Téma: Jay Ryan

MiaLarge 2017 máj. 09. - 09:32:57
(454/454)
Segítsetek már, hogyan lehet felvinni filmet a Port.hu-ra!
Fel akarom tölteni a Mary Kills People-t.
lizbell 2017 máj. 08. - 19:53:28 Előzmény sarahangel
(453/454)
pedig ez õ, Dianna Fuemana!
MiaLarge 2017 máj. 08. - 18:52:08
(452/454)
Csak találtam egy képet.
Õ lenne a családja, elvileg.
Cuki a kis csaj :)
MiaLarge 2017 máj. 08. - 18:47:20
(451/454)
A Top of the Lake-ben láttam elõször, akkor azt gondoltam: Hmm...nem rossz.
Majd nemrég a Mary Kills people-ban, na akkor megakadt rajta a szemem. :)
Nagyon jóképû, gyönyörû szemekkel, kedves arccal, szép testtel és férfias hanggal.
Ezen fellelkesülve letöltöttem Beauty and the Beast- 1.évadát, amire 10 pontból adnék egy 5-öst.
Kissé nyálas, már kinõttem ebbõl a mûfajból (35 vagyok, nem tudom hány éves korosztályt céloztak meg, de szerintem 18-25 év közöttieket), de baromi jól néz ki benne, szóval amíg bírom , nézem :)
Viszont a Top Of the Lake és a Mary Kills People már komolyabb mûfaj (Dráma), ami jobban illik hozzá, utóbbiban már a játéka is jobb, sokat fejlõdött.

Ha jól tudom van párja, de képet nem láttam róla sehol, mitõl ennyire titokzatos? :D
sarahangel 2016 márc. 06. - 13:25:11
(450/454)
A héten egyik nap kapcsolgattam a tv-t, és pont kifogtam Jay-t a Parti õrségben. Olyan kisfiú volt még, ha nem tudom, hogy játszik a sorozatban, szerintem meg sem ismerem. Szerintem most sokkal, sokkal jobban néz ki. :)
sarahangel 2015 aug. 29. - 19:17:48
(449/454)
Nohát, 1 éve írtam ide utoljára? :O Nem véletlenül, akkor is Jay-t jöttem köszönteni, úgyhogy most is...

HAPPY BIRTHDAY, Jay! :)

Nemrég vettem észre az újságban, hogy az axn-en adják A szépség és a szörnyeteg 3. évadját. Nem is tudtam, hogy már ott tartanak, az utolsó hír, amire emlékszem a sorozattal kapcsolatban, hogy a 2. évad után 1 év szünetet akartak tartani, de úgy látszik, az már letelt. ;)
sarahangel 2014 aug. 29. - 22:41:08
(448/454)
Happy Birthday, Jay!

Krisztusi korba lépett... ;)

<- ... itt éppen Batman-es köntösben, vagy mi ez. ;)
sarahangel 2014 máj. 24. - 12:30:32
(447/454)
..
sarahangel 2014 máj. 24. - 12:22:35
(446/454)
..
sarahangel 2014 máj. 24. - 12:17:45
(445/454)
..
sarahangel 2014 máj. 24. - 12:16:22
(444/454)
<- Jay Ryan with fan in New Zealand

Facebookról. ;) Amúgy sok hozzászóló azt hitte (akárcsak én), hogy Jay barátnõje van a képen, mivel nagyon hasonlít rá.
sarahangel 2014 máj. 11. - 19:58:18
(443/454)
Olvastam, hogy berendelték a BATB 3. évadot, meg is lepõdtem rajta. ;)

Én már ki vagyok esve a sorozatból, a 11. részt láttam utoljára a 2. évadból... hát, nem nagyon változott a véleményem a lentebbi hozzászólásom óta. Vincentbõl sajnos kiábrándultam, még akkor is, ha

*** SPOILER 2. ÉVAD ***

úgy tûnt, hogy kezd 'visszanormálosodni'. A promo képek és egyéb szösszenetek láttán/olvastán meg gondolom, újra össze fognak jönni (vagy már össze is jöttek?) Vince és Cat, de már nem is tudom, hogy akarom-e.

