Téma: Jack és Jill

1/10
Al Bundy 84 2015 jan. 30. - 12:55:10 1/10 Előzmény MissPoppy_
(117/137)
Undorító ez a film, tényleg nézhetetlen.
MissPoppy_ 2015 jan. 26. - 20:05:42
(116/137)
Al... mire adtad a fejed hogy ilyen fertelemben megjelentél?
Adam Sandler már bizonyította bugyutaságát a dilidiákban ahol hasonlóan infantilis figurát alakít, de ez még azt is ûbereli.
Hát ez valami hihetetlenül gusztustalan alakítás, ha valaki ezt humornak nevezi annak érdekes ízlése lehet... nem tudtam belõle sokat nézni, az egyetlen ami nézhetõ benne, az a gyönyörû ház.
1/10
marxengelszleninsz 2014 okt. 24. - 20:53:33 1/10
(115/137)
Katasztrófa.. 0/10..
3/10
Kasziba Zsuzsi 2014 okt. 24. - 19:57:03 3/10
(114/137)
Fél óra után feladtam. Idétlen film. Sajnos nélkülözi az igazi humort.
Rebbeka 2014 szept. 14. - 12:25:44
(113/137)
Azert ezt nem kellett volna, lathatolag nem kap eleg szerepet az utobbi idoben. Remelem nem szellemi leepulese van a hatterben es azt is csak remelni tudom, hogy nem iszik mar annyit. Kar erte, mint embert is nagyon szeretem es szinesznek az egyik legnagyobb (remelem nem csak volt).
filmimádóó 2014 júl. 02. - 15:00:46
(112/137)
Ez a film nagyon beteg....inkább nem is értékelem
4/10
Obsession 2014 júl. 02. - 08:30:51 4/10 Előzmény Atis88
(111/137)
Bocsi, igen rosszul fogalmaztam, inkább Adam Sandlernek volt idétlen ez a szerep, mert valóban Robin Williams alakítása nagyon jó, vagy ha így már eszembe jutott a Gagyi Mami is, szintén nagyon jó szerintem.
5/10
Atis88 2014 jún. 27. - 19:31:38 5/10 Előzmény Obsession
(110/137)
Ez nem igaz! Igen is van amikor egy férfi hitelesen és jól hozza: Mrs. Doubtfire - Apa csak egy van. Robin Williams.

De ez a film valóban egy trágya. Adam Sandler ettõl egyszerûbb karaktereket sem tud hozni mert mindig ugyan azt játssza: Önmagát.
vargasándorgyõr1979 2014 márc. 30. - 11:57:52
(109/137)
Ez a film már TED szerint is nézhetetlen. :)
4/10
Obsession 2013 okt. 06. - 17:55:24 4/10
(108/137)
Valóban elég gáz volt ez a film....idétlen amikor egy pasi nõt játszik, nem is értem egyáltalán, hogy lehet ilyet kitalálni....ha egy nõ játszotta volna az ikertestvért, sokkal ízlésesebb lenne a film. Jó indulattal 10/4
7/10
szerencsesvivi 2013 júl. 03. - 14:52:55 7/10
(107/137)
Annyira gagyi, hogy az már jó. Moziban láttam és nekem tetszett, bár kétség kívül megérdemli a kritikát. Néha ilyet is kell nézni!
1/10
fenrir 2013 márc. 04. - 18:05:38 1/10
(106/137)
amerikai vígjáték adam sandlerrel ... ennyi elég is
1/10
Filmx 2013 márc. 04. - 12:37:13 1/10
(105/137)
Al Pacino most lerombolta a nimbuszát ezzel a filmmel..
1/10
Ng123 2013 febr. 23. - 21:48:57 1/10
(104/137)
Al Pacino mit keres ebben az ocsmány szemét vacakban ?!?!?!?!
juventino 2013 febr. 20. - 19:52:45 Előzmény azEszter
(103/137)
Ez mi? Film? ezt a gagyi hülyeséget. csak 30 perce nézem, de ez kibírhatatlanul gagyi, azt se tudom mirõl szól. senki ne nézze meg!
8/10
azEszter 2013 febr. 01. - 14:42:30 8/10
(102/137)
Meg lehet kövezni, de nekem tetszett.
2/10
tomee007007 2013 jan. 27. - 17:22:05 2/10 Előzmény filmolvasó
(101/137)
A legrosszabb film, amit valaha láttam.
1/10
filmolvasó 2012 dec. 25. - 14:55:42 1/10
(100/137)
Ez valami borzalom volt. Ha lenne ellenségem akkor neki sem kívánnám megnézésre.
Naphinel 2012 okt. 22. - 17:30:49
(99/137)
Az elsõ A. S. film, amit félóra kínszenvedés után otthagytam. Rém unalmas, abszolút humortalan, fárasztó bromság.
offtopic
Sz. Péter 2012 okt. 11. - 18:37:57
(98/137)
Milyen alapon? Vagy a lottózóban is fizessék vissza a szelvény árát ha nem nyersz? :)