gladiolus 2013 jún. 30. - 19:12:00
(94/114)
Azt, hogy egy nõnek nincs gyermeke, nem illik az orra alá dörgölni, mert ezer oka lehet, amiért nincs. A többi kifogással viszont maximálisan egyetértek. Angelina mellett szóljon, hogy nálam egy gazdag ember, vagy sztár fokmérõje az, hogy mennyit jótékonykodik, és õ ebben kiemelkedõ, példaértékû.
Viszont egy olyan sztár vagy multimilliárdos ember, aki céltalan hülyeségekre költi a vagyonát, és nem jótékonykodik, az nálam elvágta magát, azt utolsó szar embernek tartom. Pl. azokat az olajsejkeket, akil 100 milliós autóból harmincat begyûjtenek, és bele sem ülnek. Kérdem én, hány beteg gyereken lehetne abból a pénzbõl segíteni?
Szóval tényleg nem érdekes, hogy Jolie karja mennyire sovány, ha beteg gyerekeket cipel vele. Isten tartsa meg a jó szokását. :)
veroni 2013 jún. 30. - 18:18:45
(93/114)
Nem akartam én Angelina mellett érvelni Jennifer oldalán, de szomorúan látom,hogy mekkorára nõtt az ellenszenv íránta az állítolagos megcsalási botrány után. Tipikus magyar mentalitás, hogy a nõt hibáztatjuk ilyen esetekben, szegény Brad Pittet Angeline fenyegette biztosan,hogyha nem hagyod el Jennnifert, akkor meglakulsz, így hát nem volt választása szegénynek és otthagyta a tökéletes feleségét és a tökéletes kapcsolatát, mert hát ugye mi civilek jobban ismerjük õket, mint õk saját magukat és hát egyértelmû, hogy Jennifernek nincsenek árnyoldalai. Szeretem mikor összehasonlítgatják az alakjukat is, egy 6 gyermekes családanyáét, aki fitnesz terem helyett 3. országbeli menekült táborokat látogat ENSZ-nagykövetként Sierra Leonétól Kambodzsáig(ahova Angelina sokszor elviszi a gyerekeit is) és egy felsõosztálybeli, milliomos gyereknélküli nõt, aki a Rachel Green szerepétõl még 40 év felett sem tudott megszabadulni. Imádom Angelinát olyannak amilyen és nagy ívben teszek a sokat csúfolt sovány karjaira és lábaira, ez a nõ sokkal több, mint a legtöbb halivúdi, elkényeztetett celeb össszesen. Szegény Brad Pitt,akit ugye elraboltak a makulátlan feleségétõl azóta is verheti a fejét a falba, hogy egy olyan nõvel él, akivel 3 gyönyörû biológiai és 3 örökbefogadott gyereket nevelhet és imádhat.
1/10
zenyatta 2013 márc. 01. - 21:37:07 1/10 Előzmény nikato
(92/114)
Angelina helyébe azokat a virgácsokat nem mutogatnám.
10/10
mmlana92 2013 jan. 14. - 22:37:42 10/10
(91/114)
Egyik kedvencem :)
10/10
nikato 2013 jan. 14. - 11:41:24 10/10
(90/114)
Kedves, szimpatikus és gyönyörû. :)
vénasszonyok -nyara 2012 júl. 15. - 16:04:50
(89/114)
Monica Bellucci-val kapcsolatban 100%-ig igazad van, Gyönyörû nõ, minden porcikája gyönyörû. Gyönyörû érett asszonyként is nem csak hamvas fiatal lányként. És nagyon tehetséges. Az Irreversible-ben nagyot alakított.
offtopic
kõmacska 2012 júl. 15. - 15:59:23
(88/114)
Szerintem igazad van, én is így látom.
A Wanderlust filmjérõl pl. ezt írták: http://kinetograf.blog.hu/2012/07/13/van_meg_ut_lefele_hippi-tura_wanderlust
"az igazán kínos azonban mégis Jennifer Aniston és Paul Rudd jelenléte. Aniston negyvenhárom évesen egyre nehezebben adja el a szédült harmincas fehér középosztálybelit, súlytalan és erõtlen alakítása egyenes út a B-kategóriás komédiapokol felé (hatvan évesen durva lesz ez a szerepkör)."
veroni 2012 júl. 15. - 04:22:46
(87/114)
Kicsit már kezd agyamra menni ez a Aniston-dicsõítés, hogy mennyire szép és gyönyörû és a gonosz Angelina Jolie elvette tõle Brad Pittet, akit persze senki nem hibáztat és ugye mindenki ott volt és közeli barátai az ex-párnak. Leszögezem, hogy imádom a Jóbarátokat, megunhatatlan és örök kedvenc, de Anistont soha nem tartottam szépnek, Courtney Cox szerintem különlegesebb és egzotikusabb is, ha már a filmnél tartunk. Viszont, hogy ennyien összehasonlítják Angelinával, hogy Jennifer mennyivel szebb és mennyire édes nekem érthetetlen. Nem tudom ki látta a Malénát, de aki még nem pótolja, mert Monica Bellucci egyszerû, de fenséges játéka, szabályos, klasszikus szépségû arca, telt ajkai, hosszú formás lába, s egy az egyben a személyes varázsa az, ami megtestesíti az igazi NÕ fogalmát. Aniston hollywoodi giccsbe csomagolt szerencsés ember, aki teljesen átlagos külsõvel, tehetséggel, jó családi háttérrel bekerült a legek, az A-kategóriások közé. Sokan csak a filmjei miatt gondolják, hogy olyan édes, aranyos, de valójában ha megnézzük akkor nem kicsit válogatós és nagyravágyó. Én követem Angelina életét, lehet itt sokan hurrognak, berregnek, de hihetetlen nõ, nem érdekel, hogy túl vékony, vagy sem (Jennifernek meg a szája túl vékony, ami szerintem abszolút nem szép és szexis egy nõben, ami társul egy férfias arcformához és kis szemekhez), de kivételes nõ az kétségtelen, rendkívül értékes belsõ világgal, tájékozottsággal, mûveltséggel a világ országainak kultúrájáról és politikai helyzetérõl és nem utolsó sorban egzotikus és kivételes külsõvel. Remélem lassan lecseng ez a mánia vele kapcsolatban, mert én a Jóbarátokon kívül nem láttam tõle jó filmet, se szerepet, se színészi játékot, mindenhol Rachelt játsza, persze Monica Bellucci és Angelina sem egy Meryl Streep (bár a Clint Eastwood rendezte Elcserélt Életekben remekül játszott), Monica Bellucci pedig francia, angol és olasz nyelven is játszik filmekben és van bennük karizma és több tehetség, mint Jenniferben. Le lehet szólni, hogy ez az õ oldala, minek jöttem, de ha itt lehetett szidni más színésznõket összehasonlítva vele, akkor gondoltam én is már megosztom a véleményemet, mert érthetetlen, hogy annyi gyönyörú nõ mellett miért õt tartják szépnek.
