Téma: Jane Eyre

lioness 2007 ápr. 12. - 07:33:48
(91/831)
matyagi és mouser, köszi szépen a választ és tanácsot, akkor majd türelemmel várok.

Aki most Toby Stephens rajongó lett, annak ajánlanám figyelmébe a Vízkereszt, vagy amit akartok c. angol filmet, kicsit régebbi, párszor leadta már az m1, m2, és abban is õ játszik rövid hajjal. Asszem õ alakítja a herceget benne.
Mindenkinek további szép napot!
Kiskirálylány 2007 ápr. 12. - 05:41:50
(90/831)
Hú, köszi a linket!!!

Van két technikai kérdésem: (1) Hogy kell rákeresni valamire a porton? (2) Hogy kell belinkelni vmit az üzenetbe?

Elõre is köszönöm!
10/10
gladiátor1 2007 ápr. 11. - 23:26:37 10/10
(89/831)
Szerintem sokan még mindig a hatása alatt vagyunk ennek a Jane Eyre feldolgozásnak.

Ki nézegeti a filmbõl a zenés videoclippeket rajtam kívül?
Megnéztem Toby S-sel egy reggeli showmûsort, nagyon fura volt rövid hajjal de kisugárzása.. az még így is van.
Lisa111 2007 ápr. 11. - 23:07:42
(88/831)
annak is van, ha a porton rákeresel a filmre, biztos megtalálod...egy kis off neked: <a target="_blank" href="http://z8.invisionfree.com/Richard_Armitage/index.php?" title="http://z8.invisionfree.com/Richard_Armitage/index.php?">z8.invisionfree.com</a>

ez egy fórum Richardról, regizés után sok infot megtudhatsz..

elvileg a könyv fordítása folyamatban van, még jó, hogy a Jane Eyre le van fordítva jó ideje...:))
matyagi 2007 ápr. 11. - 22:20:34
(87/831)
Én se vagyok akkora nagy szakértõje a dolognak, de azt látom hogy most nagyon nagy keletje van a videóknak.
Szóval ahogy így elmondod te mindent teljesen jól csináltál (amúgy ilyennel még nem is találkoztam elég peches vagy)
Szóval tényleg lehet hogy nem bírja a rendszer, 2 nap alatt pl a 2. részt már 370szer töltötték le..:P
Szóval azt tudom csak mondani hogy ha ilyen van akkor legyetek egy kis türelemmel és késõbb próbáljátok meg, pár nap és le fog csengeni ez a nagy töltögetés....
mouser 2007 ápr. 11. - 22:15:09
(86/831)
sajnos elérték a letöltési limitszámot a videók :-( a 2. részt még sikerült letöltenem kb fél órája, de a többire nekem is ugyanez. elsõ próbálkozásra még bevillant elõtte egy rendszerüzenet a limittúllépésrõl, most már nem.
lioness 2007 ápr. 11. - 21:57:52
(85/831)
Kedves matyagi! Az általad megadott instrukciókat követve eljutottam odáig, hogy a három betû-t begépeltem, a visszaszámlálást megkezdte a gép, majd a Click here to Download-ra kattintva elkezdte a letöltést, de ekkor hirtelen beadja, hogy a keresett oldal nem jeleníthetõ meg.
Mi ilyenkor a teendõ?
Ezer hála és köszönet a válaszért.
matyagi 2007 ápr. 11. - 21:33:35
(84/831)
ja csak ma vagy már 25x leírtam hogy le van írva a tippek között hogy hogyan kell letöletni...hadd ne kelljen többször is leírnom légysziiiii:((((((((((
cinnamon 2007 ápr. 11. - 21:30:52
(83/831)
Oké, így már bejött. Szal úgy lehet letölteni, hogy rákattintasz a linkre, és az oldal jobb felsõ sarkában beírod a piros betûket/számokat a mellettük levõ négyzetbe, és megnyomod a DOWNLOAD gombot. Utána vársz x másodpercet (amennyit kiír), és rákattintasz a CLICK HERE TO DOWNLOAD-ra.
Mindazonáltal köszönöm a linket!
MARIKA33 2007 ápr. 11. - 21:26:38
(82/831)
KÉREM KI SEGIT LETOLTENI A JANE EYRE CIMU SOROZATOT...
TORRENTOLNI TUDOK DE MEGAUPLOAD HALVANY DUNSZTOM NINCS HOGYAN KELL.BÁR MÁR PRÓBALOM LEGALÁB 3 ÓRAJA...
matyagi 2007 ápr. 11. - 21:24:01
(81/831)
szerintem azért mert lehet úgy beírni a címet ahogy én írtam az elõbb akkor kiírja de te biztos úgy írtad be hogy <a target="_blank" href="http://www.gportal.hu" title="www.gportal.hu">www.gportal.hu</a> és ezután /bednayanastya..
Bár tök mindegy csak azért írom hogy ez a dolgok megoldása szerintem ;)
matyagi 2007 ápr. 11. - 21:22:39
(80/831)
Látom pár embernek meggyûlik a baja továbbra is az oldalammal :P
Én is megpróbálom sokadszorra beírni de lehet hogy megint rövidíteni fog. A lényeg hogy ha rákattinitotok akkor bejön az oldal: <a target="_blank" href="http://www.bednayanastya.gportal.hu" title="www.bednayanastya.gportal.hu">www.bednayanastya.gportal.hu</a>

