Téma: Jason Statham

breeder 2015 nov. 07. - 21:12:41
(99/119)
Az elsõ pár filmben nyújtott alakítása miatt sokra tartottam anno Statham-et, de mióta sima akciófilmekhez adja a nevét, nem sok filmjét nézem meg. Mint színészt továbbra is többre tartom. De úgy látszik pofára megy minden, és inkább a fizimiskája miatt kap mostanság szerepet, és nem a színészi tehetsége miatt.
Éljen a 100 % szórakoztatás, nuku értelem. :S Pff...

Jobb filmjei:
A Ravasz, az Agy és két füstölgõ puskacsõ (1998)
Blöff (2000)
Az olasz meló (2003)
frenchbullie 2015 okt. 28. - 20:52:12
(98/119)
Azért addig én sem ragadtatom magam, hogy autogramért üldözzem a jóembert, vagy valami hasonlóra vetemedjek, egyszerûen csak szórakoztatónak találom a filmjeit, és belefér a jó pasi kategóriába:-)

Tudom persze, hogy kicsoda Dolph Lundgren, olvastam, hogy nagyon okos, tehetséges ember, nem pusztán egy átlagos akciósztár, de a filmjei számomra semlegesek. Van Damme is emblematikus figurája volt a VHS korszaknak, valóban, bár szorgosan igyekszik nem eltûnni a süllyesztõben, láttam egy 2011-es filmjét, ami tetszett, a Gyilkos játékok-at. Igaz, sokat nyomott a latban, hogy Scott Adkins volt a másik fõszereplõ, akinek szintén jól megy a harcmûvészkedés. A Vitathatatlan 2-ben is remekelt, amely filmnek van némi drámai beütése, szerintem. Úgyhogy, visszakanyarodva Statham-hez, Statham nálam inkább Adkins-sel egy kategória.
cellasto 2015 okt. 28. - 09:43:28 Előzmény frenchbullie
(97/119)
én ennyire nem vagyok oda érte,de ha már említetted a nem akciófilmjeit..

