Téma: Jack és Jill

1/10
Sonic8 2011 dec. 13. - 19:47:07 1/10
(10/130)
Jaja :DDD
Ford Mustang 2011 dec. 13. - 18:39:14
(9/130)
Ez beszarás, kurva nagy kritika! :D
1/10
888 2011 dec. 12. - 23:49:16 1/10
(8/130)
Én hiszek a fiúknak:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=o0IQhn4qSkA
Ezekután asszem meg se próblom letölteni.
Csekély értelmû medvebocs 2011 dec. 10. - 21:10:55
(7/130)
http://filmtrailer.hu/film/jack-es-jill-jack-and-jill-magyar-elozetessel/

Egyébként a múlt hétvégén néztem meg a Csizmás a kandúrt ott volt egy bandita házaspár akiket Janinak és Julinak hívtak.Biztos Jancsit és Juliskát parodizálták csak õk testvérek nem házaspár!Na a lényeg a következõ:a PORTon Jani és Juli neve úgy van leírva hogy Jack és Jil.
11messi87 2011 dec. 03. - 11:49:11
(6/130)
Kicsit elegem van Sandler bugyuta "vígjátékaiból"...
Ford Mustang 2011 nov. 04. - 02:22:46
(5/130)
A Sandler lány
Adam Sandler született komédiás: mindent kipróbál és semmit sem szégyell, amik megnevetteti nézõit. Legújabb filmje, a Jack és Jill is ezt bizonyítja - a Nagyfiúk és a Kellékfeleség producer-fõszereplõje kettõs szerepben bolondozik: a saját, rá megtévesztésig hasonlító ikerhúgát is alakítja. És azt állítja, a parókán és rúzson kívül nem volt semmi nehézség abban, hogy nõi szerepbe bújjon.
- A két lányommal és a feleségemmel élek, ott az anyám, az anyósom, két lánytestvérem, egy nõstény kutyám... - nyilatkozta Amerika egyik legnépszerûbb viccmestere. - Tudom, hogyan beszélnek, hogyan viselkednek a nõk. Többet tudnak a világról, mint a férfiak, és amíg a jelmezt hordtam, úgy érezhettem, részese vagyok ennek a tudásnak. A forgatás közben végre beszélõ viszonyba kerültem a nõi oldalammal - más ezért tíz évig jár pszichológushoz, és még fizetést sem kap érte. Arról nem is beszélve, hogy a szoknya kényelmesebb viselet, mint a nadrág...
Ford Mustang 2011 okt. 29. - 15:45:22
(4/130)
promokép
Ford Mustang 2011 okt. 05. - 15:17:00
(3/130)
Sandler és Sandler
Adam Sandler ragaszkodik a barátaihoz. A világ egyik legsikeresebb komikusa híres arról, hogy minden filmjében igyekszik szerepet adni ugyanannak a néhány havernak - hisz abban, hogy ha a forgatáson jól érzik magukat, a víg hangulat a nézõkre is átragad. Az elmúlt évek eredményei igazolják is az elméletet, a Nagyfiúk vagy a Kellékfeleség is óriási sikert aratott. Nincs megállás, Sandler továbbfejlesztette a módszert: következõ komédiájában, a Jack és Jillben a lehetõ legmegbízhatóbb társ a partnere: saját maga.
Sandler kétszeresen címszereplõ: a saját elviselhetetlen ikerhúgát is eljátssza a filmben, melyben Al Pacino saját magát alakítja. Õ az az öregedõ színész, aki vadul beleszeret Sandler nõi változatába.
- A vígjátékkészítés legfontosabb része a rögtönzés - avatta be a világot mûhelytitkaiba Sandler. - Most kellett életemben elõször úgy poénkodnom, hogy senki nem válaszolt: mert a velem szemben álló saját magamat csak napokkal késõbb vettük fel. Igaz, a faramuci helyzetért kárpótolt, hogy mindig tudtam, mit mondana a másik, ha ott volna: valahogyan sejtettem, hogyan csapnám el azt a labdát, amit én dobtam fel.
tom991 2011 szept. 20. - 16:49:37
(2/130)
Ford Mustang 2011 szept. 15. - 18:52:05
(1/130)
Magyar címe 'Jack és Jill'

Hazai premier december 8., amerikai bemutató november 11.

Elõzetes 1080p HD - http://www.youtube.com/watch?v=Aft-IW9fO5c&feature=player_embedded