Ja és én azt gondoltam hogy elég egyértelmû de lehet hogy mégse. Szóval a videók menü alatt találjátok a részeket és ha nem tudjátok hogy hogyan kell arról az oldalról ami bejön letölteni akkor nézzétek meg, le van írva a tippek menübe a letöltés megauplodról-hoz.
;)
És ha (esetleg lehet ilyenbe renyékedni :)) talán kedvet kaptok ahhoz a sorrozathoz amirõl az oldal szól (az is most megy az M1-en csak sajnos délkörül hülye idõpontban) akkor nézzetek vissza máskor is ;)
banana 2007 ápr. 11. - 21:10:21
(79/831)
itt is csak a gportal.hut linkelte be :OOO miért csinálja???:@@@

nah mindegy a gportal után írd be hogy-bednayanastya
és akkor remélhetõleg bejön ;)
banana 2007 ápr. 11. - 21:06:28
(78/831)
<a target="_blank" href="http://gportal.hu/portal/bednayanastya/" title="http://gportal.hu/portal/bednayanastya/">gportal.hu</a>

csak neked csak most ;))) am majd szójj hogy letuttad e tölteni mer nekem halványgõzöm nincs hogyan kell:SSS pedig nagyon szeretném a filmet...
cinnamon 2007 ápr. 11. - 20:54:15
(77/831)
Nekem azt írja, hogy a lap nem jeleníthetõ meg.
De ha már itt vagy, kiírnád a címet?
Kiskirálylány 2007 ápr. 11. - 20:53:50
(76/831)
Bocsánat, ez nem teljesen témába vágó, de ha már Lisa111 megemlítette, el kell mondanom, mennyire örülök, hogy szóba hoztad az Észak és délt (és persze Richard Armitage-et :)) Nem volt fóruma annak idején itt? (Én akkor még nem járogattam ide.)
banana 2007 ápr. 11. - 20:37:54
(75/831)
ha rámész a sima gportal.hura amit beirt akkor az jön be ahonnan letod tölteni de mindegy...
cinnamon 2007 ápr. 11. - 19:53:58
(74/831)
Ha lennél olyan kedves és kiírnád úgy a címet, hogy csak azt gépeled be, ami a gportal.hu után van, a port nem rövidítené le, és mi meg nagyon hálásak lennénk. Köszi.
MARIKA33 2007 ápr. 11. - 19:27:14
(73/831)
SAJNOS CSAK NEMREG KEZDTEM INTERNETEZNI.UGYHOGY NINCS NAGY TAPASZTALATOM HOGYAN KELL LETOLTENI A JANE EYRE CÍMU SOROZATOT.MEGAUPLOAD TOOLBAR MÁR MEGVAN.DE HOGYAN TOVÁBB.SEGÍTSÉÉÉG...
banana 2007 ápr. 11. - 18:47:13
(72/831)
hogy lehet innen letölteni???mer nekem nem ment:((((
annyira nagyon jó volt a film annyira megfogott az egész.nagyon teccet:))
látom néhányan itt hugh granthez hasonlítják.hát sztem is írtóra hasonlít aszittem csak én vagyok ian hülye hogy hozzá hasonlítsam:)) de sztem hugh jackman és hugh grant "keveréke".a gesztusai hogh grantesek voltak:)))

lécci segítsetek!!!!!!!!!és remélem majd kiadják dvdn is mer akkor elsõk közt leszek aki megveszi:))))