a london címû filmben kifejezetten jót játszott szerintem

egyébként tipikus akciósztár,mint anno van damme vagy dolph lundgren
vannak jó és rossz filmjei,de engem annyira nem fogott meg mint színész :P
frenchbullie 2015 okt. 28. - 06:32:04
(96/119)
Üdv! Kedvelem Statham-et. Ha az ember megnézi a filmográfiáját, kitûnik azért, hogy nem csak akciófilmekben szerepel/szerepelt, hanem kipróbálta magát egyéb mûfajban is, hisz a Gnómeó és Júlia címû animációs mesében Tybalt az õ hangján szólal meg, a Kolibri kód-ban pedig a drámai oldalát is igyekszik megmutatni. Ahhoz pedig kell - nem is kevés - önirónia, hogy szórakoztató figurává bírjon válni egy Crank-ben vagy egy A kém-ben. Mert nem nehéz rájönni, hogy e két filmben önmagát parodizálja:-)
A külseje is bejön, mert igazi férfias férfi:-), az izmai igaziak, nem pedig mindenféle csodaturmix segítségével felfújt gombócok. A morcos kis fizimiskája is tetszetõs, szerintem, sõt azon ritka férfiemberek közé tartozik, akinek jól áll a kopaszság. Nem lehet mindenki az a latinos szépfiú, amelynek prototípusát fõként dél-amerikás szappanoperákban lehet fellelni. De nem is kell olyannak lennie:-)
t6bererz 2015 okt. 27. - 22:59:32 Előzmény levibela
(95/119)
A Blitz elején ver össze pár srácot, de nem golfütõvel. Nem emlékszem melyik sportban használatos ütõvel "tesz rendet", csak arra, hogy a filmben is, mikor lehozza az újság a cikket a verekedõ rendõrrõl azt írják baseballütõt használt, amit õ kikér magának és mondja hogy mi az, de nem jut eszembe... Ez egyébként nagyon jó filmje!
levibela 2015 jún. 08. - 17:29:06
(94/119)
Helló! Melyik az a filmje melyben 1 golfütõvel veri a rosszfiukat az elején?
9/10
örZSEH 2015 máj. 03. - 21:52:12 9/10
(93/119)
hát ez a faszi... pfff egy nagy nulla. már bocsánat.
Tud vezetni meg összehúzott szemöldökkel egy fapofát vágni? Hát ez tényleg nagy teljesítmény, ezt bárki tudja produkálni. jÓ pasi? Na ne már... kopaszka.
Elismerem a Blöffben elment a játéka, de abban is csak felmondta a szövegét meg összehúzta a szemöldökét. A film volt jó. Inkább. Ja, tud verekedni, bocs. Hát ez tényleg 'mûvészet'.
A felhajtást se értem körülötte, de nem én vagyok az elsõ aki ezt megfogalmazta elõttem.
Ha össze kéne hasonlítanom mondjuk egy deNiro-val.. nos... asszem egy napon se lehetne említeni õket.. bármiféle szempontból.
buncow 2015 jan. 24. - 21:44:43 Előzmény gladiolus
(92/119)
Igen, ha jól tudom ezért választotta Guy Ritchie a Blöffben a Török szerepére.
buncow 2015 jan. 24. - 21:42:58
(91/119)
Olyan semleges. Jól játszik a filmekben, de semmi extra. Csak miatta nem néznék meg egy filmet. Azt sem értem mi ez a nagy rajongás körülötte, miért szexbálványozza õt a sok nõ, egy átlagnál kicsit alacsonyabb, kopaszodó átlagembernek néz ki, olyan jómunkás feje van. Persze nem látok nõi szemmel, szerencsére.
brigi000 2014 szept. 26. - 20:53:21 Előzmény _goldie_
(90/119)
szerintem a születési idõ téves az adatlapján fent! a helyes: 1967.július 26. De ez nem változtat ezen a csodás emberen ;)
_goldie_ 2014 ápr. 13. - 14:38:13
(89/119)
gladiolus 2013 jún. 16. - 16:26:38
(88/119)
Én úgy gondolom, hogy jó fej a pasas. Mindenképpen több van benne, mint hogy csak és kizárólag akció filmeket játsszon, hiszen látványosan széleskörû arcmimikával rendelkezik,és úgy tudom, hogy ez az igény már benne is megfogalmazódott, legalábbis, mintha ezt olvastam volna valahol. Meg azt is, hogy utcai spíler volt, és illegális illatszerekkel meg egyéb termékekkel kábította a londoni utcákat rovó békés, egyszerû gyalogosokat.
Ha majd lesz olyan filmje, amiben valami másfajta karaktert játszik, azt biztosan megnézem. :)
10/10
Susan72 2012 nov. 13. - 09:39:38 10/10 Előzmény Cthulhu Dawn
(87/119)
Nekem is ez jutott eszembe, amikor elõször láttam õt!
10/10
Dexter82 2012 szept. 22. - 11:38:02 10/10 Előzmény galileo29
(86/119)
Szerintem az egyik legjobb akció színész, akit csak imádni lehet! A Blöff, Banki meló, A Ravasz... és a többi filmje is mind egytõl egyig nézhetõ, élvezhetõ és igenis van mimikája!!! Csak meg kell nézni egy pár filmjét ( a Szállítókon kívül)!!! 10/10
galileo29 2012 szept. 10. - 21:50:14
(85/119)
Azért a Ravasz...-nál még nem gondoltuk, hogy a következõ évtized brutálcsávóját látjuk :). Csípem a fickót, bár az utóbbi idõben elég uncsi filmeket vállal. Hát a Crank ... az odab.sz :)
_goldie_ 2012 szept. 06. - 16:42:35
(84/119)
ígyis van
egy negatív karaktertõl-egy gyilkostól ezt várja a nézõ

Statham úgy jó ahogy van :)
Skrí 2012 szept. 06. - 12:49:25 Előzmény AldersbacherFilmYeah
(83/119)
Minek kell egy akciószínészt összehasonlítani, valami vígjáték, illetve filmdráma színésszel? Mért jó az? Nincs mimikája, nem is kell. Kedvelem úgy, ahogy van.
AldersbacherFilmYeah 2012 aug. 26. - 23:43:31
(82/119)
Nulla mimika.
Sajnos egyetlen egy karaktert tud eljátszani..Ami elég szomorú..Ezért nem is követem közremûködéseit.
Szerintem nincs õ olyan nagy tehetség,ahogy sokan gondolják..Jó elhiszem én,hogy a szállító sorozat az nagyon de nagyon jó..
Bár csak a második részt láttam.De mindenkinek ha meghallják Jason Statham nevét..Akkor mondják,hogy "honnan is ismerõs ez az ember?"
"Jaj tudom már... A szállító !!!!"..na jól van emberek..köszöntem ,kézcsók

Egyébként 6/10 Jó indulattal.
1/10
offtopic
somersby 2012 jún. 06. - 22:19:49 1/10 Előzmény _goldie_
(81/119)
A másoláshoz nagyon ért. Máshoz nem nagyon.
offtopic
_goldie_ 2012 jún. 06. - 09:20:09 Előzmény sandacsacsa
(80/119)
Sokallod a ruhát? :D