Neli 2011 febr. 08. - 20:15:29
(1855/22495)
sziaaa!!! :D :D
de jó, hogy meggyógyultál :P nagyon hiányoztál mindenkinek, fõleg nekem :D
nem volt kivel vitatkozni ;) :D :P
csak viccelek ;) :D :P
a sorikat tudtad követni?
amúgy azt hittem, a csaj magától mondta le a dolgot, bár ki lenne az a bolond... :D :P de ha a pasija is képben van, úgy már érthetõ :D :P vmiért féltik J-tól a nõiket az ürgék :D :P
pedig olyan kis ártatlan, hát nem? :D :P
10/10
dzsanna3 2011 febr. 08. - 20:08:43 10/10
(1854/22495)
Nagy Szia Mindenkinek!

Meghatott, hogy hiányoztam nektek, de nem volt egyszerû legyõzni ezt a H1N1 nyavalyát. Aki volt már benne, az átérzi :)

Gyorsan a legújabb, még forró hír:

Dulce Maríának még a haja is hullani kezdett a hír hallatán, hogy semmiképpen sem játszhat együtt a jelenlegi nagyágyúval: Jencarlossal.
Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a menedzsere tiltja a dolgot, aki nem más, mint a lányzó võlegénye :) A cikk fanyarul megjegyzi: talán a frász kerülgette a menedzser-pajtást, hogy egy kis összehasonlításban lenne része esténként, amikor hazatér a Jencarlos-hot jelenetek után :)

#############################


En Celestrellas traemos toda la verdad sobre el romance entre Dulce María y Jencarlos Canela que no puedo ser.

A no asustarse, se iba a tratar solo de una pareja de ficción, por lo menos al principio. Según pudimos saber Telemundo le está buscando una protagonista a todo lujo a Jencarlos, pues saben que es el galán del momento y lo deben cuidar. La candidata ideal era Dulce María.

Muy entusiasmada, nos contaron que Dulce María no cabía de su felicidad cuando recibió la noticia de parte de su manager y ya había comenzado a preparar su maleta para mudarse a Miami y preparase para trabajar con el galanazo cubano de quien le habían dicho que era increíble como compañero, pero justo en ese momento recibió una muy mala noticia.

Su manager, Pedro Damián, quien los rumores siguen insistiendo en que también es la pareja de la cantante, le tuvo que explicar que ya tenían firmados varios contratos que tenían que ver con su carrera musical: presentaciones, viajes, promociones y que por lo tanto no les iba a ser posible aceptar semejante oferta.

Al parecer Dulce le pidió a su manager que por favor intentara cancelar esos contratos ya que protagonizar junto a Jencarlos era un sueño para ella. Pero lamentablemente eso fue imposible y tuvo que dejar para más adelante sus ganas de actuar con Canela. Y si llega a ser verdad que Pedro Damián es pareja de Dulce, también se sacó un peso de encima, pues no debe ser nada fácil competir con uno de los hombres más guapos de los medios, ¿será que no la habrá dejado protagonizar por eso?

Sin embargo, la idea gustó tanto a las fans de ambos ídolos que ya están pidiendo que si no pudieron ser pareja en la ficción, sí les regalen hacer un dúo juntos en concierto.
offtopic
Neli 2011 febr. 08. - 19:15:52
(1853/22495)
de, õ örökölte, csak Juan kidobta, mert nem bírta elviselni a felesége jeleneteit meg hát magában se bízott... :D :P
de sztem Paula simán visszamegy :P :D

