Indigo 2007 febr. 19. - 08:30:19
(5/25)
Kösz az infót :)
Newcastle United 2007 febr. 19. - 08:28:06
(4/25)
Nincs benne. A Saraband tévéfilm, nálunk is a tévében mutatták be, ha jól emlékszem a Dunán. Bízni kell az ismétlésben, máshonnan szerintem bajosan lehet beszerezni.
Indigo 2007 febr. 19. - 08:24:19
(3/25)
Ha lesz rá lehetõségem, igyekszem megnézni minden filmjét! A Sarabandot egyébként kiadták itthon DVD-n? A gyûjteményes kiadásban benne van vajon?
Newcastle United 2007 febr. 19. - 08:00:56
(2/25)
Bergman páratlan és utánozhatatlan. Ebben a filmjében is minden benne van, az emberi lélek tökéletes ismerõje. Egyébként ha teheted nézd meg a Sarabandot is, valamilyen szinten vehetjük ennek a filmnek a folytatásának is. 30 évvel késõbb készült, szintén Josephson és Ullmann, na és Bergman utolsó rendezése.
A Suttogások és sikolyokat nagyon ajánlom, de készülj fel rá, hogy Bergman egyik legmegrázóbb alkotásáról van szó.
Indigo 2007 febr. 19. - 07:39:26
(1/25)
A mindenit! A csend, A nap vége és a Tükör által homályosan után tegnap este végre sikerült megnéznem ezt a filmet is. Abszolút nem csalódtam! Rendkívül tartalmas, érdekes film ez is, és nem utolsósorban igen tanulságos, és SZEMBESÍTÕ. Ezt minden embernek meg kellene néznie legalább egyszer, kortól és nemtõl függetlenül, akár házas, akár nem.

Nem tudom ki hogy van vele, de Bergman talán a legintelligensebb és legzseniálisabb rendezõ, akivel valaha is találkoztam! (mármint nem személyesen :)) Imádom a mûveit! Most következik a Suttogások és sikolyok, erre különösen kiváncsi vagyok.