filmben elég ellenszenves a kedves Ipekjével együtt,és annak anyjával.
mihenike 2020 dec. 11. - 18:12:52 Előzmény Péter Józsefné
(14/82)
En az interneten azt olvastam, hogy 3 evad es 87 Török epizod… ugyhogy rengeteg Magyar resz lesz belöle… közel 300 … szerintem ….
Péter Józsefné 2020 dec. 11. - 14:06:16
(13/82)
Ki tudja megmondani, hogy ez a sorozat hány részből áll. Köszönöm
malvinkicska 2020 dec. 10. - 18:11:54
(12/82)
Szia valóban azt olvasni ma is él a pár akiről szól a sorozat, de ugye a törökök egy idő után bele írnak tücsköt bogarat nekem , őszinte vagyok most már nem nagyon érdekel sok sorozatuk. Faruk és a felesége n anyja aki nagyon jók benne ha lesz kedved nézni. Sajnos 4-ik hete beteg vagyok nem nagy kedvem van semmihez sajnos.
mihenike 2020 dec. 10. - 17:39:01 Előzmény malvinkicska
(11/82)
Szia! megneztem belöle 2 reszt…ahogy mindig, minden Török sorozat eseteben, itt is szörnyen idegesitö a vägäs… eddig kväzi semmi nem törtent benne… Nem tudom mennyire lehet ez igaztörtenet? mert ezt mondjäk be minden resz elejen … 4 fiu testver es a nagyhatalmu anyuka… Eszma Szultäna… hm... nem is tudom … ha lesz idöm nezni fogom… A "kedves" anyuci jätszotta Ezelben a Vak Edesanyät illetve lättam meg egy sorozatban, ahol Börtönigazgatot jätszott. Szerintem mindkettöt nagyszerüen alakitotta, kiväncsi Leszek, hogy alakitja ezt a tipikus nagyhatalmu nagyasszonyt, aki kivälasztja elöre a fia menyasszonyät…??? De ez komolyan igy müködik Törökorszägban…??? lehet, hogy lassan räjuk unok, mert mindenhol ugyanazok a szälak/törtenetek jönnek elö… A Hercaiban Sem tudom elfelejteni, hogy az elejen, hogyan adhattäk hozzä Reyyant a mai vilägban Miranhoz, ugyhogy nem is ismertek egymäst????
10/10
helvecia 2020 dec. 10. - 14:40:58 10/10 Előzmény DUNAWÖLD
(10/82)
???? Esetleg valami mexikói??????
xxyloppa 2020 dec. 10. - 09:34:14
(9/82)
Javaslom a Diagnoza lengyel sorozatot :) az nagyon jó
Magenta99 2020 dec. 10. - 07:33:32
(8/82)
Engem nagyon idegesít, hogy amúgy is felszabdalnak egy részt legalább 3 felé és ráadásul minden részt úgy kezdenek, hogy az előző végének 8-10 percét megismétlik.
Így lehet egy 51 részes évadból 200-300 részt csinálni. Köcsög dunatévé!
9/10
meggy100 2020 dec. 10. - 05:41:35 9/10
(7/82)
Nekem eddig tetszik a sorozat, de a szinkronnal nem vagyok kibékülve.....pl : Faruk főőszereplő pasi magyar hangja egy tragédia.....annnyira zavaró idegesítő, hogy egy idős szinész szinkronizálja az életerős főszereplőt......annyira nem illik hozzá ez az öreg fako rekedt hang szörnyű.....rákerestem neten a szinkronszinész 66 évesen szinkronizálta a 44 éves török szinészt......e a szinkronrendező nem normális...egy maj 70 éves pasival szinkronizáltatta le a török szinészt Özcan Denizt......szóval ahogy írják talasztalt profi zinkronrendező nem hallja, hogy egy öreg hang mennyire nem illik az életerős jóval fiatalabb szinészhez ??
malvinkicska 2020 dec. 09. - 12:33:08 Előzmény mankosy
(6/82)
Szia én a fordítást nézem a 71-es bölümnél tart de ez is nekem sokat romlott, sok mindent bele írtak itt is elme hiba állandó intrikák azt az Ipeket ki sem állhatom olyan mint aki beszéd hibás nyavalyog, mindenkit bánt, azt látom mivel sokat néztem eddig török sorozatot, sok részt akarnak és nem tudják tartalommal megtölteni, most már nagyon oda figyelek melyiket nézzem meg. Azt leírom legtöbb sorozat zabi , árva gyerek, vállalkozás bukás, aztán a szülő szeret a gyermekének azt kell elvenni, házastársnak, rendőrség, kórház, bosszú állás tűz, az elmaradhatatlan most már nagyon unom. a mostanában írottak a Hercai, A nagykövet lánya, ami jó amíg azokat is el nem rontják.
Elhaym 2020 dec. 09. - 11:24:27 Előzmény malvinkicska
(5/82)
Annyit tudni, hogy az első évad 51 rész lesz.
mankosy 2020 dec. 09. - 11:00:58
(4/82)


Sziasztok....szia malvin ;)

Nem is tudtam, hogy ez is megy a tv-ben :D....nem nézek tv-t

Ezt kivételesen egy jó sorozatnak tartom végignéztem az egészet tavasszal. Előtte már régóta nem néztem török sorikat, (látsz párat látod az összeset) de ezt tetszett....és azóta se nézek :D
87 részes eredetileg, de szinkronnal, feldarabolva nem tudom mennyi lesz, nem is hiszem, hogy bírnám.
A szokásos dolgokt itt is megvannak, a propaganda természetesen itt is megy, sajnos, hoyg természetesen de vannak benne számomra elfogadhatalan dolgok...de még így is, egyik másik török sorihoz képest inteligensebbnek mondanám, nem az nagyon szenvedős, nyavajgós, jajgatós....ordibálás azért itt is megy :D
Magenta99 2020 dec. 09. - 10:17:30
(3/82)
Egyelőre nagyon unalmasan indul.
Érdemes várni, hogy beindul valami történet?