amúgy ma az elõzetes szerint lehet megint lesz vmi közeledésféle Christian és Julieta közt, és a csaj se olyan goromba már... :P bár van egy olyan gyanúm, hogy mivel a szénapadláson vagy hol vannak és elég közel ülnek a széléhez, vmi történik majd... meglátjuk, mindenestre kivi vagyok :P
offtopic
handi99 2011 febr. 08. - 18:51:52
(1852/22495)
Köszi az összefoglalót! Nem a csaj örökölte a birtokot? Ha igen, akkor meg, milyen jogon dobta ki Paulát?
offtopic
Neli 2011 febr. 08. - 18:29:57
(1851/22495)
ja és Julieta beolvasott Juannak még a múltkor, hogy látta a vidit, de csak sokkal késõbb, az esküvõ után mondta el (számomra rejtély, hogy ennek ellenére miért ment hozzá Juanhoz... jó, van tippem, de azért ez olyan megalázó... :S nem szereti a pasi igazán, és nem tûnik fel neki, annyira ragaszkodna hozzá... :S)... aztán Juan mint egy dúvad ment számonkérni Christiant, de Paula mondta, hogy õ is benne volt, ezért is dobta ki õket Juan... ami vicces volt, hogy a tegnapi kidobás után elkezdi Julieta, most már tudom, hogy szeretsz, mert kidobtad Paulát... :D .P a kis naiv :D :P
ja és Christian balesetet is szenvedett, mert részegen vezetett (Paula persze felhívta Juanékat, akik épp nászúton voltka, és erre azonnal visszajöttek), és mikor kiengedték a kórházból, a legkisebb tesója véletlenül felfedezte a vidit, mert le akarta fényképezni/fel akarta venni a távozó tesóját... és innentõl derült ki a dolog. elég mérges volt õ is :P

amúgy tegnap volt a 20. rész, sztem ígéretes a sori :P
offtopic
Neli 2011 febr. 08. - 18:23:38
(1850/22495)
az a sori is jó :P
fõleg tegnap a vége :P :D

a vidi óta Juan és Julieta öszeházasodott mégis, Paula tombolt, Christian emg állandóan piál és összezuhant, és erõszakosan közeledni próbál Julietához, kevés sikerrel... tegnap meg Julieta hisztije hatására meg a saját nyugalma érdekében Juan kidobta Paulát az anyjával együtt a birtokról, de a csaj állandóan visszajárt este meg sms-eket írt, hogy szeretlek meg úgyse tudsz elfelejteni... :P Juan meg eléggé meg van zavarodva, ugyan dühösen emg fapofával küldi magától a csajt, de azért még a gyereke ultrahangját is lekéste, mert Paulát bámulta a folyóban... :D :P
Julieta megint cirkuszolt... persze ezt nem tudja, hogy Juan mit csinált :D :P
és aztán Juan és Paula megint talizott, a csaj nyomult, Juan próbálta hárítani, de aztán a csaj elkezdte, hogy nézz rám, abból tudom, hogy nem szeretsz... :P és akkor Juan egy kicsit még fapofával bámult, ránézett, nekikezdett, hogy: Paula..., sóhaj, 5 perc szünet, aztán kész, már falta is a csajt... :D :P persze hogy nem bírta ki :D :P és ezzel lett vége :P :D
offtopic
handi99 2011 febr. 08. - 17:08:31
(1849/22495)
Jól sejted, csak a család nem tudja, hogy César él. A temetésen ott volt Francisco testvére, aki a család õszinte fájdalmát látta, így megnyugodhatott, hogy César megfizetett Francisco haláláért. Hát, igen, szegény Blanca ...

Nem tudom mennyire emlékszel volt egy idõszak, amikor halálra idegesített Aurora (különösen Martínnal együtt), akkor az rajongásod hatására belenéztem a LHDM-ba (ezek még az elsõ részek voltak), de nem igazán tetszett, így maradt az Aurora, ami viszont pont a kövekezõ héten lett újra érdekes. Mostanában csak annyit láttam belõle, hogy a Pedro? (a mi Cristian Aceronk) csinált egy felvételt a testvérérõl és a Pauláról és ezt megmutatta a testvére menyasszonyának.
10/10
Zsupo 2011 febr. 08. - 16:56:48 10/10
(1848/22495)
Eddig a koncertes szavazáson mi vezettünk torony magasan 27 szavazattal.
offtopic
Neli 2011 febr. 08. - 14:11:02
(1847/22495)
jav. überelte
offtopic
Neli 2011 febr. 08. - 14:10:16
(1846/22495)
igen, közben rájöttem, hogy persze hogy megbeszélték... C. csak így maradt életben... de elõször azt hittem, Martin meg C. átverték a genya bandát (az öregasszonyt fõleg), hogy C.-t visszahozták, de aztán a reptéren megjelent a nyanya is... :S akkor csak a család nem tudja (mert Vanessa is megjelent C-nál késõbb, a "temetésen" meg hogy odapofátlankodott... :S)... szegény Blanca, azért nem semmi végignézni egy "temetést" meg a többi... :S Martin meg simán nézi, hogy ott zokog és végigasszisztálja, közben meg tudja, hogy kamu? :S jó, hát mondjuk kénytelen volt így tenni talán... :S de akkor is :S