offtopic
kõmacska 2012 júl. 07. - 23:56:18
(86/114)
Aniston a végzõsök bálján
10/10
Jozef187 2012 jún. 17. - 19:59:21 10/10
(85/114)
Csatlakozom az elõttem szólóhoz,egyszerûen imádom.
hiden 2012 márc. 19. - 22:58:56
(84/114)
Én egyszerûen nem tudom megmagyarázni,hogy miért,de imádom ezt a Nõt!:) Lehet,hogy az is benne van,hogy a kedvenc sorozatom a Jóbarátok,és mindig Rachel szerepével fogom Õt azonosítani...nem tudom.Minden esetre szerintem is vannak nála sokkal szebb arcú színésznõk is,-csinosabb,viszont aligha szerintem-de Õ mégis csak egy bombanõ.
1/10
beszelo86 2012 márc. 11. - 10:39:05 1/10 Előzmény Outblast
(83/114)
Én nem. Középszerû színésznõ, 0 külsõvel. Egy Marion Cotillard, Penelope Cruz, Natalie Portman, vagy egy Cate Blanchett nála ezerszer dögösebb.
10/10
Outblast 2011 jún. 09. - 20:52:39 10/10
(81/114)
Jennifer Anistonnak járt az a megtiszteltetés, hogy átvehette az Évtized legdögösebb nõje elnevezésû díjat.
Teljes mértékben egyetértek a döntéssel :P
10/10
Ford Mustang 2011 ápr. 06. - 20:58:05 10/10 Előzmény Csekély értelmû medvebocs
(80/114)
Ja és az nem V.I.P., hanem R.I.P., gondoltam szólok :D
10/10
Ford Mustang 2011 ápr. 06. - 20:55:53 10/10 Előzmény Csekély értelmû medvebocs
(79/114)
Hát nem egészen azon a napon, hiszen L. N. 43 évvel korábban... ;D
Ezt úgy mondjuk, hogy egy napon van a születésnapjuk.
Csekély értelmû medvebocs 2011 febr. 13. - 19:31:05
(78/114)
Pont ugyanazon a napon született mint Lezni Nilzen (V.I.P)


Dzsenifer Eninszton
9/10
tyrichie 2010 okt. 28. - 23:57:00 9/10
(77/114)
Érdekes, nem is tudtam, hogy õ volt az egyik producere a Téglának.
10/10
Outblast 2010 szept. 24. - 18:55:01 10/10
(76/114)
csak úgy mellesleg:
Jennifer a világ legjobban öltözött híressége - A szexi színésznõ igazán nem panaszkodhat, hiszen folyamatosan megválasztják a legdögösebb, legcsinosabb hölgynek, a napokban a People magazin szerint õ lett a világ legjobban öltözött híressége. A színésznõnek nem ez az elsõ elismerése, hiszen – ha csak az utóbbi évek felhozatalát nézzük – a Details magazin szerint tavaly õ volt a legszexisebb híresség, a Women's Health legszebb testû sztárjai között pedig õ került be egyedül a 40-en – sõt a 30-on – felüli korosztályból. Idén nyár elején a világ legszebb emberei szavazás 6. helyén végzett.

azért annyira nem lehet csúnya :P
10/10
Outblast 2010 szept. 21. - 16:56:44 10/10
(75/114)
Ezt most felesleges volt idehánynod. Angelina jótékonykodik saját pénzébõl és akkor mi van? Meg teheti van neki bõven pénze(bár ha annyi idõt szánna magára is mint amennyit jótékonykodik akkor talán nem így nézni ki mint a képen, mert amilyen jó nõ volt most annyira ....) . Az hogy Jen meg nem az megint más tészta. Ennyi erõvel írd be minden színésznél akik nem jótékonykodnak ugyanezt a hsz-t... Szerintem jó színésznõ, (és még mindíg nagyon jól néz ki ahhoz képest hogy 41 éves míg Jolie csak 35 és nézd meg a képet ... ezzel persze nem akarom leszólni Angelinat félreértés ne essen) nem mindegyik filmje atom de bármelyiket meglehet nézni többször is fõleg ha valaki birja a romantikus filmeket, és persze nem kevesen csípik Jen-t. szerintem legalább annyian szeretik õt is mint amennyien Jolie kisasszonyt.