Na, pedig az elsõ évadban még oda voltam értük, de úgy látszik, mégsem lesznek/maradnak számomra olyan nagy kedvencek, mint 'egy' Bangel vagy MiSa. ;)

/Tudom, negatív voltam, de ez van. :S/
sarahangel 2014 febr. 20. - 19:01:37
(442/454)
*** SPOILER BATB 2X05-2X08 ***

No, eljutottam a 8. részig. Hát, úgy érzem, Vincent most már átlépett egy határt azzal, hogy majdnem megölte Cat apját (hiába kérlelte Cat, hogy ne tegye). Így aztán nem is tudom hibáztatni Cat-et, amiért rálõtt. Tudom, én írtam korábban, hogy 'ráfoghatjuk' a DNS-módosításra a változást, de most már kezdem úgy érezni, hogy ebben egy picit a saját énje is benne van. Lassan eljutok oda, hogy Gabe-nek kezdek szurkolni (:P), aki tök normális és szimpatikus lett ebben az évadban.

Szerencsésebb lett volna szerintem, ha lezárják a történetet az elsõ évaddal (akkortájt írta valaki, hogy nagyon úgy nézett ki, mintha az utolsó pillanatban változtattak a lezáráson, mivel akkor kapták a hírt, hogy lesz folytatás). Remélem, hogy nem lesz 3. évad, mert a végén még tovább rontják a történteket (lehet ezt egyáltalán fokozni?).

Persze ettõl függetlenül nem rossz a sorozat, de ez az évad egyszer nézõs lesz számomra, úgy látom. Jay-t, mint színészt továbbra is bírom, de Vincent, mint karakter, már nem olyan kedves számomra és nincs rám olyan hatással, mint az elsõ évad elsõ felében (igen, már ott is volt egy holtpont).

(A vörös nõket meg úgy látszik, nagyon csípi Vince. :P)

Aztán az is eszembe jutott, hogy az elsõdleges fõszereplõ itt végülis Cat, õbenne meg legalább nem kellett csalódni eddig.

... hát eddig ennyi a véleményem, aztán lassan talán utolérem magamat, és meglátom, milyen lesz a folytatás.
offtopic
teardrops 2014 febr. 16. - 11:00:02 Előzmény sarahangel
(441/454)
"...bár azt azért látom, hogy a 'szívedcsücskei' kivétel, már ami a sorrendnélküliséget jelenti ;))"
Hááát, nem azt írtam, hogy SOHA NINCS sorrend.;-)
Egyébként a "szívemcsücskeség" inkább idõrendi dolog. És/de, ha netán másmilyen sorrend is (lenne), azt hiszem Keanut nem is fogja senki kiütni errõl az elsõ helyrõl... már elég "régóta tart ez a dolog".;-)


"Arra voltam kíváncsi, hogy Misfits-es Nathan-t nem 'felejted-e' ki, mivel õt emlegetted szépszemûként (vagy csillagszemûként?). ;)"
Naná, hogy nem felejtem ki! Elsõk között volt, aki eszembe jutott. Csillagszemû.:-)
sarahangel 2014 febr. 09. - 11:23:14 Előzmény teardrops
(440/454)
Igen, tudom (bár azt azért látom, hogy a 'szívedcsücskei' kivétel, már ami a sorrendnélküliséget jelenti ;)).

Elõször úgy néztem, hogy mindenki kékszemû lesz, de látom, van itt mindenféle szemszín. :D (És látom, Jay sem maradt ki. ;))

Arra voltam kíváncsi, hogy Misfits-es Nathan-t nem 'felejted-e' ki, mivel õt emlegetted szépszemûként (vagy csillagszemûként?). ;) Én egyébként nem csak miatta néztem a Misfits-et, bár tény, hogy Õ volt a kedvenc. ;) De az eredeti csapatot bírtam, a részek pedig ötletesek és frappánsak. Ráadásul ez az a sorozat, ahol a szereplõváltások után is nézhetõek a részek. (Na de már nagyon átmentem offba, csak tényleg, errõl a soriról is rég beszéltünk.)
teardrops 2014 febr. 07. - 17:23:06 Előzmény sarahangel
(439/454)
Igen, szerintem is igaz, hogy az évek csak jót tettek neki.
De azért a hosszabb haját visszasírom.;-)
teardrops 2014 febr. 07. - 17:19:20 Előzmény sarahangel
(438/454)
Á, tudod, nem nagyon szoktam sorrendet felállítani.
Most sem tettem.:-)

http://filmes-sorozatos.blog.hu/2014/02/03/szep_szemu_szineszek
sarahangel 2014 febr. 02. - 13:08:07
(437/454)
<- A szemüveges képsorozatból ez a fajta nem rémlik, bár ki tudja, lehet, hogy volt már...

Mindenesetre Jay szerintem a kis mimikai ráncaival az igazi. ;)
sarahangel 2014 febr. 02. - 13:05:45
(436/454)
<- Itt meg olyan, mint az alsógatya-modellek. :-P
sarahangel 2014 febr. 02. - 13:04:13
(435/454)
<- Milyen kisfiú ezeken a képeken. ;)