azért mondjuk ezzel a visszatéréssel kivételesen kb. jó volt a tegnapi rész :D :P
de nekem az LHDM übrelete, az szupi volt :P fõleg a vége, azon behaltam :P azt nézed esetleg?
bettybabe87 2011 febr. 08. - 08:00:36
(1845/22495)
Oké..szép napot..puszi
10/10
édesmaya 2011 febr. 08. - 07:59:45 10/10
(1844/22495)
Bettycica most el kell búcsúznom tõled. Megyek a gyógyszertárba a tegnap felírt krémet megcsináltatni a szurikra.
Most kinyomtattam a rádió mélcímeket tõled, és amint visszajutok a netre, küldök nekik JC-kérõ-követelõ méleket.
Képzeld, hiába akartam a férjem nevében is mélt küldeni "Követeljük Jencarlos Magyarországra" témában, nem engedi, úgy látszik felismeri, hogy ugyanarról a géprõl akarok szavazni!
Nos akkor viszlát este, vagy holnap! Puszik!
bettybabe87 2011 febr. 08. - 07:55:14
(1843/22495)
:-)))))))))))))))))
10/10
édesmaya 2011 febr. 08. - 07:51:46 10/10
(1842/22495)
Izgi farmeros kép JC-ról!
bettybabe87 2011 febr. 08. - 07:37:42
(1841/22495)
Az biztos is..Jencarlos hangja szuper gyógyszer minden fájdalomra..nekem elhiheted..holnap énis bevetem a fogorvos után :-PPP
10/10
édesmaya 2011 febr. 08. - 07:35:59 10/10
(1840/22495)
Képzeld Bettykém, én balga, tegnap amikor mentünk az érsebészhez a férjemmel mit vettem észre a kocsinkban? CD- lejátszót!
Hát milyen lüke vagyok, betehetted volna a JC-cd-t hallgatni a 2x 40 perces úton! Talán még a szurik helye sem fájt volna!
bettybabe87 2011 febr. 08. - 07:24:09
(1839/22495)
Hát köszi..igyekszem...
A Cool TV fórumára is fel akartam tenni,de meggondoltam magam..mert ha látják hogy rájuk zúdítom itt a népet..ki tudja mi lenne ebbõl..:-PPPPP
10/10
édesmaya 2011 febr. 08. - 07:22:51 10/10
(1838/22495)
Helló Editke! Ki ez a szépség JC-szal?
10/10
édesmaya 2011 febr. 08. - 07:21:53 10/10
(1837/22495)
Bettybabe, le a kalappal elõtted!
Te vagy az 1.számú , legnagyobb M.O-i rajongója JC-nak! Belenéztem ezekbe a fórumokba, nagyon klassz csajszi vagy! Rengeteget tettél már eddig is JC. népszerûsítéséért! Ezer köszönet érte részemrõl, de gondolom a többi rajongóéról is!
bettybabe87 2011 febr. 08. - 07:04:27
(1836/22495)
Nem engedi kiírni..nos az egyiknél azt kell beírni a csillagok után hogy : telenovelas.forumx.hu

A másiknál pedig amiben a nevem szerepel (bettybabe87) oda azt kell írni a csillag után hogy : starity.hu